Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
Re: Gradac
28. 06. 2018 13:14
To mě mrzí, že je to až tak špatné - sleduju na kamerách a u meteorologů, že se leckde ochladilo i pršelo.
Tak držím palce, ať je zase líp! thumbs up
Teď koukám na live kameru v Drašnici a tam se koupou a sluní, tak snad se vše v dobré obracísmiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kvetaca (28. 06. 2018 13:21).
Re: Gradac
28. 06. 2018 15:51
Valeri. Svatba (dovolená) stála peníze. Takže Kvetaca za každého počasí. Jest tak Květuško: Už balíš? My za 2 hod. odjezd domu.
Re: Gradac
28. 06. 2018 20:18
Co to meleš za nesmysly? tongue sticking out smiley
Hlavně dobře dojeďte thumbs up
A jinak - nějaké zásadní novinky v Gradaci, valeri ?
avatar Re: Gradac
28. 06. 2018 20:50
Ne, nic me nenapada. Cisnici jsou lenivejsi nez driv, jinak asi nic
avatar Re: Gradac
28. 06. 2018 21:08
Hmm, klasické Chorvatsko... rok od roku dražší... a služby rok od roku horší smoking smiley
Re: Gradac
28. 06. 2018 21:57
Tak uvidíme - buď se do září rozhýbají nebo se naopak už budou ukládat k zimnímu spánku smileys with beer
Re: Gradac
29. 06. 2018 00:59
Ja je pristi tyden zaměstnán,až budu mít hlad a žízeň.
Martin
avatar Re: Gradac
29. 06. 2018 07:16
Dneska to vypada na po dlouhy dobe na krasny den. Miluju tu ranni prochazku do pekarny, svezi vzduch, par bezcu nebo koupalistu, technicky sluzby zametaj, k tomu azuro a prislib peknyho dne. Skoda ze zitra odjizdime



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (29. 06. 2018 07:24).
Re: Gradac
29. 06. 2018 07:20
valeri|: V ČR je dnes taky takové ráno. Po studeném týdnu je dneska v 7h 19°C a sluníčko svítí.
avatar Re: Gradac
29. 06. 2018 07:24
Hmm. Jenze ja se ted podival na meteoradar a z Bosny sem miri mraky a mozna i dest. Takze den opet na hovno. Jdu do more dokud svítí slunicko. Snidane pocka, stejne mi rodinka jeste chrni
Re: Gradac
29. 06. 2018 07:58
valeri
Smazaná citace posledního příspěvku


Tak do 12 budeš mít hezky a pak se ma zatáhnout,ale prset by nemělo,používám Windy všude po světě a celkem to vychází.
Od pondělí již ma byt azuro, v úterý nejteplejší až 30 St,pak o něco méně do pátku by to mělo vydržet, tak věřím ze nas to nezklame v úterý frcime směr Gradac😄🌞



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jiri.velmez (29. 06. 2018 08:37).
Re: Gradac
29. 06. 2018 20:25
Iva psala, že dnes moře už 21.
Tak snad se vám to tam vylepší.
Plátno veliké je přímo pod Lagunou - nový bar.
Služby, bych neřekl, že horší. Mírně naopak mě překvapili Dalmatinci. Ale oproti severu je fakt ještě levno. Pivo za 16kuna, kde to na Krku nebo Istrii seženeš...
Malo more super ryby.
Kafe pecka klasicky "na náměstí" mezi místními u přístavu. Mojito na "mole" stále ve velké kvalitě. Myslím, že typem klienta si i pohodový turista najde v Gradacu "to svoje".
Nám to tedy tím počasím vyšlo opravdu na knap. V pátek bouřka jako blázen. V sobotu už jsem jel za sucha jen foukalo. Ale v AUT na Zobernu v 23.00 - 9 c. .... .BRRR.

Tak tam hezky dovolenkujte! A ať se na fkk nehádají o schodech a ať si Miloš koupí paddleboard smiling smiley

ps: škoda Pinety - ani nevím, jestli je tak způstlá, že ještě nebyla sezóna, nebo že už nefunguje vůbec. Vždycky mě tam napadaly ty nejlepší nápady...
avatar Re: Gradac
29. 06. 2018 21:42
Nakonec to dneska nebyla takova hruza. Odpo trochu mraky, pak se to vybralo, pak zase mraky a chvilku lehky dest. More se trochu oteplilo, uz to neni takova ledovka. Na platno pod Lagunou jsem chvili koukal, ale obraz na prd. Je jeste moc svetla, druhy polocas by uz mohl jit. Lepsi sednout nekam na plasmu. Dneska uz znatelne narust turistu na plazi, nechci to videt zitra, az najedou dalsi a pak cely prazdniny.
Re: Gradac
03. 07. 2018 18:10
Tak dnes jsem dorazil do Gradacu,pocasi super,sluníčko,voda na me studena , ale aspoň osvěží.
Vecer jdu na baštu tak uvidim jak nam bude chutnat, cesta jinak bez problému a kolon.
Martin
Re: Gradac
03. 07. 2018 19:40
Snad se moře ohřeje, vše je na dobré cestě. Budu rád za info, které zde bude k přečtení, za 3 týdny tam budeme taky. Hlavně mě zajímají ceny, ať jsme dobře připraveni smoking smiley
avatar Re: Gradac
05. 07. 2018 18:47
"Nabij" kartu, otužuj se a nic tě nepřekvapí.thumbs up smiley
Re: Gradac
06. 07. 2018 11:57
MORE TEPLE,CENY NORMAL.NAFTA BENZIN RADEJI V HU NEBO AT.
smileys with beer
Re: Gradac
08. 07. 2018 10:04
Takze včera návrat z Gradace , pocasi super od 2.7-7.7 cely den sluníčko , more na me studenější ale zase osvěží , možnost zapůjčení lehatek před Lagunou za 20 KN /KS.
Ceny asi stejně jako dříve pizza od 55 KN; ceny jidel raznici , kotlety na žáru , pleskavice , odrezak vše cca 60 kN; míchaných salát pr za 20 kN ,porce velké , takze se najite.pivo jsme dávali Plzeň za 17 kN , stejná cena i kozel, Karlovacko bylo za 18 kN.zmrzlina za 8 kN u plaze, u přístavu za 7 kN.vecer lze zajít do nějaké konoby podél more, městečko Gradac se stal českým a slovenským městem , sem tam Poláci.My jsme chodili na jidlo do Málo more, doporučuji chodit do části blíže k Laguně , zde je číšník super a rychlá obsluha, v druhé části je to o mnoho pomalejsi😄.
Martim
avatar Re: Gradac
08. 07. 2018 11:21
Tak to s prichodem prazdnin lehce podrazili. Pizzu +5kn, Karlovacko +2kn, zmrzku v pristavu +1kn, co si tak pamatuju ceny z června. Ty odrezaky a dalsi zustaly na 60kn. Pocasi jsem i z domova sledoval a jen tise zavidel.
Re: Gradac
09. 07. 2018 06:54
Díky za cenovou mapu, oproti minulému roku asi nic hrozného, za což jsem rád. I když je pravda, že se pohybujeme spíše na druhé straně od Laguny. Snad bude i zmrzlina u Stelly dobrá, jako bývala. smileys with beer
Re: Gradac
09. 07. 2018 16:19
Totti,zmrzlina je tam porad super, jinak jsem byl na jídle v Marinero tam je to o trochu dražší než v Málo more, lasagne co jsem měl za 50 KN.
Martin
Re: Gradac
09. 07. 2018 23:16
Tak za zmrzlinu jsem rád, hlavně náš malý to ocení, my jsme se posledni dva roky dost často stravovali v Kod Irene a kromě jednoho nešťastného jídla naprostá spokojenost. K tomu večer Gustírna, co více se přát? smileys with beer
Re: Gradac
16. 07. 2018 17:28
Ahoj všem, letos už máme jednu dovolenku v Gradaci za sebou, byly to nádherné tři týdny..ale pojedeme ještě jednou přelom září-říjen. Chceme zkusit chorvatské babí léto..moře má být teplé, počasí stabilní a také teplé..prý..smiling smiley Byl jste tam někdo v tuto dobu? Jak je tam? Ono teda tam je krásně, i kdyby trakaře padaly, že..spinning smiley sticking its tongue out
Re: Gradac
16. 07. 2018 17:58
Darris, v Gradacu jsem byl 2x a to v 1x první tyden v zari a podruhé pak od 10.9- 16.9. Později vím od lidi. Co byli přelom zari/ říjen ze měli na pocasi štěstí .Pocasi nam vždy přálo i kdyz podruhé jsme odjeli a ochladilo se o 10 St; more bylo krásné teple, akorat je dříve tma a vecer jsou již promenady poploprazdne tedy toto bylo v roce 2003, to jeste do
Gradace nejezdilo tolik lidi, zvažují ze se pristi rok podívám v zari/říjen na Hvar, ale musím zjistit na fóru od Hvargroupe jaké mají zkušenosti s návštěvou v tomto obdobi.

Martin
Re: Gradac
16. 07. 2018 18:03
Už jsme jednou byli v září, druhý týden a také nám počasí přálo, ve stínu bylo malinko chladněji, ale sluníčko krásně hřálo.smiling smiley Domácí říkal, že už v šest večer je tma, ale to nám nevadí..počítáme i s tím, že většina stánku, ne-li všechny budou zavřené..těšíme se ale na tu pohodu a lenost, která v sezóně s těma milionama turistů prostě není.
Re: Gradac
22. 07. 2018 21:27
Dobrý večer, úplně jsem se zapomněla zeptat, jestli nevíte, co je s copatou Boženou, tedy s paní Kyselovou? Vždy chodila po pláži na nabízeli výlety lodí. Letos a už ani vloni jsme ji v Gradaci nepotkali, tak jen tak pro zajímavost, kdyby někdo vědě..smiling smiley
Re: Gradac
22. 07. 2018 22:16
Dnes v Gradaci a nad Pelješacem trocha mraků, ale ani kapka a dusno pořádné, voda slušná, raději mám o pár stupňů více. Lidu spousta.
Re: Gradac
23. 07. 2018 12:28
Jezdíváme v červnu a to je v Gradaci spousta Čechů a Slováků..sem tam nějaký Polák. Zajímalo by mě, jak je to v sezóně? Díky..
avatar Re: Gradac
23. 07. 2018 13:25
Úplně stejné thumbs up smiley
Re: Gradac
23. 07. 2018 14:40
Darris : dle SPZ je to jasné thumbs up smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 61
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.