Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
26. 10. 2019 20:54
Tak 2.8. opět po 2 letech a po 10-te celkem Gradac na 12 dni. Je mi jasny, že na plazi to zas bude hlava na hlave, ale nemůžu si pomoct. Manzelka frfla, ale tak co, vzdyt jezdit nemusi, ze jo grinning smiley
Re: Gradac
16. 05. 2020 09:03
Zdravim všechny,
Sice nikdo nevi jak se bude vyvíjet situace ,ale pokud se hranice opravdu uvolní,plánujete někdo navštivte Gradac v termínu 6.7-15.7
S domácími jsem v kontaktu a ubytovani mám zamluvene,tak sleduji zda se letos nakonec jeste v lete někam podívám;
Přeji aby se situace již uklidnila a již jsme mohli opět v klidu plánovat naše dovolene,vím ze všude se mluví ze nemáme nikam cestovat a podpořit naši ekonomiku,ale tu podporuji i tak,ale more je more a vždy pokud to jen trochu půjde se do HR budu vracet..
Martin
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 55
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.