Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
avatar Re: Gradac
25. 06. 2017 13:29
Meny .. a v jakém termínu bys chtěl jet ?

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Gradac
25. 06. 2017 17:29
Couddy, Polly7, nebo kdokoliv, kdo je právě v Gradacu ----prosím, prosím mrkněte mi
kolik stojí ten Parasailing pro jednu osobu....
díky moc!!!!hot smileyhot smileyconfused smileyhot smileyhot smiley
avatar Re: Gradac
25. 06. 2017 18:42
Darina
Pro jednoho cca 40€. Ty na to vazne tak chces? Tak bacha at nedopadnes takhle
Re: Gradac
25. 06. 2017 22:19
Valeri díky...a to se musí platit jen v eurech?
Díky i za varování, ale i tak mě to láká...do Chorvatska jezdíme 10let,
nikdy jsem nebyla na žádné z těch nabízených atrakcí, teda když
vynechám šlapadlo, což zase tak moc adrenalín není.
Za chvíli mě bude 43let a mám dojem, že když na to nesednu
letos, tak už nikdy. thumbs up smiley
avatar Re: Gradac
25. 06. 2017 23:19
Běž do toho, já osobně už mám padáků dost, tak jsem tam jednou poslal ženu (v té době také někde na přelomu čtyřicítky) s mladším synem. Od té doby je to již takový vyžadovaný rituál u moře.. thumbs up smiley.


avatar Re: Gradac
26. 06. 2017 07:34
Darina
Jasne ze nemusi. V kunach to mas od 300. Ale ber to jakou průměrnou cenu, nevim kolik presne to stoji v Gradacu



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (26. 06. 2017 08:16).
avatar Re: Gradac
26. 06. 2017 07:48
Valeri
Darina prostě touží po nějakém adrenalinu. Padáček jo, ale zmije nééé. Asi speciálně pro ní vymyslíme nějakou bojovku o půlnoci v horách ................ za pouhých 20 éček (cca 145 lasiček) thumbs up smiley

Darina 123 - uzavři dobrou pojistku a buď na manžela hodná, nikdy nevíš.....hot smiley.
avatar Re: Gradac
26. 06. 2017 08:21
Grizzly
Pěkně se vybarvila... Nejdřív že bude lezt do kopců a nakonec se jen nechá tahat za člunem... Na bojůvku v horách zapomeň, leda že by tam byla lanovka grinning smiley
Re: Gradac
26. 06. 2017 11:04
No no, pánové, to je srandy grinning smiley
Ještě nevím, na co všechno se tam vrhnu,
ale určitě chci, aby to stálo zato!! hot smiley
Re: Gradac
26. 06. 2017 11:59
Gríyyly. A ty žraloky ještě máš, To by byl taky pěkný adrenalin.thumbs up smiley
avatar Re: Gradac
26. 06. 2017 16:18
Darinko, vše je na dohodě, jak dlouho, jak vysoko, kolik osob.
Např. včera dva mladí od nás za 60 éček, jinak standard 40/1,
pomohl Dragan z Felunu, se kterým jsme popluli i popili :-).

Meny, ubytování v Bristu je spousta, mají nabídky vyvěšeny
přímo na dveřích, některé apartmány jsou hned u moře. Např. hned vedle Rivy,
pak třeba ap. Dominci, ap. na Litnoga. Téměř všude je něco volného.
Vyplatí se i mrknout do penzionů českých CK, Nemají plno a při neobsazení pokojů
cestovkou, dá majitel slušnou nabídku.
Mám to z první ruky, neb jsou tady s námi důchodci, kteří si chtějí prodloužit pobyt.
Mimochodem založili v Bristu FKK:-)).
Ev. mohu dát tlf. na šikovného mladého delegáta, který tu má své kontakty.

Oproti loňskému září je letošní červen nějaký klídek, pláže i hospody poloprázdné.
Ale je tu kráásně ...
Re: Gradac
26. 06. 2017 17:12
Tak doufám ze za tyden bude taky málo lidi i když. To se mi jeste nestalo co tam jezdím,naopak před 10 lety bylo těch lidi opravdu méně .
Tak se nechám překvapit smileys with beer
avatar Re: Gradac
26. 06. 2017 19:35
... Darina 123 ... běž do toho ... thumbs up
nepochybuji, že potřebuješ zvednout hladinu adrenalinu ( a všechno ... no dobře, tak skoro fšechno ... by se mělo v životě zkusit ... )
... já to před 11 lety taky zkusil ... pravda je, že jsem během atrakce ( byl jsem nahoře sám ) občas zaklel, když zapraskalo lano ... ale to je dost silné ... takže to chce pouze stáhnou na videu zvuk, aby to Admin, nebo správce You Tube kvůli těm ku...vám ... nesmázli ... grinning smiley
P.S. ... pokud si budeš na padák brát foťák nebo kameru, tak je bez poutka upevněného k ruce ... nahoru neber ... samozřejmě přístroj, kterým budeš pořizovat záznam ... významně ukaž posádce, ať neblbnou .... protože taková malá sranda je, že Tě posádka hned na počátku atrakce vytáhne tak do 5 metrů a pak ( v rámci zdánlivé poruchy motoru ) přibrzdí ... což znamená, že klesneš do vody tak po kolena ... a pak Tě zase vytáhnou, protože motor najednou běží bez výhrad ... neboj, neutopíš se ...

[www.youtube.com]

smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (26. 06. 2017 19:50).
Re: Gradac
26. 06. 2017 21:25
No Bessy,

tak teď teda nevím....potom, co jsem od tebe přečetla, mám strach už teď,
jsem sama na sebe zvědavá!!eye popping smileyeye rolling smiley
Budu se muset s klukama předem domluvit, aby na mě žádný vtipaldíny nezkouší!!moody smiley
Tvé video už jsem zkoukla dřív, když jsem hledala na nettu všechno
možný i nemožný o týhle srandě. thumbs up
Díky moc za rady!!
avatar Re: Gradac
26. 06. 2017 21:32
Tu srandu s vykoupanim delaji pravidelne, asi to je soucast atrakce. Tak snorchl sebougrinning smiley
Re: Gradac
26. 06. 2017 21:45
Ne ne, nestrašte mě....angry smiley
já si hezky nějaký den počkám, budu to všechno sledovat
z bezpečný vzdálenosti a pak se uvidí!! tongue sticking out smiley
avatar Re: Gradac
26. 06. 2017 23:25
Daleko zajímavější je potom závěr letu, kdy se nepřistává přitažením lana na člun, ale klesá se volně do moře. Osobně jsem zažil v Lanterně někdy v roce 97. Tam je potom záznamové zařízení na dvě věci, pokud není vodotěsný obal.
Ale to v Gradaci asi nehrozí, ať mnoho neodbočuji.
avatar Re: Gradac
27. 06. 2017 06:38
Darina 123
pokud se dobře pamatuji, začala jsi zde tím, že si jedete hlavně odpočinout a kvůli manželovi se nechceš pouštět do žádných velikých akcí. eye popping smiley Co že si změnila názor? To si manžel udělal vysokou pojistku???grinning smiley
Re: Gradac
27. 06. 2017 07:55
Fous57, na tom se právě také musím domluvit, abych přistála
pěkně zase na lodi!!grinning smiley
Grizzly, odpočívat chce hlavně manžel a toho bych na padák
ani nedostala, na ten už se se mnou těší dcera yawning smiley.
Navíc tohle bude také vzhůru k nebesům!! hot smileyhot smileyhot smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Darina123 (27. 06. 2017 17:28).
Re: Gradac
27. 06. 2017 20:41
Darino, promiň, ale já tam nejsem. smiling smiley Mám jen čerstvé info, jako bych tam byl. Byli jsme tam tolikrát, že s některými lidmi přesně víme, ve kterém termínu se potkáme na pláži smiling smiley
Momentálně bohužel Gradac nesplňuje naše požadavky (ač má všechno). Malé dítě a prosluněná fkk bez stínu se neslučují... Jakmile bude větší, pak možná. smiling smiley
avatar Re: Gradac
27. 06. 2017 23:11
dneska tahali gumová kola po hladině, padák jsem zatím neviděl.
avatar Re: Gradac
27. 06. 2017 23:14
Uz zacali s Neptun klubem? Tesim se na 10 malych cernousku..... grinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (27. 06. 2017 23:15).
avatar Re: Gradac
28. 06. 2017 20:42
Jo, včera hráli polohy grinning smiley a já to chtěl vyzkoušet večer a byl jsem málem bit thumbs up smiley
zítra je tam Čenský



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Grizzly (28. 06. 2017 20:44).
avatar Re: Gradac
04. 07. 2017 20:25
Ceny Watersport - Gradac
Pádák - 220 Kn / 10 min
tandem padák - 380 Kn / 10 min.
banán, kanape i pneumatiky vše za 70 Kn / 10 min.
Re: Gradac
05. 07. 2017 16:57
Tak jsem v Gradacu ,pocasi super,ceny dle mého v restauracích v pohodě,Pilsner za 16 kN,Karlovacko od 15kn,v Bistonu jsem jeste nebyl, pizza v Malomore s prsutem za 48 KN,denní menu od 35 kN,na plážích celkem misto,bývalo to horší,zda se mi ze je zde méně lidi,alespoň podle aut před apartmánu, ale tim lip.vecer se chystám do Bristu na obhlidku.,ale za 3 roky co jsem zde nebyl tak se nic nezměnilo.akorat co mi říkala domácí se zdražila voda,elektrika.pokud bych počítal jejich důchody tak nevim jak bychom tady žili během roku...
Martin
Re: Gradac
06. 07. 2017 13:34
Grizzly teď se nejspíš dobře ztrapním, ale ještě budu otravovat k tomu padáku.....pro jednoho je to teda 220kn? A když chci s dcerou, tak 2x220kn? Tandem seskok je s trenérem, to je něco jinýho, než za tou lodí, né?? Předem moc dík za odpověď!!😱😰👍😊
avatar Re: Gradac
06. 07. 2017 13:37
já to nikdy nezkoušel ani se neptal, jen jsem opsal co je napsáno - tandem 380Kn
chápu to tak, že padák pro 2 je za 380 lasiček
Re: Gradac
06. 07. 2017 18:20
Tak to by bylo fajn, kdyby to tak bylo 😁. Díky ještě jednouhot smiley
Re: Gradac
06. 07. 2017 18:20
Tandem není s trenérem,ale poletíte na tom padáku obě najednou za tech 380 kun...smiling smiley
avatar Re: Gradac
06. 07. 2017 21:57
black9
Darina123 chce trochu adrenalinu, tak musíš napsat aby jí bylo vyhověno:
Tandem není s trenérem,ale poletíte a spadnete do vody na tom padáku obě najednou za tech 380 kun.. smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 54
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.