Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Vela Farska, Brač

Autor Ondra T2 
avatar Vela Farska, Brač
07. 07. 2009 16:09
Ahoj, chystám se do této zátoky. Zajímala by mne dostupnost pláží, ať vozem, pěšky, nebo lodí. A hlavně by mne zajímala jejich přeplněnost v této lokalitě začátkem srpna. Případně i jiné z okolí. Ví někdo ???
avatar Re: Vela Farska, Brač
03. 09. 2009 13:33
... jsem se tam byl podívat smoking smiley, báječná dovolená. Vela Farska je vesnička, převážně letní sídla chorvatů, vzdálená od města Bol (ostrov Brač) cca 10km na západ. Cesta kamenitá, ale dá se dát i osobákem. Pláží habaděj, lidí v sezóně pomálu. Plno pláží na koupání, kdy i začátkem srpna může být pláž prázdná.

Vela Farska



Cca do půl hoďky z Farsky na východ:



Další hned za skálou:



.. a pak ještě taková menší, pod hospodou Cicca (či tak nějak)



směrem na východ tedy blíže k Bolu, je ještě několik pláží, u el. vedení co vede na Hvar,
a ve vesnici Murvica. Vše se dá doject vozem, nebo cestou kolem moře.

směrem na západ je již jen pěší cesta. Místa na koupání 5min z Vela Farska:



pak asi půl hodinka chůzí další:



cesta na pobřeží končí v zátoce Blaca, a pokračuje směrem do vnitrozemí
k bývalému klášteru Blaca. Zátoku tedy využívají jachataři ke kotvení lodí.
Na této pláži je i pěknej bordel.





Upraveno 3krát. Naposledy upravil Ondra T2 (21. 06. 2012 14:00).
Re: Vela Farska, Brač
03. 01. 2010 17:13
tohle je nádhera, prostě paráda thumbs upthumbs up
akorát nevím, jak přemluvit manžela, že nutně musíme jezdit na tyto pláže. A tak asi budeme na narvané yawning smiley
avatar Re: Vela Farska, Brač
26. 01. 2010 16:18
jj, stále jsem se ujišťoval, jestli jsem vůbec v Chorvatsku grinning smiley. Dost mě to překvapilo, protože Bol je kvůli té pláži hodně navštěvovaný místo. Samo byli jsme se tam podívat, a rychle jsme pelášili pryč. Mám rád zapadlá místa. Nevím jestli vůbec něco podobného ještě někde najdu.
avatar Re: Vela Farska, Brač
26. 01. 2010 22:04
Ahoj Ondro, tak uz se chystas na cestu jo ? smiling smiley , ja jedu letost Trpanj 2x - poprve v kvetnu jako svatebni cestu smiling smiley a podruhe v zari na dovcu smiling smiley Kdy jedes Ty ?
avatar Re: Vela Farska, Brač
27. 01. 2010 13:29
čus, no ... byli jsme loni, původně jsem měl lístky na Sardinii, ale kvůli tesařům mi to nevyšlo. Taxme jeli na Brač. Chorvatsko letos už asi néé. A jestli jó, tak pojedeme hoódně na jih.
Re: Vela Farska, Brač
01. 02. 2010 12:50
Ondro, myslíš Zlatni Rat? Tam my ani nechodíme. Jednak je to na auto - a to se nám nechce, druhak je to narvané a do třetice, ta pláž je krásná z dálky nebo z výšky, ale jako taková je dost tuctová. I když voda tam má nádhernou barvu, to zase jo.
My se držíme na druhé straně města. Už se moc těším.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 204
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.