Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Paddleboard ... smiling smiley

Autor Bessy 
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
10. 06. 2022 10:45
Kam jedete? V zátoce je to pohoda, na vlnách je to už potom zajímavější. Bez paddlu už si to nedovedeme představit. Ze začátku zjistíš, že máš svaly, o kterých ani nevěděls.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
17. 07. 2022 17:09
Jak jsem letos koupil ten WindSUP od F2, tak VYDRŽEL JEDEN DEN !!! hot smiley

Normálně se rozlepil ve spoji, po nafouknutí (a to ještě nebyl správný tlak) se objevila lehká boule.... OK, nafotil jsem, nefoukal jsem dál, že po dovolené to vyřeším/ vyreklamuji.... Dnes jsem si dopádloval na kafe a zpátky po souši ...

Takže F2 NEKUPOVAT... koukal jsem na Lidl a nejsem sám eye popping smiley
Re: Paddleboard ... smiling smiley
27. 07. 2022 16:06
Kdy jsi ho kupoval letos?
Nesmysl.
A nebo naopak smysl. Ale v jiném kontextu.
Origánál F2, který mám v modré barvě (typ Ti nepovím, protože jsem ho měl mezi prvními v ČR a je mi to jedno). Tak stál cca 14900,-
Existují i značky O¨neil za 30 apodobně.
F2 modrý, nevím, jestli je Třívrstvý, ale pohoda.
Mám tentýž typ F2 z lidlu z před 7 lety, nebo kdy to začalo na doporučení jednoho windsurfaře a jak to tak bývá, v první vlně se možná Lidl sekl a prostě nakoupil "dobře".
Nevidím rozdil mezi prknem F2 v modré a červené barvě, krom rozdílu ceny asi 8 000,-

Letos oba fungovali stejně.

Navíc, když jsem reklamoval pumpu, že ji nejde manometr, přišel echt deutchalnd meil, ať nic nikam nenosím a poslali mi novou.

Lidl moc rád nemám, ale v tomhle to zafungovalo.

Od té doby si myslím, že tak jak 20 let rozumím profesionálně lyžím. Tak jsem se ponořil do problematiky paddle boardů. Asi bych uměl poradit. Ale pokud chce někdo experimentovat a minimálně čte, ať si sám vyzkouší.

Instruktor na paddle zatím nemá of. akreditaci, jinak bych jím už byl.

Ty jsi měl milý Slavkove, Pájo asi smůlu. Normálně jim to omlať o hlavu a dostaneš novej.

F2 je dobrá značka. Jedna z těch střed a lepších.
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
27. 07. 2022 18:12
Petře, mrkni pár příspěvků zpět...
Koupen letos, bohužel s ohledem na okolnosti jsem ho neotestoval v ČR...

Právě jsem registroval, že jsi psal, že ty F2 jsou ok, tak jsem to koupil... hot smiley
F2-WindSUP
Mrkni tam na hodnocení... Nejsem sám.

Pak přidám fotky... Vybalení, první lehké nafouknutí - boule, pak "díru", lepení = pokus "neodepsat" dovolenou...
Tohle prkno Číňan fakt přehnal... I z té vrchní měkčené části se po pár dnech už "odírá" barva... a místy se odlepuje...

Moc se těším na průběh reklamace thumbs up smiley
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
27. 07. 2022 21:36
Já mám již dlouho Skiffo [paddleboardy.heureka.cz]

Kupoval jsem 2017 za 15500kč a jsem spokojen . Každý rok složím do báglu a vše funguje . Letos byl problém jen s pádlem ploutev šla vyndat z trubky . to jsem provizórně opravil . Komu to tady zapůjčím na zkoušku tak tvrdí ,že oproti půjčeným prknům od chorvatů je stabilní . Jezdí se mnou i obě dcery a vše ok . Na vlnách také nemám problém . Značka je Francie i na výrobku je u sady na opravy France ,ale prej to vyrábí fabrika v China pro Francii

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: Paddleboard ... smiling smiley
27. 07. 2022 21:50
Slavkove, Pajošu. Tak měl jsi mi prvně napsat...

Funkční a s adekvátním rodinným výtlakem je tenhle:
=1]paddle F2
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
27. 07. 2022 22:52
Petře, "pouze" jedna technická, tohle je nafukovací WINDSURFING... WindSUP smoking smiley
Narozdíl od běžných SUPů to má díru na stěžeň a i ploutve uprostřed, nejenom vzadu...
Právě kvůli tomu jsem to kupoval. Je to komplet i s 3,5m2 plachtou...

Normální SUPy máme tři, včetně kajakových sedáků atd.
Ten první je také z roku 2017, jako to má Marťas, další jsou o rok mladší a také vše ok...
Re: Paddleboard ... smiling smiley
28. 07. 2022 07:51
Pak je to jasné. Nemám s vysvětlením problém. Zapoměl jsem už, že Ty máš ten Wind... Ok. ok. ok.
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
31. 07. 2022 00:02
Pár slíbených fotek... Toho šmejdu F2 Paddleboard s plachtou Sport Windsurf 10,8´ hot smiley














avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
27. 08. 2022 08:38
Stejnou zkušenost máme i my. Koupen takový černo červený F2 paddleboard v Lidlu, před dovolenou jsem jej nafoukal a dobrý. U moře jsme na něm jezdili a využili jej docela dost, ale po cca 5 dnech se začaly dělat boule, další den začala pouštět barva a poslední den dovolené se rozlepil.
Reklamovali jsme, podle instrukcí poslali zpět s odstoupením od koupě a byly nám vráceny peníze. Takže OK.

Mimo jiné máme z LIDLU taky ještě jeden, koupen již dříve (2017 - 2018?), modrý F2 a ten je perfektní.

Na příští rok musíme vybrat asi podle doporučení zde výše.
Re: Paddleboard ... smiling smiley
06. 05. 2023 22:26
Zdravim
Tento rok sa chceme s bratom konecne rozhybat a kupit na dovolenku paddleboard.
Sledujete niekto tuto kategoriu "plavidiel"? Myslel som, ze vyberieme nieco z Lidlu, ale predchadzajuce prispevky ma trocha rozhodili. Chcem dvojkomorovy, a s nosnostou cez 100kg, aby som spolahlivo odviezol aj jedno dieta.
Existuje nejaky osvedceny typ, pripadne nejaka novinka 2023?
Zatial sa mi najviac pozdaval tento: [www.lidl.sk] (dufam ze to neni reklama, ak ano, link zmazem...)
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
07. 05. 2023 22:41
To máš opravdu takovou odvahu ne-li něco jiného???
Jenom tady na fóru jsme (minimálně) dva a i recenze na jejích e-shopu nejsou dobré...
Aby jsi nebyl pak nasr*týchalan
smileys with beer
Re: Paddleboard ... smiling smiley
12. 05. 2023 07:26
Slavkove,bohužel vy jste to kupovali už na mě "pozdě".
První kusy s eshopu jsou originály i kvalitou. Ty další už bohužel jak vidíme ne. Navíc jak jsem psal výše kdesi kdysi Lidl se soudí s Decathlonem (resp. opačně).

Značka F2 je dobrá, pokud nemáte zálusk na Oneal a vejš.. naopak já jsem viděl některá ty "domácí" prkna a fakt není padleboard jako paddleboard.

Jedna věc je na prodejně, druhá na moři, třetí životnost.

Já má teda utrženou tašku na něm, to je fakt, že ta je katastrofa. Ale jinak mě asi taky čeká revize před cestou.
Loni jsem tam měl dva stojného výrobce, oba ok. A to je jeden už dost starej. Nepamatuji si datum nákupu, ale měl jsem jej hodně brzo. Je to ten červeno bílý F2.

Mrkněte se třeba na snowboardel. Nebo podobné eshopy, či zahraničí.
Komu stačí decathlon, dobře vyberte.

Na bazošu se objevují "výhodné" nabídky hlavně po sezóně stejných typů (půjčovna), loni jsem si nechal poslat fotky. Chtěli za něj 4999,- byla to fakt odřená bídá. To je lepší dát těch 9999,- a máš svůj a nový.

Co se půjčování tohoto typu náčiní týká, není to úplně vhodný systém. Dost to trpí tím, že se k tomu lidi neumějí nebo nechtějí chovat slušně. Ulomené ploutve, utržené držadla, odrbané gumy od kamení apod.

Samozřejmě paddle z moře je nutné opláchnout před uskladněním! ale to sem snad psát nemusím ne? smiling smiley

ps: už se docela těším na vlny smiling smiley
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
22. 03. 2024 19:02
Pouze dokončím příběh...
Táhlo se to, neměl jsem čas ani chuť to řešit, natož dostatečně velkou krabici (původní jsem vyhodil), abych to zabalil (část stěžně s plachtou cca 1,4m).
Lídl vrátil peníze thumbs up
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 161
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.