Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pláž Makarská

Autor Ilča 
Pláž Makarská
17. 04. 2007 10:54
Chci se zeptat, jaký je tobogán na pláži v Makarské a jestli je placený. Na netu jsem nenašla skoro žádné fotky a ty co jsem viděla, tak byly hodně z dálky.
Re: Pláž Makarská
17. 04. 2007 16:16
Tobogan v Makarské je u hotelu Dalmacie (asi 800m od středu města) a je platí se. Bohužel děti již nemám a na tobogan jsem již starý, tak nevím kolik stojí.
avatar Re: Pláž Makarská
17. 04. 2007 17:33

jestli je placený nevím-naše děti na něj nikdy nechtělytongue sticking out smileyJinak Makarskou znám z výletů-jezdíme po Omiš do vesniček.Pláž na Makarské je úměrná tomu že je to ve městě s hotely za zády.Je taky poměrně úzká.Hned u ní je pomněrně velké hřiště pro děti-ale spíš pro menší-podle mě tak do cca11let(soudím dle našich dětí-kdy malou-3roky jsme odtamtud nemohli dostat a kluk11-ten na to jen koukal a nijak ho to nebralo!
Je u ní taky hromada restaurací všech možných stylů a hromada stánků a obchůdků.
Ne že by tam bylo ošklivo-ale já městské pláže nemusím-už jsem to tady psala-nemám ráda v puse palec od nohy a ještě k tomu cizíyawning smiley
Tahle fotka je focená asi v 9ráno kde ještě nikde nikdo nebyl-po hodině vypadala jinak.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ivetaa (17. 04. 2007 17:34).
avatar
XXX
Re: Pláž Makarská
17. 04. 2007 20:01
...



Upraveno 2krát. Naposledy upravil XXX (03. 04. 2008 06:34).
Re: Pláž Makarská
18. 04. 2007 09:58
Děkuji za odpovědi. Nám rušnější dovolená nevadí, hlavně aby vyšlo počasí.
Také zatím nemáme s čím srovnávat, do Chorvatska jedeme poprvé. Dříve jsme jezdili do Itálie na písek.
avatar
XXX
Re: Pláž Makarská
18. 04. 2007 18:14
...



Upraveno 2krát. Naposledy upravil XXX (03. 04. 2008 06:35).
avatar Re: Pláž Makarská
19. 04. 2007 12:15
Čau Ilčo - my sme boli v Makarskej minulý rok - pavilóny Rivijera a bolo super. Je to na začiatku Makarskej smerom od Splitu. Pláže tam preplnené neboli - cez víkend síce prišlo viac domácich, ale na pláži sa dalo nájsť miesto v pohode a v okolí pavilónov bol večer kľud. Dá sa zájsť do mesta a tam bolo veľa možností zábavy. Takže aj v Makarskej sa dokonca i s malým dieťaťom dá užiť kľudná dovolenka. Samozrejme nie je to samota niekde u lesa, ale to zase ja nepotrebujem. Hlavne, aby sa dalo v noci dobre vyspať a cez deň si užiť pláže a mora. yawning smiley
Re: Pláž Makarská
19. 04. 2007 12:43
Díky Romane, takhle nějak si tu dovolenou představuji. Děti máme 13 a 12 a ty o nějakou samotu u lesa nestojí. Bydlet budeme v klidnější části Makarské v apartmánu (jedeme přes cestovku) a rádi zajdeme večer do města za trochou zábavy.
Taky se mi zdá divné, jak to, že je tam tolik lidí, když tady téměř každý píše, že by přímo do Makarské nejel.
avatar Re: Pláž Makarská
19. 04. 2007 13:38
ILčo-já nemyslím že by tady byli odpůrci Makarské-pokud si najdeš téma přímo na Makarská-tak najdeš hromadu spokojených lidí.
Někdo má rád klid-jiný ruch-to je normální.my jezdíme do vesniček-apartmán skoro u vody-a klid a skály a už nictongue sticking out smileyKaždý den vyrazíme někam pro něco dobrýho-nakoupit-do okolních měteček-Brela,Baška Voda,Makarská ,Omiš-a pak zase po půl dni hupky na pláž kde je 20 lidí a za zády jen skála.Jiní zase preferujou lidi kolem sebe-ale podstatné je že Chorvatsko je krásné skoro všude a každý si tam najde to svoje.
Když porovnám Itálii-tak poté co jsem poznala Chorvatsko už pár let jinam nejedu-ale zase-je to otázka co se komu líbí.

Ono taky my přes rok bydlíme v centru města-pod okny auta-relativní chaos-potom mi přijde 14 dní ve veničče u moře jako ráj na zemi.

Ale určitě si každý najde to svoje.
Re: Pláž Makarská
19. 04. 2007 13:54
Taky jsme nedali dříve na Makarskou dopustit.Lákalo nás tam jezdit pořád znova.Bydleli jsme přímo v centru,k moři asi 200 metrů.Potom nás začal štvát ten noční nekončící hluk.Teď jedeme po druhé do malé vesničky pod Makarskou a je to super.Na Makarskou už jezdíme jen na jednodenní výlet.Ovšem naše patnáctiletá dcera by zase raději Makarskou.Je to tak ,každému se líbí něco jiného.Mne osobně ještě uchvacuje to pohoří"Biokovo" za zády.Nevím ,jestli by se mi líbilo někde, kde ty hory nejsou.yawning smiley
Re: Pláž Makarská
19. 04. 2007 15:10
smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil kvetaca (01. 11. 2015 23:06).
avatar Re: Pláž Makarská
22. 04. 2007 22:33
Mam taky jeden prispevek k Makarske. Na Makarskou nedam dopustit.Jezdime tam s prestavkami asi 8 let. Poznala jsem i mnoho jinych mist treba Tucepi ale s Makarskou se to neda srovnat. V tech malych strediskach bych se vecer asi ukousala nudou. Nevadi mi rusny zivot naopak takovy ten spravny turisticky cvrkot vecer na promenade mam rada. A nepatrim k nejmladsi generaci.Ale kazdy ma rad neco jineho.Na plaz chodime mezi hotelem Dalmacie a Rivierou a urcite to neni precpany a to jezdime v sezone.
Re: Pláž Makarská
23. 04. 2007 15:10
Je pravdou, že každý hledá něco jiného. Já projel několikrát celé pobřeží Chorvatska a nejvíce se mi zalíbila Mararská reviera a konečně konkrétně Makarska. Nyní již osm let jezdím do hotelu Meteor, kde jsem i přes poměrně velkou cenu velmi spokojen. Mám jako starší člověk vše co potřebuji.
avatar Re: Pláž Makarská
23. 04. 2007 15:17
No-vždyť to tady nakonec píšem všichni-každý má jiný názor na dovolenou atd.Já se teda nudou nekoušu-grilujeme,užíváme si klidu a toho že manžel je konečně aspoń chvíli s náma-s vyplým mobilemtongue sticking out smileyPřes rok žiju v chaosu ve městě,manžel podniká takže je pořád mimo nebo visí na mobilu-lidí mám kolem sebe až až.-a potom mi opravdu klid-moře a skály přijdou jako oáza.Sednout do auta a ujet pár km-to není problém-a užít si toho lidského hemžení se dá až až.
Jsem teda generace tak akorátspinning smiley sticking its tongue outNejstarší dítě-skorodospělá dcera s náma nejezdí a klukovi stačí výlety,hromady zmrzliny a hlavně možnost trávit den pod vodou se šnorchlem.Malá má 3-takže té je to asi tak fuktongue sticking out smiley
To je fakt otázka toho co kdo hledá.Makarská je krásná-pro mě ale na celodenní výlet a dost.Letos chci zkusit Dubrovník-taky ale jen na výlet a pryč.
Každý má to svoje místo-a tady na foru to jde vidět.Někdo má rád jídlo z domu-já osobně třeba zase nevozím absolutně a nic a stravujem se tam.Někomu se líbí sever-mě místa od Omiše níž.Někdo bere jako jediný možný termín sezonu-já jezdím v půli června a už pár let po sobě jsme měli v červu líp než v sezoně.Někdo jede na blint-já zase musím mít jistotu a jezdím přes CA-a tak se dá jmenovat donekonečna.
Hlavní je-už aby to bylo!Na tom se asi shodnemethumbs up smileyChorvatsko je krásné prostě všude!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ivetaa (23. 04. 2007 15:19).
avatar Re: Pláž Makarská
02. 05. 2007 22:49
My jezdime jiz nekolik let do hotelu Dalmacie.Take zde jsou sluzby na urovni.Na rozdil od Ivetyy naopak preferuji turisticky ruch protoze cely rok ziju na venkove a klidu si uziju az dost.Deti jiz s nami nejezdi.
Re: Pláž Makarská
02. 05. 2007 23:28
Já se vrátím k tomu toboganu. Nevím jak na Makarský, ale u nás a v okolý tyhle tobogany zpoplatnili asi za 2,50 Kn. Od tý doby tam dcera nechodí, protože tobogan má minimální sklon, je krátkej a zaty prachy co by projezdila si dá raděj pizzu nebo zmrzlinu.thumbs up
avatar Re: Pláž Makarská
03. 05. 2007 17:02
ve.ri-tak to závidím-myslím tím klídek na vesnici!My bydlíme v centru města-pod okny mi jezdí auta a vedle nás je benzina-už jsem tak zdegenerovaná-že když jsme u našich na Moravě-a ti bydlí u lesa-tak mi ráno příjde že ptáci řvou.Nevnímám auta ale ptáci mi přijdou jako decibely!Holt-člověk se přizpůsobí prostředí.A proto pro mě dovolená je poměrně velká změna-když máme apartmán skoro na pláži a kolem minimum lidí a skály.yawning smiley
Je asi pravda že jezdit s námi nejstarší dcera-17let-tak by asi neskákala nadšením nad naším výběrem lokality!tongue sticking out smileyNaštěstí synovi a malé je to zatím fuk-pokud dostanou za den pár zmrzlin a můžou být ve vodě celý dny-je jim fuk kde to je.


Pašáku:věřím že než dát kn za tobogán který za nic nestojí-tak to raděj tu zmrzlinuyawning smileyNáš kluk tobogány začal nenávidět na kryťáku v Neratovicích-kde je velký tobogán-bohužel bez světelného-nebo zvukového znamení kdy je už bezpečné sednout a jet.Bohužel se mu stalo-že nějaká poměrně korpulentní paní měla jinou rychlost než předpokládal-takže se cestou nejenom potkali v půli tobogánu-ale dole je to vyhodilo v těsném objetí(pokud se dá považovat za objetí že náš 12letý syn seděl paní za krkem tongue sticking out smiley)Od té doby jaksi ztratil k tobogánům důvěru a nevyžaduje je nikde!Takže u nás jasná zmrzlina!!
avatar Re: Pláž Makarská
03. 05. 2007 23:08
To Ivetaa :
No já myslím, že to pro syna zas tak špatně nedopadlo. Rozhodně to dopadlo líp než kdyby seděla ona korpuletní dáma za krkem jemu.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Luděk (04. 05. 2007 08:49).
avatar Re: Pláž Makarská
04. 05. 2007 07:38
Ludku:kdyby seděla ona paní za krkem klukovi-počítám že bych nemusela řešit už žádný tobogán-protože by to chlapec už asi nepotřeboval-s jeho vahou s postavou by už žádné Chorvatsko nevidělthumbs up smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 87
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.