Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR

Autor LOVA 
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
17. 01. 2010 14:23
Taky se přidám

Minulá dovolena s octavii II 1,9 PD 77 kw + čip spotřeba 5,1L plně opsazená 1000km a doba jízdy okolo 11.hodin i s přestávkama
Je pravda že 4*4 berou více ale 9L je moc.
pro bioubi nachal bych si to překontrolovat, benzínovy motor by byla lepší varianta.
Bessimu tu spotřebu věřím kolega má toho samého pasata, a spotřeba kolam 5l.
No a konečně někdo kdo se přizná. Já na tom jsem také tak. Umím jet za 6 ale jezdím za víc. Dokonce jsem jel jednou !!!!! Žamberk - Chlumec za 4,2 ! Zpátky jsem jel po dálnici a aspoň za 10. angry smiley190 furt na tacho. Přeci se také někdy musí protáhnout komín od těch sazí !thumbs up smiley
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
17. 01. 2010 15:12
když jsme u tej spotřeby..ještě bych dodal mou spotřebu ...na 100km asi 5 kousků smileys with beer ..bez nich by to ani nejelo..je to takovej můj jonťákdrinking smiley
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
17. 01. 2010 16:21
No, ono je to o noze. Mám cca 180 koní, 2,4 motor Hyundai Sonata a když jedu sám a šlapu na to, tak Chorvatsko dělám cca za 10 až 11 litrů - nijak zvlášt předpisy neporušuju. Loni jsem jel za zeťákem, který má 1,2 fabii a když jsme přijeli domů, tak jsem zjistil, že sice cesta trvala o něco déle, ale spotřeba 8,5 - což na můj motor je zázrak. Bohužel, teď v zimě, když jezdím jen po Plzni a dobře si topím tak i přes 15 litrů. Tak zdar a lehkou nohu nejen do Chorvatska (jdu dopít odpolední pivo). Honza.
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
17. 01. 2010 18:07
Já amatér se taky přidám, Fábie 1,2, 5 roky stará Mikulov , Vilach, Jesnice , Medulin odjezd 17.00 příjezd 09.30 pravidelné přestávky včetně Jesenice na spaní za 4.5L a na zpět přes Taury, Linz a Č.Budějovice 5.75 L tankoval jsem v bou směrech kousek za Ljubjaní. Letos jsem zvědav pojedu dál možná k Zadaru tak že počítám že při pobřeží si to vezme víc.
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
17. 01. 2010 18:21
Fousáču..a tos jel sám a prázdnej a max 90km/h néé? ..mám taky fabiju 1.2..Brno, Vídeň, Graz, Mureck, Zagreb., Šestanovac..Živogošče..5,8l..zpět 6,3l..po dálnici do 120km max...eye popping smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (17. 01. 2010 18:22).
Jak tak brouzdám a hledám kdo má lepší auto, tak zjišťuji, že na tom nejsem až tak nejhůř. No a tak najednou zjišťuji, že mi je auto úplně ale úplně na nic, protože mám přes 3 - slovy tři - roky prapadlý řidičák. drinking smiley
Takže zlatě bylo když ty hranice byly kontrolovány. Takto jsem projel Rakousko, Slovensko,Maďarsko, Německo, Sloveniji, Itálii, Dánsko, Francii, pochopitelně Chorvatsko, BiH,upozorňuji několikrát !!!! Polsko asi tak 100x, mám to tam cca 8 km !!! A kde mně kontrolovali tam mně ani neupozornili že mám ŘP v hajzlu. Hlavně ted debil v Pesnici, ten mně tam držel půl hodiny a furt jenom "... a proč jedete tudy, proč nejedete po dálnici " !!!! Ale že mám ŘP v hajzlu to nezjistil. angry smiley
Stěžuji si na vnitra všech těchto států za to, že jsem nebyl upozorněn, že jsem bordelář !!!! Body mi v HK a Žamberku tedy vzali neoprávněně !!!spinning smiley sticking its tongue out Když nemám ŘP ??? smileys with beer
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
17. 01. 2010 20:28
To Šatava: Když to vydržels tak dlouho, vykašli se na to. Alespoň nemohou nic sebrat..
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
18. 01. 2010 09:28
Pro vášnivého kolistu

Rychlost 100 až 130 km/h. nechci říc průměr ,to v žádném případě, jak Rakousku tak Slovinsku a Chorvatsku jsem se snažil jet tak abych nezavdal příčinu mě stavět a zdržovat místní policií. Nejel jsem sám, jela se mnou manželka a ještě jsme měli v autě proviant druhé rodinny protože ti jeli ve čtyřech, ano ti měli o více jak 1 litr větší spotřebu a to měli 1,4 Fabku v combi.
Karle,
já totiž o tom vůbec nevěděl. Prostě jsem to nekontroloval. Začal jsem v r. 1962 s modrým ŘP. Potom to byl myslím růžový a potom se to měnilo a měnilo.angry smiley
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
18. 01. 2010 20:32
3x octavii II a žádný problém ale ze zásady se tlačím v levo, na pravé sraně celnice stojí típek v montérkách a vyslovně stahuje passaty na svou stranu. Ani trochu se nedivím Bessymu a Tonymu že jezdí jinudy i když ma člověk jistotu o původu svého auta, nikdy neví co Slovincovi přeskočí v hlavě.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil titino (18. 01. 2010 21:01).
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
19. 01. 2010 00:07
Šatava napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Karle,
> já totiž o tom vůbec nevěděl. Prostě jsem to
> nekontroloval. Začal jsem v r. 1962 s modrým ŘP.
> Potom to byl myslím růžový a potom se to měnilo a
> měnilo.angry smiley

Chtěl bych vidět výraz úředníka na dopravním při předávání nového řp - jestli si toho všimne!!!
Tony,
Tak to se dozvím v 8,5o hod na magistrátu. Bude průser angry smiley nebo klídek hot smileysmileys with beer ?
Tak jsem tam byl, no a nějaké dlouhé řeči ? Nikoliv. Dal jsem doklady a .... za 20 dní si přijďte pro nový ŘP. Konec, víc nic. Byl jsem jak solný sloup, pěkně poděkoval a davaj pryč. Aby si to nerozmyslela.smileys with beer
A tu ránu jste slyšeli ? To mi spadl kámen ze srdce !!!!hot smiley
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
19. 01. 2010 14:26
Hrome Václave , co jsi zde dělal v 5 hodin ráno ?? eye popping smiley eye popping smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
19. 01. 2010 16:10
...když o řidičáku...tak na to je jiné vlákno...ale pro jednou...smiling smiley
...loni , když jsme se vraceli z Ivan Dolace... byl na maďarské straně od nového Goričanu zátah maďarské dopravky... pas, řidičák, zelená karta...
a nemohli pochopit, že tam na mém řidičáku není termín platnosti.....jé ti byli vzteklí...
pořád na mě ...dokdy to platí...grinning smiley
...bylo jich tam několik aut a postupně si řidičák předávali...kroutili hlavami...a když jsem trval na tom...že platí na furt cajt...tak mi ho vrátili a jeli jsme...grinning smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (20. 01. 2010 12:00).
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
19. 01. 2010 21:33
Isekon napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Hrome Václave , co jsi zde dělal v 5 hodin ráno ??
> eye popping smiley eye popping smiley


Psal příspěvek ... Ty vole ...
eye rolling smiley
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
20. 01. 2010 10:19
učitelka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Isekon napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Hrome Václave , co jsi zde dělal v 5 hodin ráno
> ??
> > eye popping smiley eye popping smiley
>
>
> Psal příspěvek ... Ty vole ...
> eye rolling smiley

Tak to už je mi jasné , kam na podobné výrazy chodí mé školou povinné děti angry smiley , to jen svědčí o úrovni školství , když je učí taková individua ...thumbs down

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Isekon (20. 01. 2010 10:21).
Toto zásadně nepíši ani nekomentuji. Už kvůli tomu, že nevím zda tomu "volovi" ubližuji, nebo ho pozdvihuji. Z očí do očí je to jiné.smileys with beer
Ale na druhou stranu- co dnes není oproti dřívějšku jiné ?
Když 5ti letý kluk povídá své o půl roku mladší sestřenici - Adélo, ty seš taková kráva, s Tebou si hrát nebudu. Fakt, to ale byla rána i pro mne. Musel jsem mu ji seknout já, ono totiž než se vrátí z práce jeho rodiče, ta pointa za co ji dostal, by byla pryč.thumbs up smiley
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
20. 01. 2010 15:30
No to je ještě dobrá hláška dalo by se říci že slušná dnes se děti na prvnim stupni tytulujou ty pí.. ku... čur... atd. to je hrůza.Vím že je to na jiné téma ale jen konstatuji.tak mě prosím nebijtegrinning smiley
Občas mě překvapí olka a to chodí do školky co přinese za perlu.
Ty vole to je už taková lidovka i když v mluveném slovu.
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
20. 01. 2010 17:36
Němci mají jedno přiléhavé přísloví:
Jak staří zpívají, tak mladí cvrlikají!
PS:
Paní učitelka má moje sympatie. Její příspěvky je nutné číst jako aforismy.
Díky za ně!
Však také jsem úplně v klidu. Jedno mi to není jak naše děti nebo vnoučata mluví. Protože aby 10ti letý synek poslal matku v autobuse do prdele, tak to je tedy vrchol. Slyšel jsem to na vlastní uši. Ale co. Kdybych mu něco řekl, třeba by mne ta 28 letá maminka mohla také někam poslat. Třeba řeknu blbost, ale být mravokárce se nevyplácí. Každé dobro musí být po zásluze potrestáno. Tu paní znám od kočárku- celých 28 let - a jedno ji to nebylo, co ji syn řekl. A hlavně že jsem to slyšel. Ale ostatní cestující - to tedy byly pohledy.
Jsem rád, že tyto věci se mne až tak netýkaly. smileys with beer
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
20. 01. 2010 18:30
inu, ta paní učitelka, (pokud jí vůbec je...thumbs up ) prostě legračně zareagovala na snad legrační narážku Isektona....ten má asi snížený práh smyslu pro humor jinak by nepsal to, co napsal... a tak pak vzniká flame, které tu místo asi nemá...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mack (21. 01. 2010 12:14).
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
21. 01. 2010 20:17
...paní učitelka samozřejmě učitelkou není...a taky se ani nejedná o ženu... ale už tady píšeme mimo vlákno...
...nicméně kantorům vůbec nezávidím... abych se jako učitel ...v takovém nesystémovém bordelu nemohl podívat do tašky svému žákovi...jestli nemá v brašně drogy a čekal na příjezd Policie ČR ... a zatím žáček... ( kterých už je v ČR od 7 třídy ZŠ statisticky více ... kteří přišli do styku s drogami než těch, kteří ne ) odchází domů s tím, že je mu nevolno ...
...výsměch všemu co se nazývá pořádek ve státě...Policie má jiné úkoly... budou volby...yawning smiley
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
22. 01. 2010 11:15
S tím nesystémovým bordelem ve školách plně souhlasím , ovšem přístup učitelů k tomuto povolání je taky ve většině případů katastrofa - jen chodí do zaměstnání angry smiley ...další věc.. ředitel vezme radši mladou nezkušenou kantorku , než starší se zkušenostmi , protože si myslí , že ušetří prachy - pak ta výuka ale vypadá , jak vypadá angry smiley ... sice off-topic , ale čerstvá zkušenost musí ven cool smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
24. 01. 2010 11:18
...sto koní...sto koní...a mnohdy víc...ale kdo má nejmenší obsah Vašeho dvoustopého kamaráda...s nímž jezdí k moři...?smiling smiley
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
24. 01. 2010 17:27
No když to zlepší silnice tak proč ne smiling smiley
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
24. 01. 2010 18:34
Zkouška

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
25. 01. 2010 09:39
S daní souhlasím. Proč by ji měli platit jen podnikatelé za firemní vozidla a soukromá osoba ne? Všichni používají naše rozbité silnice. Daň by měla ale být postavena jinak. Autodopravce, kterého jízda opravdu živí, by měl platit více, za referentské a soukromé vozidlo méně. Nejlépe ji připočíst ke spotřební dani z pohoných hmot, aby byla spravedlivější a vyvážila míru užití vozidla, tj.kdo hodně jezdí, hodně natankuje a tím i víc zaplatí a naopak. A teď mě kamenujte.
avatar Re: Nejlepší je 100 koní ale co ta spotřeba při cestě do HR
25. 01. 2010 10:13
To je chytrej nápad souhlasim s tebou Zahajskej jen u paliva už je cena srovnatelná či větší než v okolních státech?
No a silnice to myslím nezlepší nechci s toho tady dělat politiku protože ta smrdí a je to podraz jednání politiků vůči lidem .
Pořád se tam jen hádaj a lžou slibujou lidem to nepomůže i kdyby člověk platil Daň třeba s toho že dejchá,nahoře to rozfofrujou.Chudák naše děti.angry smiley Martas
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 62
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.