Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
avatar Re: Gradac
09. 08. 2018 08:35
... Mirku, mě to teda vůbec nenapadlo ...
není na závadu flašky sbírat, spíš se nehodí je dopíjet ... grinning smiley

[www.youtube.com]

smileys with beer



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (09. 08. 2018 12:08).
Re: Gradac
11. 08. 2018 13:34
Kde se dá v Gradaci koupit nějaký výlet? Například lodí na Korčulu apod?
Jedeme mimo sezonu a naše CK tam už nemá delegáta..
Auto nemáme k dispozici, tak chci mamku někam vytáhnout (jeden den tedy jedeme s přespáním místním busem do Dubrovníku).

Díksmiling smiley
Re: Gradac
11. 08. 2018 22:38
Ano dá. Prodejci jsou večer na promenádě, přes den otravují na pláži.
Re: Gradac
12. 08. 2018 22:28
Na promenádě se dají koupit výlety, pokud si dobře pamatuji, tak zrovna Korčula tam byla za 220 kun/osoba. A jezdí tam jen v určitý den, každý den jezdí jinam. Korčula byla nejdražší.
Re: Gradac
06. 02. 2019 17:51
Dobrý podvečer. Měl bych dotaz na "skaláky" z Gradacu. V roce 2018 jsem díky "upřímnosti" domácího přišel o pravidelný termín 1. - 14. 9. v Gradacu, takže jsem v loni vynechal a ztratil jsem přehled o dění. Může mi někdo zasvěceně sdělit, jak to vypadá s hustotou osob na pláži vzadu u "patníku" směrem na Ploče (kousek před bývalou diskotékou) vzhledem k otevření hotelu Oáza? Jde mi o to, jestli mám hledat nové ubytování v Gradacu (po 16 letech - asi nebude problém) nebo si najít novou destinaci - jestli je tam "narváno". Kdyby tam bylo v září více lidí než bývalo doposud, tak zvažuji změnu. Děkuji za informace - Jaroslav.
Re: Gradac
16. 02. 2019 18:56
To je zajímavé, vloni tam nikdo nebyl? To tady bylo vychloubání. Děkuji za info. Jaroslav.
avatar Re: Gradac
16. 02. 2019 19:36
Asi nikdo, kdo byl vloni v Gradacu, nechodil na tvou oblíbenou pláž "u patníku" atd. Natož skoro "po sezoně" v září. Tak ti nemohou podat informaci o tom, jestli je tam o 2 nebo 10 lidí víc než vloni.
Re: Gradac
16. 02. 2019 21:55
Přesně tak, pobýváme tam vždy na přelomu července a srpna, takže jak to vypadá v září netuším.... V našem termínu byly pláže poměrně plné a to od centra, přes hotel Saudade až pod Oázu, tam to navíc bylo obsazeno výhradně bosenskou klientelou.
avatar Re: Gradac
17. 02. 2019 00:36
Ja byl loni posledni dekadu v červnu. Lidi tak polovina co o prazdninach. Ale my jsme meli zakladnu pod Malo More, mezi Lagunou a Labinecou. Za kopec jsme chodivali az vecer na couracku a to uz tam bylo prazdno. Podle me se v zari hustota obyvatelstva na plazi moc nezmenila. Na rozdil od prazdnin.
avatar Re: Gradac
17. 02. 2019 07:27
Tak vidíš Kennedy, většina jezdí jindy. Ale jestli počkáš, tak bych to mohl zkusit zjistit. V září od 21.9. tam jedeme po 11 letech a to bych mohl zkouknout situaci na pláži od "patníku" na jih. Problém je, že nevím, jak to vypadalo během těch jedenácti sezon. A navícje problém ten, že nejspíš budeme chodit na pláž opačným "severním" směrem.
Re: Gradac
17. 02. 2019 10:55
V zari jsem byl v Gradacu 2x 1-14.9 lidi na plazi již mnohem méně, a to na obě strany, ale bylo to již v roce 2010 ,ale mysli ze se situace příliš nezměnila.
Jinak pocasi super , more teple,ale je již brzo tma.
Tož tolik informace.
Martin
Re: Gradac
17. 02. 2019 18:28
Dobrý večer. Vidíte, že to ani tak nebolelo. Tyto informace mi od všech stačí k tomu, abych se do Gradacu již více nehrnul. Získal jsem ještě několik informací od známých, kteří tam jezdili s námi a byli tam i v roce 2018 a jsou v obraze. Otevření Oázy pokazilo klid o něco později než zmínění Bosňáci. A na druhou stranu Gradac se poslední dobou dosti "proflákl" a natáhlo se tam hodně nových maďarů, holanďanů, bělorusů a dalších. Člověk má poznat více míst - takže Gradac opustím a budeme objevovat nové lokality - např. opěvované destinace jako ID a podobně. Ještě jednou díky a příjemnou dovolenou v letošním roce. Zdraví Jaroslav. PS. - když bude učitelskej pátrat více usilovně, tak zjistí, že jsme skoro sousedi.
avatar Re: Gradac
17. 02. 2019 19:46
Tak to je dobře že jsme skoro sousedi. "Bude nás víc, nebudeme se bát vlka nic"
Třeba na sebe narazíme, nemyslím autem.
Re: Gradac
17. 02. 2019 21:00
Ivan Dolac je už profláklý jako Gradac.Obě destinace mám dost projíté.
Re: Gradac
18. 02. 2019 18:18
Dobrý večer. Zatím se rozkoukáváme. Kámoši našli něco v Podgoře, ale zatím není nic rozhodnuto. Bude-li nejhůře máme "svůj" nový apartmán v Omiši. Není to na hlavní pláži a celkem se nám tam líbí. Příjemná domácí, velice solidní cena a hned u vody. I na ryby se tam dá s jejím synem jezdit, což je zajímavé. Zdraví Jaroslav.
Re: Gradac
18. 02. 2019 20:25
Ono najít něco během prázdninových termínů, kde bude málo lidu a se vším budeme spokojeni, to je celkem oříšek. Robinzonády jsou fajn věc, ale s malými dětmi nepraktické, jinak to je podle mě vždy něco za něco. Každopádně z vlastní zkušenosti vím, že je velký rozdíl, co do počtu lidí, mezi posledním týdnem v srpnu a prvním týdnem v září. Úbytek byl vždy velký. Ale zase už je dříve tma, služby už taky nejsou kdo ví jaké, takže s tím je třeba počítat.
Re: Gradac
19. 02. 2019 07:49
My jedeme letos po dlouhé době na blind s tím, že zkusíme poprvé Gradac a pokud nenajdeme ubytování dle požadavků, protáhnem to k Dubrovníku nebo do ČH. Má někdo zkušenost s ubytováním v Gradacu v půli června naslepo? Máme rádi první řadu a vyšší patro kvůli výhledu. Projeli jsme skoro celou Makarskou, ale bydlení většinou přes booking. Pár AP dle našich požadavků jsem našel, ale vše plné. Díky za tipy i zkušenosti.
Re: Gradac
19. 02. 2019 10:09
Aldo. V Gradacu jich v první lajně moc není.
Re: Gradac
19. 02. 2019 18:21
Přesně, jak píše Ajax, nějaká první řada neexistuje, téměř vše je u a spíše nad první hlavní cestou, která je nejblíže u pobřeží a promenády. Podle mapy není problém o to omrknout.
Re: Gradac
20. 02. 2019 17:41
Aldo, pokud chceš ubytovani v Gradacu pošli SZ ,mám zde velmi dobre známe a rozumí i cesky.
Martin
Re: Gradac
21. 02. 2019 08:12
Martine, nevidím odeslanou SZ, tak tedy potvrzuji svůj zájem tady.Pokud ne SZ, tak masor68@seznam.cz . Díky.
Re: Gradac
21. 02. 2019 08:55
to ajax: No právě že podle mapy se mi zdálo, že první brázda jaksi není, tak dík za potvrzení. Dobrá je i druhá, pokud je výhled z balkonu. Nějak se s tím poperem, chci být na místě do deváté ranní, abychom v případných vedrech nechcípali při potulce městem.
avatar Re: Gradac
21. 02. 2019 12:48
Když výhled, tak jedině zde

Podle google map se to tam jmenuje Apartmani Stipić
Re: Gradac
22. 02. 2019 11:59
Výhled super, ale dle recenzí krpál... sad smiley To neprostřelim. Asi si po příjezdu projdem město a necháme to náhodě. Přinejhorším popojedem, Jadran je velkej smiling smiley
Re: Gradac
04. 03. 2019 04:35
Stalo se nám, co se ještě nestalo, zrušili nám již domluvené ubytování v Gradaci, téměř po 14 dnech, kdy jsme byli na pevno domluveni. Pokud někdo máte kontakt na někoho z Gradacu, budu rád za pomoc při hledání něčeho nového. Kdybyste o něčem a někom věděli, prosím SZ. Díky!
Re: Gradac
22. 03. 2019 21:09
Valeri. Ano Ante Stipič (tenisový trenér), ale vede to jeho sestra Sinajka. Dost na úrovni. Nejlepší místo asi (pokud míříte na FKK a na klidnou část GR..). Problém snad jen, když "vypadnete" Sinajce ob rok z kalendáře...Už se tam nedá dostat. smiling smiley
Ale je fakt, že jsem se delší dobu nedíval. Jen loni jsem si všiml, že rest. Hollywood, která byla dole se jmenuje jinak a funguje jinak a je tam místo Karlovačka naše (myšleno české) pivo, což mě moc zrovna tam nebere .)
avatar Re: Gradac
06. 06. 2019 09:42
Gradac se blíží - haloooo Miloši, jsi už tam? grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Re: Gradac
06. 06. 2019 10:50
Miloš není. Ajaxovi asi v září.thumbs up smiley
avatar Re: Gradac
06. 06. 2019 15:49
Hele méďo... a pojedeš do Gradacu přes Podgoru ? Že bys dal vědět, jestli tu propadlou silnici už opravili yawning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Gradac
06. 06. 2019 19:43
Já asi jo.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 65
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.