Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR

Autor LOVA 
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
18. 02. 2010 11:54
Bessy napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ...Ajax... no jistěěěě.... čekal jsem že to budeš
> Ty... kdo se do mě pustí... hahaha... grinning smiley


Doufám že to bereš s humorem.hahaha.thumbs up smiley
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
20. 02. 2010 10:42
Dobré ráno. Tak ať vám ten den šlape.....jak si přejete....A tehdy nebylo ani na koho blikat - ani z legrácky.....

Zdraví R.
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
28. 03. 2011 00:36
ahoj

myslím že toto vlákno dlouho nebylo....

:-)
bob
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
28. 03. 2011 00:43
vykon nieje podstatny smiling smiley tak 200Nm a viac smiling smiley
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
28. 03. 2011 09:07
To se ti povedlo, uvádět minimální krouťák, to se sem přestěhuje debata benzín-nafta.
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
28. 03. 2011 12:10
preco? napisal som to vseobecne aj benziny maju v pohode 200 a viac tak neviem preco by mala jedine ze by mal niekto osobny zaujem s tym zacinat.
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
28. 03. 2011 14:55
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (14. 01. 2013 21:36).
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
28. 03. 2011 19:01
aspon sa ukaze kto ma potrebu ripat.
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
29. 03. 2011 21:17
Toto vlákno jsem založil v roce 2008 za účelem:

Prosím Vás, tady si můžeme psát o:
- zrychlení
- pomalých HTP a nízkooběmových motorech
- spotřebě
- důležitých informacích pro motoristy (kde levně koupit pneu, tankovat...)

No prostě nejen chlapských záležitostech

A HLAVNĚ NENÍ POTŘEBA BLOKOVAT JINÁ VLÁKNA!!!
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
29. 03. 2011 22:10
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 22:55).
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
29. 03. 2011 22:13
Ja bych to chapal tak ze se mame drzet vyse uvedenych tematu a prilis se od nich neodklanet.smiling smiley
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
29. 03. 2011 22:27
...



Upraveno 2krát. Naposledy upravil JirkaD (25. 02. 2013 22:54).
Doprava - předmět/vlákno "auto" zde pište o technice jako takové (lepší diesel než benzinthumbs up smiley)

a zde třeba vlastní cestování - jak probíhala cesta, kde byla díra a já si ji nevšiml, a protože jsem jel pomalu - moje auto má je 32 koní tak jsem do ní prásknul, takže mi upadl blatník - mít 200 koní tak jsem ji přeletělgrinning smiley
a je to bez dohadů.
Nevím ono těch vláken je moc a stálo by za to je průběžně centralizovat. (Tím nemyslím jak pragocentrizmus)
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
03. 04. 2011 18:26
To JirkaD

Nikoliv, neprudím, jen jsem chtěl upozornit, proč jsem toto forum založil. někdy v roce 2008!!!

Důvod byl zcela prostý - vznik samostatného vlákna na blbosti kolem aut a cesty, na které je škoda zakládat nové vlákno.


Pamětníci si na rok 2008 jistě pamatujíhot smiley
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
03. 04. 2011 18:48
Tak dobře, a co info pro ty, kdo jezdí přes Bosnu a Hercegovinu časy a místa radarových kontrol a umístění stacionárních radarů?
To sem může?
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
06. 04. 2011 15:38
Ahoj, pročetl jsem si první dva listy tohoto vlákna a teď zas poslední a musím říct, že jsem od 2 listu do 25 listu o nic nepřišel spinning smiley sticking its tongue out
Stále se řeší rozdíl v kW, klimě, o pirátech silnic a o těch, kdo záměrně zdržují provoz, ...
Řídit mne velmi baví, pár pokut již mám za sebou, i jednu za rychlost, když snížili rychlost kvůli hluku na jedné trase v Praze kudy jsem tehdy často jezdil.
Je mi 25 a určitě nejsem žádný maniak. Mám Fabii 1.4 16V 74 kW, klima a další hromadu elektroniky. Před tím jsem měl jako první auto Felicii 1.3 50 kW, spotřebu jsem měl v průměru okolo 7 l / 100 km a teď s Fábkou mám okolo 6,5 l / 100 km.
Rozdíl ve spotřebě se nezdá být tak razantní, ale když si vemu, že s Fábií jezdím hodně na dálnici a Feldou jsem jezdil po státních a okreskách, tak už to znát je, protože při stejných cestách mám spotřebu s Fábií o litr méně.
Co se týká těch "rádoby řidičů" co zdržují a zpomalují provoz, tak z nich také kvetu. Pravidla silničního provozu se mají dodržovat, s čím naprosto souhlasím a také nemám v lásce machýrky a pr..sata ve výkonných autech když na silnici předvádějí jak jsou vypatlaní (mám jednu takovou příhodu, ale nebyl to pražák ani hradečák, ale rakušák jeden zasr...), ale na druhou stranu zrovna jak se pokutují rychlí řidiči, tak bych pokutoval ty pomalé řidiče stejnou měrou. Když se někdo bojí jet na silnici I. a II. třídy 90 km/h, tak za volant zkrátka nepatří. To platí i na dálnici. V poslední době (kvůli častému ježdění a spotřebě) na dálnici v pravém pruhu jezdím tak 120 km/h (tachometrová rychlost), ale když se dostanu na předjíždějí pomaleji jedoucímu autu, tak třeba zrychlím jak to jen jede abych nebyl zase já brzdou. Pak se zase v klidu zařadím do pravého a jedu si svých 120. Zjistil jsem totiž, že když se budu snažit být stále v levém, tak musím jet min. 160 km/h a pak stejně člověk narazí na kolonu aut v pravém, které jedou za náklaďákem, který jede 80 km/h.

Loňský rok jsem poprvé řídil do Chorvatska s mojí Fabií a spotřeba v průměru 7 l / 100 km. Cesta tam bez klimy a zpět s klimou (mimo ČR) po dálnici tam i zpět.
K BiH - loňi jsme také jeli do Mostaru ze Splitu. Na navigaci nespoléhejte - silnice nenajdete ani v googlu, jedině odhadovat v satelitních mapách smiling bouncing smiley Jeli jsme tam přes Široki Brijeg, cesta místy horší, ale letos naše silnice I. třídy jsou na tom mnohem hůře. Takový tankodrom jsem ještě nezažil. Po příjezdu do Mostaru jsme zaparkovali v nějaké dlouhé a široké ulici (dva proudy tam a dva zpět a ještě mezi nimi byl zelený pás a parkování kolmo na obou stranách zeleného pásu), nikdo v té dlouhé ulici neparkoval, tak jsme si nebyli jisti, že se tam smí parkovat. Jen co jsme vylezli z auta, tak se nás jeden pán ptal jestli nevíme, jestli se tam dá parkovat a mluvil česky. Po celou dobu jsme na čecháčka nenarazili. Když jsme odjížděli, tak parkoviště bylo plné a auto tam na nás čekalo, abych řekl pravdu, tak jsem se bál.
Na té první je má Fábka a na té druhé je budova poblíž které jsme parkovali.

Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
07. 04. 2011 17:07
Ahoj,před týdnem sem koupil Hondu FR-V 2.0 110kw rok 2005 46000 najeto ..nevim jak kdo tady ale já nejsem nějakej pracháč a motor je super,po praze to žere ale těším se na tu jízdu s tímhle naším novym miláčkem,je to nejlepší auto jaky sem dosud měl..snad bude sloužit.fota sem dodámsmiling smiley) letos do Pisaku tak už se na cestu těšim...
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
07. 04. 2011 18:28
pardon za tu Prahu s malym p smiling smiley) psal sem to a nekontroloval jestli sem zmáčk caps locksmiling smiley
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
07. 04. 2011 20:28
Na překlepy kašli, to se stává, ale tak třeba čárky mezi slovy, aby to dávalo smysl, to by bylo fajn.
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
07. 04. 2011 21:33
karle,preju,at Ti Hondicka dela jen samou radost,FRV je moc pekny.Ja mam Accorda Tourer,stejny rok jako Ty ,114 kw a ve meste tak 9-10 l, na dalku jsem s tim uz jel ale i za 7,5 l.
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
08. 04. 2011 08:33
Rok 2005 a 46tis.najeto? Te je nějaké čudné.
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
08. 04. 2011 10:57
tak si pravej občan naší země..nevěříš ničemusmiling smiley pracoval sem 5let na Autojarov v Praze a odtud mám Hondu,je po paní která s ní jezdila málo,je koupená na Jarově a má servisku,vše jde dohledat na webu Hondy. podle stavu vozu taky jde poznat přibližně ujete kilometry.dnes jí nafotim a jestli budu umět vložit foto tak mrknete,je to parádní jízda...snad bude sloužit.je to Japonec tak snad josmiling smiley
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
08. 04. 2011 13:11
karelhorvath:

Vsechny auta v bazarech jsou po pani, pripadne po duchodci, co jezdili malo :-D

Dodatek - u tveho to muze tak byt, jenom jsem si vzpomnel na zazitky, kdyz jsem auto shanel ja.
Dodatek2 - ja mam taky auto po pani, na kilometry bych neprisahal, stav auta sice odpovial, ale jeden nikdy nevi. Rozhodne ale pani hulila jednu od druhy, stalo v bazaru asi pul roku a citit to prestaly byt tak po dalsim pulroce.
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
08. 04. 2011 13:11
Tak to potom jo, pokud jsi byl u zdroje a máš to možnost ověřit. Pokud by to byla klasická bazarovka, tam by to byla jiná.
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
08. 04. 2011 16:05
Já jsem svojí starou C5 koupil v Německu a taky byla po důchodci, ale opravdu dle techničáku a i najeté kilometry po 2,5 roku 34 tisíc seděly, když jsem to ověřoval. Jediný co po důchodci v autě zůstalo byl balík svíček na hřbitov a tak půl balíku vyhořelých svíček na hřbitov, nevín na co je skladoval, ale měl je řádně rozdělené v kastlíkách.
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
08. 04. 2011 16:45
Minule som čítal, že chlapík v Maďarsku si kúpil 2 ročného !!! opel zafiru z nemecka s 65 000 km. Za pár týždňov sa niečo pokazilo, voz musel do servisu a tam v evidencii zistili, že auto má najazdených 360 000 km!!! Patrilo kongresovému centru a denne jazdilo s hosťami z rôzných letísk aj 500 km. Všeobecne platí, že z Nemecka dovezené autá typu "kombi" môžu mať najazdených neuveritelne vela km.
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
08. 04. 2011 17:07
Proto je třeba před koupí auta zjistit jeho VIN zavlat do autorizovaného servisi a zde podle VINU zjistí kdy auto bylo na svolávačce, nebo byla prováděna oprava v záruce a při tomto servis zapisuje stav tachometru.
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
08. 04. 2011 17:38
kluci snad kdo trochu rozumí autum tak si vše zjistí,já pracoval 5let v AUTOJAROV na bazaru,tahle honda co sem koupil je na dlouhy roky poslední auto tak sem vše prověřil,i ty lidi co to tam nechalismiling smiley jo VW,Škoda a BMW a další..to sem taha kde kdo..to už ví každej. těším se jak pofrčíme s dětma do Pisaku v Hondě a já doufám že to je tak kvalitní auto jak tvrdí majitelé i recenze,zatím mám ten pocit i jásmiling smiley jak se sem vkládaj fotky??? děkuju
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
08. 04. 2011 19:23
spoléhat při koupi ojetého auta na stav tachometru je přinejmnším úsměvné.Většinou se stačí podívat na volant,pedály a sedadlo řidiče a máte jasno...
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
08. 04. 2011 19:25
to nemyslíš mě doufám?smiling smiley no tak snad nikdo nekouká jen na tachometr,ale když je udaj poctivej tak je duležitej dost
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 113
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.