Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
avatar Re: Gradac
11. 09. 2013 20:37
Super Ivka,ozvem sa....smiling smileythumbs up
Re: Gradac
22. 10. 2013 13:25
Poraďte mi, prosím, kde se v Gradaci prodávají čerstvé ryby. Díky
Re: Gradac
22. 10. 2013 15:00
Prodej čerstvých ryb je v centru Gradace.A jinak se každé ráno se dají koupit přímo od rybářů z lodí.

Amin26
Re: Gradac
27. 10. 2013 19:47
Ahoj chcem sa opytat ci niekto nebol tento rok v hoteli laguna. uvazujem ze by sme tam stravili cast dovolenky tento rok. viem ze recenzie nie su idealne ale my sme co s tyka ubytka nenarocny. nasla som vela recenzii ale zaujimal by ma nazor niekoho kto tam bol tento rok. viem ze sa to z roka na rok meni vacsinou k horisemu a preto by som chcela poznat aktualny stav najma ak bol niekto ubytovany priamo v hoteli nie v depadencach ci sa to tam da. vdaka.
avatar Re: Gradac
27. 10. 2013 22:42
Ahoj,
tento rok sme boli síce iba na recepcii,ale minulý sme tam strávili dovolenku.
Ak ste nenáročný,myslím,že tento hotel by pre Vás nemusel byť sklamaním-starší,funkčný nábytok-čisto,jedlo -dá sa najesť,nič extra/my sme si jeden večer nazvali grilovanú makrelu a nápoj k večeri/červené víno/-"krabicový výber s údenáčom"grinning smiley
Kúsok na pláž,animačné programy,milión ľudí....
Toto je +- realita,myslím,že za jednu sezónu sa nič podstatné nezmenilo....spinning smiley sticking its tongue out
Ak bude cena 280-300€/osoba/týždeň-v pohode.
Re: Gradac
28. 10. 2013 15:44
Zdravím,
já bych se chtěl prosím zeptat na zkušenosti s hotelem Sunce v Gradaci, navštívil někdo?
Děkuji.
Re: Gradac
28. 10. 2013 17:39
Dada vďaka. Ide nam hlavne o to aby tam bolo čisto. Ten hotel volim hlavne kvoli animaciam lebo ideme s 10 rocnou dcerou tak aby sa nenudila. plaze nam nevadia nie sme lenivy zajst si dalej smerom na Brist. Podľa info ck by mal mat hotel zrekonšturovane izby oproti depadencom tak dufam ze mozem tejto info verit. nie sme este stopercentne rozhodnuti. cena nam vychadza dvaja dospeli a dieta nejakych 630 eur v strede jula tak to sa mi zda celkom ok. no uvidime do konca januara kym platia first momenty este casu na rozhodovanie dost. a co sa tyka stravy tak to sme si uz tak nejak zvykli ze hotely na makarskej riviere sa stravou ani zdaleka nepriblizuju strave na istrii. vdaka z info.
Re: Gradac
24. 01. 2014 23:05
Dobrý den, hotel Laguna je příšerný. Zrekonstruované pokoje, tak max. dali nový koberec, nábytek starý, né příliš čisto.
Jídlo je hrozné, staré pečivo, večeře studené. Strávili jsme tam jednu noc, v podstatě omylem (na delší povídání) a už bych tam nejela ani
zadarmo. Nemyslím si, že by na Istrii vařili lépe než na Makarske. Několikrát jsme bydleli v Labinece a jídlo výborné. Je pravda, že loni
se malinko pohoršili, ale kdo nemá srovnání s předešlými roky, tak bude jistě spokojen.
avatar Re: Gradac
03. 04. 2014 07:57
4 all

Vzhledem k tomu, že jsem byl v Gradacu, resp. Bristu před 8 lety a mé informace z posledního pobytu nebudou již aktuální, chtěl bych se zeptat zda, je zde k dispozici lodní výlet na Korčulu? Potěšili by mě informace, odkud loď vyplouvá, trasa a cena. No a zda to stojí vůbec za to? Nebo bude lépe to provést indivindi a využít k tomu trajekt z Drveniku?

Na netu jsem našel link na tuto TA , máte někdo zkušenost s touto konkrétní?


avatar Re: Gradac
03. 04. 2014 08:06
Minulý rok sme si urobili sami výlet trajektom z Drveniku na Korčulu/autá sme zaparkovali u ochotného "domorodca"/samozrejme za pár kunayawning smiley/ a až na to,že sme strašne zmokli,bolo superspinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Gradac
03. 04. 2014 08:25
4 Dada

Dáši, díky za reakci. smiling smiley Nevím, ale jestli bude stačit 4-hodinový pobyt na ostrově. Trajekt odjíždí z Drveniku v 08:30 h a poslední z Dominče v 14:30 hod. Takže časový rozdíl tam není moc velký. thumbs down
Re: Gradac
03. 04. 2014 09:57
Mám tušení,že z Gradace výletní lodě vyplouvají,ale za kolik to nevím
Re: Gradac
03. 04. 2014 12:54
Libore, lodní výlety na Korčulu se určitě konají, alespoň do loňska se konaly, mluvím o druhé polovině června. Jedna agentura byla po promenádě ve směru od Bristu hned na kraji, těsně před hotelem Laguna, další si pamatuji dole pod kostelem a několikrát nás oslovili naháněči přímo na pláži.
Nevím nic o kvalitě ani ceně, na Korčule jsme byli při pobytu na Pelješaci.
avatar Re: Gradac
03. 04. 2014 13:55
Květuš, díky za info. grinning smiley Ta kvalita mě dost zajímá, abych nebyl na konci výletu zklamán. I když Korčula asi zklamat nemůže, že? yawning smiley
Re: Gradac
04. 04. 2014 07:25
Korčula, tě rozhodně nezklame.
Zdarec
thumbs up
Re: Gradac
04. 04. 2014 08:22
A mě zrovna zklamala.
avatar Re: Gradac
04. 04. 2014 08:49
A čím?
Re: Gradac
04. 04. 2014 08:53
Každý má jiné vidění věci.
thumbs up
Re: Gradac
04. 04. 2014 09:35
Přesně tak. Slyšel jsem superlativy, ale ve skutečnosti jsem měl pocit, že se neliší od jiných starých měst v HR. Teda liší, cenami, jsou astronomické. Stari Grad na Hvaru se Korčule minimálně vyrovná, né-li Korčulu předčí. Ale je to jen můj názor.
avatar Re: Gradac
04. 04. 2014 11:33
4 Zahajskej

Michale, tak to tam nemusím jet. Stari Grad jsem viděl, takže mě nic lepšího už nečeká. grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Re: Gradac
13. 04. 2014 21:53
Mohla by som poprosit o kontakt na ubytovanie v Gradaci? Sme 8 dospelí, mám problém niečo najst.Dakujem za každe info. Velmi by somtam chcela ist.AnikoAd@azet.sk
avatar Re: Gradac
14. 04. 2014 08:17
poslala som Vám mail....smiling smiley
Re: Gradac
05. 05. 2014 13:10


Pár snímků z Gradacu.
Re: Gradac
08. 05. 2014 00:06
Ježiši už se mi na těch foto zase vyjevil ten kopeček smrti mezi oběma částmi Gradace, a už mě zase mě boleji nohy :-))))))
Re: Gradac
08. 05. 2014 02:49
Ale ty panoramata. Neke že se už netěšíš až budete korzovat. Když se nic nepo.. tak 30 srpna odjezd.smileys with beer
Re: Gradac
08. 05. 2014 22:19
Ano 30 srpna odjezd, když se nic nepokaká, to už i pejsek bude zdravej. Ježiši teď mě to dochází, to už se snad potkáme někde na cestě a já myslel, že se ožereme až tam, a ono to začne už někde na odpočívadle hot smiley
avatar Re: Gradac
13. 05. 2014 12:07
V Gradacu jsem byl naposled před osmi lety, tak bych měl dotaz na ty, kterým je toto místo druhým domovem? yawning smiley Která konoba je nejlepší na to dát si zde něco dobrého k jídlu a kde mají nejlepší pivko? A dobré červené zde prodává kdo? drinking smiley

Díky předem za případné reakce. thumbs up
Re: Gradac
13. 05. 2014 13:52
Záleží na kterém konci Gradacu budeš bydlet. Na jižním konci bych asi doporučil restauraci hotelu Sunce, kousek za toboganem směr na jih, kousek od moře. Měli tam každý den zajímavé polední menu za zajímavé ceny (přesné ceny si nepamatuji). Ale to bylo tuším v roce 2012.
avatar Re: Gradac
13. 05. 2014 13:58
4 MartinR

Do Gradace budeme chodit z severní strany. Budeme totiž ubytováni v Bristu. cool smiley
Re: Gradac
13. 05. 2014 14:13
Aha, tak to je jiná. K tomu hotelu Sunce to bude už dost daleko. Určitě Ti ale odpoví Šatava - Hradečák, asi největší odborník na Gradac tady na fóru :-)
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 50
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.