Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
Re: Gradac
11. 06. 2010 08:27
tomka, dík za tu kamerku - doufám, že za týden už vám všem budu mávat z toho konce pláže pod kostelíčkem smiling smiley
Jinak mám podobné zkušenosti - nabíječka a zástrčky s dvěma kolíky šly do všeho, jen jednou bůhví proč ne a to zvládla naše česká rozdvojka, kterou bereme vždy s sebou.
Re: Gradac
11. 06. 2010 09:42
Tomka, taky na tu webku každý den koukám a kochám,taky se už nemůžeme dočkat až pojedeme,ikdyž mi budeme na druhé straně nad hotelem Poseidon v soukromém apartmánu.smiling smiley
Re: Gradac
13. 06. 2010 16:25
tomka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Mno v chorvatsku jsem z nabijeckou problem nikdy
> nemel, u nasich 3koliku muze problem byt, ale
> nabijacka na foun sla zatim v pohode do vseho smiling smiley
>
> Jedu sice az na prelomu 7/8 ale uz ted se tesim
> jak maly Jarda a jen se kocham
>
> Live Webcam Gradac

Čau, nikde jsem odkaz na tuto webcameru nenašel, to je super podívat se na oblíbené místo .Jinak pokud vše dopadne jak mám být odjíždím 31.7 . z Kuřimi směr Gradac.

Martin.
Re: Gradac
14. 06. 2010 15:40
Ahoj zkus si najít www.feratel.com a tam si najdi croatia a jsou tam ještě různý města na jadranu,ale Gradac je hned první.Mi odjíždíme v pátek 30.7.10 do Gradace OD Šumperka.
Re: Gradac
14. 06. 2010 21:24
crhi75 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj zkus si najít www.feratel.com a tam si najdi
> croatia a jsou tam ještě různý města na
> jadranu,ale Gradac je hned první.Mi odjíždíme v
> pátek 30.7.10 do Gradace OD Šumperka.


Tak to se můžeme někde potkat.Já jezdím už 6 let do apartmáná nad hotelem Laguna,pokud bys prošel kolem parkoviště pak doprava a úzkou uličkou nahoru tak hned druhý dům napravo tak tam budem s ženou( letos asi bez syna- už ho to s náma nebaví) trávit naši dovolenou.Pokud uvidíš před domem stříbrné toledo tak to tam již budu.jinak mohu zaslat než pojedu kontakt pokud budeš chtít.Myslím že v to období jede taky TomKa ,takže můžeme zajít na Karlovačko -smiling smiley.Jinak já vyjíždím 31.7., doufám že nebudou kolony ,jezdil jsem vždy středa ,čtvrtek a bez problémů.

Měj se

Martin
Re: Gradac
15. 06. 2010 09:40
Ahoj mi s manželem jezdíme v pátek tak kolem poledne.Malá zastávka na jižní moravě a pak jedeme pomaloučku do Gradace.Letos jedeme tři auta.Mi jsme ubytováni v apartmánu nad hotelem Poseidon nebo jetě lepši nad toboganem.Je to sice na druhé straně,ale to nevadi.Jo a taky do Gradace jezdíme 6 let.
Re: Gradac
15. 06. 2010 10:50
To Crhi75: Ja jedu 30.7 cca v 17:00 z Opavy (budem mit vysilacky naladene na 2.22) Tak to mame skoro stejnou trasu smiling smiley)))) Jedem taky 3 auta. Jsme 3 rodiny (30tnici) s detma a bydlet budem pod kostelikem tak nejak v pulce Gradacu. Martin bydli tusim u NEDY pokud se nepletu. Tak kdyz bude nalada a chut tak muzem dat nekde "toceno" pripadne neco z "vlastni zahradky" smiling smiley S Martinem mame vymenene tel.c. tak snad se letos konecne s nekym s fora sejdem smiling smiley))

--
TomKa



Upraveno 1krát. Naposledy upravil tomka (15. 06. 2010 10:55).
Re: Gradac
15. 06. 2010 19:39
tomka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To Crhi75: Ja jedu 30.7 cca v 17:00 z Opavy (budem
> mit vysilacky naladene na 2.22) Tak to mame skoro
> stejnou trasu smiling smiley)))) Jedem taky 3 auta. Jsme 3
> rodiny (30tnici) s detma a bydlet budem pod
> kostelikem tak nejak v pulce Gradacu. Martin bydli
> tusim u NEDY pokud se nepletu. Tak kdyz bude
> nalada a chut tak muzem dat nekde "toceno"
> pripadne neco z "vlastni zahradky" smiling smiley S Martinem
> mame vymenene tel.c. tak snad se letos konecne s
> nekym s fora sejdem smiling smiley))

Čau, nevím jestli jsem ti říkal kam jezdí nebo to tam znáš,každopádně máš pravdu.jezdím k nedě již dlouho.Je to tam v pohodě.jinak číslo jsi mi psal ale nevím kam jsem si ho uložil,takže když tak posli soukromou zprávou,pokud chce crhi 75 může taky , určitě si dáme někde sraz a pokecáme.doufám že nám vyjde počasí.

Měj se Martin.
avatar Re: Gradac
16. 06. 2010 18:32
Tak kdo jede 25.6 - 10.7. do Gradace? Dáme pívo.smileys with beer
Re: Gradac
16. 06. 2010 20:37
trevlboj napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak kdo jede 25.6 - 10.7. do Gradace? Dáme
> pívo.smileys with beer


Jasná věc, takže kdo jede v tomto období může poslat kontakt soukromou zprávou ať se sejdeme na pivu.Zatím vím o 3 fóristech.,musím se dopsat do výjezdního kalendáře.

Martin
Re: Gradac
16. 06. 2010 22:50
Martine že se furt míjíme. My asi až koncem srpna. Příští týden hrnem na Hvar.thumbs up
avatar Re: Gradac
17. 06. 2010 15:50
Tak to tam asi nepotkám nikoho.
Re: Gradac
17. 06. 2010 16:26
trevlboj napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak to tam asi nepotkám
> nikoho.[cdn.content.sweetim.com]
> ticons/0002041D.gif


Třeba nějakou babku kořenářku.thumbs up smiley
Re: Gradac
17. 06. 2010 19:24
trevlboj napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak to tam asi nepotkám
> nikoho.[cdn.content.sweetim.com]
> ticons/0002041D.gif

Čau, v tomto období jak jsem psal tam budeme asi 4, já , TomKa, crhi75 a ty.To doufám na partičku u pivka stačí ne???
jinak Já i moje drahá polovička 45 se smyslem pro humor a dobrou zábavu tentokrát bez syna (16) a bez našeho Beníka( amer.kokr). Škoda že nemůže i Ajax,loni jsem uvažoval o Hvaru ale nakonec z toho sešlo.Ale plánuji výlet na celý den,tak Ajaxi napiš zážitky kam zajet a tak,Jinak přejedu trajektem z Drveniku.Jinak si to Ajaxi užij.

Martin
avatar Re: Gradac
17. 06. 2010 19:48
to martinslepanek: Asi ses splet v datumech, já odjíždím už 25.6. a ty až 30.7. proto jsem psal, že tam budu sám.confused smiley
Re: Gradac
17. 06. 2010 21:24
trevlboj napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to martinslepanek: Asi ses splet v datumech, já
> odjíždím už 25.6. a ty až 30.7. proto jsem psal,
> že tam budu sám.confused smiley


to jsem fakt spletl, už potřebuji dovolenou jako sůl.Ale pozdravuj ode mne Gradac.Tak někdy příště.
užij si dovolenou.
Martin
Re: Gradac
21. 06. 2010 11:24
Ahoj z Opavi to máme cestu skoro podobnou mi už,ale vyjíždíme po poledni musíme vykonat přestávku u našich známých na jižní moravě a hlavně doplnit nějaké zásoby o vínko.Mi se taky pohybujeme mezi 30-45 lety budeme.Po týdnu nám jedna parta odjede a místo ní přijedou další takže 14 dní bude paráda.Zatím ahojsmileys with beer
Re: Gradac
21. 06. 2010 17:47
crhi75 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj z Opavi to máme cestu skoro podobnou mi
> už,ale vyjíždíme po poledni musíme vykonat
> přestávku u našich známých na jižní moravě a
> hlavně doplnit nějaké zásoby o vínko.Mi se taky
> pohybujeme mezi 30-45 lety budeme.Po týdnu nám
> jedna parta odjede a místo ní přijedou další takže
> 14 dní bude paráda.Zatím ahojsmileys with beer


Tak to já vyjíždím ± mezi 2-3 ráno a jsem na místě ± 14-15 odpoledne.Moc nezastavuji jenom hygiena a 1x jídlo a jinak frčím na Jadran.Takže pokud budeš mít chuť si zajít na pivo,doufám že s TomKou určitě zajdeme ,napiš na sebe kontakt nejlépe soukromou zprávou.Jinak bydlím nad Lagunou vila Neda- stříbrné toledo 4B4 bude stát před domem,na jídlo chodíme do Marinero hned u bazénu na pólo.

Měj se a za 42 dní ahoj -smiling smiley.

Martin
Re: Gradac
22. 06. 2010 08:38
Ahojky, my také jedeme 30.7. do Gradacu - ze Znojma. Bydlet budeme nad hotelem Laguna - uličkou nahoru a nalevo je apartmán Nikola. Je nám 40let a děti ještě s námi jedou. Dcera 19 s přítelem a syn 13 - ale bylo nám řečeno, že letos je to opravdu naposled. Příští rok už pojedeme asi sami. Jedeme letos autobusem - jelikož máme nové auto a manžílek ho nemá ještě zajeté a prý neví co má od něho čekat. confused smiley Takže se tam třeba uvidíme a dáme pokec. thumbs up smiley Mějte se pěkně a za 40 dní........ lehárko.hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Gradac
22. 06. 2010 13:21
Mnooo pekne, covece ono to zacina vypadat na takove male foracke mejdlo v tom terminu. smiling bouncing smileysmileys with beerhot smiley







Takze natocit motor a jedeeeeem hot smiley

--
TomKa



Upraveno 3krát. Naposledy upravil tomka (22. 06. 2010 13:27).
avatar Re: Gradac
22. 06. 2010 13:25
Packa, jestli je to auto funglovka a má už aspoň tisíc km, tak bych se toho nebál. V nejhorším máte snad záruku mobility. Co je to za auto?

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Gradac
22. 06. 2010 16:24
packa napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahojky, my také jedeme 30.7. do Gradacu - ze
> Znojma. Bydlet budeme nad hotelem Laguna - uličkou
> nahoru a nalevo je apartmán Nikola. Je nám 40let
> a děti ještě s námi jedou. Dcera 19 s přítelem a
> syn 13 - ale bylo nám řečeno, že letos je to
> opravdu naposled. Příští rok už pojedeme asi sami.
> Jedeme letos autobusem - jelikož máme nové auto a
> manžílek ho nemá ještě zajeté a prý neví co má od
> něho čekat. confused smiley Takže se tam třeba uvidíme a dáme
> pokec. thumbs up smiley Mějte se pěkně a za 40 dní........
> lehárko.hot smileyhot smileyhot smiley


Čau tak to je super , takže dáme určitě sraz ,podrobnosti upřesníme před odjezdem.Jinak jsem se díval do výjezdního kalendáře a nenašel jsem tě.Apartmán Nikola znám ,budeme bydlet od sebe cca 30 m.škoda že mladej ( 16 let) nechce jet měl by tam alespoń kamoše.

Zatím se měj

Martin.
avatar
FAT
Re: Gradac
22. 06. 2010 22:18
Čo všetko sa dá v Gradači sledovať v mori pri šnorchlovaní? Sú tam niekde miesta kde by sa dalo vidieť napríklad chobotnice, kraby, hviezdice a podobne? Ďakujem.
Re: Gradac
23. 06. 2010 06:56
Dá někdo tip do SZ na ubytování v Gradaci na druhou půlku srpna. Blízkost moře, čisté prostředí, cena do 60,-€. apart./noc. Díky všem.
Re: Gradac
23. 06. 2010 13:39
Ahojky Bomiňo, je to nové, ale můj manžílek není tak vyježděný a má strach jet s tím sám, jelikož já neřídím, tak by to bylo úplně na něm.: S Sice jede také dcera s přítelem a Ti mají řidičák, ale pouze necelý rok. Možná příští rok. Máme Forda. Pojištění máme i proti havárii + servisní služba. No já tomu moc nerozumím. Možná, kdyby jelo víc aut eye popping smiley . Jezdili jsme nahoru (Favoritem), ale měla jsem strach. Ten jejich povlak na silnicích, dle mého soudu to divně klouže a když chytneš vítr a déšť no nevím... jak by to dopadlo. Holt člověk si musí být jistý, že to zvládne. hot smiley tak se mějte. hot smiley
Re: Gradac
24. 06. 2010 13:51
Gradac? Krása..!! Loni jsme tam byli..a nemohli jsme si vynachválit..:-)
Jinak.. my bydleli.. hned na té křižovatce.. jak sjížídte..z vrchu...takže jsme měli výhled..kdo přijel..a kdo ne..:-)
Ubytování..jsme usmlouvali.. myslim do 50ti EUR.. pro 4 osoby.. domácí fajni.., seděli venku od rána do večera..a chytali turisty..:-) Jednomu z domácích..jsme dali zelenou klíčenku..tak snad ji ještě má.. :-)
Užijte si to..:-)
Re: Gradac
26. 06. 2010 12:34
Tak kdo se již vrátil letos z Gradacu ? Nějaké změny oproti lońska pokud můžete srovnávat?
Loni to vypadalo že dodělají okrasnou zeď na promenádě kolem moře.A co ceny v porovnání s loňskem?

Martin
avatar
FAT
Re: Gradac
27. 06. 2010 15:24
Je tu niekto, kto v Gradaci šnorchloval? Kde sú najlepšie miesta? Čo sa dá pod vodou vidieť? Žijú tam napríklad chobotnice a veľkí krabi? Ďakujem.
Re: Gradac
27. 06. 2010 18:07
s tím si nemusíš dělat hlavu, protože v HR na místech, kam se jako šnorchlující autoturista můžeš dostat, už pár let pod vodou nic k vidění není. Pokud tě ovšem nezajímají starý lednice, sporáky a jiný bordel. Tam kde jsou frekventovaný turistický destinace, prostě už delší dobu žádnej vodní život není. A tam bohužel patří i Gradac.
avatar
FAT
Re: Gradac
27. 06. 2010 21:24
Minulý rok som bol v Primoštene a musím povedať, že okrem veľkých krabov tam bolo všetko. Nebol problém dokonca pre nafotenie vytiahnuť chobotnicu, hviezdovku, pod vodou sa dalo krásne fotiť medzi nádhernými rybami, len krabi tam boli malí s tými tenkými klepetami. Samozrejme, že na centrálnych plážacha na navezenom štrku toho veľa nevidieť. Musí to byť na prírodných útesoch a kamenistom dne.
Takže nikto nič?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 54
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.