Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
avatar Re: Gradac
28. 06. 2021 12:34
martinslepanek
[forum.ihvar.cz]

.
.

_________________________Jirka_________________________
avatar Re: Gradac
28. 06. 2021 14:34
hot smileyhot smiley tak mě doktor pustil. Vy co jste tam, zameťte promedádu, přijede starej medvěd. thumbs up smiley
avatar Re: Gradac
28. 06. 2021 17:57
Kdy prijede medvěd do Gradacu?
avatar Re: Gradac
07. 07. 2021 18:40
medvěd thumbs up smileyje tu
Re: Gradac
07. 07. 2021 19:55
JZD projeto?thumbs up smileythumbs up smiley
avatar Re: Gradac
10. 07. 2021 21:54
vítej - a už jsi se mylgrinning smiley
avatar Re: Gradac
10. 07. 2021 21:55
bacha na směnárny v Gradacu, dávají 6,5 lasičky za euro
avatar Re: Gradac
11. 07. 2021 00:06
Taky chtějí kluci vydělat.A to by bylo, aby se jim to nepovedlo!!! thumbs up smiley
Re: Gradac
14. 07. 2021 08:32
Byli jsme tam na přelomu června/července a prakticky všude bylo 7.10, a stejným kurze přepočítávali i v restauraci...
avatar Re: Gradac
14. 07. 2021 10:05
U mě se jim vydělat nepovede. Právě jsem se vrátil z Monety obtěžkanej tvrdejma valutama. Euro v kurzu 26,31 a kuna za 3,51. Minulý týden to lezlo nahoru až mě štvalo, že jsem nenakoupil dřív. Naštěstí od pátku to zas padá, dneska mám dopoledne čas, tak jsem tam zajel. Jsem jeden z těch, kdo se bankomatům vyhýbá úplně a směnárny jen v nouzi, radši mám všechno sebou. Taky si dost živě pamatuju na rok 2015, když jsem v Trogiru měnil 1000 kč v poměru 4:1.
Re: Gradac
15. 07. 2021 10:42
Valeri. Taky to tak mám.thumbs up
avatar Re: Gradac
15. 07. 2021 11:31
Ajaxi, nejspíš stará škola.
Já taky trnu, tady u nás, co to udělá s kartou.vyplivne ji bankomat zpět, nevyplivne.....A natož "nesympatické" bankomaty v Chorvatsku.
A v Gradacu, tam jich na promenádě je. Nebo aspoň předloni bylo.
Doufám, že v Gradacu nevylepšovali pláže navezením drcených šutrů z lomu jak je teď v Chorvatsku moderní. Protože pláže tam jsou perfekní.
Re: Gradac
15. 07. 2021 17:34
Dnes u Tank ONO Euro za 26,00 Kč !
Re: Gradac
28. 07. 2021 13:42
Gradac hlásí maximální obsazenost!!!! Za 6 let, co zde jezdíme jsme toliko lidí neviděli!!!! Pláž pod Stellou, to je už jen pro fajnšmekry!!! Na druhé straně u Saudade lepší, ale hlava na hlavě!!!!!
avatar Re: Gradac
28. 07. 2021 20:23
Rekl bych ze dneska to jeste slo, aspon kolem nas mezi Labinecou a Lagunou. Včera to bylo plnejsi. A to neni v provozu Laguna. Az ji otevrou, nevim kam se to vsechno vejde
avatar Re: Gradac
31. 07. 2021 13:47
Chystáme sa do Gradacu v pondelok,dúfala som,že tento rok nebude plno-lebo už som zažila plný Gradac a nebolo to teda bohviečo eye rolling smiley
Našťastie,máme dom 10 m od pláže,takže po kúpaní rovno ležať/sedieť na terasu spinning smiley sticking its tongue out
Re: Gradac
31. 07. 2021 23:17
Letos to je fakt maso, ale poté, co jsme opustili pláž pod Stellou a chodíme na druhou stranu, tak už to ujde, anebo jsme si zvykli....
avatar Re: Gradac
01. 08. 2021 20:24
Bývame asi 70 m od Stelly,tak som zvedavá spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Gradac
05. 08. 2021 10:28
Tak Gradac je naozaj plný,miesto na pláži sa síce nájsť dá vždy,ale oproti júnovej Podgore je to celkom "masaker".yawning smiley
Kurz v zmenárňach jednotný-7,20 kn/euro,platba kartou a výber kuna z bankomatu kurz 7,34.
Boli sme sa 3 -krát najesť v Stelle-personál milý / čašníčka z Košíc/,ceny OK-pizza,špagety,kurací šalát,čevapi veľmi chutné .Iba raz sa im podarila prihoretá pleskavica a mastné hranolky-kuchár sa ospravedlnil a poslal nové porcie.Ani sa nečudujem,má tam plno roboty.
V centre pivo 20 kn,ďalej od centra 16 kn,dokonca 14kn-happy hour.Celkovo nápoje lacnejšie ako v centre.
Voda krásne čistá,príjemná -dnes vlny,zamračené,silný vietor.Od víkendu majú byť horúčavy opäť.smoking smiley
Re: Gradac
09. 08. 2021 17:11
Gradac za námi, téměř 14 dnů krásného pobytu. Zejména první týden byl velmi teplý, až horký!!!! Ke konci pobytu začaly odpoledne a na večer velké vlny, pro plavce nic moc, ale děti spokojené. Již jsem to zde psal, za 6 posledních let zhruba ve stejném termínu (přelom července a srpna) jednoznačně nejvíce lidí ve městě na plážích!!!! Asi i problémy s karanténama atd., takže přijeli i ti, co by jinak jeli jinam. Za nás nejchutneji připravené jídlo v podniku ,,Kod Irene" kousek od starého tobogánu. Jinak Marinero, Retro a Gustirna. Jednou také Stella, pizza žádná sláva. Ale každému chutná jinde a jinak. Stella a zmrzlina ok, dokonce tam byl i prodavač, co tam předváděl nějaké ty kousky pro děti a uměl zmrzlinu i nazdobit, takže body plus. Koupání pod Stellou nebylo možné, protože tam prostě nebylo místo. Fakt hrozná sardinkárna za kterou by se nemusela stydět ani Makarská s Baškou.... Na druhé straně města směrem na Ploče za Saudade to bylo dopoledne rozhodně lepší, odpoledne už taky zalidněno a když byly vlny, což byly tak pláž byla rázem poloviční a už to taky zavánělo skupinovým sexem.... Každopádně jsme spokojení a domů se nám nechtělo. Všem, kteří zde budou přeji krásný pobyt!
avatar Re: Gradac
10. 08. 2021 13:46
S tou pizzou ve Stelle souhlasim. Tesil jsem se na ni a byl zklamanej. Davam si vzdy Havaj a varovat me melo uz to, ze pry bude bez sunky. I tak jsem si ji dal. Manzelka mela nejaky salat a ten vypadal dobre. Znovu uz jsme tam ale nesli. Za nas top restaurace Tona pod Lagunou. Prakticky jsme tam večeřeli kazdy den krom toho jednoho ve Stelle. Cisnik uz vedel co si dame k piti grinning smiley. Gradac je moje srdcovka, letos to bylo po 11-te.
Re: Gradac
10. 08. 2021 23:48
Dada napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak Gradac je naozaj plný,miesto na pláži sa síce
> nájsť dá vždy,ale oproti júnovej Podgore je to
> celkom "masaker".yawning smiley
> Kurz v zmenárňach jednotný-7,20 kn/euro,platba
> kartou a výber kuna z bankomatu kurz 7,34.
> Boli sme sa 3 -krát najesť v Stelle-personál milý
> / čašníčka z Košíc/,ceny OK-pizza,špagety,kurací
> šalát,čevapi veľmi chutné .Iba raz sa im podarila
> prihoretá pleskavica a mastné hranolky-kuchár sa
> ospravedlnil a poslal nové porcie.Ani sa
> nečudujem,má tam plno roboty.
> V centre pivo 20 kn,ďalej od centra 16 kn,dokonca
> 14kn-happy hour.Celkovo nápoje lacnejšie ako v
> centre.
> Voda krásne čistá,príjemná -dnes
> vlny,zamračené,silný vietor.Od víkendu majú byť
> horúčavy opäť.smoking smiley

Trocha možno mimo tému, ale pár známych mi hovorilo, keď sa vrátili z HR, že napr, v reštaurácií pri platbe kartou a v hotovosti boli rozdiely v účte, pri karte sa platilo viac,prišiel čašník a upozornil ich na to, to iste ja pri výmene peňazí, bývalo bez poplatku, teraz vraj súkromne zmenárne síce bez poplatku ale nevýhodný kurz a banka síce dobrý kurz ,ale poplatok skoro 20-40 kun,čiže skoro na stejno, to sú info z Istrie, tak neviem či aj dolu má niekto podobnú skúsenosť ? dík za info



Upraveno 1krát. Naposledy upravil berino (11. 08. 2021 23:23).
avatar Re: Gradac
11. 08. 2021 20:19
Já teda právě v Gradacu nikdy v restauraci kartou neplatil. Jednak jsem nechtěl protože jsem měl hotovost a jednak mi to ani nenabídli. Co se týče poplatku při výměně, mám zkušenost pouze se směnárnou dole v přízemí Laguny a tam je to bez poplatku. Letos byl kurz 7,2kn/euro



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (11. 08. 2021 20:20).
Re: Gradac
13. 08. 2021 18:15
V červnu v Marineru platba kartou a žádný rozdíl v účtu - ten odpovídal jídelnímu lístku.
avatar Re: Gradac
15. 08. 2021 12:38
Platili sme kartou v reštike Gusar a Kod Irene-žiadne navýšenie sme nemali,všetko podľa účtu a ceny v jedálnom lístku.
V Stelle sa dalo platiť eurami,vydali kuny s kurzom 7,20 ako v zmenárni.
Re: Gradac
26. 08. 2021 15:45
Včera večer procházka z Bristu. Po kostelík nikde nikdo, druhá strana již o poznání živější, ale bylo cca 20.00, přes den raději zůstanu tam kde jsem.
Re: Gradac
22. 09. 2021 15:55
Letos 100% nárůst lidí oproti loňsku, tj. místo 5 je pod Stellou 10, od mola až k Labineci po většinu dne kolem 20 těl...Stella je zavřená, což nás vůbec nemrzí, Gustirna a další restaurace jedou, pekárna do večera,obchody taky. Kdyby člověk dal na předpovědi počasí, nikam by snad nejel - realita naštěstí jiná, pořád příjemně a slunečno. Gradac opět nezklamalsmiling smiley
avatar Re: Gradac
22. 09. 2021 18:14
Byl jsem 7-13.9. Lidi malo, cesta, hranice, celnice v pohode. Pocasi 26- 31 st. Ale melo to proti cervenci i necekany komplikace. V restauraci pod Malo More prvni den mi dali Karlovacko, že takovej humus jsem uz dlouho nepil, buhvi co to bylo, uz jsem tam znovu nesel. Restaurace otvirali v poledne, leccos uz nemeli, treba Karlovacko radler. V pekarne pod Lagunou otvirali jak se probudili a s 50kn bankovkou chleba nekoupite, brali pouze maly bankovky nebo drobny. Je lepší vylezt do kopce nad Lagunu a zajít do Studenace. Ceny se mi zdali vyssi, ackoliv pry v září je levneji. Na tyhle strane Gradacu neni. Ceny jidla o 5 kn vyssi nez v lete, zmrzlina stejna 8 kn, pivo zdrazilo ze 16 na 18 kn. Je to prd, ale cekal jsem spíš opacnej trend. Naproti tomu za kopcem ve městě to bylo levnejsi nez v létě. Ale celkove spokojenost. Urcite si zari v Gradacu zopakujem



Upraveno 5krát. Naposledy upravil valeri (22. 09. 2021 20:44).
Re: Gradac
22. 09. 2021 20:34
Za mě v Gradacu 26.8. od Labineci úplně prázdno, restaurace obsazené cca z 15 %. Druhá strana byla o hodně živější, někde úplně plno, někde pro změnu vůbec nikdo.
Re: Gradac
26. 09. 2021 10:36
Včera jsme se prošli Gradacem z jednoho konce na druhý a z5. Ceny v restauracích oproti Drašnici více než lidové, hlavně ceny piva překvapily. Zmrzka kugla za pět kuníků, to je polovina toho, co chce Damir. Holt je tam větší konkurence. Zajímavá byla obsluha v restauraci, kde jsme poobědvali. Tvářila se dost překvapeně, že něco budeme chtít. Pak nám přišel oznámit, že to bude chvilku trvat, protože se rýže bude muset uvařit. Jaké to překvapenísmiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 110
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.