Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

vím že je to předčasné,ale co mi doporučíte?

Autor počítač 
rád bych nějaké velmi klidné místo bez silnice,aut,lidí.Myslím tím takový opak narvaný Makarský, někde okolo PAGu nebo jižněji.Podmínkou je levnější apartmán s možností grilování, s vlastním WC a koupelnou, bez kuchyně, klimatizace a televize.Také požaduji dobré parkování auta.Máte někdo konkrétní doporučení?Za bezva tip který vyjde odměna!důvod - chci jistotu.
Předem díky.
Kdyz mi das lizatko, reknu ti, ze cim pojedes jizneji, bude to lepsi smiling smiley Pokud chces klid, zapomen na Brelu a podobne. Urcite by se dala najit klidna a rozumna mista na Peljesaci, Hvaru..Pokud chces opravdu klid, tak treba Vis. Ale tech mist je nespocet. NEdoporucuju nechat si dat v tomhle vlakne pet nazoru, poslat lizatko a jet. Ale v dlouhych zimnich vecerech si misto sledovani realityshow sednout k tomuhle webu a hledad a delat si svuj vlastni nazor. Diskutovat, plkat.. No a nakonec dojdes treba k tomu, co jsem psal vyse. Nebo taky ne.. ale o tom to je, kazdy ma svuj nazor a to "sve misto v Chorvatsku".
Preju stastny vyber a super dovolenousmiling smiley
tak předem díky za odpověď,plně souhlasím,ale diskuzi jsem prolezl celou a konkrétní nabídky jsem neviděl.Já nemyslel nabídky typu blela,baška.....ale konkrétní místo,konkrétní dům,konkrétní osobu,konkrétní kontakt,konkrétní foto..
asi jsem se prve špatně vyjádřil....
pokud jde o klid tak bych mohla doporučit Sreser. Je to malá vesnička na poloostrově Pelješac, končí tam silnice. Na plážičkách obvykle není hlava na hlavě a v moři je to ještě lepší. Mohu doporučit ubytování u pana Milivoje Urliče. Ceny jsou slušné. Má dva domy k ubytování, ve starém domě je výrazně klidněji, ale zase není přímo u moře - je vzdálen cca 60m od moře - není z něj výhled na moře. Urličovi jsou moc hodní a dá se s nimi domluvit česky i po telefonu. Na internetu se dají bez problémů najít jejich stránky yawning smiley)
díky,konečně někdo kdo to pochopil a navíc žena!
mrknu na jejich stránky
vypadá to velmi zajímavě,můžeš mi potvrdit ty ceny?a nevíš jestli tam mají venkovní gril na ryby a maso?
díky
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 154
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.