Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
avatar Re: Gradac
17. 03. 2017 12:05
V Igrane jsme byli v roce 2005 a ten "dům s růžovou fasádou" už "vynikal" tehdy. Už asi bude chtít generálku znovu fasáda celá a kdoví co ještě.
Re: Gradac
17. 03. 2017 12:12
Picigin, máš pravdu. Dívám se na webkameru a ani noha. Tady je ale řeč o létě.
Re: Gradac
17. 03. 2017 12:17
A kdy tam asi jezdím..sezona je od června do záři v Gradaci je kamera?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil picigin (17. 03. 2017 12:19).
avatar Re: Gradac
17. 03. 2017 12:46
Picigine, nikdo ti nic nesmazal, jen jsi příspěvek zapomněl odeslat.
Re: Gradac
17. 03. 2017 12:54
Picigine, nejde mi poslat soukromou zprávu s odkazem na tu kameru.
Re: Gradac
17. 03. 2017 16:03
Tady se můžeš pochlubit mrazík [www.fotolab.cz]
A kdy je nám zde konečně ukážeš...ty tvé krásné fotky?...aby to nezůstalo jen u slov.

......................................................................................vjerni Adriatic
Re: Gradac
17. 03. 2017 19:46
Kopera napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tady se můžeš pochlubit mrazík
> [www.fotolab.cz]
> A kdy je nám zde konečně ukážeš...ty tvé krásné
> fotky?...aby to nezůstalo jen u slov.

Pane Kopera aby nezůstalo jen u slov
tak o této SOUTĚŽI se zmínil nick Bessy
Tak očekávám jasnou a konkrétní zprávu od něj kam se mám přihlásit a kam se přihlašují uživatelé tohoto fora.
Jsou to jen a jen fotografie z Gradacu ty mohu poskytnout ale fakt nevím kde popřípadě co čeká výherce této soutěže.
Jsou aktuální ze září 2016.

ps mimo téma: co kolínko bude OK?

avatar
Bessy [ Soukromá zpráva ]
Re: Gradac
16. 03. 2017 18:24 Datum registrace: 9 roky (let) nazpět
Příspěvků: 17867
... Radku ... máš tam v galerii hromadu zajímavých fotek ... ovšem tohle patří do soutěže ... thumbs up
[www.rajce.net]
Re: Gradac
17. 03. 2017 19:53
thumbs down jestli sem nechceš vložit fotky z Gradacu .....nebo jiné poznatky o tom místě,tak mi nadále tvůj Nick nic zajímavého nepřineslthumbs down

......................................................................................vjerni Adriatic
Re: Gradac
17. 03. 2017 19:56
Já chci vložit fotky do soutěže kterou tu zmínil Bessy s touhou vyhrát. Chápeš to?
avatar Re: Gradac
17. 03. 2017 20:05
Akorát kecy ,přece neprozradí ,že jezdí na kole
Re: Gradac
17. 03. 2017 20:54
Já taky jezdím na kole, co je na tom špatného???
Re: Gradac
17. 03. 2017 22:17
Co to mumláš,dokola se tažeš nás obou, tak si za tím stojíš nebo ne....
[forum.ihvar.cz]
Do fotosoutěže fotolab jsem vyselektoval foto,které nepochází z Gradace,ale je pořízeno o kousek severněji ...[www.rajce.net]

......................................................................................vjerni Adriatic



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kopera (17. 03. 2017 22:55).
Re: Gradac
18. 03. 2017 08:35
Picigine. Vidím, že už jsi po smrti, tak se ti omlouvám, odkaz na kameru v gradaci jsem našel, ale je zamrzlý. Na toto vlákno se dostaneš i nepřihlášený. [www.top-kamery.cz]
Re: Gradac
18. 03. 2017 08:56
Picigine. Měl jsi pravdu, ale... [www.google.cz]
avatar Re: Gradac
18. 03. 2017 10:06
To: mrazik 1964: nezasírej vlákno krávovinama, vlož do fotogalerie své fotky a pokud se mi budou líbit, pošlu ti na účet 100Kč ať máme od Vás pokoj.

Gradac je fajn letovisko, krásné večerní procházky,my bydleli kousek pod kostelem s krásným výhledem na moře, ale jinak ubytování nic moc. Doporučuji pěší výlet do hor.
Večer byl problém s místem v restauracích, měli jsme oblíbenou restauraci vedle trampolín a tam jsem musel večer žádat o rezervaci. To jsem v Chorvatsku nezažil. Ceny byly srovnatelné s jinými letovisky.
Procházka do Bristu je příjemná, ale určitě Gradac je pro nás lákavější.
avatar Re: Gradac
18. 03. 2017 18:22
Martas, doporučuji ubytování v Bristu, pláže skoro prázdné a do Gradacu kousek , letos tam asi pojedu zase, myslím, že to je část Litnoga, nejblíž Gradacu, jinak v Gradacu jsme byli 2x, a V Baška Vodě jednou na chvíli, Gradac je oproti Bašce v pohodě smiling smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Gradac
18. 03. 2017 19:45
Všude je hezky, ale ne pro každého. Brist i pro mě.
Re: Gradac
19. 03. 2017 07:55
Dobrý den, jde vám spustit ta webka na Labinece?
Re: Gradac
20. 03. 2017 21:33
Darris nám nejde taky asi půjde až v sezónu
Re: Gradac
21. 03. 2017 08:45
Tato kamera byla tak před čtyřma rokama aktivní po celý rok. Pak už nic. Myslela jsem, že ji teď zprovoznili, ale asi teda ne. :-(
Re: Gradac
17. 04. 2017 21:22
Ahojte, zvažujem dovolenku v Gradaci a chcem sa spytať na plaže či su tam WC, sprchy a či sa tam niekde da zaplatit si lehatko a slnečník.
Ešte ma zaujíma či sa tam daju kupiť čerstve ryby. dik



Upraveno 1krát. Naposledy upravil rasto (17. 04. 2017 21:24).
Re: Gradac
17. 04. 2017 21:44
Minulý rok jsme na pláži sprchy viděli, převážně jsme se pohybovali na pláži u bývalého hotelu, dnes již nefunkčního, takže směrem k Ploče. WC tam nikde nebylo, alespoň jsme si nevšimli. Ryby? Nejsem až tak ranní ptáče, takže ohledně ryb jsme si vystačili s nabídkou obchodů. A lehátko a slunečník? To tam fungovalo, zase na té pláži o které jsem psal výše. Půjčit se dala i šlapadla za 70 kun/hodina.
avatar Re: Gradac
18. 04. 2017 11:15
Na severní pláži před hotely Laguna a Labineca WC na pláži nejsou, jsou v Laguně. Sprchy jsou. Lehátka se dají koupit, ale bez slunečníků. Ryby nevím.
Re: Gradac
18. 04. 2017 18:49
Diky páni thumbs up
Re: Gradac
19. 04. 2017 14:59
to rasto - čerstvé ryby koupíš v Gradacu každý den (pokud není špatné počasí - déšť, vítr atd.) okolo 07.30 hod. (někdy dříve, někdy později) buď na přístavním molu (za mušlí na zdi u prvních kamenných schůdků) nebo přímo u policejní stanice - jsou tam betonové stoly a voda, takové malé tržiště. Nejlepší je sledovat místní obyvatele, kde se shromažďují, protože ti přesně ví, jestli a který rybář vyjel na moře a též ví, jestli prodává z lodě nebo na "tržišti". Vše se dá odsledovat. Úspěch s nákupem přeje Jaroslav.
avatar Re: Gradac
19. 04. 2017 22:47
Já bych nákup ryb doplnil z vlastní zkušenosti... Jel jsem koupit ryby hned po ránu v Rogoznici. 2+1 prcek = koupil jsem 4 ryby. Už nevím co a za kolik. Nezdálo se mi to drahý. Domácí si klepal na čelo, jestli jsem normální dát tolik. Druhý den jel se mnou, ale až někdy před 11 hodinou. Nakoupil jsem totéž za třetinu. Pointa: Čím dýl, tím levněji



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (19. 04. 2017 22:48).
Re: Gradac
20. 04. 2017 21:35
Ďakujem chlapci, teraz sa nemusim báť že umrem hladom smileys with beer Teda aj reštauracie existuju ale radi si aspon jeden večer dame prestavku od reštik a spravime si ryby sami. Aj nam viac chutia smiling smiley
Re: Gradac
21. 04. 2017 14:40
Tak v Gradaci poslední léta platí - čím dýl, tím nic sad smiley
Před 11. hodinou už nenajdeš ani šupinu, nejpozději tak kolem 9.
Jak se říká - hodně slimáků, málo kapusty - bohužel...
avatar Re: Gradac
14. 05. 2017 13:01
kvetaca
souhlasím. kolikrát nezeženu ani čudla již v 8 hodin.
Re: Gradac
19. 05. 2017 11:27
Zdravím všechny milovníky Gradacu grinning smiley

Letos se na toto místo chystáme po prvé a musím přiznat, že jsem ještě nikdy nečetla tolik kladných reakcí, což je super. Ubytováni budeme v apartmánu Ankica, vedle villy Jure i Marko, které jsou umístěny hned vedle hotelu Labenica. Znáte někdo tento apartmán?eye rolling smiley
Ledacos už jsem se z tohoto fora dozvěděla, ale ještě by mě zajímaly ty sprchy na pláži. Najdu nějakou i kus dál na Brist, nebo jen před hotely?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 43
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.