Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo poradí kde se ubytovat na Pagu

Autor celine 
kdo poradí kde se ubytovat na Pagu
21. 05. 2008 09:18
Ahojte...chceme s rodinkou vyjet do Chorvatska autem tak někdy začátkem září, ale ne moc daleko, tak jsme uvažovali o Pagu. Ale nevíme shola nic ....Nemáte někdo nějaký super typ pro rodinu s 4 letou dcerou.Díky.
Gába
Re: kdo poradí kde se ubytovat na Pagu
22. 05. 2008 00:26
Rádi poradí napište na mejla vilko@centrum.cz
Pan Včelka
Re: kdo poradí kde se ubytovat na Pagu
27. 05. 2008 15:10
ahoj, my byli minulý rok v Novalje na Pagu, je to tam super, zkus Navalija kompas.com , Novalja nebo Sunturist, je to pěkné město, hodně lákadel i pro děti, chodili jsme na vzdálenější pláž Babe, dlouho dosáhneš na dno, pro děti ideální, pěknou dovolenou
kamka
Re: kdo poradí kde se ubytovat na Pagu
05. 07. 2008 12:00
maximálně doporučuji tuto cestovku [www....], skvělě vybavené apartmány, milý majitel, který o nás skvělě pěčoval, byli jsme letos v cervnu, jela bych hned znovu, ostrov má klidné zátoky, otevřené moře, pláže štěrkové, oblázkové, písečné, místa kde je absolutní klid i místa s diskotékami až do rána. my volili klidnější místo a když jsme zatoužili po zábavě či dobrém jídle, tak jsme jeli do městečka pag

než jsme vyjeli koukala jsem na diskuzi o novalje na pagu a byla jsem lehce vyděšená, kam to proboha jedem, docela dost negativních referencí, ale byla jsem už v chorvatsku asi 8x, vždy jidne a pag byl nejhezčím místem

přeji krásnou dovču
Re: kdo poradí kde se ubytovat na Pagu
21. 03. 2009 17:44
Mám s cestovkou www.... stejnou zkušenost. Na webu mají všechno vyfoceno, víte přesně, jak to tam vypadá. Nenechte se vylekat pohledem z trajektu na holé skály, jižní strana je úplně jiná. Komáři jsou na Pagu zcela výjímečně.

Kdo z Vás tam byl také a v kterém letovisku?
Re: kdo poradí kde se ubytovat na Pagu
27. 03. 2009 13:39
Ahoj,já doporučuji také Novalju.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

mdr
Hosté: 141
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.