Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
Re: Gradac
06. 07. 2017 22:10
Black9 díky, Grizzly ty vždy pobavis!!grinning smiley
Re: Gradac
12. 07. 2017 15:19
Nějak to tady pohasíná eye popping smiley.
Nechce se někomu, kdo je právě v Gradaci, nebo se už vrátil,
napsat pár slov, co je nového??drinking smiley
Vyrážíme za dva dny, tak ať se ještě pořádně natěším....
i když to už víc asi ani nejdehot smiley
Re: Gradac
12. 07. 2017 15:59
Ahoj,
byli jsme v Gradacu od 24.6. na týden, hotel Pinija, moc se nám líbilo, prima počasí, byli jsem na jižní straně Gradacu, nový hotel tedy renovovaný, spokojenost.
Re: Gradac
12. 07. 2017 16:12
Ahoj Kylie,

tak to je fajn, že se Vám líbilo. Mi budeme ubytovaní v apartmánu
vedle hotelu Labineca, takže to bude asi ruchot grinning smiley.
Ve Vašem termínu je tam asi ještě celkem klid, nebo ne??
Re: Gradac
12. 07. 2017 16:26
Docela bylo dost lidí v našem termínu, taky jsem myslela, že to bude klidnější. Byli jsem v Gradacu poprvé, jezdili jsme dříve dlouho do Podgory do apartmanu a jednou jsme byli v Gradacu na výletě, líbilo se nám tam, a letos jsme improvizovali na poslední chvíli, rozhodli se pro Gradac, a jeli do hotelu. Myslím, že příště pojedem zas a klidně stejný hotel:-))
Na pláži bylo docela dost lidí, je to od hotelu 50 m zhruba, tak jsme hlavně chodili tam, ale vždy se místo našlo, i když jsme šli třeba odpoledne.
Voda úžasně teplá, prý měla 27 st a vzduch kolem 35 st , od středy trošku ochlazení po noční bouřce asi na vzduch 30 st a voda kolem 24 st.Hned bych jela zase:-))
Re: Gradac
12. 07. 2017 16:43
To je nejlepší, když má člověk představu, kam pojede příště...
mi neradi jezdíme na stejné místo /zatím/ a tak mi každý rok
brní hlava, když hledám, kam vyrazíme.
Na Gradac jsem všude četla velikou spoustu kladných
reakcí, tak to také zkusíme. Už jsem se tu díky "starousedlíkům"
dozvěděla hodně zajímavostí....všechno mám sepsané a můžu
před manželem páskovat znalostmi. grinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Darina123 (12. 07. 2017 16:59).
avatar Re: Gradac
12. 07. 2017 17:00
Darina 123
............. ale nemachruj na manžela moc, nebo pojedeš příští rok na "Mácháč"spinning smiley sticking its tongue out
Re: Gradac
12. 07. 2017 17:11
Tak toho se nebojím.drinking smiley
Někdo z nás dvou musí být informovaný a připravený a kdo jiný, než žena!!....hot smiley
avatar Re: Gradac
12. 07. 2017 21:36
Dneska jsem dorazil. Jsme hned vedle Labineci, je slyset nejaka muzika ale nerusi to. Jsem tu od pul 3, takze zatim jedinej poznatek je, ze voda je jak kafe. Ceny jsem zatim moc nezkoumal, pivo loni stalo 13kn, letos taky. Zmrzlina u Malo more 8kn, ale na druhy strane kopce ji maji i za 6kn. Lidi stejne jako v minulych letech.
Re: Gradac
12. 07. 2017 23:30
Valeri díky za info,
hot smileyza chvíli jsme tam také.
avatar Re: Gradac
13. 07. 2017 08:11
Tak dobre dojedte
Re: Gradac
13. 07. 2017 10:48
Díky moc!! Z Plzně se docela projedeme. grinning smiley
S těma cenama to jde...každý plaší, jak se tam hodně
podražilo....
Jak to tam vypadá s polanaháčema, jsou tam nějaký
zákazový cedule??
Teď je to nově i na Hvaru, že se tam nesmí chodit jen v plavkách...
myslím, že je to v pořádku, ale snad to neplatí, pokud si půjde manžel
jen dát pivko z plážeeye popping smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Darina123 (13. 07. 2017 11:16).
avatar Re: Gradac
13. 07. 2017 14:35
Zadnou ceduli jsem nevidel a chlapi tu chodi normalne v plavkach. Ja mam tedy koupaci trencle jako v pobrezni hlidce, protoze mi to samotnymu uz pred lety bylo blby. Ale zakaz tu nejspis zadnej neni.
Re: Gradac
13. 07. 2017 17:28
Děkuji "Mitchi" Buchannone thumbs up smiley
a tímto se Vámi všemi loučím, jelikož jsem se konečně dočkala
a zítra vyrážíme!!!
Přeji všem, co to mají také ještě před sebou, krásnou dovču
a těm, co už se vrátili, a´t netruchlí...za chvíli budu patřit mezi Vás. sad smiley
Re: Gradac
16. 07. 2017 09:32
Tak musím potvrdit, že je to tady opravdu fajn, ale ráda bych se zeptala.... včera jsme se byli podívat na kostel, ale nikde jsme neviděli tu maxi sochu, kterou jsem vídala na fotkách... poradí někdo, kde se nachází?
avatar Re: Gradac
16. 07. 2017 13:57
Vubec netusim o jakou sochu jde. Zleva kolem kostela nahoru se lze dostat na takovej placek, vyhlidku, uprostred je nejakej sloup, vlaje tam jejich vlajka. Vim kudy se tam jde ale nebyl jsem tam. O sose nic nevim.
Jinak to tu dost fouka, snad se to uz zitra uklidni. Dodnes jsem nevidel ten parasailing, ani pujcovna skutru tu uz neni. A vsiml jsem si, ze restaurace pred hotely jsou vecer dost prazdne. To driv nebylo. Vcera jsme byli na veceri, Orada 90kn, o 10 vic nez loni, piljeci odrazak stejne jak loni za 60kn. Karlovacko v Malo more za 16kn. Vedle ho nabizi za 13 a i tam ani noha. Slabota. Jinak polska verbez opet nezklamala. Ozraly hovada jsou to. Nedivim se Hitlerovi, ze je chtel vybit.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (16. 07. 2017 14:13).
Re: Gradac
16. 07. 2017 18:02
Já tu sochu viděla na nějakých fotkách, když jsem to všechno zkoumala, než jsme sem jeli.... zřejmě to je někde mimo Gradac. Co se týče těch davů, kterých jsme se obávali, je fakt, že to není tak hrozný. Dnes jsme se na pláž doprdololi až v 11h a chytli jsme v pohodě místo pod Labinecou a to i plážovým stanem. Rozdílů v cenách jsme si taky všimli... první den káva velká s mlékem za 14, o kus dál za 10a dnes ještě o kus dál za 8kn!!
Re: Gradac
16. 07. 2017 18:05
Valeri prosím poraď ještě, kde najdeme to muzeum a tu diskotéku na konci Gradaci? Včera jsme došli až na konec za tobogán a dál už byla závorasad smiley
Re: Gradac
16. 07. 2017 20:20
Ahoj Darino,
nějaké muzeum jsem si všimla bylo na cestě dolů s kopce od kostela po levé straně , když půjdeš směrem k promenádě.

Jinak - pokud budeš chtít, projdi i za závoru za hotel Saudade , asi tak 150 m, je právě nově zrenovovaný hotel Pinija, letos první sezona, v lehce zalesněném svahu.Před ním je ještě jeden starý hotel , hodně velký, dnes nefunkční. Je to škoda, koupání je tam super a úžasný klid.
avatar Re: Gradac
16. 07. 2017 22:01
Tak to ti neporadím. Muzeum jsem nikdy nehledal a holce si staci zatrsat pred Lagunou s ostatnima detma. Jsou ji 2 roky. Jedina socha co me napada, je v Basce Vode. Miri na ni i webkamera. Nebyla to ona? Ale ta zas neni nejak extra velika. Ale zeptej se domacich, ti budou vedet



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (16. 07. 2017 22:01).
Re: Gradac
16. 07. 2017 22:49
V Bašce jsme byli to je jiná.... nevadí, zeptám se domácích. Díky! Kolik dnů vám ještě zbývá?
Re: Gradac
17. 07. 2017 05:29
Darino,už jsem v těch končinách dlouho nebyla,ale jedna pobřežní diskotéka pod širým nebem bývala na konci Bristu ( směrem na Gradac) - přes den funguvala jako bar..Když vyjdeš z Bristu( směr Gradac), tak ještě před tou diskotékou vedou schody k budově - je postavená na počest někoho (ale nevím koho)..Nebude to ono, co hledáš?



Upraveno 2krát. Naposledy upravil breburda71 (17. 07. 2017 05:59).
Re: Gradac
17. 07. 2017 07:40
Darino, ta socha - ještě jsou "Rackova křídla" nad Podgorou
Re: Gradac
17. 07. 2017 09:53
Zdravím, diskotéka v Gradaci je hned pod kopcem, anebo před kopcem ke kostelu, záleží ze které strany jdete. Ta je ale maličká. Celkem velký disko bar je mezi Gradacem a Bristem, jmenuje se Pineta bar a vypadá moc hezky.:-) Ještě doporučuju zajít si do Bristu do rodinné restaurace
Krčma Mala Mare, je to vyhlášená restaurace na Makarské riviéře a právem. Úžasné jídlo, úžasná atmosféra a neskutečně milá obsluha.
Re: Gradac
17. 07. 2017 21:20
Kolem Pinety jsme šli včera, ale zela prázdnotou . Ta socha, která se mi někam záhadně poděla, byla postava muže v pololehu..Tou diskotékou v Gradaci jsem myslela jakýsi Beach klub H2o, měl by být úplně na konci. Jsem asi tatárek, ale zatím jsme nenašli ani to muzeum, který mi tady hodně lidiček doporučovalo. Taky jsme hledali bar s loučemi, někdo tu psal, že tam mají super koktejlů. Včera jsme šli do dalšího doporucovaneho-Kamaki a mochito bylo fakt super!
Jinak dnes jsme byli v Dubrovníku, zaparkovali opět dle rad někde u přístavu za 10kn/h a do centra jeli busem asi 4zastavky za 12kn. Dubrovnické hradby opravdu stojí za ty prasule-150kn/osoba, bez nich to není ono. Doporučuji ale fakt co nejdřív ráno, pak už je to úmorné.
Re: Gradac
17. 07. 2017 21:38
Kylie, díky za koment všimla jsem si ho až teď, když si to čtu zpět. Teď už to muzeum snad najdeme a k polorozpadlemu hotelu se určitě podívám!spinning smiley sticking its tongue out
Re: Gradac
17. 07. 2017 22:04
Nemyslíš toho polámaného anděla? Ten je (nebo aspoň byl v době kdy jsme tam byli) pod obeliskem na zemi, nahoře nad kostelem.

Tak podle Googlu tam byl ještě v roce 2015, ale z téhle strany vypadá trochu jako bronzová lavička yawning smiley .
Re: Gradac
17. 07. 2017 22:47
Pedro, to je ještě něco jinýho. .. doma na PC bych to našla hned, ale tady to šmrdlání na mobilu je na prd. Ale i tak díky, vypravíme se za polamanym andělem. hot smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Darina123 (18. 07. 2017 13:52).
Re: Gradac
17. 07. 2017 23:02
Takhle vypadá z druhé strany, fotku jsem našel na netu...


Re: Gradac
17. 07. 2017 23:21
V neděli budeme taky v Gradacu, jak to tam prosím zatím vypadá na plážích? Je to hlava na hlavě, anebo dvě hlavy na jedné hlavě? Minulý rok jsme se chodili koukat právě na konec Gradacu, kousek za hotel Saudade..... Ceny zde někdo uváděl zhruba stejné, mírné navýšení asi u jídla, ale to se nějak udělá. Vítr už přestal, anebo ještě stále fouká? Děkuji za info a kdo tam jste, tak užívejte plnými doušky!!!smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 47
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.