Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Korčula

Autor fanda 
Korčula
05. 01. 2010 15:48
Letos bychom chtěli jet na Korčulu - k městečku Vela Luka a to do hotelu "ADRIA". Máte někdo zkušenost s Korčulou a tímto hotelem ?
Re: Korčula
05. 01. 2010 18:37
fando, otevři si stranu 7 tohoto vlákna (Místa v Chorvatsku) a na osmém řádku zhora najdeš téma "...Vela Luka...na Korčule" , a asi ve čtvrtém příspěvku jsem popsal, co asi hledáš. Pokud budeš chtít něco přesnějšího, klidně písni na SZ
Re: Korčula
14. 03. 2010 14:14
Taky plánujem na září Korčulu.Máte někdo zkušenosti s těmi hotely,co nabízej Vítkovice?
Re: Korčula
16. 03. 2010 08:59
Ahojky,

tak přímo s tímto hotelem tedy zkušenost nemám, ale Korčulu znám dosti dobře, jsme stálí hosté na tomto krásném ostrově, takže pokud budeš mít nějakej dotaz tak se klidně ptej.
Radek
Re: Korčula
25. 03. 2010 06:20
Ahoj, taky vítám jakékoliv informace na ubytko na Korčule. Loni jsme navštívili Hvar a letos jsme se rozhodli pro Korčulu.

Lubine, zkoušela jsem najít vlákno Vela Luka - ale nezadařilo se, asi až budu mít trošku víc času.
Re: Korčula
25. 03. 2010 13:35
Ahoj, zadej si adresu www.korcula.net a tam najdeš vše co potřebuješ.
Re: Korčula
26. 03. 2010 22:18
katica.sestanovic@du.t-com.hr


V Lumbardě jsme byli po dva roky někdy před xx léty u Katice, dobré ubytko, pro zájemce i vařila! Zkuste kontaktovat, mluvila anglicky a rozuměla i česky! Dodnes si posíláme přáníčka k Vánocům! Přímo u zátoky a odpoledne po 16 hod. jsme jezdili cca 2 km ne JZ stranu, kde byla mělká voda pro dětičky a slunko až do tmy !!!
Re: Korčula
30. 03. 2010 08:13
Ahoj,

děkuji za mailík, hned jsem zkusila napsat, tak doufám, že dorazí nějaká odpověď.
Re: Korčula
08. 04. 2017 14:20
Ahoj všem příznivcům tohoto překrásného ostrova. Nechci zakládat nové vlákno, tak jsem vytáhl toto. Plánuje někdo o letošních prázdninách navštívit tuto oblast??

Radek BeNe
Re: Korčula
13. 01. 2018 17:13
Ahoj pozeram ze minuly rok sa nezadarilo prebudit toto vlakno sad smiley Co teraz chysta sa niekto ? ...prip. najde sa nejaky nadsenec ? My ideme prvy krat mestecko Prizba poznate ?
Re: Korčula
28. 01. 2018 19:16
Ahoj, tak my letos poprve na Korčulu, Zavalatica. Už se moc tešíme
Re: Korčula
30. 01. 2018 10:32
Ahoj aj my sa moc tešíme. vapada fajn ta Zavlatica sme na rovnakej strane ostrova yawning smiley) Ako planujete trasu až do Orebiču na trajekt alebo zo Splitu ? My chceme na ten SPLIT - Vela Luka ..
Re: Korčula
04. 02. 2018 13:24
Ahoj, s tím trajektem je to asi tak, že původně jsem hrdinsky chtěl jet až do Orebiče, ale v minulost jsem byl na Pelješacu a posledních 50 - 60 kilometrů je samá zatáčka.A člověk po dlouhé cestě bude jistě unaven :-) Tak to bude trajekt ze Splitu, když nám Drvenik zrušili.
Re: Korčula
09. 02. 2018 11:12
Ahoj taky tak zmýšlame yawning smiley) Chodievame na Pelješac človek nikdy nevie ani ako BiH hranice tiež už sme si aj dve hodiny odstáli ...plus potom cesta do Orebiču. Ja už sa na tú dlhu cestu trajektom zo Splitu docela teším bude to pre nás zmena ísť autom "len" po Split.
Re: Korčula
12. 02. 2018 15:16
Renda: Na Korčulu ještě můžete dojet do Ploče - trajekt - Trpanj - Orebič - trajekt - Korčula
Mě moc nevyhovuje trajekt ze Splitu protože jezdíme přes noc a první jede v 10:15
Re: Korčula
18. 02. 2018 21:02
for. Dejff Dík, kouknu ještě na tuto možnost protože taky chci jet na noc a určitě bych chtěl být na místě dřív.
Re: Korčula
23. 05. 2018 19:48
Tak v loňském roce jsem tu byl sám a letos koukám někoho bych mohl i potkat. Budeme tam počátek srpna.
Takže se těším.
Radek Bene
Re: Korčula
29. 05. 2018 12:59
AHoj Radek , tak od dnes rovno za 60 dní. Takže tiež koniec července začiatok srpna smer Korčula a Prižba. Pomaly si robim plán čo treba vidieť yawning smiley) Máš nejake odporučania ? Určite chceme na výlet na ostrovček Proizd , trochu do vnutrozemia dedina Blato, Korčulu mesto sme už dva krát navštívili tam nas to nejak neťahá... ostávame 12 dní takže bude čas aj na výlety aj na leňošenie.
Re: Korčula
29. 05. 2018 23:15
Jistě to zde již bylo napsáno, ale pěkné místo je vyhlídka nad městem Vela Luka, cesta nahoru poměrně klikatá, šířka na jedno auto a to ještě místy tak, tak, nicméně výhled na Vela Luku a celou Korčulu krásný!!!! Za velmi dobrých podmínek není problém vidět Itálii, nahoře je, anebo snad ještě pořád je požární hlídka, není problém se půjčit dalekohled a pak se jen kochat! Navštívili jsme i Proizd, jako pěkné to bylo, ale poměrně moc lidí na tak malé místo, ale tím neříkám, že nedoporučuji, to ani náhodou. Jinak celkem pěkné koupání je u Vela Luky a zátoky Gradina, musí se jet autem směrem ke kempu, který je značený cedulemi. A pak kousek pěšky. Je to zátoka v mapách dohledatelná jako Martina bok, výhled je na Hvar a i bez dalekohledu je poznat, zde toliko opěvovaný Ivan Dolac. Koupání je trochu divoké, není tam klasická pláž, ale dlouhá, šikmá kamenitá plata. Při poslední návštěvě jsem v plavkách vypadal dosti osamoceně, je možné, že se tam v současnosti chodí koukat příznivci nudismu.
Re: Korčula
30. 05. 2018 05:40
TOTTI tou vyhlídkou nad Vela Luka je myšlen ten kopec s jeskyní?
Re: Korčula
30. 05. 2018 23:36
Vranka : Ne, ne, jeskyně je, pokud si dobře vzpomínám Vela Špila, jeskyně nic moc a výhled ušel, ale já mam na mysli kopec, nebo spíše vrchol nad Vela Lukou, je tam i vysílač, nelze to přehlédnout. Když bych směřoval pryč z města Vela Luka směrem od přístaviště, tak je to po pravé straně, cesta začíná u obchodu, kdysi Kerum, teď snad Tommy.....
Re: Korčula
30. 05. 2018 23:43
Vranka: Na mapách Google to lze najít pod názvem Hum.
Re: Korčula
31. 05. 2018 10:51
TOTTI
Díky myslela jsem si že by to mohlo být ještě něco jiného.
avatar Re: Korčula
17. 07. 2018 20:38
Ahoj,

prosím doporučte mi pěkný kemp na Korčule. Dvě věci stromy-stín a na břehu moře.
děkuji dopředu
bob
Re: Korčula
30. 04. 2019 10:31
Na netu je zveřejněn ceník trajektu Ploče-Trpanj,Pelješac pro letošní rok tj 2019 jež zajišťuje Jadrolinija.Máte někdo povědomí o aktuálnosti?
Re: Korčula
30. 04. 2019 22:46
Když má ceník v záhlaví uvedeno 31.05.-29.09.2019, tak jaké lepší povědomí o aktuálnosti bys chtěl?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Pedro66 (01. 05. 2019 10:21).
Re: Korčula
01. 05. 2019 15:19
Ceník je mi naprosto jasný,ale jedná se o to,zda uvedený trajekt bude skutečně jezdit,což se v době nedávno minulé nedělo.Díky.
Re: Korčula
02. 05. 2019 10:31
avatar Re: Korčula
08. 04. 2021 15:24
... krátké video o Korčule ...

[www.youtube.com]

smileys with beer
Re: Korčula
09. 04. 2021 19:16
Bessy: Moc pěkný. Na celou dovolenou jsem tam.byl.jen jednou a doufám, že ne naposled.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 58
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.