Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
Re: Gradac
06. 08. 2015 23:10
martinslepanek, práve sme sa vrátili z večere v reštaurácii malo more...to je náhodička...thumbs up....nakukli sne do Neptun klubu cez sklo grinning smiley a tam Dana Morávková....
s tým vzduchom neviem neviem, dnes asi spím na terase grinning smiley

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
Re: Gradac
07. 08. 2015 07:24
tak Morávkovou jsme neviděli,ale ryby v restauraci Malo More byly dobré,a během té bouřky co jsme tam seděli bylo docela dýchatelno
Re: Gradac
07. 08. 2015 10:28
Víte co, chlapci? Buďte rádi, že jste kde jste yawning smiley
Dnes podle předpovídače počasí - Gradac 33, Praha 38 - měnili byste? thumbs up smiley
Pozdravujte náš milý Gradac a užijte si to tam! cool smiley
avatar Re: Gradac
07. 08. 2015 16:37
Dana Morávková? Ta tam byla před 3-4 lety, jak to, že tam je znovu?
Lub
Re: Gradac
07. 08. 2015 18:12
co by nejela kdyz ji to ck Vitkovice sponzoruje
Re: Gradac
08. 08. 2015 11:41
2013 tam byla Morávková i Čenský :-D
Re: Gradac
08. 08. 2015 14:58
Ony ty naše celebrity tam jezdí v podstatě pořád stejné... My jsme tam čtyři roky po sobě měli Hanku Křížkovou (jezdíme pokaždý stejný termín).
Re: Gradac
08. 08. 2015 21:41
foco napsal(a):
-------------------------------------------------------
> martinslepanek, práve sme sa vrátili z večere v
> reštaurácii malo more...to je
> náhodička...thumbs up....nakukli sne do Neptun klubu
> cez sklo grinning smiley a tam Dana Morávková....
> s tým vzduchom neviem neviem, dnes asi spím na
> terase grinning smiley


My chodime na jidlo prave do Malo more cenu celkem prijatelne ,dnes menu kureci platek ,hranolky salat. za 35 kun.karlovacko za 15.
Vcera jsem byli v Dubrovniku ,zpet jsme chteli zajet do Mostaru , musel jsem se vratit bourka,kroupy.
Jinak Danu Moravkovou jsme take videli mame od ni podepsanou fotku a kluk se s no vyfotil.
Jinak chodime na plaz pod Malo more,v pokoji nam jede klima na plny vykon.
Pro Kvetacu Gradac budu pozdravovat a teplo radeji snasim opravdu 've vlnach more.
Re: Gradac
28. 09. 2015 09:41
jednou jsme měli Hanku Křížovou, jindy zase Petra Kostku s dcerkou, bez konkurence byl ale onen konferencier. Jeho přednes hovořil za vše. Jinak dva roky jsem nebyl. Loni jenom ve Varaždinu a letos ani to ne.
Chápu že ten Neptun klub je dobrá věc. Postará se o děcka a uleví se rodičům. Ale vadilo mi,že se najednou nahrnuli všichni na pláž a na na nás ostatní se doslova vykašlali. Začali tam různě cvičit a tančit a já nevím co ještě. Možná zabrali tak 100 m pláže. Každý mrmlal jenom tak "pod fousy" nikdo nic konkrétně ale bylo vidět, že to vadí mnoha lidem. Chodíme na pláž pod Stellu tak nás to moc nezasáhlo ale bylo to skutečně na pováženou. Večer u Laguny to bylo jiné. Tam jsem se rád podíval.
Jinak ale kde je restaurace Malo more ?
3x jsme byli na straně jižní jak je tobogan (Poseidon a Neptun 2x) a 3x na straně opačné (ap. Radelič, ap. Nevenka Labineca) Pokud vyjde příští rok, chtěli bychom Rivu / Brist.
Já chtěl Radojku Bagur a žena - bohužel. Je to tam uprostřed zeleně a takové trochu sparťánské. Jenže žena jak byla nyní 2x beze mne se snachou a se sousedkou / kamarádkou tak to bylo Labineca a ALL a to zase pro mne není. Jak na Makarské v Meteoru. Na večeři v kravatě ! Doslova.thumbs up smiley


A tak jsme si s Jardou říkali - byli jsme u moře nebo u bazénu ? Ale dalo se to vydržet. Ba co víc, bylo to super. Jednou za čas pohodlí jak hrom neuškodí.spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hradečák (28. 09. 2015 10:22).
Re: Gradac
28. 09. 2015 10:57
ranní výhled
vzadu máme ap.. Na pláž 100 m.

Je vidět že to bralo i rodiče. Naprostý souhlas. Zde bylo dobře. Na pláži i mimo.
Mala Duba
opět Gradac To je vodička ! a cesta domů
avatar Re: Gradac
28. 09. 2015 11:24
Moc tady krásy Gradacu a výhody All inclusive v Labinece nechval. Chceme tam příští rok jet, tak ať tam není narváno. Už se těším, nejspíš na týden v červnu.
Re: Gradac
29. 09. 2015 18:20
All vůbec nechváílím. Ale Gradac ano.
Je to nejjižněji a je tam to, co se mi líbí, A za ty leta moc přátel. A dnes když je ovaj autoput. Sigurno nema problema.
avatar Re: Gradac
29. 09. 2015 20:15
... Václave ...

Hradečák
Re: Gradac nový
28. 09. 2015 10:57


4 fotka shora ... za tu by Ti měli poslat dárek k Vánocům ... grinning smiley
smileys with beer
Re: Gradac
10. 10. 2015 03:24
Reklama na CKVT ? Nebo raději na tu pátou. "pohoda na pláži" ? To bylo naše oblíbené místo. Kousek do krčmy i na sladoled. Tam to bylo vynikající. Ten člověk dělal psí kusy a děcka jenom čučela. To nebyla zmrzlina, to bylo umělecké dílo.thumbs up
avatar Re: Gradac
11. 10. 2015 18:16
Hradečák napsal(a):
-------------------------------------------------------
6 fotka z hora

Marinero...... Už jsem ho kluka neviděl 3 roky, ale telefon na něj pořád mám smiling smiley Přes den jsem chodil na pivo vždy k němu



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (11. 10. 2015 18:17).
Re: Gradac
05. 11. 2015 03:02
Já k němu chodil na travaricu. Viděl nás komplet rodinu a připravil mi kelíšek na stůl. Jenom jsem šel kolem, slušně pozdravil. polknul a šel dál. Máma si ani ničeho nevšimla. Večer potom zaplatil.smileys with beer
Bylo to fajn. Myslím si, že jsem u něj zapomněl brýle. Kde jinde jsem je mohl zapomenout ?angry smiley
Re: Gradac
14. 01. 2016 21:30
Ahoj všichni, taky se už tak šíleně těšíte do milovaného Gradace?:-) Konečně si můžeme říct, že už letos.:-)
avatar Re: Gradac
08. 02. 2016 11:19
Gradac je fajn, jen těch lidí by tam nemuselo být tolik. Zlatý časy když ještě nebyla dálnice.
Když si na Gradac vzpomenu, jel bych hned. Když si vzpomenu na přeplněnou pláž, poláky a jejich fracky, už bych tam nejel. Možná tak v červnu, když vyjde počasí
Re: Gradac
08. 02. 2016 11:24
Gradac možná příští rok, snad přemluvím i švagra nepojedeme sami.
Re: Gradac
08. 02. 2016 17:07
nooo ano, prechádzky medzi Bristom a Gradacom budu veru chýbať ...našťastie ruch Gradacu sme si užívali len krátkodobo keďže sme boli ubytovaný v malebnom Briste....

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
Re: Gradac
08. 02. 2016 19:10
To máš naprostou pravdu, v Bristu je nádherný klid. Jen děti se pořád chtěli v těch neskutečných vedrech chladit točenou / kopečkovou zmrzlinou a ta byla nejspíš jen v tom Gradacu, jelikož v Bristu jsme na ní nenarazili.. a až potom dál v Podace.
avatar Re: Gradac
22. 03. 2016 22:00
V části Blatnice poblíž penzionu Franka, myslím byla taky zmrzka. Naposledy jsem ji tam viděl v r. 2014, protože loni jsem na tu stranu vůbec nešel, takže nevím jestli je to stále aktuální. yawning smiley

Brist je vlastně součástí općine Gradac, i když Brisťané to moc rádi neslyší a často lamentují nad tím, že daně jdou do Gradace a zpět do Bristu se vrací minimum. Drvenik se od Gradace trhnul a své peníze si spravují sami. smiling smiley

Miluji Brist pro jeho pohodovou atmosféru a klid. Blízkost Gradace je dobrá v tom, že když už vás ten klid omrzí, tak je kam jít. Na pivko v Biston baru, na gábl do Malo more a do Studenace nakoupit co v tom malém v Bristu nemají. A západ slunce v Gradacu při pohledu směrem k návrší s kostelem nemá chybu. grinning smiley

Už se těším až tam zase budu. yawning smiley

video: [www.rajce.net]
Re: Gradac
22. 03. 2016 22:33
Libore, svatá pravda, naprostý klid a pohoda. S tou zmrzlinou máš asi pravdu, mám za to, že měli u nějaké restaurace pultík s kopečkovou. Také tím směrem jsem moc nechodil, spíše na Gradac. Letos jedeme úplně jinam, jestli vybude čas a korunky, možná přelom srpna - září na pár dní, nebo až příští rok. Pomalu se poohlížím po ubytování v Gradacu, tak to snad vyjde. spinning smiley sticking its tongue out
Re: Gradac
23. 03. 2016 15:37
Ja chci navstivit Gradac v Listopadu Kdyz pojedeme do Makarske.Co myslite sezeneme nejake ubytko?
Re: Gradac
23. 03. 2016 17:42
Chorvat napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ja chci navstivit Gradac v Listopadu Kdyz pojedeme
> do Makarske.Co myslite sezeneme nejake ubytko?

Toš to bude asi problém. Chtělo by se poptávat již včíl.
Re: Gradac
23. 03. 2016 17:45
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (21. 04. 2016 16:53).
avatar Re: Gradac
23. 03. 2016 20:08
4 Chorvat

Pokud ten listopad není legrace, tak ubytko můžeš v tomto měsíci přehazovat vidlemi. yawning smiley Ale v některých apartmánech mimo sezónu asi nikdo už nebude, ani majitelé. yawning smiley
avatar Re: Gradac
23. 03. 2016 20:37
hmm, ono to možná bude tahák - říjen se totiž chorvatsky řekne "listopad", takže ubytko by mohl ještě v pohodě sehnat yawning smiley
Re: Gradac
23. 03. 2016 21:07
Jenom jestli si Chorvat s nás nedělá srandu.confused smiley Nějaké indícije jsou.
Re: Gradac
25. 03. 2016 10:09
Ja si srandu nedelam.I Kolista byl v Chorvatsku v prosinci.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 171
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.