Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Gradac v září

Autor Božek 
Gradac v září
30. 05. 2007 12:11
Chci se zeptat , jak je to v září v Gradacu.Jezdím do Chorvatska zatím jen v sezónu v červenci a nevím jak to funguje v září.Zatím jsem byl jen přes cestovku, ale letos jedu do soukroma. Dohodl jsem to emailem, paní domácí vypadá fajn , tak jsem zvědavý jak to dopadne.
Termín mám od 1.9. tak doufám že bude ještě dobré počasí. V Gradacu jsem už byl a rád se tam budu vracet, dík za nějaké odpovědi. B.
avatar Re: Gradac v září
30. 05. 2007 13:27
My sme boli pred pár rokmi v Kleku - čo je trošku južnejšie od Gradacu, v tomto období (prvý septembrový týždeň). Počasie bolo super, cez deň neboli také horúčavy (asi 27 stupňov) a večer sa príjemne schladilo (16-18 stupňov). Takže v noci sa dobre spalo, len si treba vziať na večer aj teplejšie oblečenie - tepláky, príp. sveter. Ale ako hovorím, bolo tam v tomto období super.
Re: Gradac v září
30. 05. 2007 13:41
Dík za informaci , my jsme byli v Kleku v roce 2005 červenec počasí super ubytování na úrovni moc se nám líbilo je to sice trochu dál,ale stálo to za to . Moc se těším hlavně na pizu z kamené pece ta je v Gradacu fakt super.
Re: Gradac v září
29. 06. 2007 13:33
My jsme byli v Gradacu přesně v tom termínu před dvěma lety. Byli jsme nadšení, sice bylo tak kolem 25 - 28 stupňů, ale moc se nám tam líbilo. Vše už bylo levnější, dokoce i lodní výlety. Bylo tam klidněji, ale hned bych tam jela v tuto dobu znovu. Letos ale jedeme v sezónu a do Promanjy.
Re: Gradac v září
29. 06. 2007 17:14
Dík za informaci doufám že nám vyjde počasí přeji krásnou dovolenou
Re: Gradac v září
02. 07. 2007 18:04
V Gradacu jsem byl v roce 2004 v červnu i v září. V září 19.9-26.9- To je již opravdu konec sezony a přesto bylo počasí opravdu pěkné.V roce 2005i2006 jsem byl v Gradacu vždy v červnu - vždy s cestovku v hotelu Labineca.Červen je lepší protože den je delší ale září-moře je teplejší a lidí je méně.
Josef K
Re: Gradac v září
03. 07. 2007 14:33
Božku,

v Gradaci je začátkem září nádherně. Jezdíme tak již několik roků po sobě. Nemá to chybu. Tento rok taky 1.9. Vždy během pobytu byla jeden půlden bouřka ale ostatní dny bez problémů. Už bychom měli přestat opěvovat září v Gradaci, nebo tam pojedou všichni...-).
Jak pojedeš ? Já jsem ze Zlína a jedu přes Maďarsko.

Pěknou dovolenou.

Josef
Re: Gradac v září
04. 07. 2007 11:11
Já jsem z Val. Mezu a odjíždím 3.9. jezdím taky přes Maďarsko je to tam pohoda a klídek. Dík za informaci a taky pěknou dovolenou
Božek
Re: Gradac v září
24. 12. 2007 08:58
jedu do Gradacu po prve v28.8,08 a chci se zeptat jastli je u hotelu na plazi zakoupit lehadka nebo slunecniky. diky
Re: Gradac v září
24. 12. 2007 12:51
Mezi hotelem Laguna a Labineca jsou obchůdky, kde se dá uvedené koupit
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 208
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.