Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
avatar Re: Gradac
09. 07. 2019 16:14
To slovo "divoké" mě děsí. Znám divoké prase, divoké kachny i můj syn byl jako dítě divoký a představa, že takové budou i španělky je deprimující. grinning smiley
Re: Gradac
09. 07. 2019 18:52
Ale po Milošovi se slehla voda...Takže kdo ty španělky "ukojí", tomu je nyní záhada...
Re: Gradac
10. 07. 2019 05:20
Tak jsme byli na pizza v Gustirne, musím souhlasit s názory ze je fakt dobra, měli jsme pizza Dalmacija s prsutem Large za 80 lasicek opravdu v elke kolo.k tomu Karlovacko 0,5 za 15 KN.
Jinak včera v Gradacu bouřka a vítr , dnes bude dle předpovědi zamračeno a ma i občas sprchnout, včera jsme byli v Dubrovniku a bylo nádherné pocasi .
Zitra již návrat do ČR .
Martin
avatar Re: Gradac
10. 07. 2019 16:22
Miloš tam měl být od minulé středy.eye popping smiley
Re: Gradac
11. 07. 2019 20:57
nebyl někdo v tomto období v Chorvatsku - co to počasí apod.?
Re: Gradac
11. 07. 2019 21:12
Máme tady o tom vlákno

[forum.ihvar.cz]
Re: Gradac
14. 07. 2019 15:56
Miloš už včera zpíval na pláži :-)
avatar Re: Gradac
16. 07. 2019 10:50
couddy - Bude hic, Cecile, paní Milošová ladí do sopránu paní Milošová
Re: Gradac
16. 07. 2019 11:36
...jak by tady bylo krásně, kdyby tohle fórum občas někdo moderoval eye rolling smiley .
Re: Gradac
17. 07. 2019 20:17
V odkazu o Bristu kolega psal, že je tam nějak málo lidí, totéž psal o Gradaci, je to skutečně poznat i zde? Nějaké aktuální info? Minulý rok jsme na kopečku u kostela ,,objevili" rybárnu, je v provozu i letos?
avatar Re: Gradac
18. 07. 2019 08:52
V Gradacu ano. Ale lepší ryby seženeš v přístavu ráno cca do 8 hodin.
Re: Gradac
18. 07. 2019 12:20
Letos v Gradacu rozhodne méně lidi, plaze nebyly plné, vecer promenada take popoprazdna, dokonce i u vyhlášené zmrzliny žádné fronty.
I domácí potvrdili ze mají v tomto obdobi méně hostů, ale třeba se jeste sezóna teprve rozjede.
Martin
Re: Gradac
18. 07. 2019 17:25
Grizzly, martinslepanek : díky za tip a info!
Re: Gradac
23. 07. 2019 06:59
Martin, to iste som počul od pár ľudí z môjho okolia, že tento rok je v Chorvátsku o dosť menej ľudí. Asi už narazili Chorváti s tým zdražovaním na strop. V piatok idem na Rab,tak som zvedavý


martinslepanek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Letos v Gradacu rozhodne méně lidi, .......
avatar Re: Gradac
23. 07. 2019 12:53
Ani zdaleka. Manzelka tvrdi ze vcera v Podgore videla toceno Ozujsko za 32kn. A dění na hranicich taky neodpovida mensimu zajmu turistu. V minulych letech v Gradacu byla poznat mensi navstevnost restauraci na promenade. Nektery, zrejme co byly prave IN, meli relativne plno, jiny zely prazdnotou. Vcera Podgora narvana
Re: Gradac
23. 07. 2019 14:42
Ještě minulý týden bylo v Podgoře dost apartmánu volných a na plážích a večer na promenádě to bylo znát. Od soboty je tu nacvaknuto jako v předchozích letech.
Mám obavu, že Gradac na tom bude stejně.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil atnarfus (23. 07. 2019 14:44).
Re: Gradac
23. 07. 2019 19:24
Tak pokud někdo bude v Gradacu muže poslat informaci jaká je skutečnost, ale nechám se překvapit zda budou plaze plné.
Za me tedy v obdobi 4- 11.7 urcite znatelně méně lidi než loni přesně v tom termínu.
Martin
Re: Gradac
24. 07. 2019 21:02
Podle dnešní informace na Novinky.cz ...

"Podle dat společnosti eVisitor, která sleduje obrat v komerčním i nekomerčním cestování, zavítalo do země na Jadranu v první polovině roku 6,88 milionu návštěvníků. Oproti stejnému období předchozího roku se jedná o šestiprocentní nárůst v celkovém počtu příjezdů. Počet přenocování vzrostl o tři procenta na 26,2 milionu."

Na druhou stranu je dost pravděpodobné, že nárust turistů se bude soustředit do nejvíce populárních destinací, naopak v některých místech může být citelný úbytek, ať už oprávněně, kvůli nedostatečné nabídce služeb, nebo třeba jen kvůli tomu že to místo není v turistických průvodcích na prvních místech.
avatar Re: Gradac
28. 07. 2019 19:26
V Gradacu lidí méně? Asi nepřijeli Hujerovismileys with beer
avatar Re: Gradac
29. 07. 2019 16:32
Dneska dopo vylet do Gradacu. S parkovanim tezka bida. Nad Labinecou pri silnici uz nelze. Je tam novej asfalt a znacka zakazu. Na tom placku jeste pred Lagunou, jak jsme se tu kdysi bavili, bylo plno, vyberci me vyhnal. Ze zoufalstvi jsem se pustil do centra, coz nebyl ten uplne nejlepsi napad. Misto samozrejme žádné, nebo lepe řečeno, u vsech volnych fleku cedule, ze soukrome parkovani. Prokousat se pak davem tou ulickou smerem ke studenaci byl zazitek. Nakonec jsem to pichnul nad Lagunu, pred vilu Slavena, kdo znate. Nejakej mistni na mopedu na me cumel div nespadl, ale nic nerikal. Samozrejme ze po navratu jsem byl zablokovanej jinym autem. Ale tak trochu jsem s necim takovym pocital, nechal jsem si tam prostor, tak jsem se dokazal vyhackovat. Hlavne ze mi nevypustili kola nebo neco podobneho. Bylo pod mrakem a plaze byly obsazeny tak z pulky. Tezko rict, kolik je tam lidu, kdyz je hezky. Ja myslim ze dost, na ubytek lidu to nevypadalo. Dali jsme si obed v Malo More, opet jako vzdy bez chybicky, prijemnej cisnik, prijemna cena. Pristi rok asi návrat, Podgora nas stejne nijak neoslovila.
Re: Gradac
29. 07. 2019 16:49
To jsme rádi smiling smiley

PS: zkus v Podgoře přesvědčit ještě pár tisíc lidí, že Gradac je lepší.
avatar Re: Gradac
29. 07. 2019 16:56
Je lepší, proto vsechny budu posilat do Podgory.... grinning smiley
Re: Gradac
29. 07. 2019 17:39
Valeri. měls to nechat u benzinky. Nebo vzadu u školy.
Re: Gradac
29. 07. 2019 21:10
Ajax: poslední roky je u školy automat na parkovací lístek, anebo tam sedí zřízenec, který má parkování a platbu pod palcem. A Valeri hledal asi stání, kde se neplatí. Pak snad jedině ta benzinka. S parkováním tam je problém, doufám, že letos po změně apartmánu budeme mít taky dobré parkování.
avatar Re: Gradac
29. 07. 2019 22:48
Klidne bych zaplatil, psal jsem ze jsem byl i na tom placenem placku. Ve hre byla jeste varianta postavit to na černo na parkoviste Laguny. Byly totiz zvedly zavory na vjezdu i vyjezdu. Kdyby me tam zavrely, musel bych to jit resit na recepci, ale hlavně bych mel zaparkovano. Manželka mi to rozmluvila.

Ajax
To je hrozna dalka, oboje. My se chteli projit jen kolem Laguny. A meli jsme sebou vnucku, zpátky bych ji musel nest na konika, jak tomu rika...
Ted me napadlo ze jsem se mohl zastavit u domácího z lonska... Treba by tam misto mel. Ted uz je to jedno



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (29. 07. 2019 22:54).
Re: Gradac
29. 07. 2019 23:52
Loni jsem parkoval na tomhle "smetišti" [mapy.cz] sice za peníze, ale místa tam bylo dost.
Letos jsem totálně pohořel v Živogošče i v Drašnici. Tam žádné veřejné parkování vůbec není. Člověk se chce někam podívat, utratit tam nějakou kačku a smůla, nemá ani kde zahodit auto.
Re: Gradac
30. 07. 2019 06:56
arnafus. To je snad jediné parkoviště v Gradacu kde se dá normálně zaparkovat.
avatar Re: Gradac
30. 07. 2019 07:02
No to je ten placek odkud me poslal pryc. Bylo plno. Ja bych si asi misto nasel, ale podle spravce misto nebylo
avatar Re: Gradac
31. 07. 2019 15:36
Valeri, ještě je soukromé parkoviště cca naproti hotelu Sunce - když táhneš kance z kopce yawning smiley .. tak odbočit doleva do uličky .. a pak doprava ... ale onehdá tam stála babka s cedulí a navigovala nás , je tam asi 5-6 míst

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Gradac
31. 07. 2019 17:06
Ja tam byl jen na 2 hodky na vylete. Ted uz misto nehledam. Ale dik za tipy, muzou se v budoucnu komukoliv hodit
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 53
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.