Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Mala Luka vila Fis

Mala Luka vila Fis
23. 07. 2007 09:55
Byl někdo z vás tady v této vile? jaké jsou tam pláže? Jaký je přístup k plážím? Pokud je kametitá tak jsou někde poblíž písčité? Jedeme 10.8. a v cestovce nám tvrdí že je tam písčitá. Chceme písek kvůli dětem. Dík za jakékoliv info.
Luka
Re: Mala Luka vila Fis
14. 07. 2008 00:31
Dnes jsme se vrátili z Male Luky - nikde kolem Fisu není písčitá pláž, všude jsou drobné oblázky, moře bez ježků, přístup k pláži celkem dobrý...., nejbližší pláž cca 20 m, byla však dosti plná.
Re: Mala Luka vila Fis
01. 08. 2008 22:31
My tam byli loni-jeden velkej podvod.
Moře 50m-z 10m srázu.Písečné pláže-5km v Omiši.Vhodné pro malé děti-tak v ohrádce.Švédské stoly-malé talířky bez nápadu,vždy stejné.Výběr z menu-jednotná večeře bez polévek a nápojů,jednoduchá,často nepoživatelná.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Vlastulas (23. 09. 2008 07:42).
Re: Mala Luka vila Fis
06. 08. 2008 10:02
V sobotu 2.8.2008 jsem se z vily FIS vrátil, pěkné koupání i když poněkud krkolomné, vše Vám sdělí delegátka v sobotu večer, s nákupy trochu problém - STANIĆi - asi 2 km po magistrále ale chleba na objednání přiveze druhý den ráno kuchař, měl jsem to i spolopenzí cca 100 HRK na den a byl jsem spokojen, snídeně se sice skládala výhradně ze salámu nebo šunky, sýra,másla a džemu (vzhledem k malému počtu strávníků to
snad ani jinak nejde, večeře výběr ze tří jídel na celý týden při sobotní jednotné večeři, dvě jídla normální a třětí v podstatě salát. večeře obsahuje polévku, hlav.jídlo +salát na závěr desert - převážně ovoce nebo kompot. Já jsem byl spokojen a to jsem diabetik. Kuchař Chorvat,příjemný chapík,vaří dobře.Obsluha je česká ,toří se pivo Černé hora za 10 HRK, je to dovolená pro nenáročného a za ty prachy luxusní , nechápu loňské reakce.Remcalové se najdou všude a nakonec ani neví co a pro kolik lidí si objednali,někdy je třeba se tak trochu chytit za nosánek
Re: Mala Luka vila Fis
06. 08. 2008 22:48
Právě jsme ve vile fis, všechno je přesně tak jak píše Tony , jsme spokojení. Co se týče písečných pláží, tak nikde kolem vily jsem žádnou neviděla, ale zátoka Malá Luka je úžasná, jsou tam drobné kamínky a chodí tam s úplně malinkými dětmi. Písečné pláže jsou v Omiši a v Duče, ale je tam šíleně lidí a v Duče ještě magistrála takže proti tomu je fis paráda. Všem co se sem chystají přeju krásnou dovolenou.
Re: Mala Luka vila Fis
10. 08. 2008 10:58
Ahoj,jsem loňský remcal.To co popisuješ ty se ani vzdáleně nepodobá tomu co jsme prožili a jedli my.V lednu jsem zaplatila 16 000Kč za dvou lůžkový apartmán s výhledem na moře.Den před odjezdem jsem se ujišťovala v cestovce,zda je vše v pořádku.Po příjezdu jsme 4 hodiny čekali,kdo nás ubytuje a nakonec jsme zjistili,že máme bydlet s jiným manželským párem.To jsme odmítli a ubytovali nás ve vile vzdálené asi 80m jako ve sklepě.Brrr.
Snídaně jednotná a večeře to samé.Žádná polévka,žádný dezert a jednání pana Tyla otřesné.Ani se nám neomluvil.A teď se tě ptám-proč ty jsi bydlel v krásném apartmánu (podle fotek ) a my v tmavém sklepení?Chtěla bych vidět tebe.Tak neurážej ,že jsme remcalové.Samozřejmě ,že tobě a i ostatním co se do Fisu chystají přeji pravý opak toho co jsme prožili my.Asi jsme měli smůlu,ale z našeho turnusu se nenašel nikdo,kdo by byl spokojen.A nesuď,když jsi to neprožil.
Ostatně i letos ze začátku sezony byly negativa.Vlasta
P.S.Není to o místě!!!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Vlastulas (23. 09. 2008 07:37).
Re: Mala Luka vila Fis
12. 08. 2008 12:59
Jak říkám kde loňské sněhy jsou, letos super a potvrzuje to Vlasta 01 a platily jsme 3950 ,- Kčna osobu bez jídla a dopravy( jídlo asi 2900,- doprava vlastní + dva psi)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tony Magor (12. 08. 2008 13:01).
Re: Mala Luka vila Fis
11. 09. 2008 21:51
Ahoj všichni co jste byli ve vile Fis. Místo krásné...ale...dovolenou jsme platili již v únoru s požadavkem, že budeme všichni(asi 22 lidí) ubytováni ve vrchním patře s přímým výhledem na moře. Před odjezdem potvrdilo Brno s poznámkou, že všichni se do třetího patra nevlezeme, někteří budou v jiném patře. Po příjezdu nám bylo oznámeno, že jsme rozházeni po celé vile do bočních pokojů. Delegátka byla sice velmi milá a seskládala nás do jednoho vchodu, většinou bočních ap. Nebudu tvrdit, že nebyly hezké, ale se slibem v cestovce to nemělo nic společného. Snídaně skromné bez nápadu, nápoje nepoživatelné. Reakce cestovky na naše odvolání je směšná. Nemůžou všem vyjít vstříc, byli jsme pohromadě, co by jsme víc chtěli, o boční ap je stejně větší zájem, protože tam není takové teplo( ani světlo, celý den tma, výhled do suché stráně plné odpadků). Jedna rodina měla štěstí, protože asi pro ně nebylo místo a dostali luxusní ap v podkrovní části, ale myslíme si, že jen proto, aby nebyla ještě větší mela, protože ck tyto nenabízí. Pí v blanenské pobočce slibovala, mailem potvrdila, že je vše na sto procent zajištěné....a? No co by jsme chtěli...Dovolená byla super, protože jsme si ji udělali super, jen slovo princip, které jsem neměla ráda je zde na místě...Pokud znáte pana Tyla, který vilu pronajímá a domluvíte se přímo, možná budete mít štěstí a nebudete bydlet v temné jeskyni...Jinak moře, skalnaté plážičky a okolí je nádherné.J.Černá
Re: Mala Luka vila Fis
12. 09. 2008 07:25
?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Vlastulas (23. 09. 2008 07:35).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 244
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.