Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
avatar Re: Gradac
12. 08. 2020 20:28
A MUR je řeka nebo 1. zeď, stěna
2. (mur d'escalade) lezecká stěna
3. murs (městské) hradby
4.ochrana, záštita, hradba
Nebo je to nějaká Mateřská dovolená U Rodičů ?
Po včerejším imho, zase nějaká neznámá potvora, tedy aspoň pro mne.
avatar
mdr
Re: Gradac
13. 08. 2020 08:06
MÜR - Zemský okres Müritz (Waren (Müritz))

[cs.wikipedia.org]
avatar Re: Gradac
13. 08. 2020 09:57
Erick , já budu od 17.8. v Bristu smiling smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Gradac
13. 08. 2020 12:12
Doplňuji uvedenou zkratku v příspěvku 🙂MUR znamená Mauricius,byl jsem používat tuto ,nevím zda se takto používá,o potvoru tedy nejde 😀.
Martin
avatar Re: Gradac
13. 08. 2020 15:07
Díky za objasnění. Potvora "to" rozhodně není. Další podrobnosti možná budou v tématu...Byl jsem nevěrný....samozřejmě jen a jen Chorvatsku.
Kdyby se "to" napsalo hned "po lopatě", nemuselo by zde být několik příspěvků " mimo mísu".
avatar Re: Gradac
13. 08. 2020 18:21
Doplňuji uvedenou zkratku v příspěvku 🙂MUR znamená Mauricius,byl jsem používat tuto ,nevím zda se takto používá,o potvoru tedy nejde 😀.
Martin Prosím co znamená v příspěvku &#128578 a nejde 😀.

Mě se ukazujou nesmysly to je jen na mém PC děkuji za objasnění Martas74

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
avatar Re: Gradac
13. 08. 2020 19:09
Neboj, nejsi sám, to stejné se zobrazuje i na mém notebooku. Ale to mi "nic netrhá". Asi je to nejspíš nějaký smajlík - speciál.
Re: Gradac
14. 08. 2020 09:07
Píše to z androidího zařízení, kdy se některé znaky bohužel interpretují tímto způsobem.
avatar Re: Gradac
14. 08. 2020 11:06
Smajlíky používat jen ty co jsou zde v liště ty co použijete z mobilu nebo z jiného zařízení tak se zde nezobrazují.

.
.

_________________________Jirka_________________________
avatar Re: Gradac
22. 08. 2020 19:52
A MEDVĚD PŘECI JEN JEDE hot smileyhot smileyhot smiley
Haloooo, je tam Miloš?grinning smileygrinning smileygrinning smiley
avatar Re: Gradac
24. 08. 2020 10:22
Nevím jak Miloš, ale já jsem v Bristu - kde kotvíš ? smiling smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Gradac
24. 08. 2020 16:00
To Isekon,zítra vyrážíme směr Gradac,tak se někdy možná potkáme na pivku.
Martin
avatar Re: Gradac
24. 08. 2020 18:53
já vyrážím v pátek a ubytko jako vždy 50m od Stari Porat
Re: Gradac
24. 08. 2020 19:08
Tak zitra vecer vyrážím směr Gradac, kdo zde bude v termínu od 26-31.8.a bude mít zájem se potkat tak napiste ,dohodneme nějakou CZ akci..
Jinak všem přeji krásnou dovolenou.
Martin.
Re: Gradac
26. 08. 2020 13:23
Tak jsme tady,cesta v pohodě ,počasí super,pláže nejsou plně ,restaurace fungují,takže si užíváme dovolenou.
Martin.
avatar Re: Gradac
26. 08. 2020 16:54
Jéééééééé hot smileyhot smiley takýýýýý chcííí
avatar Re: Gradac
27. 08. 2020 09:05
Martine, blbé to je , včera jsem zde na fóru nebyl, zítra odjíždíme domů, dnes už se nikam večer nechystám, tak třeba příště smiling smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Gradac
28. 08. 2020 07:16
To Isekon,tak někdy příště ,přeji šťastný návrat domů,je to tady letos super takto by mi to vyhovovalo..
Martin
avatar Re: Gradac
30. 08. 2020 16:59
tak se tu aklimatizuji. Na pláži jsem přemýšlel o našich největších českých postavách:
Jan Roháč z Dubé, Jan Žižka z Trocnova, Mistr Jan z Husi, ........... je jich mnoho, když tu náhle slyším Miloše Nudistu z Gradacu.grinning smileygrinning smileygrinning smiley
avatar Re: Gradac
30. 08. 2020 17:15
Jinak pánové pozor. Je otevřená jediná směnárna pod kostelem u pekárny. Kurz : za 1 éčko 7 lasiček. to je dost oprsklý, naštěstí jsem vybral jen za 100. Kurz v bance je kolem 1:7,53 a v některých hospodách dávají 1:7,40, takže ve směnárně pěkná odrhovačka. Vyřešil jsem to výběrem z bankomatu za kurz pod 3,6Kč za lasičku bez poplatku. Musíte ale odmítnout nabídku DCC, TO NEMAČKAT, JINAK VÁS TO TAKY OŠKUBE.

(Služba Dynamic Currency Conversion (DCC), která se vám při výběru z bankomatu může nabídnout nebo při platbě u obchodníka je poskytovaná přímo provozovatelem bankomatu nebo obchodníkem a nabízí úhradu transakce přímo v českých korunách, nikoliv v cizí měně dané země.)
Re: Gradac
21. 09. 2020 15:51
Situační zpráva pro milovníky a znalce G.: Čekali jsme klid a pohodu, ale tohle nevím jak přesně nazvat: liduprázdno, vylidněno, pusto... Dnes v 11h dopoledne na plážích od trampolín pod kostelem až po vyhlídku směr Brist 4 lidi v plavkách a 5 bez...Na této straně měl večer otevřeno jen Marinero a ten vedle, na druhé straně Retro, Guštirna a asi tři kavárny. Tož tak my si tady žijemtongue sticking out smiley
avatar Re: Gradac
21. 09. 2020 17:29
To stejné bylo touto dobou vloni. Nikde nikdo. A to ještě nebyl "henten výtrus".
Rekreování ale výborné.
Re: Gradac
22. 09. 2020 20:50
Další postřehy z města duchůtongue sticking out smiley
Je to zvláštní, když po setmění nevidíte nikde světýlko kromě pouličních lamp...Labineca i Laguna zavřeno, Stella a všechny hospody taky, ani jeden stánek... nebýt moře, bylo by to jak na naší šumavské samotěthumbs up smiley
Druhá strana je o něco lepší, dnešní pizza v Gustirně stále vynikající, a to já ji moc nemusímyawning smiley
Ova godina nije normalna, říkají místní...
Re: Gradac
22. 09. 2020 21:01
Květo, měla jsi zůstat v ID, tady to žije, během dne jsem potkal všech dvacet rekreantů, kteří tady ještě jsou !!! spinning smiley sticking its tongue outsmileys with beerthumbs up smiley

Oprava: Jen 18, dva byli z Jelsy !



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mirus (22. 09. 2020 21:06).
Re: Gradac
22. 09. 2020 21:22
Čilý cizinecký ruch, skoro závidímthumbs up smiley
Tady je rekreantů asi taky tolik, akorát je to tu o hodně větší, a tak se často ani nepotkáme!tongue sticking out smiley
Re: Gradac
23. 09. 2020 10:03
V noci ( mezi 3 a 4 hod.) jsme tady měli něco jako karneval, světelné a zvukové efekty, vodní šou, ale lidem už se moc jít ven nechtělo.
Venku na terase ( pod střechou ) to bylo moc pěkné divadlo, akorát měli hodně nastavenou hlasitost, takže to překrývalo kulisu šumění ( řvaní ) moře.
Teď už zase pohodička.
Re: Gradac
23. 09. 2020 16:52
Tady jsme začali už kolem 22h, užili jsme si to a pak jsme vám to poslali - nejsme hamouni a rádi se podělíme. Od rána už zase spořádaně na ranní a odpolední směnygrinning smileythumbs up smiley
Re: Gradac
23. 09. 2020 18:36
My jsme ranní "bulli" a šli až na odpolední, šak máme naddělané !!! spinning smiley sticking its tongue outsmileys with beer
Zejtra ale na obě, bo se to už krátí. winking smiley
Re: Gradac
26. 06. 2021 13:34
Je čas povytáhnout Gradac nahoru. Nevíte někdo, jestli se v Gradaci najde člověk, který by za úplatu zajistil člun na vyjížďku?
Re: Gradac
27. 06. 2021 15:39
Nenašel jsem odkaz u tohoto vlákna,možná jsem špatně hledal, nicméně,řeším teď problém .
Plánoval jsem strávit v Gradacu dovolenou od 16-22..8e musím urgentně změnit termín ,takže bych rád odjel již příští týden od 1.7-6.7 .Bohužel nevím zda dostane manželka dovolenou,ale potřebuji moře a odpočinout si.Takze dotaz zní,pokud by manželce nedali dovolenou,je někdo kdo by se rád podíval se mnou k moři, nechce se mi jet sám,ubytování mám již zamluvené u domácích,mám zamluvený 2 apartmány,takže se může přidat i 2-3 osoby,popřípadě pokud tam někdo jel v tomto termínu,přidal bych se jako spolucestující.Budu rád pokud bychom se podělili o náklady na cestu, jinak ubytování je za cenu 40 Eur /noc za apartmán .Jinak upřednostnil někoho z okolí Brna,s ohledem na naložení.
Další detaily pak asi bych řešil SZ.
Martin
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 56
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.