Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Robinzonská dovolená

Autor Rosmarine 
avatar Robinzonská dovolená
08. 02. 2008 16:39
Doufám, že se na mě nebudete zlobit za založení totoho tématu, ale nikde jsem ucelené nenašla.
Všichni máme kousek srdíčka v Chorvatsku, ale každý jsme jiný. Někdo jede s celou partou a vyhledává diskotéky a noční život, někdo chce být co nejvíc v tichu a sám. Protože patříme do druhé skupiny, prosím o radu a Vaše zkušenosti a postřehy z pobytu. Díky všem. yawning smiley
Re: Robinzonská dovolená
27. 08. 2008 12:32
Dobrý den,jestliže stojíte o dovolenou klidnou a na tichém místě,můžu Vám doporučit Borak,malou vesničku na poloostrově Pelješac.Opravdu krásná příroda,čisté moře a hlavně klid.
avatar Re: Robinzonská dovolená
27. 08. 2008 12:50
No to je docela sranda, protože Rosmarine letos do Boraku jede.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kudu (27. 08. 2008 12:51).
avatar Re: Robinzonská dovolená
27. 08. 2008 13:14
Marci, jsem ráda, že jsi náš výběr klidné dovolené potvrdila smiling smiley Teď už se jen modlíme, aby i v apartmánu vedle nás byli "milovníci klidné dovolené".
avatar Re: Robinzonská dovolená
27. 08. 2008 13:17
Jezdím do Zečeva u Rogoznice a tam je to taky good.smileys with beer
avatar
mdr
Re: Robinzonská dovolená
27. 08. 2008 13:19
Nevím, jestli se tady muže dělat taková reklama, ale nás nadchla "robinsonská dovolená", která se dá najít tady:
[www.adriatic.hr]
Konkrétně jsme byli tady:
[www.adriatic.hr]
- je to na maličkém ostruvku Lavdara (jeho délka je asi 4 km), kam se dostanete jenom člunem, nakupovat chodíte do městečka vzdáleného 2 km přes vodu, prostě paráda.
Re: Robinzonská dovolená
27. 08. 2008 14:55
Vše je relativní. Já jsem přesvědčila manžela k výletu na Borak a shodli jsme se, že na nás je tam moc hlučno a narváno. Jezdíme do Veliké Prapratny.
Re: Robinzonská dovolená
27. 08. 2008 16:02
Rosmarine napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Marci, jsem ráda, že jsi náš výběr klidné dovolené
> potvrdila smiling smiley Teď už se jen modlíme, aby i v
> apartmánu vedle nás byli "milovníci klidné
> dovolené".

Copak vedle,tak snad klidní budou -ale naproti přes ulici bude "banda vyvrhelůgrinning smiley",ti dělají brajgl do rána.
Ale vážně - na robinsonádě byl loni náš kamarád Lachtan ze Slovenska.Kousek od Boraku směrem na Trstenik na stráni mezi vinohrady. Ten by mohl poreferovat. Letos mu to bohužel kikslo /jak víme/ -takže posílám hodně pozdravů a přání k uzdravení na východ.






Vybetonované přístaviště + koupání
avatar Re: Robinzonská dovolená
27. 08. 2008 22:07
Brade, to je sice nádherný místo, ale ta dálka ke koupání a pak ten krpál zpět. A z Haniji budu ve vodě dříve, než se ráno stihnu probudit thumbs up smiley A takové zaplavání si hned ráno (když je voda ještě skoro jako žiletky) a pak horká kávička na terase - to je probuzení extra třída.
avatar
mdr
Re: Robinzonská dovolená
28. 08. 2008 08:49
To je tady (ano, pláž je vdálená 600 m):
[www.adriatic.hr]
Taky jsme o tom uvažovali, chtěli jsme jí taky sem:
[www.adriatic.hr]
ale náš termín byl už obsazený, tak to nakonec vyhrálo tohle:
[www.adriatic.hr]
avatar Re: Robinzonská dovolená
28. 08. 2008 15:16
mdr, to je hezké místečko. Na ostrůvek Krknata jsem už dívala - nemá chybu, jen by mě zajímalo, kolik je tam celkem domů nebo zda je to úplná samota.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 239
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.