Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
avatar Re: Gradac
07. 06. 2019 08:47
isekon - jasně, pokud nezapomenu. Vím oč se jedná.
viz - od Valeriho



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Grizzly (07. 06. 2019 08:49).
Re: Gradac
15. 06. 2019 15:59
Perfektní počasí hlásí na další dny .)
Re: Gradac
21. 06. 2019 01:15
isekon: v Podgoře pracují jako diví. Provoz tam byl 9. června kyvadlový. V 7 hodin zdržení cca 2 minuty.
avatar Re: Gradac
21. 06. 2019 17:26
isekon - vzal jsem to přes Ploče, tak ti nepovím
Re: Gradac
22. 06. 2019 06:42
V Podgoře plný průjezd, jen mírně zúženo.
avatar Re: Gradac
22. 06. 2019 08:51
Léto v Gradacu začalo, objevil se Milošthumbs up smiley
Re: Gradac
22. 06. 2019 19:26
Miloš už tu dávno je ;-)
avatar Re: Gradac
25. 06. 2019 07:56
Mám pár dotazů na Gradac, tak to lupnu sem, ať se nemusím rozepisovat a navíc, je možné připsat pár postřehů ostatních.
Co nového v Gradacu?
Pár věcí se změnilo k lepšímu. Oprava cest kolem moře (Podaca - Gradac) i zrušené a vydlažděné bývalé parkoviště u přístavu. Ceny míííííírně nahoru a to hlavně v obchodech. V restauracích ani ne, na rybím trhu asi nejvíc.
Na hotel Laguna jsem slyšel spíše negativní hodnocení, ve stylu jídlo nic moc, ubytování - s čistotou se moc nepářou a když něco chcete (lednice, klimačka, ......) tak za příplatek. Proto by bylo fér, aby se tu vyjádřil některý s přímo ubytovaných, ať nepomlouváme na základě 2 - 3 rodin z vyprávění.
Pokud pizzu, tak u mě už dlouhá léta jasně vítězí Gustírna a ani letos nezklamala.
Prošel jsem i obvyklou trasu nahoru směrem ke hřbitovu a pak odbočkou doleva do Podaci polní cestou až ke kostelu se zříceninou. Poté dolů do Podaci a kolem moře přes Brist do Gradacu. dlouhá cesta cca 12 km (dle krokoměru) se dá zkrátit na 2 místech stezkou dolů. Doporučuji sebou min 0,5l pití na osobu.
Cestou podél moře zrenovované restaurace a pár obchůdků v Bristu. Vše se mi zdálo nějaklepší na oko. Zřejmě zde nějaké investice byly.
To co mě ale zklamalo nejvíce, a to je moje osobní zkušenost, nákup ve studenacu u pláže, blízko hotelu Marco Polo. V jeden den mě 3x vytočili a asi nebudu sám.
1. když přišla manželka z ranního nákupu a řekla mi, že jí prodavačka namarkovala navíc nějaké věci, které neměla (zmrzlina a problém s koláčky) a musela se s ní dohadovat o přepočítání. Prý byla dosti neochotná.
2. odpoledne jsem tam nakupoval já. Nic do HR nevozím, vše si kupuji) Nabral jsem pár věcí a některé byly v akci. Jaké překvapení, když jsem později zjistil, že mám započtenu celou cenu a ne akci, jenž byla vyvěšena.
3. večer jsem šel okolo, koupil rizoto, plody moře a při té příležitosti ověřil cedulky s akcí, zda jsem se nespletl - NE NESPLETL. Platím u pokladny rizoto a pán přede mnou (čech) se spletl a podal"dámě" u kasy 10kn místo 20. Hejkla na něj "dvadeset!!!!" takovým způsobem, že se mě sevřel svěrač na další 2 hodiny. Zaplatil jsem a od té doby již ve studenaci nenakupuji.
avatar Re: Gradac
25. 06. 2019 12:47
Měďo díky, že sis vzpomněl smiling smiley , už to někdo psal jinde, že semafory jsou pryč ,... naštestí je v Gradacu víc obchodů, tak máš kam zavítat , já za 47 dnů zkontroluji ten Brist smiling smiley , ale těch 12 kiláků teda šlapat nebudu , ani náhodou grinning smileygrinning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Gradac
25. 06. 2019 17:41
Mám jeden dotaz.
- funguje letos v Gradacu FKK pláž
avatar Re: Gradac
25. 06. 2019 19:41
tobi - právě jsem se vrátil a řekl bych, že se více rozrostla směrem zpět k hotelu. Nudisti na ústupu nejsou, zvláště v Gradacu.
avatar
mdr
Re: Gradac
26. 06. 2019 07:36
To je dobrá zpráva. V Gradacu jsme ještě nebyli, ale když je tam tak dobře nudistům, tak snad zajedeme. Kde přesně je tam FKK?
avatar Re: Gradac
26. 06. 2019 08:00
Tady máš skoro vše, co bylo o FKK v Gradacu napsáno: [forum.ihvar.cz]
Re: Gradac
28. 06. 2019 17:07
Laguna čisto letos,ale jídlo fakt ne.
Pizza Best je u Stelly.
Nejstudenejsi pivo je Karlovacko Malo More (bývalý Hollywood).
V obchodech není citronová Jana.
Kafe "na náměstí" super.
Druhé nejlepší kafe Brist.
U fkk letos noví majitelé Kamaki baru, dnes je Grant opening. Snaží se.

Jinak Proč po letech v Gradacu zase Laguna? Kvůli programu pro děti, ale jelikož letos to celé vypadá na nějaký problém cestovky zvažujeme příště už jedině Brist.

Dle místních je fkk neoficiální a loni zde přisel oficir z Makarské a všechny vyhodil.
Re: Gradac
28. 06. 2019 19:12
O jakou cestovku se jedná a z čeho tak usuzuješ
Re: Gradac
28. 06. 2019 19:51
Ckvt, via Mare nově.
Z dlouholetých zkušenosti.
Re: Gradac
28. 06. 2019 20:36
Couddy: není citronová Jana, to mě nestraš! Na to se těšíme stejně, jako na dovolenou! Ohledně pizzy, minulý rok jsme byli pizzou od Stelly slušně řečeno zklamáni. Ale to neznamená, že to letos nezkusíme smileys with beer Trampolíny už jsou v provozu?
Re: Gradac
01. 07. 2019 08:49
Trampolíny jedou. Pizza lepší podle atarousedliku pod kopcem.
Janu citronovou jsem našel přes odjezdem poslední v obchodě nad lagunou. V těch ostatních fakt celou dobu neměli.
avatar Re: Gradac
01. 07. 2019 23:14
Nejlepší Pizza nejen v Gradacu, ale v dalekém okolí je Gustírna u přístavu. Pec na dřevo a původní Pizzamajster vyučen v Itálii před dvěma lety zemřel. Mladý tam šlape několik let a myslím, že se vyučil skvěle. Běžte se podívat dovnitř jak to dělají. Podívejte se i na ingredience jaké tam dává, prostě z čeho kuchtí. Nebudu říkat, vyzkoušejte sami. U Stelly špatná nebyla, ale poslední 2 roky .....no eye rolling smiley, letos jsem tam nebyl. V dobách, kdy byla Stela ještě super, jejich pizze přeci jen chyběla ta vůně dřeva. Ale každý to rád jinak. Hledejte, máte dovču.
avatar Re: Gradac
02. 07. 2019 06:49
Co je citronová Jana? To je nějaká minerálka? K té pizze... V Gradacu jsem byl 9x (docela síla grinning smiley) a nikdy jsem nebyl v té gustírně pod kopcem. Když pizza, což bylo většinou jen 1x/dovolenou, tak Stella. Možná proto, že byla blíž, nebo tím posezením přímo u pláže
avatar Re: Gradac
02. 07. 2019 11:55
No , méďo , já bral pizzu z Gustírny vloni , večer před odjezdem a konzumovali jsme ji až druhý den cestou domů .. a musím říct -žádnej zázrak , čerstvá je možná supr , ale takto ...

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Gradac
02. 07. 2019 15:15
isekon - ukaž mi pizzu z nějakého superzařízení, kterou když budeš jíst po 12 hodinách bude stále super.grinning smiley
avatar Re: Gradac
03. 07. 2019 11:57
méďo ... asi neukážu, jen naznačuji, že pro tento případ je asi úplně jedno, kde ji koupím yawning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Gradac
03. 07. 2019 18:52
Isekon * Pochopeno se zpožděním = souhlasím grinning smiley
Re: Gradac
04. 07. 2019 21:49
Grizzly: Gustirna neměla chybu! Tam jdeme každý rok a několikrát. Ale taky jsme dostali tip na Stellu a pro mě zklamání. Zmrzlinu mají dobrou, i když podle mě třeba ještě 5 let zpátky byla ještě lepší. Vzhledově vypadá pizza v Hotelu Saudade velice dobře, ale tam jsme neměli odvahu si sednout....

Valeri: Citrónová Jana je minerálka 1,5 litru, vychlazená je výborná a prodává se všude, i když jak je vidět, někdy není v obchodech k dostání.
Re: Gradac
05. 07. 2019 17:22
Tak píší z Gradacu , pocasi super , more teple, Plzeň za 18 KN taky dobra, jidlo Málo more taky jde, Orada i Lubin všem chutnali , pizza Málo more s prsutem taky Ok, na pizzu do Gustirny se chystám . Jinak na nákup jsem si zajel do Lidlu v Ploce celkem slušný výběr .
Dle mého zde bylo loni více lidi touto dobou .
Martin
avatar Re: Gradac
06. 07. 2019 09:13
Zdravím do Gradacu - už jsem domasad smiley
Re: Gradac
06. 07. 2019 21:01
Také mi kamarádi posílají fotky "z mola" ... smiling smiley
avatar Re: Gradac
08. 07. 2019 15:30
to nejsou kamarádi, to jsou prvokatéřigrinning smiley
Re: Gradac
08. 07. 2019 20:08
Na pláži prej jsou dnes nové Španělky smiling smiley Prej divoké smiling smiley.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 45
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.