Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Istrie - Pula, Rovinj, Poreč, Zelená Laguna - ubytování?:!P)

Istrie - Pula, Rovinj, Poreč, Zelená Laguna - ubytování?:!P)
21. 01. 2007 18:12
Kdo mi poradí, kde jste byli spokojeni v soukromí - hledám pobyt u moře - 13 lidiček( 3 rodiny)= 3 pokoje
Díky - JaninaHBhot smiley
Re: Istrie - Pula, Rovinj, Poreč, Zelená Laguna - ubytování?:!P)
14. 04. 2007 13:17
Super je v Pule - Punta Verudela
2 bazény, promenáda, k moři do 100m.Stačí zadat do vyhledávače na seznamu.Cena ubytování pro 4 čl. rodinu mírná(12000kč)
Re: Istrie - Pula, Rovinj, Poreč, Zelená Laguna - ubytování?:!P)
15. 04. 2007 09:06
Mně osobně se Punta Verudela taky dost líbila, ale mám dojem, že to nebude pro každého tak úplně to pravé. Normálně bydlím na malé vesničce, takže tohle pro mě byla změna, kterou koneckonců od dovolené taky očekávám. Kamarádky z Brna z toho byly dost otrávené - viděly to tak, že se přesunuly z jednoho betonového sídliště do druhého...
Re: Istrie - Pula, Rovinj, Poreč, Zelená Laguna - ubytování?:!P)
15. 04. 2007 21:41
Máme málo iformacíconfused smiley Kolik jste ochotni zaplatit za osobu a den? Jak daleko od moře chcete nejdále být(zda přímo u moře, nebo jestli klidně budete k moři dojíždět, či docházet), v jakém termínu pojedete(kvůli sezónní obsazenosti) atd. Ale můžete to zkusit na blind, já tuhle praxi nepoužívám, ale kamarád s rodinou ano. Znám to okolo Poreče. Když pojedete po pobřeží na jih od Poreče, zastavte se třeba ve vesnici Funtana, dejte si v hospodě kafe a zeptejte se na ubytování, oni vám poradíthumbs up smiley...
Re: Istrie - Pula, Rovinj, Poreč, Zelená Laguna - ubytování?:!P)
28. 05. 2007 06:20
To Pašák: Chtěli bysme se letos začátkem července vydat na Istrii a koukám, že to tam máš asi projetý a tak bych potřebovala poradit. Budeme nejspíš 4 lidi(2 páry) a přemýšlím, v kterém městě hledat ubytování. Naše představa je asi taková, ubytování nejlépe hned u moře a kousek od domu, aby bylo nějaký centrum(může být i dál, ale aby se dalo dojít v klidu tam i zpět pěšky nebo vláčkem), kam by se dalo večer vyjít na zmzlinu nebo na nějakou večeři a nějaký obchůdky a stánky s"blbinkama", prostě něco kde to žijesmiling smiley. A pak ještě bysme chtěli nějaký takový ubytování, z kterýho by to nebylo daleko do Puly, kam by sme se chtěli jet podívat! Nebo by mohlo být ubytování klidně i v Pule někde na okraji, to by taky možná nebylo špatný! Tak jestli bys (nebo někdo jiný) věděl o něčem takovým, tak budu ráda když poradíš! Uplně nejlepší by byl kontakt na nějaký domácí u kterých užs byl a byls spokojenej jak s ubytováním tak se vším kolemhot smiley Jo a ještě by bylo super nějaký takový místo, kde by nebyly jenom dlouhý a plný pláže lidí, ale aby se dalo najít i nějakou takovou menší"soukromou plážičku!!! Předem dík za jakoukoliv radu.
Doporučuji Vrsar, je hromada ubytování na netu, my bydleli v Belvedere a byli jsme nadšenýthumbs up smileysmiling bouncing smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 181
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.