Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Depadence OMORIKA Crikvenica

Autor pe0072 
Depadence OMORIKA Crikvenica
30. 07. 2007 13:03
Chtěla bych se opta jestli tam někdo nebyl.Ráda bych tam jela s dětmi 3 a 5 let tak jaké to tam je, luxus nečekám, ale co pláže opravdu jsou tam tak přeplňěné?
dík za info
Re: Depadence OMORIKA Crikvenica
30. 07. 2007 21:14
Cau, v Crikvenici jsem byl s prytelkyni v roce 2000, tesne pred sezonou primo v centru v hotelu nad promenadou. V podstate si nevzpominam na zasadnejsi vec, ktera by pobyt zneprijemnila. Jedine veci, ktere bych se obaval je pocasi, nam 2 ze 7 dnu preslo a jeste dalsi den bylo dost zamraceno. Nehledas-li "vypekacku" na plazi bude se ti tam libit. Pokud si pamatuji plaz nebyla nikdy preplnena. Kulturni vyziti v Crikvenici je vpoho, veskere ochody jsou u nosu - i trznice. Bude-li dvoupatrovy obchodak stejne zasobeny tak jako v roce 2000, doporucuji jej navstivit ; ) Stanky se zmrzkou jsou snad na kazdem rohu. Se dvema detmi v letech ktere pises bych dal nejel.
ahoj,lepsi nez Omorika je Kačjak na konci Crkvenice nebo spis cast zvana
Dramajl. V tuto dobu jsou plaze pod hotelem velmi plne a hotel je take
skoro ve vysce Petrinske rozhledny, tak malým detem by se asi moc do
kopce nechtelo.
Jinak more v Chorvatsku je nejhezci na svete

A. Horska
crikvENICA
AD TURES, CRIKVENICA
12. 08. 2007 16:13
právě jsem se vrátil z dovolené z crikvenice kde jsem byl ubytován v hoteulu AD TURES což je součást OMORIKI. VŠECHNY TÍMTO VARUJI, nic hroznějšího jsem neviděl, ubvytování připomíná garáž vyplněou starým nábytkem, nejhorší je že dostat se od moře k ubytování je to dlouhý strašně strmý kopec, kde i já ve 22 jsem měl problém vylézt!! pláže pokud se tomu tak dá říkat-spíš kusy betonu kde je bordel jediné pozitivum byla čistá voda. jinak fakt nic a hrůza
Re: Depadence OMORIKA Crikvenica
19. 08. 2007 16:40
1) Ad Turres není součástí Omoriky. Nahoře u magistrály je rozpadající se hotel Ad Turres. Dole (kousek nad pláží) je poměrně pěkný hotel Omorika. Mezi tím jsou pavilony. Ty spodní patří k hotelu Omorika, stravování je v hotelu Omorika. Horní patří k hotelu Ad Turres, stravování je v centrální restauraci pavilonů Ad Turres.
Tedy Omorika není tak vysoko v kopci jako Ad Turres

2) Nevím, čemu říkáš garáž. Většina lidí za garáž považuje komoru bez okna. Ani jeden pokoj zde není bez okna, všechny mají balkon.

3) Cena v pavilonech odpovídá tomu, že tam je starý nábytek.
Re: Depadence OMORIKA Crikvenica
19. 08. 2007 17:03
Globíku,ty jsi dneska nějakej rozčertěnej,né?thumbs up smiley
vitom
Re: Depadence OMORIKA Crikvenica
23. 08. 2007 22:33
Re: Depadence OMORIKA Crikvenica
24. 08. 2007 22:16
V pavilonech Ad Turres jsme letos bydleli.Pobyt jsme meli pres jednu cestovku.
V jejich katalogu bylo výslovně rozděleno ubytování v pavilonech se starším
nábytkem,nebo v rekonstruovaných s novějším nábytkem. Vybrali jsme si pochopitelně
druhou možnost a byli jsme spokojeni.S tím kopcem je to ale pravda.Nejsem žádný
stařec ale udýchat ten krpál byl docela záhul.Viděl jsem i nejedno odřené koleno
když to dotyčný neubrzdil.Co se týče koupání, žádného výraznějšího nepořádku
jsem si nevšíml a voda byla supr.
Globíku,přímo vedle Omoriky jsou tři menší bungalovy.Nevíš čí jsou? Dole pod nima
u silnice je restaurace Kovotur Plus.
Re: Depadence OMORIKA Crikvenica
01. 09. 2007 21:29
Netuším. Už jsem tam pár let nebyl.
Re: Depadence OMORIKA Crikvenica
04. 09. 2007 09:20
svomil: Jestli máš na mysli vedle hotelu Omorika přes cestu k AD TURRES (při pohledu od moře na hotel vpravo, tedy směrem k městu), tak jestli si dobře vzpomínám, jmenuje se to "Pavilony Zagreb". Byli jsme tam koncem června 2003. Ubytování velice jednoduché, se snídaní a servírovanou večeří, cena 35 eur na den.
Re: Depadence OMORIKA Crikvenica
04. 09. 2007 20:09
mates: To jsou ony. Dík za zprávu. Jednoduše vypadají už od pohledu.
Zajímalo mě to spíš proto, že za tím plotem to připomínalo
nějaké podnikové zařízení z dob odborářské rekreace.
Anonymní návštěvník
Re: Depadence OMORIKA Crikvenica
22. 01. 2008 17:02
Zdravím všechny "chorvaty" jedu letos do Crikvenice-Selce neví někdo jak to tam vypadá? Myslím moře služby atd.Díky za info.
cool smileyRe: Depadence OMORIKA Crikvenica
23. 01. 2008 14:59
Selce vypadají poněkud (alespoň podle mne) sympatičtěji než CR . I když v sezoně je to stejně nacpaný lidima, ale kde na pobřeží není,že?sad smiley Co se týče služeb tak je tam vše co na dovolené potřebuješ. Pokud s tebou jede mládež tak je tam i solidní promenáda. H.S.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 287
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.