Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Paddleboard ... smiling smiley

Autor Bessy 
Re: Paddleboard ... smiling smiley
01. 08. 2020 17:48
Milujene chorvatsko se to fb jmenuje.

Bessy nemas pravdu vyjmecne. Zrovna Decathlon je typicky... Kalhoty na koně a v navodu stoji zakaz jizdy na koni.

Nerikam ze uplne blby ale ta levna padla opravdu nevydrzi a nektere dokonce ani neplavou!

Ps a nebo si me najdete pres Wagnerski.cz na fb a video zaslu klidne mesengerem
avatar Re: Paddleboard ... smiling smiley
02. 08. 2020 15:01
... couddy ... víš co ?
tak jeď do Pelhřimova ... .a ... grinning smiley

... ne ... jeď do Decatlonu a kup si oranžový pádlo (cena do 1 tis. Kč ... ) koupil jsem je před měsícem ... plave a nebýt toho, že na to stejný šlo asi 50 kg, který na něm loni drncaly 1000 km, tak jelo 3 sezonu ... stejně tak jako dva padleboardy (jedno pro dvě osoby) a dvě další pádla ... vše OK ... z Dacetlonu ...
...P.S. a na koně si tam doplňky nekupuj, když tak Ti pošlu adresu ...

smileys with beer

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (03. 08. 2020 06:02).
02. 08. 2020 18:40
Co bych dělal v Pelhřimově? smiling smiley
Decathlon se soudí s Lidlem o "ty špeky". To je známá věc. Nicméně kolegové si dovezli Crivit z Lidlu a pádlo je "mutace" F2. Já už tu před loni psal eskapádu s pumpou F2 z lidlu a pumpou po reklamaci origo F2.
S pádlem - ted jsem obejdnal v akci za 1600,- F2 - podobné. To z Lidlu nemá určité, za mne důležité, detaily. Ale jinak poslouží. Nevím, jestli vytratili tu dutinku, ale v Podgoře jim to lovil borec ze dna smiling smiley

Na koně máme kdyžtak Martina z Olomouce smiling smiley, to byl jen příklad smiling smiley. Ani běžecké boty tam nejsou na běhání. Jako decathlon dobrý, ale odsud podsud. Třeba stan ok. Péřovka ok, ale ty více technické věci někdy trošku problém... A já zrovna nejsem tak bohatý, abych si pořád dokola kupoval levné věci.
02. 08. 2020 20:13
... couddy ... Martina z Olomouce neznám ...

smileys with beer

Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (03. 08. 2020 06:02).
02. 08. 2020 21:05
Martin Pospíšil tuším - prodává na závodišti.
Tvoje jména neznám.
Jsem spíš lyžař smiling smiley
03. 08. 2020 08:39
Peťani, jen jestli se na to jeden nedíváte jako rekreační uživatel a druhý jako čistokrevný sportovec... neřknu-li jako na výrobní prostředek...
smileys with beer
03. 08. 2020 09:07
Paddleboard sice nemám, ale dle mých zkušeností bych hodnotil Sportissimo jako zboží 2 jakosti a Decathlon jako produkty 3 jakosti. Toť má zkušenost. Ale zase se v obojím skvěle reklamuje. Nic neřeší, žádná reklamační lhůta, rovnou dají prachy zpět. Ani zboží nevyměňují - to si potom musíš zase koupit znovu, pokud ho ještě chceš. alespoň tak je to v PM.
08. 08. 2020 14:44
Slavkov ano, instruktor paddle spinning smiley sticking its tongue out
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 64
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.