Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Stará Baška

Autor velkypepa 
avatar Stará Baška
22. 05. 2009 15:19
Ahoj jsem tu nový, super forum. Pokud bude někdo shánět jakékoliv informace o této bohem zapomenuté vesničce na Krku, kde je klid, pohoda a krásné prázdné pláže, rád pomůžu. Mám nasbíráno spoustu kontaktů na ubytování i s cenama. Všechny věci okolo co je potřeba i podrobné fota atd. atd..
Jinak vyrážíme 1.7., takže to máme dneska za 40 smileys with beer
Re: Stará Baška
26. 05. 2009 13:55
Bohom zabudnutu? aby si nebol prekvapeny.winking smiley
Re: Stará Baška
26. 05. 2009 15:46
ahoj přátelé chorvatska, nebyl někdo z vás ubytovaný ve Staré Bašce v kuči TONICA nebo SLAVICA? Díky za info na můj email .petr
avatar Re: Stará Baška
26. 05. 2009 22:00
makovyzavin napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Bohom zabudnutu? aby si nebol prekvapeny.winking smiley


No, tak v porovnání například s Makarskou nebo zbytkem Krku si klidně troufnu říct, že zapomenutá je.Určitě ne bohem, ale davy turistů. Pokud máš jiné zkušenosti, klidně se poděl, od toho tu forum je yawning smiley
Re: Stará Baška
01. 06. 2009 13:06
velky pepo,
byl jsem ve stare bašce přesně před 40-ti lety, američani zrovna přistávali na měsíci, tenkrát to opravdu byla bohem zapomenutá rybářská vesnička, přes kopce vedla prašná cesta, přes kterou lezli hadi. ale k věci: chci se tam letos vydat a zatím jsem našel jen 4 odkazy na ubytování, takže mě zaujala tvoje nabídka kontaktů - pošli něco - předem dík
avatar Re: Stará Baška
02. 06. 2009 16:43
Honzo, posílal jsem ti dvě SZ, nech na sebe email, vše ti tam přepošlu nechce se mi to znovu nahrávat do soukromých zpráv.Vše mám uloženo i s fotkama na seznamáckém mailu.Nech kontakt a přepošluyawning smiley

xhonza napsal(a):
-------------------------------------------------------
> velky pepo,
> byl jsem ve stare bašce přesně před 40-ti lety,
> američani zrovna přistávali na měsíci, tenkrát to
> opravdu byla bohem zapomenutá rybářská vesnička,
> přes kopce vedla prašná cesta, přes kterou lezli
> hadi. ale k věci: chci se tam letos vydat a zatím
> jsem našel jen 4 odkazy na ubytování, takže mě
> zaujala tvoje nabídka kontaktů - pošli něco -
> předem dík
Re: Stará Baška
24. 07. 2009 14:53
Zdravim te velky Pepo,
za 21 dnu se chystam i s rodinou do St. Basky (jede tam i dcerina kamaradka s rodici - ti maji ubytovani zabookovane) a my zatim ubytovani nemame. Co je na internetu je bud zarezervovane nebo pro nas prilis drahe. Posli mne prosim ty tvoje adresy i s cenami. Moc dekuji.
Jana
turcinova.j@email.cz
Re: Stará Baška
27. 07. 2009 18:24
Ahoj velky Pepo. Sedmeho srpna chceme jit do Stary Bašky muzes mi prosim poslat informace na ubytovani i s cenama jak jsi psal ze je mas. Pred rokem jsme byly v Makarsky a bylo to sileni kolik tam bylo lidi. Doufam ze tady jich bude min. Dekuju a budu cekat na odpoved. mbasta.ht@seznam.cz
Re: Stará Baška
31. 07. 2009 12:19
Ahoj velkypepo,

můžeš mi, prosím, poslat nějaké ty kontakty??? Čím víc, tím líp. Taky jsme tam už byly a super, letos chceme znovu a nemůžu najáít adresu na domácísmileys with beer meil je : rhanzlik@simacek.cz

Díky

dedo4
Mia
Re: Stará Baška
01. 08. 2009 12:40
Pridávam sa a prosím o kontakty na ubytovateľov a fotky. Vďka.
Adresa:
mirako@orangemail.sk
Re: Stará Baška
02. 08. 2009 13:48
Ahoj Pepo, chystame se na doporuceni do Stare Basky, zatim nemame ubytovani, ale shanime. Mohl by jsi mi poslat tve tipy na email hladin@centrum.cz. Dekuju Jirka - Kolín
Re: Stará Baška
02. 08. 2009 23:53
Ahoj Velky Pepo, měla bych velký zájem o nějaké kontakty ( VERONIKA.MAIL@SEZNAM.CZ ) na ubytování ve Staré Bašce, byli jsme tam předloni "nablint" a strašně se nám tam líbilo, ale letos jedeme s prckem, tak to nechci riskovat, že nebudeme mít nic jistého. Díky moc Veronika
Re: Stará Baška
04. 08. 2009 14:35
Ahoj, zdravím
Mohl by mi Pepa nebo někdo přeposlat taky info o staré Bašce?
Mockrát děkujúúúú
klaraeffenbergrik@seznam.cz
Re: Stará Baška
07. 08. 2009 14:46
Ahoj, taky moc prosím Velkeho Pepu nebo někoho dalšího o zaslání info a možností ubytování ve Stare Bašce. Na netu pátrám zatím marně sad smiley Kontakt: peefko@seznam.cz
Díky moc. Petra
Re: Stará Baška
09. 08. 2009 11:59
Ahoj Velký Pepo, příteli Chorvatska,
letos chceme jet do Staré Bašky na týden od 17.8.
Na jihu pod Omiší není problém sehnat ubytování až na místě.
Nemáme však zkušenosti jestli ve Staré Bašce je běžně něco volného.
Proto využívám tvé nabídky zkušeností a kontaktů.
Potřeboval bych apartmán pro 3 osoby případně pro 2+2 osoby
Pošli mi prosím nějaké kontakty na e-mail: trefilik@volny.cz
Díky. Karel
Re: Stará Baška
13. 08. 2009 13:31
Ahoj Velký Pepo, chtěla bych tě poprosit jestli bys mi nemohl poslat nějaké kontakty, třeba i s adresami na můj mail janda.simova@seznam.cz Chystáme se na dovolenou do Staré Bašky, už jsem tam jednou byli a bylo to tam super, ale nemáme žádné kontakty a ubytování budeme sháneět až na místě, tak kdybys byl tak moc hodný, budu ti vděčná.Děkuju
avatar Re: Stará Baška
13. 08. 2009 16:15
Před týdnem jsme byli ve Staré Bašce a mohu říci,že to zdaleka není bohem zapomenutá vesnička,celá cesta ze z hora až dolů byla lemována osobními auty Slovinců a na cestě v podvečer jako na Václaváku.Ceny v sezóně jsou pěkně našponované nahoru.Po informaci konkrétně na cenu zdejšího kempu jsme se otočili a i přesto,že prostředí je překrásné jeli jinam.Cena za jednu noc byla 246 kun,což bylo o 70 kun více než jinde. Jak je to v soukromí,tak to nevím.

MirekŠi
Re: Stará Baška
24. 08. 2009 11:03
Ahoj, Velky Pepo , taky prosim o info o Stare Bašce na email niki10@seznam.cz , jedme tam 28.8 - 5.9 ještě nemáme ubytovani .. moc děkuju
Re: Stará Baška
13. 01. 2011 22:25
Ahoj, mohl byste mi někdo, třeba velký Pepa, poradit ubytování ve Staré Bašce pro 4 lidi a 2 malé děti (1 a necelé 3 roky)? Rádi bychom levné, samozřejmě :-) Dík, Jana (jana.pickova@centrum.cz)
Re: Stará Baška
19. 01. 2011 18:29
Byl sem se podívat loni ve Staré Bašce. A těch pár baráčků a protivnej výběrčí peněz na parkovišti mi stačilo. Ovšem pláže před Starou Baškou jsou nádherný.
Re: Stará Baška
19. 01. 2011 19:37
Musím napsat ,že ani mě Stará Baška moc nezaujala.Na to ,že mám ráda spíš klid tak se mě moc líbila Baška.
Re: Stará Baška
25. 06. 2011 18:23
Zdravim,
jen pro zajímavost, chystáte se někdo letos také do této vesničky?
Pokud už ste se vrátili, jak bylo?
My budem od 15.do 24.7.11 tak se možná potkáme. thumbs up yawning smiley
rob
Re: Stará Baška
26. 06. 2011 19:02
ahoj,my jedem jen do Bašky,a na ostrov Krk poprvé,termín 8.-18.7.
Re: Stará Baška
27. 06. 2011 17:55
Já byl loni v Bašce na Krku a super. Akorát to "sídliště" na pláži bylo trošku masakr. Kdo si nechytne brzo ráno před snídaní místo na pláži, má velký problémy si někam lehnout. U Starý Bašky je nádherná pláž, je tam malej kiosek s občerstvením, bohužel chybí toaleta, takže toaleťák s sebou a hurá do křoví v nejhorším :-) Byl jsem se podívat i ve Starý Bašce a byl jsem zklamanej. Čekal jsem nějaký útulný malý náměstíčko, starý baráčky a ve skutečnosti je to v podstatě osada s pár moderníma barákama a nikde nic. Chcípl tam pes, tam bych jet na dovolenou nemohl, leda na důchod :-)
Re: Stará Baška
27. 06. 2011 20:01
Mno je to hlavně věc gusta,
nám se tam líbí díky tomu klidu a krásné pláži kousek od ubytování.
Prostě pohodovej venkov a žádný hektický shon.
Za zábavou a na přeplněnou pláž si mohu zajet kamkoliv.
grinning smiley
rob
Re: Stará Baška
27. 06. 2011 20:24
že je v Bašce na pláži hodně-moc lidí jsem už slyšela,doufám že místo najdem,už se nemůžem dočkat,počasí doufám výjde.
Stará Baška od Bašky je jak daleko,nevíte??
Re: Stará Baška
27. 06. 2011 20:31
Mno Stará Baška je jen přes kopec od Bašky, v Punatu se musí člověk rozhodnout kam chce jet. smiling smiley
Mapa
Re: Stará Baška
28. 06. 2011 05:32
Po silnici je to z Bašky do Starý Bašky nějakých 27 km. Musí se jezdit přes Punat.
Re: Stará Baška
29. 06. 2011 09:38
ahoj pepane,
mohl bys mi prosím poslat kontakty + ceny na starou bašku?
moc děkuju!!!
zbynekf@seznam.cz
Re: Stará Baška
16. 07. 2011 23:38
Ahoj Pepo,
prosím o všechno info, kontakty a fota Staré Bašky. Hledáme ubytko pro dvě rodiny, čtyři dospělí a čtyři malé děti do šesti let (tedy nás zjímají hlavně pláže písčité či oblázkové, snadný vstup do vody, mělčina u břehu atd...) Máme rádi přírodu a romantiku, nikoliv davy. díky moc.
Prosím na mail: hanadvor@quick.cz
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 57
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.