Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Stará Baška

Autor velkypepa 
Re: Baška Voda - muzea
17. 07. 2011 14:24
Můžu poprosit cestovatele Bašky Vody znalé, kdo již navštívil muzeum mušlí a archeologické muzeum, aby mi poskytl GPS souřadnice a nebo ulici, kde muzea najdeme? Děkuji všem za informace...
Re: Stará Baška
17. 07. 2011 15:53
Baška a Stará Baška sú na ostrove Krk...
Baška Voda je na makarskej riviére...
takže??? grinning smiley
Re: Stará Baška
17. 07. 2011 16:20
Takže??? Holínky nebo hodinky, je to fuk, obojí se natahuje spinning smiley sticking its tongue out
Re: Stará Baška
17. 07. 2011 16:36
Re: Stará Baška
17. 07. 2011 16:53
Jinak já třeba zrovna vodu ve Staré Bašce znám, ale GPS jsem s sebou neměl smiling smiley
Re: Stará Baška
06. 08. 2011 09:57
to Globík- Chtěl jsem se zeptat na ubytování ve Staré Bašce.Chceme tam jet v půlce srpna máme menší děti (5let),najde se tam nějaká hezká a klidná plážička?díky
Re: Stará Baška
07. 08. 2011 11:48
to: Olaf
Ahoj,
pláže tam jsou vesměs klidné, co se týče ubytování zkus: [www.zala.hr]
je to turistická kancelář přes kterou si můžeš domluvit ubytování.
Pokud budeš potřebovat, doplním další info, gps apod.
Re: Stará Baška
07. 08. 2011 21:06
Ahoj,díky už jsem s paní ze zaly mluvil,má volné studio ale
podle fotek nic moc a za 70E.Tak nevím jestli to nezkusím na
blind i když z toho mám hrůzu.V Grebaštici jsme ,před dvěma
lety hledáním, strávili celý den.Letos jsme byli v Pisaku,nádherné místo,
ale je to dost daleko a ubytování musíš rezervovat už v březnu.
Ve Staré Bašce jsme ještě nebyli,fakt to stojí za to ?
Díky moc
Re: Stará Baška
29. 08. 2011 21:53
Dobry den
Prosim, mel by nekdo nejake info ke kempum ve Stare Baske a v Baske. hledame nejaky hezky stinny kemp hned u more (ne!naturalisticky). Ve Stare Baske vim jen o kempu Skrila. Chystame se tam pristi tyden. Moc by jste mi pomohli,kdyby jste vedeli i o cenach v kempech. budeme 2 osoby,vlastni stan a auto.
predem moc diky
Re: Stará Baška
29. 08. 2011 22:33
Na otázku "fakt to stojí za to?" neexistuje odpověď. Stará Baška je velmi specifická. Je to v podstatě díra, kde vůbec nic není. Je to velice romantické místo, které ocení jen určití lidé. V okolí jsou jedny z nejkrásnějších pláží Krku. Z míst nad vesnicí jsou fantastické výhledy na ostrovy. Já bych tam na dovolenou jel, moje žena určitě ne.
Re: Stará Baška
01. 09. 2011 21:11
Máš pravdu Stara Baška je velmi zvláštní,nicméně zajímavé místečko.Mě to vyhovovalo v tom ,že je tam
klídek.To že v obchodě neměli skoro nic ,jsem si vynahradil doma a nakoupil vozík zbytečností.
Koupání nádherné, schody jsme si užili taky,prostě jak říkáš romantika.Já tam pojedu klidně i příští rok,moje žena určitě taktéž.
Re: Stará Baška
06. 09. 2011 10:50
olafe, případně další přispěvatelé - uvažuji příští rok o lokalitě Stará Baška, máme s rodinkou rádi právě ta klidná místa - můžu poprosit o kontakty na ubytování na e- mail limetka@volny.cz ?Jsme pětičlenná rodina a na netu toho v této lokalitě moc není. Díky předem.
Re: Stará Baška
25. 05. 2012 17:04
Ahoj,

my sa tam chystame tento rok. Mozes mi prosim ta preposlat tie kontakty na ubytovanie (aj s cenami)? Dakujem velmi pekne.

zuzana30@gmail.com

Zuzana
Re: Stará Baška
06. 09. 2012 09:29
Prosím ty, kteří navštívili Starou Bašku letos o nějaké dojmy atd.
Re: Stará Baška
12. 09. 2012 08:14
Ahoj Pepo, prosím tě taky o nějaké kontakty na ubytování (4-6 lidí) a pár fotek k tomu. Příští rok bych si tam rád zajel na dovču.
Díky Milda
zapletalek.m@quick.cz
Re: Stará Baška
12. 09. 2012 11:00
Pepa už hodně dlouho neodpovídá, asi je již nick neaktivní.
Zkoušel jsem místní agenturu ZALA. Komunikovali až do té doby, než jsem upřesnil, že se zajímám o ubytování až na příští rok. Od té doby ticho. Nechce se jim asi takhle dopředu makat.
Re: Stará Baška
12. 09. 2012 19:41
Dovolil bych si také malý příspěvek. Ve Staré Bašce jsme byli před dvěma roky a dojem spíš negativní.
Jeli jsme na začátku září (tedy mimo sezonu) na blind. A v agentuře ZALA (jiná tam ani není) nám sice dohodili volné apartmány, ovšem všechny stály víc než 20 eur na os/den. Mimochodem na Pelješci mám ubytko za polovinu a v sezoně!!!
Jinak ceny v restauracích průměrné, ale přístup do moře dost krkolomný. Kromě přístavu vedou k moři strmé betonové chodníčky se spoustou schodů. Takže nic pro starší a pohybově omezené lidi.
Domnívám se, že na ostrově Krk jsou lepší místa, kde strávit dovolenou.
Re: Stará Baška
12. 09. 2012 20:07
VÉNA B. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dovolil bych si také malý příspěvek. Ve Staré
> Bašce jsme byli před dvěma roky a dojem spíš
> negativní.
> Jeli jsme na začátku září (tedy mimo sezonu) na
> blind. A v agentuře ZALA (jiná tam ani není) nám
> sice dohodili volné apartmány, ovšem všechny stály
> víc než 20 eur na os/den. Mimochodem na Pelješci
> mám ubytko za polovinu a v sezoně!!!
> Jinak ceny v restauracích průměrné, ale přístup do
> moře dost krkolomný. Kromě přístavu vedou k moři
> strmé betonové chodníčky se spoustou schodů. Takže
> nic pro starší a pohybově omezené lidi.
> Domnívám se, že na ostrově Krk jsou lepší místa,
> kde strávit dovolenou.
1) Nemůžeš cenově srovnávat Kvarner a Pelješac
2) Stará Baška má jedny z nejkrásnějších pláží. Ne ale přímo ve vsi
3) Každému se líbí něco jiného a Stará Baška je svým způsobem unikát, který nemá na Jadranu obdoby.
Re: Stará Baška
13. 09. 2012 09:41
Tak Globíku poreferuj, možnosti ubytka, možnosti nákupu, restaurace, pláže v okolí atd. Máš nějaké odkazy na ubytko?
Re: Stará Baška
13. 09. 2012 13:36
Nikdy jsem tam nebydlel, nejedl v restauraci. Takže neposloužím. Co se týče pláží: když se vyjede ze Staré Bašky směr zbytek světa, projede se kolem kempu a po cca 500 metrech v kopci se na silnici nechá auto a jde se po stezce dolů. Jsou tam nejkrásnější pláže Krku, jedna velká a jedna menší, kam chodí hlavně nudisté.
Re: Stará Baška
13. 09. 2012 14:25
Mě se lokalita docela líbí pro strávení dovolené s člunem a na tyto pěkné pláže zajíždět. Jen bych přivítal kontakt na ubytko napřímo, bez té agentury, protože paní jaksi nekomunikuje.
avatar Re: Stará Baška
21. 09. 2012 07:00
Re: Stará Baška
25. 02. 2013 08:48
Ahoj, mohl by mi někdo poskytnout bližší informace o možnostech dovolené na ostrově Krk? Jedná se mi o vhodnosti pro této lokality pro děti, možnosti ubytování v soukromí,ceny ubytování popř. v restauracích, která oblast ostrova Krk je nejhezčí a hlavně jaké je zde počasí na konci června. Dík Mirek
avatar Re: Stará Baška
25. 02. 2013 17:03
Zdravím,pokud se bude jednat ještě o mimo prázdniny,tak asi bych to rizknul !! Ale o prázdninách strašně narváno,ceny hodně vysoko a vybrat si je pak těžké. Já osobně na Krk jedině po sezóně.Volno a ceny třetinové. Počasí je dnes loterie,prostě člověk musí rizkovat.My jsme jeli s jihu a čím více na sever tak se objevovaly mraky a pak dokonce nám začalo pršet. Rozdíl několika set kilometrů je znát. Ubytování v soukromí nevím,jezdíme do kempů.

MirekŠi
Re: Stará Baška
27. 02. 2013 14:03
mjlh: já jezdím jen do bašky vlastně až na konec krku byl sem tam asi 4x naposled loni cca v půlce září a počasí perfektní první den trochu ráno foukalo,ale zase byli pěkný vlnyale kolem třetí už jsme byli u moře. ale do bašky vážně jen mimo sezonu je tam klid a mír. v sezoně pokud nejdeš na pláž v osm ráno nechytneš místo
avatar Re: Stará Baška
28. 02. 2013 00:25
Každý rok riskuji v září sem Baška- Zarok už je tu klid a mír - nechá se to tady už vydržet ....[maps.google.cz]............
[maps.google.cz].
[maps.google.cz].

.A Zarok zase do ........
[maps.google.cz]

A jinak tvsat má pravdu , v hlavní sezoně ne jen pro otrlý, třeba pro omladinu by to tam bylo " hustý " .
Re: Stará Baška
28. 02. 2013 08:17
Přátelé, Baška je sice stará dost, ale toto je vlákno o Staré Bašce.
avatar Re: Stará Baška
28. 02. 2013 22:45
Obě jsou v sezoně "HUSTY",přesně jak píše MIRA

MirekŠi
Re: Stará Baška
04. 03. 2013 06:12
Dostal jsem informaci,že přejezd na ostrov Krk je zpoplatněn. Je pravdivá? Mirek
Re: Stará Baška
04. 03. 2013 06:43
ano most se plati jen při cestě tam,zpět zdarma
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 58
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.