Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up

Autor Racetiger 
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
17. 08. 2018 10:13
Od nájezdu u Podlehniku po hranice je to bez známky. Obrácené to samé.

bavíme se o tomto nájezdu 9
[goo.gl]
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
18. 08. 2018 15:13
Arnafusi, posledně jsi sem dával toto:
[mapy.cz] tam je to značené jako sjezd 7.
Došlo ke změně číslování? Nebo jen o překlep?
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
18. 08. 2018 23:50
Ta devítka byl překlep. Žádný exit na devátém kilometru není.
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
19. 08. 2018 10:38
Kdo objíždí dálnici přes Ptuj a Lenart - nic moc objízdná trasa. Díky objížďce u Lenartu přes SV. Annu po místních komunikacích trochu adrenalin. Je to fakt cesta pro jedno auto, vyhýbá se přes kamenitou krajnici a to jsem jel přes den. Ovšem značení objížďky je provedeno dobře.
Skoro jsem i litoval, že jsem to nevzal po dálnici.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
19. 08. 2018 15:16
Ahoj, projel jsem do Chorvatska po trase:

Praha - Jihlava (po D1) - Znojmo - Hatě - Vídeň - Illz (po dálnici) - Bad Radkersburg - Ormož - Lepoglava - Vrańkovec (nájezd na dálnici) - dále po dálnici až ke sjezdu na Biograd na Moru.

Pěkná cesta, naprosto bez kolon. Odjezd z Prahy v pátek ve 12:00. Zpět z Biogradu v :5:00.

Díky všem za rady. Příště (jestli nějaké příště bude) tak zase touto trasou.

Šťastnou cestu :-)
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
20. 08. 2018 08:52
Ta trasa Ormož-Lepoglava vypadá jako docela zajímavá alternativa k Ormož-Varaždín, časově by měla vyjít nastejno, ale o 20km kratší a pár kun levnější. Možná ji někdy příště taky vyzkouším.
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
20. 08. 2018 18:06
Ano, časově v tom není rozdíl, pokud u Golubovce nedojedeš dva tři náklaďáky plné lomového kamene. To se v serpentinách ve stoupáních před a za Kuzmincem dlouho pokocháš krajinou.
Úsek Lepoglava - Sv.Križ/Začretje si nech na víkendy. V pracovní dny si v tomto úseku můžeš užít třicítky rychlosti, až haňba, protože je tam jen málo míst vhodných k předjetí. A, jsou-li, jede něco odnaproti...
Mám to vyzkoušené ve čtvrtek: z Cvetlinu přes Lepoglavu až k lomu to frčelo, sice dost rychlostních omezení na šedesát, ale jel jsem jako místní, zpravidla plus dvacet. Prvních 23 km za dvacet minut. Za lomem jsme dojeli dva plné náklaďáky a za nimi až k odbočce na mýtnici Začretje (asi 13 km) jsme to jeli kolem 25 minut, to je průměr sotva 32 km/h.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
22. 08. 2018 20:40
ako je to s hraničným prechodom Cvetlin mimo sezonu? Chcel by som to prejsť v Září, tak či ma pustia keď niesom domáci eye rolling smiley

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
22. 08. 2018 20:58
Ahoj, v sobotu ráno 18.8. návrat domů , hodinové čekání na Macjel (7:30 -8:30)sjezd na Podhlenik, objížďka Lenartu trvá , velmi dobře značena (via Trate A) , Lenartu se scela vyhne , zdržení minimální . Objížďka přes Sv. Annu trvá , o cca 1 třetinu zkrácena , cesta je jak jiz bylo výše uvedeno úzká a dobře značena , kdo je zvyklí řídit po kopcovitych okreskach ten těch cca max. 10 km navíc zvládne bez problémů . Přeji všem šťastnou cestu a šťastný návrat .
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
22. 08. 2018 21:06
Cvetlin je pobočným přechodem přechodu Gruškovje/Macelj a je pro občany zemí EU a EHS otevřený celoročně od vidíš do nevidíš.
Ale to už jsem tu před rokem psal.
Dnes jsem tím přechodem zrovna jel...
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
23. 08. 2018 19:04
Jardo díky.
Mal som tušáka, že budeš prvý čo odpovie thumbs up

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
23. 08. 2018 19:20
Lukáši, zdravím Tě, zrovna včera jsem přechod Cvetlin využil, byli jsme tam s Evou sami, úředník si oskenoval občanky, to trvalo asi minutu, a jeli jsme dál na Đurmanec. Dnes nám skenovali občanky ještě na přechodech Klek/Neum a Neum/Zaton, zdržení minimální.
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
24. 08. 2018 12:36
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
24. 08. 2018 15:03
Já to střihnu v září z úterý na středu kolem jedenácté hodiny v noci na Podlehnik na sjezd 7 a pak Macejl. Doufám, že to bude dobrá volba.
Cesta na Cvetlin a pak dále, je přece jenom samá zatáčka, les. A když jsem tudy jel posledně přes den z Krapiny, jestli si dobře vzpomínám, tak tam tak nějak chybělo vodorovné značení na silnici. No a to jistě uznáte, se moc dobře v noci nejede.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
26. 08. 2018 20:05
Zdravím, taky jsme jeli 11. a 21.8. přes Cvetlin a vše v pohodě, bez čekání (jen naskenovali pasy). Objezd Lenartu dobře značen a bez problémů. Při objezdu Sv. Anny mi chvilkama připadaly silničky úzké, ale vše je dobře značeno.
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
29. 08. 2018 23:43
Starý most přes Dravu v Ptuji už je zřejmě po rekonstrukci otevřený. Google mapy na něm ukazují provoz
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
30. 08. 2018 08:54
Koukám na števce (počítadla provozu) a vypadá to, že se tudy jezdí. Před termínem...
Aspoň bude Ptuj zase normálně průjezdná. Jeden most byl zoufale málo. Ve středu to ostatně zjistíme osobně.
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
30. 08. 2018 12:53
ahoj,a jak to vypadá před Lenartem?Pořád přes sv.Annu?
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
31. 08. 2018 16:49
Už ne, podle slovinského autoklubu skončila objížďka na silnici 433, podobně je už průjezdný i Lenart, Ptuj se přestala ucpávat v tomto týdnu také, takže cesta je volná...
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
31. 08. 2018 18:31
děkuji,tak pojedu objezd jako každý rok se zastávkou u Mici,doufám,že budou mít rozpálenou pec,díky Hillethumbs up
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
31. 08. 2018 19:23
Letošní ročník pizzy se slaninkou se jim obzvláště vydařil, rozhodně minulou středu stála za to.
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
31. 08. 2018 19:29
V tom Lenartu je jeste neprujezdny asi 200m úsek z namesti kolem kostela nahoru smer Ptuj. Ale to uz neni takovy problem objet, zajizdka nulova.
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
31. 08. 2018 19:56
Slovinci od včerejška tvrdí, že ani v Lenartu už žádná objížďka není.
Osobně to prověřím až příští středu.
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
31. 08. 2018 20:24
Na mapě žádná objížďka v Lenartu už značená není. No a ta středa.....to "prověření" mi stačí, jedeme až další úterý.
Ještě někým opět potvrdit bezplatný úsek dálnice za nájezdem číslo 7 u Podlehniku a v klidu můžeme vyrazit směr Macejl a dále na jih.
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
31. 08. 2018 21:01
klídek,nájezd na č7 je tutovka,o tom žádná,zbytek už je taky průjezdný,teď jen někdo,kdo tudy už projel
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
31. 08. 2018 21:03
neboj v neděli kolem 14 hodiny to sem postnu,budu mít totiž mraky času,budu na Macelju sámspinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
31. 08. 2018 22:43
Me to ukazuje na google mapach uzavirku tak nevim.
zdc
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
01. 09. 2018 06:14
Včera vecer objížďka přes sv. Annu uz nebyla a objížďka přes Lenart ještě byla.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
01. 09. 2018 13:44
V noci jsem se vrátil z Pagu. Tam jsem jel na Lenart, ale tento rok se mi to moc nelíbilo, asi kvůli té objížďce.Takže jsem to vzal domů poprvé přes Maribor a musím říci, že nádhera, nechápu, jak jsem přes ten Lenart mohl jezdit. Žádné kopce, silnice lepší a provoz okolo půlnoci skoro žádný. Jinak jsem sjel na 7 sjezdu Podlehnik, placený úsek opravdu začíná až za ním.
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
02. 09. 2018 16:38
Majáku, víš co kladeš na bedra pana Hilla za nadlidský úkol?
Vše tady už sice bylo popsáno, ale zkompletovat to, to by bylo na "nejrozumnější" Nobelovku.
Takže neváhej, doporučuji začít prvním příspěvkem v roce 2018 na tomto vlákně a začni číst a popřípadě si dělat poznámky, aby sis nakonec mohl vhodnou trasu vybrat.
No a když náhodou v roce 2018 nenajdeš odpověď, doporučuji rok 2017, 2016 atd.
No když ani tam nenajdeš odpověď, přejdi na vlákno " přes Maďarsko". A když ani tam neuspěješ, tak potom do Chorvatska už jenom letecky, nebo autobusem, to pak máš teoreticky bez starostí.Jo a možná by to šlo přes Hamburk lodí, popřípadě vlakem z "Prahe".
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 71
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.