Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Komplex Girandella - Rabac

Autor astrid 
Komplex Girandella - Rabac
25. 07. 2005 07:09
Byl jste někdo letos v Girandelle, zajímalo by mě jak to tam vypadá po té avizované rekonstrukci, co jídlo apod. Díky
vita
Re: Komplex Girandella - Rabac
25. 07. 2005 08:19
Před týdnem jsem se vrátila z Rabacu. Měla jsem zaplacený pokoj v Girandelle,ale v recepci mi dali apartmán v apartmánovém domě Lanterna,který byl dost omšelý,tam asi rekonstrukce neproběhla. Strava nebyla nic moc,taková vysušená a pořád stejná. Jinak se mi tam moc líbilo,určitě se tam vrátím.
Ahoj, a s jakou cestovkou jsi tam byla? Jde o to taky, že Lanterna vůbec ke Girandelle nepatří. A navíc to jsou apartmány kde si musíš vařit.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (25. 07. 2005 08:39).
Vita
Re: Komplex Girandella - Rabac
26. 07. 2005 08:53
Byla jsem s Vítkovice tours,zřejmě to bylo okamžité náhradní řešení a vařit jsem si nemusela,protože jsem měla zaplacenou polopenzi k tomu pokoji. Pokud člověk není náročný na nový nábytek,tak je to docela slušné.
na výletě tou lodí na cres si byla???
Nevíte jaký jsou zásuvky v Rabacu v Girandelle? Manželka
chce tahat varnou konvici.Snažim se jí vysvětlit že je to zbytečnej krám do kufru ale pořád si mele svou tak mi nezbývá než doufat že se roztříská cestou (ta konvice) nebo jí nenápadně ztratim (konvici) grinning smiley Tak jestli má vůbec cenu ji brát (manželku) grinning smiley




Upraveno 1krát. Naposledy upravil (29. 07. 2005 08:27).
Vita
Re: Komplex Girandella - Rabac
29. 07. 2005 09:54
Nebyla,ale delegát vyprávěl,že jsou tam v okolí delfíni a při výletě provázejí loď,je to prý pěkný zážitek,ale já se lodím vyhýbám.
LenkaP
Re: Komplex Girandella - Rabac
29. 07. 2005 13:06
Poslední červnový týden jsme byli v Rabacu, ubytování jsme měli ale v soukromí. Moc se nám tam líbilo, jen si nedokážu představit, kam se teď v sezóně všichni lidi na pláži poskládají. V předsezóně byli apartmány i hotely ještě z většiny prázdné, ale na plážích už to bylo tak tak .
No my jedem 27.8. což je v podstatě skoro po sezóně takže by to mělo být v pohodě...
Re: Komplex Girandella - Rabac
30. 07. 2005 09:55
astrid: Tak to se tam potkáme winking smiley S jakou jedete CK?
vlty
Re: Komplex Girandella - Rabac
31. 07. 2005 20:44
To astrid: zásuvky jsou tam stejný jak u nás, takže si konvici vemte bez obav.
to DEKL: s Firem smiling smiley
Vanda
Re: Komplex Girandella - Rabac
01. 08. 2005 16:28

Minulý týden jsme se vrátili z Girandelly,byli jsme ubytovaní v pavilónu Uran.Náš pokoj byl jednoduše,ale účelně zařízený-skříň,dvojlůžko+rozkládací gauč pro 2 osoby,koupelna+ WC samozřejmě.Vše v perfektní čistotě.Měli jsme zaplacenou polopenzi.Jak tady někdo psal,ať chodíme raději na jídlo brzy,že je to vyjedené,tak s tím jsme opravdu problém neměli.U hotelu je menší obchod,kde si koupíte základní potřeby,jídlo,drogerku. Pláže jsou tam menší,raději jsme si už ráno dali na naše místo karimatky,aby jsme měli místo.Je tam krásná,dlouhá promenáda podél pobřeží, až ke kempu Oliva.Spousta různých obchůdků se suvenýry,pizzérie,zmrzlina,atrakce pro děti.Nevýhoda,kterou jsme zaznamenali byla,že tam bylo hodně schodů,takže rodiny s kočárkem se opravdu nadřely.Jinak cesta probíhala v pohodě,vyjížděli jsme v pátek v 21h a byli jsme tam v 10h ráno s pauzama.Na celnicích byl klid i při zpáteční cestě.Kdo tam pojede,ať si to hezky užije.
Re: Komplex Girandella - Rabac
02. 08. 2005 06:33
Jeeee díky moc, to sem rád. Takovéhle zprávy vždycky potěší. My jedem 27.8. a už se moooooooooooooooc těšíme cool smiley
ide niekto zo ziliny 2.9 na girantelu?
Re: Komplex Girandella - Rabac
07. 08. 2005 08:59
Tak do Girandelly nejedu neboť už je vše vyprodaný angry smiley No tak jedu do soukr.apartmánu za 8EU/os winking smiley
Re: Komplex Girandella - Rabac
08. 08. 2005 06:42
to dj.dekl: i to je dobrá cena....třeba se tam někde potkáme... smileys with beer
Re: Komplex Girandella - Rabac
08. 08. 2005 06:43
to už jedu domů.... cool smiley
Re: Komplex Girandella - Rabac
09. 08. 2005 07:41
Docela mám strah z počasí-ty prognózy sou nic moc sad smiley
Re: Komplex Girandella - Rabac
09. 08. 2005 15:58
Jojo musíme doufat confused smiley
Re: Komplex Girandella - Rabac
10. 08. 2005 08:17
našel jsem webovou kameru která je cca. 40 km od Rabacu a tam pořád praží slunko....tak si myslim že to bude v pohodě... (snad)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil astrid (10. 08. 2005 08:17).
Re: Komplex Girandella - Rabac
10. 08. 2005 16:15
A odkaz ? winking smiley
Re: Komplex Girandella - Rabac
10. 08. 2005 17:33
To může být jedině Poreč ( [www.istraweb.net] ) nebo Cres ( [www.nykar.cz] ).

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Komplex Girandella - Rabac
10. 08. 2005 20:53
Tak tyhle obě znám...
Re: Komplex Girandella - Rabac
10. 08. 2005 21:13
Ono taky asi nic nového není, buď v klidu.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Komplex Girandella - Rabac
11. 08. 2005 06:30
zde je ten web: www.webcam.hak.hr
podle mapky si najdeš Labin a na severovýchod je Brestova.
Re: Komplex Girandella - Rabac
11. 08. 2005 07:25
Jak jsem říkal - nic nového.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Komplex Girandella - Rabac
11. 08. 2005 07:31
no jo ale to já nemůžu vědět že si tak úžasnej a všechno máš a všechno víš thumbs down .taky to sem nedávám pro tebe ale třeba i pro ostatní co to nemaj...
Re: Komplex Girandella - Rabac
11. 08. 2005 12:09
Úžasnej sem, všechno mám, všechno vím a nvíc jsem všude byl. Naprostej souhlas.

Kdo se zajímá o webkamery, najde tady dost informací na jiných vláknech. A když napíšeš "a", napiš taky "b" - tj. kde si to viděl. Jsou tady zběratelé webkamer (jako já nebo třeba dj.DEKL), kteří skočí po každé podobné informaci. Pak se nediv, že dám najevo své zklamání.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Komplex Girandella - Rabac
11. 08. 2005 12:17
Takovej Brouk Pytlík....taky všechno zpackal...

tak si udělej podpis, kde budeš mít napsáno že jsi sběratel webkamer,mušlí a třeba i vzduchu....
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 186
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.