Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac

Autor trevlboj 
avatar Gradac
08. 02. 2010 22:06
Zdravím všechny příznivce Chorvatska. Rok utekl jako voda a opět vybíráme místo na dovolenou. Po loňském pobytu na Hvaru bysme chtěli letos zkusit pobřeží, a to konkrétně Gradac, hotel Laguna. Máte někdo zkušenosti s tímto hotelem? Strava, pláž, parkování před hotelem atd? Předem dík.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil trevlboj (16. 02. 2010 12:24).
Re: Gradac
08. 02. 2010 22:21
My jsme byli v Laguně v roce 2007. Nevím, jestli se od té doby na hotelu něco změnilo, tehdy to bylo prostě pro nenáročné, což my nejsme a o bydlení nám ani nešlo, tam trávíme minimum času. Co se týče jídla, z našeho pohledu nic moc, byli i tací, co si chválili, my jsme tedy nadšení nebyli, navíc kdo nepřišel hned na začátku, bylo dost přebráno. Jinak Gradac jako takový super, moc se nám tam líbilo, od Laguny je pláž kousíček, ale dá se jít i dál. Na nás měla Laguna vliv ten, že jsme další roky zkusili raději apartmány, loni dokonce dvakrát. Do hotelu už nepojedeme, to nevím, co by se muselo stát. A na jídlo si taky raději zajdeme vždy večer do hospůdky na pobřeží a pochutnáme si daleko víc.spinning smiley sticking its tongue out
Re: Gradac
09. 02. 2010 07:34
Jestli mužu tak přidám moji skušenost. Co se týká ubytka tak bych dal tak za 3. My jsme byli s jídlem spokojeni aco se týče přebrání jídla tak to jsem nezaregistroval. Pořád doplnovali. Jestli tam ale někdo došel o pul10 večer tak samozřejmě nemuže čekat plné stoly. Jinak zmrzliny a ovoce tam bylo dostatek. Taky jsme měli štěstí že jsme chytli stul na terase takže jsme to měli s výhledem na moře. Nevím jaká byla cena v roce 2007 ale my jsme tam byli v r 2008 a na osobu nás to vyšlo 6500kč bez dopravy. Takže za tu cenu nemužu čeka humry atd. Jinak parkování je přímo u hotelu kde jso v dnešní době již závory na kartu. Za mě tam byl hlídač který to pouštěl a kontroloval kartu za oknem. Vše v ceně pobytu. Suma sumárum klidně bych si to znovu zopákl. Jenže 100lidí 100názoru. Chce to vyskoušet a potom posoudit. Jinak do Gradacu letos již po osmé.
Re: Gradac
09. 02. 2010 09:53
My jsme na ty večeře chodili kolem půl sedmé. Fakt ovoce skoro žádné, zmrzlina snad za týden jednou, na výběr hlavně něco na styl omáček nebo jak bych to shrnula. Bylo to poslední týden v srpnu. Navíc, když jsem tam viděla, jak si někteří krkouni dokážou na jeden talíř nacpat špageti a celou pečenou makrelu zároveň, nebo jak asi podle téhož uvážení číšník dohazoval jídlo do jednoho druhu klidně jiné, Ale jak říkám, nám ani o to jídlo ani o to ubytování tak nejde, Gradac je suprový, jen už prostě ty peníze nechceme dávat do polopenze, ale raději si za ně dojdeme každý večer na večeři někam jinam. Ale to je fakt věc názoru.
Re: Gradac
09. 02. 2010 12:05
Hanďule napsal(a):
-------------------------------------------------------
> My jsme na ty večeře chodili kolem půl sedmé. Fakt
> ovoce skoro žádné, zmrzlina snad za týden jednou,
> na výběr hlavně něco na styl omáček nebo jak bych
> to shrnula. Bylo to poslední týden v srpnu. Navíc,
> když jsem tam viděla, jak si někteří krkouni
> dokážou na jeden talíř nacpat špageti a celou
> pečenou makrelu zároveň, nebo jak asi podle téhož
> uvážení číšník dohazoval jídlo do jednoho druhu
> klidně jiné, Ale jak říkám, nám ani o to jídlo ani
> o to ubytování tak nejde, Gradac je suprový, jen
> už prostě ty peníze nechceme dávat do polopenze,
> ale raději si za ně dojdeme každý večer na večeři
> někam jinam. Ale to je fakt věc názoru.

Mi tam byli v červnu a opravdu dobrý. V klidu sem si dával po trochách na co sem měl chut.
avatar Re: Gradac
09. 02. 2010 12:45
...Ajaxi... smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (09. 02. 2010 20:48).
Re: Gradac
09. 02. 2010 14:09
NO už je to venku.VIděl sem tam jednu familiu. Vždy dojeli skamasi modrým autem,mislím to bylo německé výroby na českých SPZ nahrabali do igelitek a tradá na deštivou Istrii. Jinak vše OK.thumbs up smileysmileys with beerthumbs up smiley
Re: Gradac
09. 02. 2010 15:27
To trevlboj : Když Gradac a hotel - tak jedině Labineca ! V Laguně jsem byl 1x a stačilo to. V Labineci 5x a letos jedu opět.
Re: Gradac
09. 02. 2010 15:40
fanda napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To trevlboj : Když Gradac a hotel - tak jedině
> Labineca ! V Laguně jsem byl 1x a stačilo to. V
> Labineci 5x a letos jedu opět.


Jenže tam je to cenově uplně jinde. Mají tam pěkný bazén.
avatar Re: Gradac
09. 02. 2010 20:16
Dík za názory, tak ješte uvidíme, ale asi nejspíš do Gradace, ubytování si ještě rozmyslíme. Termín bude na přelomu června a července. Kdo jede taky?smoking smiley
avatar Re: Gradac
09. 02. 2010 22:45
Ahojte. Byla jsem v Laguně nějak hned v létě po tsunami, a tak při vyřizování ubytka jsem chtěla pokoj vysoko - ale zase ne hned pod střechou, a fakt jsme dostali pokoj moc pěkný, s nádherným výhledem - daleko od kuchyně a jakéhokoliv ruchu. Část rodiny byla ubytována v soukromí, hned u pláže, a domluvili jsme jim stravu v Laguně - když zrovna chtěli - platba nízká z ručky do ručky.. Hotel nebyl jako celek nijak extra, ale byli jsme spokojeni v porovnání cena a ubytování. Jídla jsme měli dost, zmrzliny kopce, a velmi příjemnou obsluhu. Dokonce když si tam syn vykloubil kotník, tak ihned ochotně jeli s námi až daleko do hor v noci za široko daleko známým napravěčem - lékař v důchodu - který léčil bez sádry, a fakt dobře. Když pominu větší množství lidí na pláži, tak mi tam trochu vadilo hledání místa k zaparkování u Laguny v plnou sezónu. Buď jsem nenáročný cestovatel, nebo co, byla jsem už ledas kde,ale nepamatuji si, že bych někdy někde byla nějak nespokojená. Zdraví R.
Re: Gradac
10. 02. 2010 06:55
trevlboj napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dík za názory, tak ješte uvidíme, ale asi nejspíš
> do Gradace, ubytování si ještě rozmyslíme. Termín
> bude na přelomu června a července. Kdo jede
> taky?smoking smiley


Pravděpodobně 18.6 odjezd směr Gradac.
avatar Re: Gradac
11. 02. 2010 12:44
Taky nepatřím mezi náročné, zatím jsem byl všude více či méně spokojenej. Hlavně aby bylo dost jídla. smileys with beer Nejhorší zkušenost mám zatím v roce 2008 z Promajny, komplex Dukič. Po příjezdu si nás nikdo nevšímal, recepce neexistovala, až večer se zjevil nějakej čech,říkali mu Míra, ubytoval nás v pravděpodobně budoucích sprchách, ani vouchery si nevyzvedl a dál se o nás nestaral. Jo a nejmizernější bylo jídlo, po cestě dostat k večeři dva rybí prsty, pět kroketek a studenej vývar se dvouma nudličkama je fakt žalostně málo. Po návratu do čech se nám cestovka naštěstí omluvila, vrátila nějaký peníze a s oním Mírou rozvázala spolupráci. Ale bylo krásně, takže to nakonec tak špatná dovolená taky nebyla.spinning smiley sticking its tongue out
rob
Re: Gradac
13. 02. 2010 16:14
Ahojte,do GRADACU jedeme letos 2.července poprvé,doufám,že nezklame.Někteří,tady na fóru píšou že byli z Gradacu zklamaní.
Jedeme do apartmánu Nikola,leží prý nad hotelem Laguna.
Re: Gradac
13. 02. 2010 17:57
Mně se Gradac tedy moc líbil, výhrady jen k Laguně. Bude se vám tam snad líbit.spinning smiley sticking its tongue out
Re: Gradac
13. 02. 2010 21:56
ajax napsal(a):
-------------------------------------------------------
> trevlboj napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Dík za názory, tak ješte uvidíme, ale asi
> nejspíš
> > do Gradace, ubytování si ještě rozmyslíme.
> Termín
> > bude na přelomu června a července. Kdo jede
> > taky?smoking smiley
>
>
> Pravděpodobně 18.6 odjezd směr Gradac.

Tak letos Gradac ale ještě nevím kdy.Vypadá to na přelom července a srpna.Podle výjezdového kalendáře se možná potkám s TomKa.Jinak Gradac mi přirostl k srdci letos po 7,takže člověk jede najisto,ubytování domlouvám během května a nemám žádný problém.Jinak začátkem června ,přesněji v polovině června jsem tam nikdy nebyl.Většinou konec 07-09.Co moře ?? Už je teplé.Všem pěknou dovolenou a nejen v Gradacu přeje

Martin.
avatar Re: Gradac
14. 02. 2010 16:34
Pravidelně jezdíme ke konci června a moře už bývá krásně prohřáté. Až na loňský rok, kdy část dovolené propršela, ale bylo to poprvé po 9-ti letech a bylo to všude, tak snad máme zas na devět let vybráno. smoking smiley
Re: Gradac
14. 02. 2010 19:31
ZDRAVÍM PŘÍZNIVCE CHORVACKA. V GRADACU JSME BYLI V 2007 V HOTELU SUNCE, POKOJE PĚKNÉ JSOU NOVÉ,ALE JÍDLO NIC MOC.LETOS JEDU DO HOTELU LABENICA TAK UVIDÍM JAKÉ TO BUDE. BUDU RÁD POKUD NAPÍŠETE VAŠE ZKUŠENOSTI S TÍMTO HOTELEM. DÍK.
Re: Gradac
14. 02. 2010 20:10
trevlboj napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pravidelně jezdíme ke konci června a moře už bývá
> krásně prohřáté. Až na loňský rok, kdy část
> dovolené propršela, ale bylo to poprvé po 9-ti
> letech a bylo to všude, tak snad máme zas na devět
> let vybráno. smoking smiley


Nám taky
avatar Re: Gradac
14. 02. 2010 21:47
ajax napsal(a):
-------------------------------------------------------
> trevlboj napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Dík za názory, tak ješte uvidíme, ale asi
> nejspíš
> > do Gradace, ubytování si ještě rozmyslíme.
> Termín
> > bude na přelomu června a července. Kdo jede
> > taky?smoking smiley
>
>
> Pravděpodobně 18.6 odjezd směr Gradac.

Tak to se potkáme, chcem jet kolem 19.6. alespoň na 14 dní. Jen to ubytování vybrat.hot smiley Jen tak mimochodem, na jak dlouho kdo jezdíte?
Re: Gradac
18. 02. 2010 16:55
martinslepanek napsal(a):
-------------------------------------------------------

> Tak letos Gradac ale ještě nevím kdy.Vypadá to na
> přelom července a srpna.Podle výjezdového
> kalendáře se možná potkám s TomKa.Jinak Gradac mi
> přirostl k srdci letos po 7,takže člověk jede
> najisto,ubytování domlouvám během května a nemám
> žádný problém.Jinak začátkem června ,přesněji v
> polovině června jsem tam nikdy nebyl.Většinou
> konec 07-09.Co moře ?? Už je teplé.Všem pěknou
> dovolenou a nejen v Gradacu přeje
>
> Martin.


Tak to by to letos mohlo klapnout chlape. Vzdycky jsme se tak nejak terminove minuli. Tak kdyz tak dame nejake to Karlovacko a neco domaciho ovoce smileys with beer Pokud budes chtit poslu ti SZ mobila.

--
TomKa
avatar Re: Gradac
20. 02. 2010 15:23
martinslepanek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ajax napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > trevlboj napsal(a):
> >
> --------------------------------------------------
>
> > -----
> > > Dík za názory, tak ješte uvidíme, ale asi
> > nejspíš
> > > do Gradace, ubytování si ještě rozmyslíme.
> > Termín
> > > bude na přelomu června a července. Kdo jede
> > > taky?smoking smiley
> >
> >
> > Pravděpodobně 18.6 odjezd směr Gradac.
>
> Tak letos Gradac ale ještě nevím kdy.Vypadá to na
> přelom července a srpna.Podle výjezdového
> kalendáře se možná potkám s TomKa.Jinak Gradac mi
> přirostl k srdci letos po 7,takže člověk jede
> najisto,ubytování domlouvám během května a nemám
> žádný problém.Jinak začátkem června ,přesněji v
> polovině června jsem tam nikdy nebyl.Většinou
> konec 07-09.Co moře ?? Už je teplé.Všem pěknou
> dovolenou a nejen v Gradacu přeje
>
> Martin.


Dík za foto, vypadá to parádně. Jedu ve stejnym termínu, tož to si to karlovačko můžu dát s váma. Kurňa jak já se těšim!!!! hot smiley
avatar Re: Gradac
26. 02. 2010 19:27


Letos ještě pojedem naším prckem, ale dovolil jsem si menší fotomontáž, jak by to mohlo vypadat za rok.hot smiley
avatar Re: Gradac
26. 02. 2010 21:25
trevlboj napsal(a):
-------------------------------------------------------
> [www.q3.cz]
>
> Letos ještě pojedem naším prckem, ale dovolil jsem
> si menší fotomontáž, jak by to mohlo vypadat za
> rok.hot smiley


Pěkný sen ,taky bych si dal říctthumbs up smileythumbs up smiley
avatar Re: Gradac
26. 02. 2010 21:34
Jo jo, makám na tom aby se splnil.cool smiley
avatar Re: Gradac
27. 02. 2010 13:27
Konečně je hezky, dnes jsem vylezl na balkon a ve vzducu je cítit blížící se móóóře. tongue sticking out smiley
avatar Re: Gradac
27. 02. 2010 17:27
trevlboj napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Letos ještě pojedem naším prckem, ale dovolil jsem
> si menší fotomontáž, jak by to mohlo vypadat za
> rok.hot smiley

Koukám , že máme podobný vkus thumbs up smiley thumbs up ... .......akorát u mě to je na hooodně dlouho sen confused smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
rob
Re: Gradac
28. 02. 2010 09:43
trevlboj - s tím sluníčkem máš pravdu,jak svítí hned je líp,vytáhli jsme si fotky z minulé dovolené a kochali jsme se,už se nemůžeme dočkat,
jedeme 2.července,GRADAC.
avatar Re: Gradac
28. 02. 2010 10:14
to rob - No jo, já už se taky kochám, na ploše počítače už je nastavená fotka chorvatska hot smiley V Gradaci se budem akorát míjet, páč my 3. července budem odjíždět.
Re: Gradac
02. 03. 2010 08:22
Ahoj přátelé kamarád jede s rodinou koncem srpna do Gradace do depandance LABINECA prosím byl tam loni někdo na insclusiv a jaké to tam je ?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 65
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.