Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam s dítětem a za levno?

Autor vlastimiln 
Kam s dítětem a za levno?
11. 04. 2008 17:30
Mám jednu prosbu. Přemýšlíme o rodinné dovolené. 2 dospělí, 1 dítě 14 let a jedno dítě 4 roky. Jedná se mi o pobyt v aparmánu, blízko k moři a s pozvolným vstupem do vody (kvůli 4leté dcerce). No a penězi také neoplýváme, takže za slušný peníz. Za vaše rady předem děkuji.
pri Vodiciach v TRIBUNJI MáTE moznost spnit svoje poziadavky www....
Re: Kam s dítětem a za levno?
11. 04. 2008 18:44
Pěkná nabídka, děkuji. Apartmány na fotografiích jsou vskutku luxusně zařízeny a tomu odpovídá i cena. Nezbývá nám než šetřit nebo se poohlédnout po levnějšíchvariantáchyawning smiley
avatar Re: Kam s dítětem a za levno?
11. 04. 2008 19:58
Když nevíme co je pro tebe drahé, tak je těžko radit.confused smiley
Re: Kam s dítětem a za levno?
11. 04. 2008 20:23
Vlastimiln - Tvůj dotaz je skutečně velice povrchní, záleží na místě pobytu, době pobytu, jestli ti postačuje 2+1 přistýlka a samozřejmě kolik hodláš investovat. Pokud si projdeš různé nabídky, možná v nich najdeš. Upřesni aspoň místo, kde by jsi tak asi plánoval svůj pobyt. Určitě Ti pak někdo pomůže.
Re: Kam s dítětem a za levno?
11. 04. 2008 20:53
Představu mám asi takovou. Oblast okolo Zadaru, Sibeniku. Jižněji ne kvůli délce cesty. Nejraději 4 lůžkový apartmán, pokud možno v přízemí. Psát, že čím blíže k moři, tím lépe je asi zbytečné... Termín mám více, méně jasný. Je to mezi 26. 7. - 17.8. na 1 týden. Jde mi zejména o pohodlí (vstup do moře,...) pro 4 letou dceru, ženě zase jde o soukromí (žádné společné sprchy apod.)
Uplný nováček v Chorvatsku nejsem. Byl jsem na Istrii (Medulin), V Trogiru, V Sreseru (Janjina),... Ale pár let od té doby uběhlo.....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vlastimiln (11. 04. 2008 20:54).
Re: Kam s dítětem a za levno?
11. 04. 2008 22:17
Za levno v uvedeném termínu (vrchol sezóny), barák skoro u vody a 4 lůžkový apartmán.....Tak cena bude začínat někde kolem 80 eur za noc. Zkus zasurfovat na googlu a udelej si vlasní obrázek o cenách.thumbs up
Re: Kam s dítětem a za levno?
11. 04. 2008 22:20
Taky by mě zajímalo, co je to "drahé" smiling smiley
Jeďte mimo sezónu, ušetříte.
Re: Kam s dítětem a za levno?
12. 04. 2008 09:39
Myslím si, že se dá najít i levnější apartmán, než za 80E. My jedeme za 40E, ( 2 dospělí a 2 děti), samostatné sociální zařízení, 50m od moře. Sice budeme ubytováni v malé vesnici, ale to jsme právě chtěli. A navíc je to severní Dalmácie, takže s dopravou to není tak hrozné. Určitě se na internetu dá najít pěkné a ne nejdražší místo.spinning smiley sticking its tongue out
Re: Kam s dítětem a za levno?
12. 04. 2008 12:29
Bedýnko, a v jakém je to termínu?
V tomhle termínu budete mít nejlevněji v Jižní Dalmácii. Počítejte kolem 12ti eur na osobu, malé děti s výraznou slevou nebo Vám dají den resp. noc k dobru zadarmo.Jinak už je na čase rezervovat si.Osobně bych doporučil penzion nebo hotel se stravou, už jen kvůli dětem a dorostencům - podstatnou část útraty vždy dělají pitíčka - jak pro malé, tak pro velké.Super je třeba v Živogošči, hotel Nimfa.Ale před sezonou a po sezoně.Tedy před tou "českou" , t.j. červenec-srpen.My jezdíme květen a konec září/říjen a je to naprosto bomba.Hotel s all inclusive pořídíte na osobu i s dopravou vlastním autem do 6 tisíc Kč na osobu.Koukněte na wéčka hoteli-živogošče.Zdravím Biokovac
Re: Kam s dítětem a za levno?
13. 04. 2008 08:14
Jedeme 4. 7. - 12. 7., výhoda je , že nemusíme nastupovat v sobotu, ale termíny se zaplňují podle přání klientů ( měli jsme štěstí, bylo volno, tak jsme si mohli vybrat) a navíc jsme neposílali zálohu. Myslím, že by se ještě nějaký volný termín našel. Nechci dělat reklamu, kdo by chtěl pošlu kontakt mailem. Ale jedeme tam poprvé, tak osobní zkušenosti zatím nemáme. Snad nebudeme nemile překvapení.eye popping smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 219
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.