Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
09. 08. 2018 08:35
... Mirku, mě to teda vůbec nenapadlo ...
není na závadu flašky sbírat, spíš se nehodí je dopíjet ... grinning smiley

[www.youtube.com]

smileys with beer

Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (09. 08. 2018 12:08).
Re: Gradac
11. 08. 2018 13:34
Kde se dá v Gradaci koupit nějaký výlet? Například lodí na Korčulu apod?
Jedeme mimo sezonu a naše CK tam už nemá delegáta..
Auto nemáme k dispozici, tak chci mamku někam vytáhnout (jeden den tedy jedeme s přespáním místním busem do Dubrovníku).

Díksmiling smiley
11. 08. 2018 22:38
Ano dá. Prodejci jsou večer na promenádě, přes den otravují na pláži.
12. 08. 2018 22:28
Na promenádě se dají koupit výlety, pokud si dobře pamatuji, tak zrovna Korčula tam byla za 220 kun/osoba. A jezdí tam jen v určitý den, každý den jezdí jinam. Korčula byla nejdražší.
06. 02. 2019 17:51
Dobrý podvečer. Měl bych dotaz na "skaláky" z Gradacu. V roce 2018 jsem díky "upřímnosti" domácího přišel o pravidelný termín 1. - 14. 9. v Gradacu, takže jsem v loni vynechal a ztratil jsem přehled o dění. Může mi někdo zasvěceně sdělit, jak to vypadá s hustotou osob na pláži vzadu u "patníku" směrem na Ploče (kousek před bývalou diskotékou) vzhledem k otevření hotelu Oáza? Jde mi o to, jestli mám hledat nové ubytování v Gradacu (po 16 letech - asi nebude problém) nebo si najít novou destinaci - jestli je tam "narváno". Kdyby tam bylo v září více lidí než bývalo doposud, tak zvažuji změnu. Děkuji za informace - Jaroslav.
16. 02. 2019 18:56
To je zajímavé, vloni tam nikdo nebyl? To tady bylo vychloubání. Děkuji za info. Jaroslav.
16. 02. 2019 19:36
Asi nikdo, kdo byl vloni v Gradacu, nechodil na tvou oblíbenou pláž "u patníku" atd. Natož skoro "po sezoně" v září. Tak ti nemohou podat informaci o tom, jestli je tam o 2 nebo 10 lidí víc než vloni.
16. 02. 2019 21:55
Přesně tak, pobýváme tam vždy na přelomu července a srpna, takže jak to vypadá v září netuším.... V našem termínu byly pláže poměrně plné a to od centra, přes hotel Saudade až pod Oázu, tam to navíc bylo obsazeno výhradně bosenskou klientelou.
17. 02. 2019 00:36
Ja byl loni posledni dekadu v červnu. Lidi tak polovina co o prazdninach. Ale my jsme meli zakladnu pod Malo More, mezi Lagunou a Labinecou. Za kopec jsme chodivali az vecer na couracku a to uz tam bylo prazdno. Podle me se v zari hustota obyvatelstva na plazi moc nezmenila. Na rozdil od prazdnin.
17. 02. 2019 07:27
Tak vidíš Kennedy, většina jezdí jindy. Ale jestli počkáš, tak bych to mohl zkusit zjistit. V září od 21.9. tam jedeme po 11 letech a to bych mohl zkouknout situaci na pláži od "patníku" na jih. Problém je, že nevím, jak to vypadalo během těch jedenácti sezon. A navícje problém ten, že nejspíš budeme chodit na pláž opačným "severním" směrem.
17. 02. 2019 10:55
V zari jsem byl v Gradacu 2x 1-14.9 lidi na plazi již mnohem méně, a to na obě strany, ale bylo to již v roce 2010 ,ale mysli ze se situace příliš nezměnila.
Jinak pocasi super , more teple,ale je již brzo tma.
Tož tolik informace.
Martin
17. 02. 2019 18:28
Dobrý večer. Vidíte, že to ani tak nebolelo. Tyto informace mi od všech stačí k tomu, abych se do Gradacu již více nehrnul. Získal jsem ještě několik informací od známých, kteří tam jezdili s námi a byli tam i v roce 2018 a jsou v obraze. Otevření Oázy pokazilo klid o něco později než zmínění Bosňáci. A na druhou stranu Gradac se poslední dobou dosti "proflákl" a natáhlo se tam hodně nových maďarů, holanďanů, bělorusů a dalších. Člověk má poznat více míst - takže Gradac opustím a budeme objevovat nové lokality - např. opěvované destinace jako ID a podobně. Ještě jednou díky a příjemnou dovolenou v letošním roce. Zdraví Jaroslav. PS. - když bude učitelskej pátrat více usilovně, tak zjistí, že jsme skoro sousedi.
17. 02. 2019 19:46
Tak to je dobře že jsme skoro sousedi. "Bude nás víc, nebudeme se bát vlka nic"
Třeba na sebe narazíme, nemyslím autem.
17. 02. 2019 21:00
Ivan Dolac je už profláklý jako Gradac.Obě destinace mám dost projíté.
18. 02. 2019 18:18
Dobrý večer. Zatím se rozkoukáváme. Kámoši našli něco v Podgoře, ale zatím není nic rozhodnuto. Bude-li nejhůře máme "svůj" nový apartmán v Omiši. Není to na hlavní pláži a celkem se nám tam líbí. Příjemná domácí, velice solidní cena a hned u vody. I na ryby se tam dá s jejím synem jezdit, což je zajímavé. Zdraví Jaroslav.
18. 02. 2019 20:25
Ono najít něco během prázdninových termínů, kde bude málo lidu a se vším budeme spokojeni, to je celkem oříšek. Robinzonády jsou fajn věc, ale s malými dětmi nepraktické, jinak to je podle mě vždy něco za něco. Každopádně z vlastní zkušenosti vím, že je velký rozdíl, co do počtu lidí, mezi posledním týdnem v srpnu a prvním týdnem v září. Úbytek byl vždy velký. Ale zase už je dříve tma, služby už taky nejsou kdo ví jaké, takže s tím je třeba počítat.
19. 02. 2019 07:49
My jedeme letos po dlouhé době na blind s tím, že zkusíme poprvé Gradac a pokud nenajdeme ubytování dle požadavků, protáhnem to k Dubrovníku nebo do ČH. Má někdo zkušenost s ubytováním v Gradacu v půli června naslepo? Máme rádi první řadu a vyšší patro kvůli výhledu. Projeli jsme skoro celou Makarskou, ale bydlení většinou přes booking. Pár AP dle našich požadavků jsem našel, ale vše plné. Díky za tipy i zkušenosti.
19. 02. 2019 10:09
Aldo. V Gradacu jich v první lajně moc není.
19. 02. 2019 18:21
Přesně, jak píše Ajax, nějaká první řada neexistuje, téměř vše je u a spíše nad první hlavní cestou, která je nejblíže u pobřeží a promenády. Podle mapy není problém o to omrknout.
20. 02. 2019 17:41
Aldo, pokud chceš ubytovani v Gradacu pošli SZ ,mám zde velmi dobre známe a rozumí i cesky.
Martin
21. 02. 2019 08:12
Martine, nevidím odeslanou SZ, tak tedy potvrzuji svůj zájem tady.Pokud ne SZ, tak masor68@seznam.cz . Díky.
21. 02. 2019 08:55
to ajax: No právě že podle mapy se mi zdálo, že první brázda jaksi není, tak dík za potvrzení. Dobrá je i druhá, pokud je výhled z balkonu. Nějak se s tím poperem, chci být na místě do deváté ranní, abychom v případných vedrech nechcípali při potulce městem.
21. 02. 2019 12:48
Když výhled, tak jedině zde

Podle google map se to tam jmenuje Apartmani Stipić
22. 02. 2019 11:59
Výhled super, ale dle recenzí krpál... sad smiley To neprostřelim. Asi si po příjezdu projdem město a necháme to náhodě. Přinejhorším popojedem, Jadran je velkej smiling smiley
04. 03. 2019 04:35
Stalo se nám, co se ještě nestalo, zrušili nám již domluvené ubytování v Gradaci, téměř po 14 dnech, kdy jsme byli na pevno domluveni. Pokud někdo máte kontakt na někoho z Gradacu, budu rád za pomoc při hledání něčeho nového. Kdybyste o něčem a někom věděli, prosím SZ. Díky!
22. 03. 2019 21:09
Valeri. Ano Ante Stipič (tenisový trenér), ale vede to jeho sestra Sinajka. Dost na úrovni. Nejlepší místo asi (pokud míříte na FKK a na klidnou část GR..). Problém snad jen, když "vypadnete" Sinajce ob rok z kalendáře...Už se tam nedá dostat. smiling smiley
Ale je fakt, že jsem se delší dobu nedíval. Jen loni jsem si všiml, že rest. Hollywood, která byla dole se jmenuje jinak a funguje jinak a je tam místo Karlovačka naše (myšleno české) pivo, což mě moc zrovna tam nebere .)
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 24
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.