Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
avatar Re: Gradac
26. 10. 2019 20:54
Tak 2.8. opět po 2 letech a po 10-te celkem Gradac na 12 dni. Je mi jasny, že na plazi to zas bude hlava na hlave, ale nemůžu si pomoct. Manzelka frfla, ale tak co, vzdyt jezdit nemusi, ze jo grinning smiley
Re: Gradac
16. 05. 2020 09:03
Zdravim všechny,
Sice nikdo nevi jak se bude vyvíjet situace ,ale pokud se hranice opravdu uvolní,plánujete někdo navštivte Gradac v termínu 6.7-15.7
S domácími jsem v kontaktu a ubytovani mám zamluvene,tak sleduji zda se letos nakonec jeste v lete někam podívám;
Přeji aby se situace již uklidnila a již jsme mohli opět v klidu plánovat naše dovolene,vím ze všude se mluví ze nemáme nikam cestovat a podpořit naši ekonomiku,ale tu podporuji i tak,ale more je more a vždy pokud to jen trochu půjde se do HR budu vracet..
Martin
Re: Gradac
20. 06. 2020 20:02
6-16.7 tam budu, když Koronáč dovolí
Re: Gradac
20. 06. 2020 20:09
V Gradaci dnes 5 dovolenkarov, ziaden sladoled ani pekárna, stankari este len umyvaju vitríny, u Stelly židle hoře nohami, tipuji ze od loňska... Ale zasa 200 m pláže na 1 turistu
Re: Gradac
20. 06. 2020 20:51
Kdyby ten počet turistů vydržel i na přelom prázdninových měsíců, nezlobil bych se! smileys with beer
avatar Re: Gradac
21. 06. 2020 06:23
Ale zase bys neměl zmrzlinu a možná by na tebe nezbyl ani chleba. "Život" je život .A patří to k městu, byť Gradac je jen městečko, v sezoně by měl mít přiměřeně narváno. A s tím je třeba o prázdninách počítat.
Když chceš 1 "lida" na 200 metrů, musíš jinam, nebo jet např v září. To vypadalo vloni na pláži poměrně stejně jak popisuješ, ale vše včetně pekáren "na promenádě" fungovalo. I když večer po tmě se člověk při chůzi mezi apartmány bál, neboť domy vypadaly jako domy duchů, bez světel, bez lidí, jen sem tam přeběhla nějaká hubená kočka.
.
Re: Gradac
21. 06. 2020 18:48
Chápu, že od Gradacu nemohu čekat pusto prázdno, ale každý úbytek turistů bude plusem. Což se ovšem nedá říct pro majitele apartmánů, což chápu.
Re: Gradac
22. 06. 2020 17:56
Maerly. Neni to pravda. Stella ma sice zavreno, protoze ji krmi hlavne hotely, ale za kopcem na meste funguje vse co potrebujes.

Ale je fakt ze všichni se ptaji, kdy prijedou česi
Re: Gradac
24. 06. 2020 12:59
Jinak dnes už jezdí i lodě. Půjčovna jede. Krámky také jsou, bohužel strana pod lagunou čeká na otevření laguny, což letos nebude, ale v sobotu otevírá labineca. Strana pod lagunou v podstatě až na dvě hospody jede. Stella nejede a za kopcem toho jede více než 70 procent. Voda super. Lidi super. Počasí začíná být paráda.
Re: Gradac
25. 06. 2020 21:53
Gušt otevřeno. Malo More otevírá v sobotu. Stella za 6 dní.
Re: Gradac
25. 06. 2020 23:23
To jsou dobré zprávy, sice jedeme až za 4 týdny, tak snad se do toho všichni dostanou. Teď nezbývá než čekat, jestli do toho nezasáhne nějaká vyšší moc.
Re: Gradac
26. 06. 2020 13:21
Dnes začali uklízet i kolem Laguny. I když Amima nam rikala ze již neotevrou, mozna zmenili podnikatelsky koncept. Uvidime.
avatar Re: Gradac
26. 06. 2020 15:57
TOTTI .. tak to se asi letos zase nepotkáme - my za 6 neděl Brist

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Gradac
26. 06. 2020 21:33
Isekon: smůla, tak se alespoň pokusím udržet teplotu moře na ideální hranici, ale v tomto našem termínu to jistě půjde snadno smileys with beer
Re: Gradac
06. 07. 2020 16:21
Chtěl bych se zeptat zda je v provozu hotel Laguna
Re: Gradac
06. 07. 2020 18:13
To. tobi. Spíš bych to skusil na nějaké cestovce. Ty by měli mít lepší info.
avatar Re: Gradac
06. 07. 2020 19:52
Ja slysel ze neni. Kdo mel zaplacene ubytovani pres CK, ubytovali je v Labineci. Ale nemam to overene
Re: Gradac
06. 07. 2020 22:59
Včera jsem se vrátil a mohu potvrdit,že Laguna je zavřená a dle místních,zůstane zavřená celou letošní sezonu.Majitelé prý mají již delší dobu značné finanční problémy táhnoucí se již několik let.
Re: Gradac
08. 07. 2020 09:41
Fery: Jak to vypadalo ve městě a na plážích? Byl poznat znatelný úbytek turistů?
smiling smileyRe: Gradac
08. 07. 2020 12:51
Totti...
Tak minulý týden určitě,hospody poloprázdné a majitelé nervózní.Některé hospody byly zpočátku zavřené,ale začínaly pomalu otevírat.
Stela otevřela tuším ve čtvrtek,Toma otevírala v sobotu.Marinero mi v sobotu povídal,když jsme se loučili,že jestli bude takhle špatný
kšeft,že to letos hodně brzy zavře.Ve městě to bylo obdobné,malých krámků,třeba se zeleninou a ovocem,bylo dost zavřeno.Hospody
otevřené,ale hostů málo,v jedné hospodě,když jsme šli na večeři,jsem měl pocit,že šli teprve angažovat kuchařesmiling smiley.Nejvíc lidí jsem viděl v Guštírně.
Na plážích bylo tak tuším 15-20% lidí oproti minulým rokům,Napočítal jsem na cca 50 metrech pláže 6 párů karimatek.Takhle málo lidí
zde nebývá ani koncem září,přitom počasí a moře ukázkové.
Re: Gradac
08. 07. 2020 13:25
Fery: Moc díky za info, vypadá to, že letos to bude asi vše takové zvláštní, anebo se lidé ještě osmělí a vyrazí.
Re: Gradac
08. 07. 2020 21:19
Totti. Jsemo smělen. Zdravotní stav manželky by nezvládl cetu. Doufáme že zaří vyjde.confused smiley
Re: Gradac
09. 07. 2020 05:53
ajax: Co se dá dělat, některé věci nejdou urychlit, tak snad to klapne v to září, držím palce a já pak podám info, co a jak smileys with beer
avatar Re: Gradac
09. 07. 2020 08:35
Ajaxi, mám takové zlé tušení ( ne aby to někdo bral jako šíření poplašné zprávy), že nám na září uzavřou některou z hranic. A pojedeme tak leda do ....... A to z důvodu, aby si Chorvati moc nevyskakovali, když my nemůžeme "hopsat". Každopádně jsem na to září zvědavý.
avatar Re: Gradac
14. 07. 2020 02:15
Nejde mi sem hodit odkaz z FCB, tak ve zkratce...Prvni případ Covid 19. Dotycny ma bydliste sice v Gradacu, ale momentalne se tam nezdržuje. Takze Gradac je dal bez nakazy



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (14. 07. 2020 02:17).
Re: Gradac
17. 07. 2020 16:52
Je teď někdo v Gradacu? Že bychom měli aktuální zprávy?smoking smiley
Re: Gradac
17. 07. 2020 18:12
byli jsme se v pondělí projít z Bistu, kde jsme byli ubytovaní. V Gradacu tak 40% lidí. Na sladoled žádné čekání, restaurace z poloviny prázdné. Na promenádě mezi hloučky lidí i 30m mezera
Re: Gradac
17. 07. 2020 20:17
dj_Paul: Díky za info! Za týden snad vyrazíme a zatím jsme sami zvědaví, co od toho čekat. Ale méně lidu nám určitě vadit nebude spinning smiley sticking its tongue out
Re: Gradac
19. 07. 2020 16:27
Lidí málo. Podpořte tam místní podniky. Laguna už neotevře. Malo More poloprázdné. Stella říkala, že pokud tak, že nemá důvod otevírat. Gušt tam sedí většinu dne sám a navečer se to zlepší.
Dle toho co vím, a čtu. Tak v tom červnu tak ještě bylo dost lidí smiling smiley
Brist je více nacvakaný. Gradac to dělají ty hotely. Aspoň tam není narváno.
Proti tomu Krk je plnej.
Re: Gradac
20. 07. 2020 14:34
Určitě podpoříme, v minulých létech jsme taky chtěli podpořit, ale bylo tak plno všude, že jsme nemohli podpořit všichni a všechno, nebylo místo. Já se těším na klidnější pláže, na druhou stranu, zvládli jsme to s dětmi i v plném provozu.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 93
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.