Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Aquapark v Chorvatsku

Aquapark v Chorvatsku
01. 07. 2012 10:06
Ahoj,nevíte někdo o nějakém aquaparku v Chorvatsku v blízkosti města Rovinj? Max. do 100 km smiling smiley děkuji moc '))



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Janiška.1998 (01. 07. 2012 10:07).
avatar Re: Aquapark v Chorvatsku
18. 02. 2015 12:59
Kousek od Poreče otvírají nový Aquapark. Odkaz byl již dán v tématu Ostatní. Jistě fórum sleduješ a narazil jsi na odkaz a budeš spokojen.
I kolotoče a houpačky budou.
AQUAPARKY - TOBOGÁNY V CHORVATSKU
08. 04. 2008 19:40
Ahoj,víte někdo o aquaparku poblíž pobřeží,nejlépe okolo Šibeniku?
avatar Re: AQUAPARKY - TOBOGÁNY V CHORVATSKU
08. 04. 2008 22:25
SOLARIS [www.solaris.hr]

MirekŠi



Upraveno 1krát. Naposledy upravil tvsat (08. 04. 2008 22:26).
kukačka
Re: AQUAPARKY - TOBOGÁNY V CHORVATSKU
28. 05. 2008 13:25
nevíte někdo, jestli je v provozu tobogán u hotelu Medena poblíž Trogiru. Některé cestovky uvádějí, že není v provozu? Jak to bylo vloni? Dík
..........Kuku ..Kukačko...loni tobogán byl v provozu,ale jak jsem slyšel,tak tam jsou nějaké problémy,ale nevím jakého rázu či druhu
abigail
Re: AQUAPARKY - TOBOGÁNY V CHORVATSKU
25. 06. 2008 12:14
Loni jsem byla v Medeně v červenci,tobogán v provozu nebyl a nevypadal na to,že někdy bude. Pláže byly špinavé,hotel taky,zejména nádobí bylo špatně umyté - fuj!,Personál byl pomalý,zapomnětlivý a vůbec - prý byli před privatizací. Neví někdo,jak je to letos?
avatar Re: AQUAPARKY - TOBOGÁNY V CHORVATSKU
12. 07. 2008 21:57
...loni jsem na svůj dotaz, ...kde jsou na Istrii aquaparky... dostal odpověď...že se staví ve Vodnjanu...
...letos ( i když jsem na HR informacích na internetu věděl, že jsou tam problémy se zelenými...)...jsem se tam přesto zastavil cestou do Rabacu...
...a nebude se asi stavět nic...měly tam být desítky bazénů... včetně delfinária...drinking smiley
Re: AQUAPARKY - TOBOGÁNY V CHORVATSKU
24. 07. 2008 18:18
Taky jsme byli v Medeně taktež jsme nebyli spokojeni ,tobogan si se funoval špinavá voda .Jeden znamí chorvat řekl že od Splitu po Trogir je to kanál.Co se týče obsluhy hrůza buť tak blbě vypadam nebo naopak pokaždé mi zapoměli něco donést předkrm nebo ovoce nebo dezert.
Anonymní uživatel
Re: AQUAPARKY - TOBOGÁNY V CHORVATSKU
06. 08. 2008 16:07
Baculko, já v Medeně byl před 12 lety a nebýt toho, že tam bydleli i vojáci Bundeswehru, bylo to v pohodě. Ovšem pokud jde o kvalitu vody, už tenkrát...
Re: AQUAPARKY - TOBOGÁNY V CHORVATSKU
28. 07. 2010 07:06
Jen chci reagovat na tu Medenu :-) Letos jedeme již podruhé a byly jsme moc spokojeni. Apartmány čisté, všichni ochotní..pláže taky čisté....tak nevím :-( ale my byly spokojeni M.
avatar Re: AQUAPARKY - TOBOGÁNY V CHORVATSKU
23. 05. 2014 13:39
Je nekde v HR poradne adrenalinovy tobogan?
Treba takovyhle



Ten co jesem na nem byl pri Sol Polynesia [www.rajce.net]
nebo tahle sprcha, [www.mojevideo.sk]
to nestoji za moc.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 61
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.