Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
avatar Re: Gradac
27. 07. 2016 14:33
Ta ve Stelle se dá, protože je z místní nabídky asi ta nejlepší. Ale jednoznačně nejlepší zmrzlinu v Chorvatsku jsem měl v Zadaru na hlavní štráse, pak v Njivici na Krku a naposledy mně chutnala i v Makarské, v cukrárně vedle tržnice. Sice byla za 10 Kn, ale cena byla vyvážena konečným produktem. yawning smiley Ale i tu jednoznačně nejlepší překonává Ožujsko Rezano. grinning smiley grinning smiley grinning smiley


Re: Gradac
27. 07. 2016 15:57
Valeri: Ano, to je ta vééélkááá.grinning smiley My si dáváme nejčastěji mješanu, je to klasika šunka, sýr, oregano..a je famózní.
K tomu vychlazené Karlovačko, šplouchání vln, příjemný větřík od moře...a jsme v ráji..smiling smiley Uff, už zase za necelých 11 měsíců.smiling smiley
avatar Re: Gradac
30. 07. 2016 22:11
Gradac je moc krasny. Nedivim se, ze se nekteri z Vas neustale vraceji.
Ceny jsou opravdu lidove. Karlovacko od 13Kun nebo jumbo pizza za 75. Opravdu parada.

Gradac je super! Doufam, ze tento tyden bude co nejdelsi.
avatar Re: Gradac
31. 07. 2016 10:42
Darris


Re: Gradac
31. 07. 2016 20:11
Valeri:

Tak to je ovšem velká provokace..smiling smiley Dala bych si, pizzu...karlovačko...a úplně nejvíc bych si dala moře...smiling smiley
Re: Gradac
31. 07. 2016 21:11
Taky bych dal moře, Karlovačko a pizzu nemusím, nic mi neříká, znám lepší mn'amky. Gradac mám letos mimo jiné taky v hledáčku. Snad za 24 dní.cool smiley
Re: Gradac
01. 08. 2016 09:08
Tak zkuste pizzu ve Stelle. Kdo jednou zkusí, příště už musí.thumbs up smileyTaké nejsem až taková "pivařka", ale v Gradaci mě to Karlovačko prostě šmakuje.smileys with beer
avatar Re: Gradac
05. 08. 2016 07:14
Ta fotka je právě ze Stelli. Jen je problém na večer sehnat místo. Jumbo pizza je za 75Kun a příprava pak cca 7min.
Re: Gradac
05. 08. 2016 11:06
Vím, že je ze Stelly. My bydlíme v tom apartmánu, co je vedle Stelly, jakoby za zmrzkou, ve 2. patře.. je to náš druhý domov.:-) My jezdíme v
červnu a to problém sehnat místo není. Ale když se nám nechce jíst dole ve Stelle, tak si jídlo a někdy i pivko nosíme nahoru na apartmán.
To je pohodička.:-)
avatar Re: Gradac
05. 08. 2016 11:58
Naše oblíbené občerstvovny v Gradaci, kam je nutné vyrazit, protože v Bristu je to po této stránce špaténka:

- pivko - Biston Bar yawning smiley
- zmrzka - Stella yawning smiley
- pizza a další pochutiny v Malo more yawning smiley

Dal jsem si jednou pizzu v doporučované Gustirně, ale zklamal jsem se. Jak začala pizza chládnout, tak byla čím dál gumovější. sad smiley Asi z silně chladícího zařízení nebo mražáku vytažené předpřipravené těsto).
Re: Gradac
21. 08. 2016 16:32
Dobrý deň.
Včera som sa vrátil z Gradacu, Darris ďakujem za všetky informácie, boli pravdivé a Gradac so všetkým som si obľúbil a určite sa tam o rok vrátim.
- keď pivo tak Prazdroj v Stelle - 15 Kn
- pizzu v Stelle - 33 Kn
- keď ryby - morský vlk,girice,sardele - tak u Tony
Re: Gradac
21. 08. 2016 17:43
Ahoj, tak to jsem moc ráda, že jste byli spokojení. A vítejte v klubu milovníků Gradace!:-)
avatar Re: Gradac
30. 08. 2016 00:00
Letos jsem si všiml, ze osazenstvo plaze nějak zestarlo. Polovina lidi důchodci nebo těsně pred důchodem. Mladých malo, pak už jen rodiny s dětmi. Byli tam i takový starci, ze bez pomoci nevylezli z more. Ne ze by mi to vadilo, s ceskejma duchodcema byla docela sranda.
A pak vecnej problem s rucnikama na plazi. Jsem na to alergickej. Ráno v 7 to tam nanosi a vrátí se v 11, vykoupou a zase zmizi do 4 hodin. 2x jsem jim je odsunul pryc. Jedni si ani nevšimli, druzi blbe čuměli ale mlceli. Jak se k tomu stavíte vy?
Re: Gradac
30. 08. 2016 10:06
Ahoj Valeri, nás to teda docela taky prudí.:-) Ale i pobaví. Ráno, i před sedmou hodinou se vyklubu z postele, vlezu na terasu a vidím je,
jak si kamínkama obkládají ručníky. A pak dojdou někdy před polednem. My chodíme na pláž už po osmé hodině, máme "své" místečko a
ještě se nestalo, že by si nám tam dal někdo ručník. Ale kdyby to udělal, tak mu ho prostě pošupneme o pár metrů dál.:-)
V Itálii tohle nechávání ručníků a léhátek už prý pokutují. I v Hr někde jsou cedulky na pláži, zákaz nechávání ručníků. Jen je škoda, že to, že tam jsou kolikrát i přes noc, nikdo neřeší.:-(
Lub
Re: Gradac
30. 08. 2016 12:43
Ahoj já na cca na hod odcházím na pivo taky mě odsoupnete? Vaše místa na parkovišti před hypermarketem,taky máte? Pokud vám tam někdo stojí nechate ho odtáhnout? Jak se poznají vaše mista? Zabrat si místo kde nejsem nepovažuji za správne. Ještě horší je někomu posunout jeho věci. Nekomu diktovat co kdy a kde ma byt a co ma delat uz tu bylo. A Valerimu preji vecne mladi.
Re: Gradac
30. 08. 2016 14:07
Úplně to překrucujete. Vám tedy přijde správné, že si dá někdo na pláž deku v sedm ráno, přijde v 11, okoupe se, odejde a přijde zase třeba ve
čtyři odpoledne? Anebo si tam tu deku nechá i přes noc? Nikdo tady nemluvil, tedy nepsal o tom, když si odejdete na oběd nebo na pivko.
Nikdo nechce nikomu nic diktovat. Jen mě nepřijde fér mít deku celý den na pláži, když tam budu dvě hodiny a zabírat tak místo někomu, kdo tam chce být celý den a nemá si pomalu kam lehnout. Jak jsem už psala, nám je to vcelku jedno, protože jsme na pláži už od rána až do večera,
ale takové jednání mě přijde prostě stupidní. Toť můj názor a názor spousty jiných. Vy máte zase názor jiný. To je každého právo. Proč hned útočit??:-)
Lub
Re: Gradac
30. 08. 2016 14:25
Díky moc že jste mi přiznala právo na názor. To se dnes dokonce cení. Jen mě zajímá. Na chvíli opustite vaše místo. Přijdu já a odsunu vás o o kousek dál. Vždy já jsem tam byl před např před týdnem a tak to je moje místo. Taky to bude v pohodě? Je to debata o ničem. Útočím??? Čím? Že mám názor jiný než vy?
Re: Gradac
30. 08. 2016 14:33
Překrucujete vše, co jsem napsala. Kdo tady co psal o tom, když někdo NA CHVÍLI opustí své místo??? Pokud na pláž přijdu v osm ráno a tam,
kam jsme si chtěli lehnout, budou jiní lidé, povzdechnu a řeknu si, že jsme měli přijít dřív. Pokud přijdu v osm ráno a na místě, kam si chceme
lehnout bude deka a nikde nikdo, tak ji prostě posunu na stranu. To, že máte jiný názor je naprosto v pořádku, ale respektujte ten můj.
avatar Re: Gradac
30. 08. 2016 14:35
Lub
Cituji:"Zabrat si místo kde nejsem nepovažuji za správne....,". Přesně, naprostej souhlas. Proto ty ručníky a karimatky klidně odsunu, taky to nepovažuju za správné
Re: Gradac
30. 08. 2016 14:37
A já tady spisuju romány.:-D Také naprostý souhlas. Je tím řečeno vše.
Re: Gradac
30. 08. 2016 17:06
A proto jedu až v září kdy je tam méně lidíthumbs up smiley
Re: Gradac
30. 08. 2016 19:33
A my jezdíme už v červnu, kdy je tam je tam míň lidí..:-)
Re: Gradac
30. 08. 2016 19:35
Omlouvám se za dvakrát "je tam". To je tak, když člověk dělá dvě věci najednou..
Re: Gradac
30. 08. 2016 20:02
No to mi taky akorát jsme byli 4krát v červnu v Ivan Dolac.
Re: Gradac
01. 09. 2016 10:12
A proto jsem jiz nekolikrat udelal to, ze jsem rucniky zanechane na plazi pozde vecer a evidentne ponechane zamerne i pres noc vzal, pri pozdni vecerni prochazce a daroval jsem je mori, jako dar za stupiditu lidi, kteri si mysli, ze jejich svate pravo je blokovat si urcite misto na plazi nejen pres den, ale i v noci. Aby nahodou nemuseli lezet o 5 metru dale, kdyz se tam pridjou na hodinku okoupat a pak zase zmizet. Tento nešvar bohuzel neni jen specialitou naseho naroda, ale na body jasne vyhravame. Podle me to je ukazka arogance. Jednou jsem si pred takove chytraky postavil detsky plazovy stan, sestavil jsem jej, zatizil a odesel jsem pryc a stan byl prazdny. Pote jsem s radosti pozoroval, jak jsem tyto jedince nakrknul a jak nedokazali pochopit, proc jsem ten stan postavil zrovna pred ne, kdyz v nem nepobyvam. Tajne doufam, ze jim to pozdeji doslo a pokud ne, jejich smula.
avatar Re: Gradac
02. 09. 2016 12:45
Nechávat ručníky přes noc není samozřejmě správné. Ale určitě to nedává nikomu právo, aby tyto ručníky házel do moře. To je taky svinstvo.
avatar Re: Gradac
02. 09. 2016 16:06
Ale jak to ty lidi odnaučit? Věřím tomu, že když o ty ručníky přijdou jednou, po druhy je tam nenechají. A to je cílem. Takže je to možná svinstvo, ale účel sveti prostředky, jak se říká
Re: Gradac
02. 09. 2016 22:27
Možná by bylo dobré si uvědomit že není na místě přemisťovat či jinak manipulovat z čímkoliv co není mé.Sám jsem jednou zažil že mi osoba posunula asi o půl metru náš prostor,aby se vešel a pak byl to známý,který nevěděl ani z čím manipuluje.Je pravdou že na pláži sedíme jen pár hodin a chodíme na občerstvení nebo skáčeme do vody.
Jednou jsem zažil v Tučepi,že člověk posunul někomu na pláži osušky a dotyčný stál nad ním v konobě a povím vám, bylo hodně dusno,chlápek jak hora a ten co mu makal na věci byl velmi malinký.
Tak bych Vám rád popřál slunění a koupání bez nervů a s dostatkem místa pro všechny.

......................................................................................vjerni Adriatic
Lub
Re: Gradac
02. 09. 2016 22:58
Naprostý souhlas s Lovou
avatar Re: Gradac
03. 09. 2016 19:49
... leželi jsme před pár lety na pláži v Ivan Dolacu na karimatkách, když přišla jedna velká polská rodina ...
postavili v těsné blízkosti dva stany a rozložili hromadu ručníků ... potud mi to bylo jedno, ale pak si jedna dáma, slečna ... lehla tak, že se její noha objevila na mé karimatce u mé hlavy ... z recese jsem se jí chtěl zakousnout do palce, protože už byli po koupeli v moři ( tolik z hlediska hygieny ) jenže jsem v naší poloze střelce před zátarasem nebyl sám, mé druhé číslo dvě leželo vedle a mohlo by to z mé strany brát jako pokus o harašment ( a tam člověk nikdy neví, jestli má oči zavřené, nebo přivřené ) ... tak jsem myslím na nárt neznámé nohy položil nejbližší griml z pláže ... a do večera byl klid ...
... nevzpomínám si, že by do zbytku dovolené vedle našich karimatek v tak těsné blízkosti ( viz. výše ) stál ... polský tábor ...
smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 65
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.