Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

inline brusle

Autor mia 
mia
inline brusle
20. 07. 2007 16:47
Prosím Vás, chystáme se letos prvně do Chorvatska (ještě nejsme rozhodnutí kam), můžete mi poradit, jak je to v letoviscích s cestami pro inline brusle, zda má cenu brát je s sebou. Díky moc
Re: inline brusle
21. 07. 2007 11:01
Myslim že moc místa nezaberou, tak proč si je nevzít. My jezdíme do Pakoštáne u Zadaru a na inlinech tam jezdí hodně na promenádě podél moře.
avatar Re: inline brusle
21. 07. 2007 20:32
Podle toho kam jedeš. Pokud to bude malá vesnička tak se moc nesvezeš. Tam většinou promenády, nebo kloudné silničky kde by se dalo jezdit nejsou. Ale třeba v Podgoře se krásně jezdí mezi Podgorou a Čaklje. Akorát bacha na to jejich mramorový dláždění. Klouže to na něm jako sviňa.
mia
Re: inline brusle
22. 07. 2007 11:44
Díky moc
Re: inline brusle
04. 05. 2008 21:13
Ahoj o tomhle prodlouženém víkendu jsem zcela propadl kouzlu in-line a tak si myslím, že je s sebou určitě do auta nacpem i na cestu na jih...
Vloni jsem v Rogoznici viděl vcelku dost "bruslařů" a tak určitě neodolám....a co vy??? Užíváte si sportovních aktivit na dovolené??? Letos to bude super....v apartmánu jsou k dispozici i kola, takže si budu válet šunky a když bude chuť, vyrazím na kolo nebo na brusle ...thumbs up smiley
Re: inline brusle
25. 08. 2008 20:25
Ahoj chystám se do Baška Voda.Nevíte někdo jak to tam vypadá na inline brusle?Jedu autobusem tak ať je netáhnu zbytečně :-) Díky
Re: inline brusle
29. 03. 2009 12:33
Zdravím
Chystáme se v létě do Igrane,neví prosím někdo jak je to tam s inline bruslením?Slyšel jsem že se dá dostat z Igrane až do Živogošče.Neví někdo jestli i na bruslích??Díky.
Re: inline brusle
29. 03. 2009 19:21
Ahoj,

já jezdím na ostrov Lošinj, kde je možno dělat velmi pěkné výlety na kole i na bruslích, záleží jen na vás, co si vyberete, to samé platí pro děti. já po ránu dávám přednost kolu, někdy i výletu celodennímu a navečer na zmrzku zas na bruslích. Kontakt mohu dát, stačí mi poslat sz. mějte se fajn
Re: inline brusle
29. 03. 2009 21:19
Zdravím,
z Igrane do Živogošče se na bruslích dá, je tam ale místy trochu hrbatý asfalt a vyjet od moře nahoru na cestu je trochu záhul.Sjezd dolů je na individuálním posouzení.Pokud tedy bydlíte někde dole u vody.My jsme ubytovaní v Živogošče.
Mějte se.
Re: inline brusle
06. 08. 2009 10:38
Ahoj, letos jsme pobývali v Pakoštane a musím napsat že to bylo i na In-line super, jen ale pro zkušenější, protože je to stále z kopce dokopce, promenáda není ideální jako třebas v Rogoznici, tam je rovina a nechodí tam tolik lidí po cestě, v Pakoštane je promenáda stále plná a tak jsem jí využíval jen když jsem se chtěl zastavit na zmrzlinu :-)), ideální bruslení je spíš při dojezdu z magistrály v Pakoštane po pravé straně okolo kempů, jinak přejet tohle městečko je otázka cca 15-ti minut od kempů přes malinké centrum a zase do kopce na druhou stranu.... byla to skvělá dovolená, spestřená o každovečerní bruslení... ahoj Karelgrinning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 62
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.