Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
Re: Gradac
17. 04. 2012 08:33
Jeď autem, zastavíš si kde chceš a na jak dlouho chceš. Vezmeš sebou všechno, co potřebuješ a auto uveze, to ti v busu nedovolí.
Re: Gradac
17. 04. 2012 08:40
Já vím že do auta toho narvu spoustu ale chceme jet na plnou penzi s all incl. tak že toho zas tolik člověk nepotřebuje
avatar Re: Gradac
17. 04. 2012 14:40
Neříkal jsi že jedeš s dětma? Ty toho potřebujou málo? A co manželka? Nechce si přivést domů nějakej bílej šutr nebo oblázky do květináčů?
Jeď autem, autobusem to neodvezeš. Až to všechno budeš mít v kufru, zeptej se sám sebe jak si tohle všechno chtěl rvát autobusemconfused smiley
Re: Gradac
17. 04. 2012 18:47
Já bych autobusem nejel ani zadarmo.
Re: Gradac
17. 04. 2012 18:59
ajax jezdí raději fordem mondeo, ale raději a určitě větší pohodlí je jet autem, zastavíš když potřebuji ,podívám se na místa kam kde autobus nejezdí a hlavně na místě možnost výletů dle vlastní úvahy...

Martin
Re: Gradac
17. 04. 2012 19:00
Ja som bol "vzdy autom" aj ked sme isli len 2 s manzelkou, to pohodlie je na nezaplatenie, nabalis co chces, zastavis kde chces a robis co chces.Raz za rok to stoji ta obeta soferovat cez 1000km + samozrejme vyssie naklady
Re: Gradac
17. 04. 2012 20:24
martinslepanek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ajax jezdí raději fordem mondeo, ale raději a
> určitě větší pohodlí je jet autem, zastavíš když
> potřebuji ,podívám se na místa kam kde autobus
> nejezdí a hlavně na místě možnost výletů dle
> vlastní úvahy...
>
> Martin


Mondeem jsem ještě v Chorvatsku nebyl. Letos bude mít premiéru.
Re: Gradac
18. 04. 2012 07:34
No probral jsem to s maminou a prubneme to.Valeri mě našťouchl hlavně s tím že je fakt že si tam vezmu co chci a zpět to auto počítám také bude narvané.jen musím naplánovat trasu.Z Prahy.Samozřejmě co nejkratší a nejlevnější.Díky všem za povzbuzení to se dnes cení.
Re: Gradac
18. 04. 2012 08:08
Celkem rád bych uvítal návod trasy Praha- Wien a dále vyhnout se co nejefektivněji Slovinsku
Re: Gradac
18. 04. 2012 09:58
Tak hlavně: Kdy jedete?
Jinak abych tě ještě uklidnil, pokud jezdíš po českých dálnicích, tak věz, že cesta po D1 bude s velkou pravděpodobností největší dobrodružství vaší cesty smiling smiley
Popis trasy najdeš na několika fórech. Asi nejlépe je to zhrnuto tady. [forum.ihvar.cz]
Je tam i popis objížďky SLO dálnice.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil filhou (04. 03. 2016 20:47).
Re: Gradac
18. 04. 2012 13:16
Tak pod to se můžu podepsat, nejvíc se bojím cestou zpátky na D1, to je psycho, po těch všech pěkných dálnicíchsmiling smiley Nedej Bože, když prší...
Re: Gradac
18. 04. 2012 13:30
jedeme 15.6. a dík za odkaz
avatar Re: Gradac
18. 04. 2012 13:30
My jedeme taky 15.6, ve 3h ráno z Kladna,jedeme kousek před Makarskou tak pokud netrefíš tak se přidej,Ahoj
Re: Gradac
18. 04. 2012 14:50
jak tak čtu, tak jste všichni ragora navnadili na autosmiling smiley ale máte pravdu,můžu to posoudit. Jezdil jsem na zájezdové dopravě nějakou desítku let a Chorvatsko jsem jezdil od 91roku. Když jedu dnes svým autem, tak vždy odbočím z dálnice a projedu nějakou mi neznámmou cestu, prostě si tu cestu vychutnávám. To podotýkám, že cestu busem bych dnes nemusel platit, za roky cestování mám dost známých majitelů cestovek, kteří by nechali místo v autobuse. Ale jak jsem již napsal jedu zásadně svým autem a jedu kudy chci a ani neřeším těch 7-8.000 kč za dopravní náklady.PROSTĚ DOVOLENÁ.
Všem kteří razí na dovolenou přeji krásné počasí a klidný návrat domůsmileys with beer
Re: Gradac
20. 04. 2012 16:55
Nakonec se milí přátelé vybodnu na celou cestovku.A jel bych do apartmánu. našel jsem na stránkách Gradace ubytko na 9 nocí 2 dospělí 2 děti 4 a 12 let za neuvěřitelných 316e. Sice píšou že pláž je 70 m to samé centrum ale tomu se nedá věřit.Ale za tu cenu půjdu procházkou do města klidně i půl kiláku
Re: Gradac
20. 04. 2012 21:02
Jede někdo do Gradacu v termínu 2-9.8. dejte vedět , zatím jsem v kalendáři nikoho nenašel...

Martin
Re: Gradac
21. 05. 2012 13:28
Pro milovníky Gradace - od roku 2011 je otevřen nový hotel Saudade - poslední hotel směrem na Ploče (pak jsou již jen ruiny a na konci diskotéka), s kapacitou 26 pokojů a aparmánů. V některých popisech hotelu od jednotlivých CK je i odkaz na soukromou pláž před hotelem, takže z toho plyne jediný závěr - v sezóně (ale i mimo ni) opět méně volně přístupných míst pro koupání a slunění. Díval jsem se na ten hotel a jsou zde velmi zajímavé ceny - jen jeden příklad - apartmán pro dvě osoby (o dvou místnostech) 55.557,- Kč (termín 02/09/2012 až 13/09/2012). Strava snídaně a možnost přikoupit polopenzi. Tímto děkuji všem soukromým ubytovatelům za zatím lidové ceny. Jaroslav.
Re: Gradac
27. 05. 2012 08:40
Ahoj všem,16.6. jedeme poprvé do Gradace a chtěla bych se zeptat,ve které restauračce dělají nejlepší grilované ryby a jaký druh si dát,
kde mají nejlepší zmrzku,pizzu... za každý typ budu moc ráda.Děkuji D.
Re: Gradac
27. 05. 2012 16:16
Ahoj nejlepší pizza je v gustírně kousek od přístavu dál pak pizzeria lux taky nemá špatný,z ryb je asi nejlepší lubin,ale ostatní jsou taky dobré,zmrzliny jsou asi všechny dobrýsmiling smiley
Gradac
05. 06. 2012 20:31
Zdravím všechny diskutující,
mám dotaz,zda někdo z Vás má zkušenost s ubytování a stravováním all inclusive v penzionu Neptun v Gradacu.V Gradacu jsme již jednou trávili dovolenou v hotelu Labineca.Městečko,jeho pláže,okolí a moře se nám moc líbilo,a proto jsme si letos vybrali pobyt v uvedeném penzionu v Gradacu.Předem děkuji za odpověď. Pepin
P.S.Uvítal bych také upřesnění polohy penzionu.
Re: Gradac
28. 06. 2012 20:27
Pepin: A kdy tam jedete? My na týden od 14.7. tak uvidíme. Co jsem četl na internetu recenze tak byly pozitivní až na jídlo. Ale to ještě nebylo all inclusive, tak uvidíme jestli se třeba v jídle nezlepšili...
Re: Gradac
28. 06. 2012 20:32
A dovolím si taky připojit jeden dotaz, na který jsem přes vyhledávání fakt nenašel odpověď. Vyplatí se pro cestu do Gradacu sjet v Šestanovaci s do Gradacu dojet po jadranské magistrále a nebo přes Vrgorac a Ploče? A pokud přes Vrgorac a Ploče tak po E65 nebo D513? Předem díky za postřehy a názory.
Re: Gradac
28. 06. 2012 22:31
Trochu záleží na tom, v jakém čase pojedete. Já bych doporučil Šestanovac a potom po magistrále, pouze ve špičce hrozí trochu kolony přes Makarskou, ale přesto si myslím, že je to kratší, rychlejší, levnější a navíc ty poslední kilometry s mořem na dohled líp utíkají.
Re: Gradac
29. 06. 2012 07:53
MartinR napsal(a):
-------------------------------------------------------
> A dovolím si taky připojit jeden dotaz, na který
> jsem přes vyhledávání fakt nenašel odpověď.
> Vyplatí se pro cestu do Gradacu sjet v Šestanovaci
> s do Gradacu dojet po jadranské magistrále a nebo
> přes Vrgorac a Ploče? A pokud přes Vrgorac a Ploče
> tak po E65 nebo D513? Předem díky za postřehy a
> názory.


Souhlasím s Pedrem. Na konci dálnice se ve špičce stejně dělají kolony, takže v každým případě je lepší sjezd na Šestanovaci.
Re: Gradac
29. 06. 2012 08:00
Re: Gradac
29. 06. 2012 10:24
Sjezd v Šestanovaci a pak po magisrrále.smileys with beer
Re: Gradac
29. 06. 2012 22:51
Z Gradace jsme se vrátili téměř před týden.Bydleli jsme v Labinece.Do městečka jsem se zamilovala,takže je docela možné,
že tam v září pojedeme zase.A když ne,tak příští rok určitě.Bydleli jsme v depandeci,úžasný výhled na moře,jen těch schodů.:-(
Na pláž jsme to měli rovných 158,uff,ještěže malej už není na kočárku...:-) Jídlo bylo výborné...
Když jsme jeli tam,tak jsme sjížděli na Šestanovci,cesta kolem moře je fantastická,už jsme tudy jeli loni do Podgory.Zpátky jsme jeli na
Ploče a musím říct,že se nám to o moc blíž nezdálo.Jen je ta cesta možná o malinko bezpečnější (Chorvati totiž jezdí jako šílenci,tam,kde je padesátka si jedou i osmdesát a když nás předjíždí,tak ještě troubí,že jako blbej Čech,zdržuje.Přitom,když jste plně naloženi,s boxem na střeše,dvěma dětma v zadu a za sebou pomalu tisíc kilometrů,máme právo jet i třicítkou...),nevede pak už kolem moře a je i o něco
širší.Nicméně příště pojedeme zase kolem moře,alespoň tu cestu tam... To moře je kouzelné...:-))))
Trošku jsem se rozepsala,snad se v tom vyznáte.:-)
Re: Gradac
27. 07. 2012 08:48
Dobrý den,má prosím někdo odkaz na fungující web kameru v Gradaci?Děkuji,D.
Re: Gradac
27. 07. 2012 08:57
to Darris - není v provozu již více jak půl roku. Jaroslav.
Re: Gradac
27. 07. 2012 09:00
Dobrý den.Kamera,která byla umístěna na Hotelu Labineca nejde a jinou kameru jsme nenašli.Na hotelu Labineca to byla jediná kamera,která v Gradaci byla.V Gradaci je krásný pobyt a přeji vám příjemnou dovolenou.

Amin26
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 50
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.