Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

apartmány Mosor - Duče u Omiše

Autor lenucha 
lenucha
apartmány Mosor - Duče u Omiše
02. 06. 2005 09:04
Ahoj všem, chystáme se v září do apartmánu Mosor v Duče u Omiše - nemáte s ním někdo zkušenosti? Pokud ano, budu vděčná za každou informaci. Díky moc, Lenka
lenucha
Re: apartmány Mosor - Duče u Omiše
08. 06. 2005 16:11
No tak lidičky, fakt to tam nikdo neznáte? :-(
Gabča
Re: apartmány Mosor - Duče u Omiše
09. 06. 2005 08:13
Vloni jsme měli v Mosoru zamluvený pokoj, ale museli jsme to nakonec zrušit. Podle komunikace, jak mailem tak telefonem se mi zdál pan domácí (jinak bydlí v Mnichově) velice příjemný - ale zdání může klamat. Moc se nám líbil ten dům a i pokoje v něm, jen letost už podražili, což nás docela naštvalo a tak pojedeme "na blint". Od známých jsem zaslechla, že v Duče jsou ale nicmoc pláže, že je to taková vesnice.Ale podle mě, pokud máte auto nebo Vám nevadí delší procházka, tak bude vše bez problému!
lenucha
Re: apartmány Mosor - Duče u Omiše
09. 06. 2005 10:08
Gabčo, díky za zprávu. Ubytování jste nakonec zrušili z nějakých osobních důvodů? A o kolik podražili oproti loňsku? My jedeme až v září a platíme 20€ za dvoulůžkový apartmán, což se mi nezdá tak moc. Na blind jsme ještě nikdy nejeli, takže nejdřív se musíme trochu otrkat a třeba příště už vyrazíme taky tak :-) V komunikaci se mi zdá majitel docela v pohodě, v pondělí jsem mu poslala zálohu, ale zatím se neozval, jestli peníze dorazily v pořádku. No snad to dobře dopadne!
Gabča
Re: apartmány Mosor - Duče u Omiše
09. 06. 2005 11:42
Tak Vám udělal skvělou cenu - nám taky dával nějakou slevu na září, oni ale zase tak o moc jinak nepodražili - možná tak 2 Eura na osobu. Vloni nám to nevyšlo, protože přítelovi nedali dovolenou a tak radši letos to necháváme vše na poslední chvíli. Tak dej pak vědět na podzim - jaký to tam bylo. Díky
Ahojky, je mi trochu líto, že tady nikdo nepíše, jak tam je. Mám už dlouho zaplaceno. Dal jsem za dva lidi 300 euro na 10 dní. Pán mi mailem poslal, že peníze došly v pořádku, že se moc těší.... Dělám to poprvé takhle přes internet, trochu jsem se bál poslat peníze, takže uvidíme. Odjíždím v pátek 23.7., tak vám dám potom vědět!!! Už se strašně mooooc těším!!! S přítelkyní si myslím, že si už konečně dovolenou zasloužíme, oba jsme celý rok dost pracovně vytížení :-(((
Takže dovolené ZDAR!!!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (17. 07. 2005 19:41).
Jinak s majitelem jsem osobně nemluvil, tak držte palečky, ať to vyjde. Určitě se ozvu!!!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (17. 07. 2005 19:42).
lenucha
Re: apartmány Mosor - Duče u Omiše
18. 07. 2005 09:58
Aldo, tak ať se vám dovča vydaří, pak dej zprávičku, jak tam bylo, jaké bylo ubytování, majitelé atd. Já už se taky nemůžu dočkat, ale ještě máme dost času - vyrážíme až v září. Snad to bude všechno v pohodě! :-)
elvis
Re: apartmány Mosor - Duče u Omiše
19. 07. 2005 13:06
to Lenka: v Duče jsem byl 2.-9. a musím říct, že docela dobrý; písčitá pláž nebo malé oblázky podle toho kde. Nevýhoda je magistrála hned nad první řadou baráků od moře. Dají se podnikat i pěší výlety. Mi jsme byli ve Staré Duče a na pevnosti nad Omišem. Platili jsme 58euro za 6 lidí z toho dvě děcka a měli jsme 3x záchod sociálky, 3x ložnici + velkou kuchyň. Paní domácí fajn, viděl jsem jí jenom při placení při odjezdu. :-)
lenucha
Re: apartmány Mosor - Duče u Omiše
19. 07. 2005 14:15
Elvis, to ubytování jste měli přímo v tom apartmánovým domě Mosor? Majitel p. Liovič?
Ahoj ahoj!!! Tak už jsme zpátky z dovolené :-(( Co se týče přímo apartmánů Mosor: Pan Liovič je spíš obchodní jméno, stará se o všechno paní Liovič (je to jeho buď sestra nebo sestřenice). Je celkem milá, hodná, dá se s ní mluvit. Pokoje celkem dobře zařízené, klimatizace sice jen malá mobilní, ale na dojmu to nic neubírá. Když pojedete směrem od Splitu tak pozor, dům stojí vlevo, ze silnice není vidět, tak koukejte na ceduli, která je vpravo od silnice. Celkem nemile nás ale překvapil kopec k domu. Asi 200m a převýšení.... moc. Takže jestli máte s sebou kočárek nebo jste staršího data výroby, tak pozor! Ale my mladí jsme se sotva zadýchali :-)

Jinak pláž úplně super, písečná, pozvolný vstup do vody, půjčovna skůtrů, parkoviště, bar, zmrzlina, restaurace,......

Do města je to sice na delší procházku, ale Omiš je noční město, kde to prostě žije! Procházka stojí zato!

Jinak bych ještě doporučil kouknout se do Splitu (25 km), a zajet si lodí na protější ostrov Brač (objednávky v Omiši každý večer u přístavu)

Takže všem přeji krásnou dovolenou, užijte si ji minimálně jako my!!!!

Nějaké dotazy?
prha
Re: apartmány Mosor - Duče u Omiše
09. 08. 2005 11:41
to alda
byla bora?
byla dálnice nebo stará cesta?
vyjížděl jsi na exitu Sv.Rok jak jsi chtěl?
lenucha
Re: apartmány Mosor - Duče u Omiše
09. 08. 2005 12:37
Aldo, díky moc za zprávu :-)
S tím kopcem jsem jsem vcelku počítala, ale že to je takovej padák, tak to teda ne! :-)
Chtěla bych se tě ještě zeptat, jak je to s hlukem z magistály (párkrát jsem na tomto fóru četla negativní zkušenosti z okolí Duče, že je tam příliš velký hluk, moc aut atd...)
Díky moc předem, Lenucha

Zdenička
Re: apartmány Mosor - Duče u Omiše
09. 08. 2005 12:53
Dotaz na Aldy:jaké bylo počasí,ale upřímně,mám to za 5.Díky.
Booboo
Re: apartmány Mosor - Duče u Omiše
09. 08. 2005 12:55
To: Alda
Ahoj,dotazy jsem ti napsala na mail. Jestli budes mit cas a chut, tak mi pisni prosim.
Takže:

- Bora nebyla
- Celých deset dní pěknej pařák, nádherný počasí!
- Hluk z magistrály jsme ani nezapsali, ale u silnice je to mazec!!!! Na Mosoru můžete být z tohoto hlediska úplně v klidu!
- Proběhla dálnice od začátku do konce, a pokud vyjedete rozumně jako já, bude prázdná (vyjížděl jsem ze Znojma v pátek 16:30 a jel jsem 10 hodin, pak hodně spánku, protože do cíle mi chybělo jen 100km :-)
- Pozdravujte od Aleše a Moniky!



Upraveno 2krát. Naposledy upravil (09. 08. 2005 18:57).
Ahoj lidi, také jsem byla v Duče 30.7.-7.8. a zaráží mě trošku informace o počasí. Do úterý bylo opravdu krásně, ale od středy do soboty zataženo, v sobotu sice celkem jasné počasí, ale vítr, který dost ochladil vodu. V neděli při odjezdu opět zataženo a podle informací z teletextu i tento týden nic moc teploty. Jinak v Duče je skvěle, vřele doporučuji i Omiš!
Jo a bora teda byla každou noc.
My jsme odjížděli v úterý navečer 2.8. Doté doby bylo počasí úplně super! Strávili jsme tam 10 dní a ani jednou nebylo ani zatženo! A v noci jsme vždy spali :-)))))
No sláva, nedorozumění se vysvětlilo. Do 2.8. bylo vážně nádherně. My odjížděli až 7.8. Přeji všem tak báječné hostitele a hlavně ať vyjde počasí. Ahooooj!
prha
Re: apartmány Mosor - Duče u Omiše
11. 08. 2005 16:50
to alda
odjížděl jsi 2.8. po deseti dnech
26.7. sem Alda psal asi 3 příspěvky do různých vláken.
To jsi psal z HR, nebo admin nedrží jedinečné jméno?
To prha:

Asi tě zklamu, z Hr jsem opravdu nepsal, na dovolené se takové věci nedělají :-)
Shoda jmen, promiň!!! Asi není toto jméno tak jedinečné, jak si myslíš, což mně velice mrzí :-(((



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (11. 08. 2005 17:12).
prha
Re: apartmány Mosor - Duče u Omiše
11. 08. 2005 17:15
sorry, až když jsem napsal to moudro, tak jsem zkusil pod cizím nickem něco napsat. Prošlo to. Mělo by to asi nebejt.
Jinak, jeden Alda chtěl jet část po dálnici a část zajímavou krajinou přes Knin dolů. Od toho bych se něco rád dozvěděl.
a



Upraveno 1krát. Naposledy upravil (22. 08. 2005 08:25).
Ahoj. Našla som tvoje príspevky ohladom ubytka v apartmáne Mosor - Duče. Chcela by som sa spýtať či náhodou nemáš kontakt na majiteľa, alebo českú cestovku, ktorá to má v ponuke. Dík
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 67
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.