Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up

Autor Racetiger 
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
09. 06. 2009 15:15
Chci vidět ten masakr přes Lenart v sobotu.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
09. 06. 2009 15:23
Ted jde o to kterou sobotu smiling bouncing smiley My jedeme už v pátek a to kolem jedné ráno,tzn. že by jsme měli být na tom Slovinském úseku kolem páté ráno,tak doufám že bude klid.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
09. 06. 2009 16:29
Jaká značka benzinky je na té cestě přes Lenart a Ptuj otevřena non-stop?
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
09. 06. 2009 17:52
vasnivykolista napsal(a):
-------------------------------------------------------
> [auto.sme.sk]
> -bez-dialnicnej-znamky.html
>
> zde je i video s objízdnej trasy Mureck-Ptuj

Nemohl by to někdo nějak upravit ke ztažení.Nějak mě to nejde.Dík.sad smiley
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
09. 06. 2009 18:20
Leovyklik napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím. Přes Maribor se mi to zdá docela mrsk,je
> tam hodně semaforů a navíc docela provoz-teda
> alespoň přes den. Lenart,Ptuj jsme teda ještě
> nejeli,ale letos to vyzkoušíme,podle mě to bude
> klidnější a rychlejší,uvidíme. Už 19.6. spinning smiley sticking its tongue out


bývám tam ve čtvrtek okolo druhé v noci takže pohoda
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
09. 06. 2009 18:28
to pavel.r upraveno jestli nejede mpg prejmenovat na avi video: [www.hvar.cz]
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
09. 06. 2009 20:27
david napsal(a):
-------------------------------------------------------
> to pavel.r upraveno jestli nejede mpg prejmenovat
> na avi [www.hvar.cz]

david:
Díky moc.Šlo to a funguje.smileys with beer
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
09. 06. 2009 21:36
Moravák je to Petrol. Koukni se sem [www.geopedia.si] na levé straně zaškrtni jen "bencinski servis" a zobrazí se ti všechny čerpací stanice. Když pak klikneš na ikonku na mapě v levo se ti zobrazí info o benzince.
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
09. 06. 2009 21:48
wow, perfektná mama. Je takéto niečo aj pr Chorvátsko a Maďarsko?

Jarda Cimrman napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Moravák je to Petrol. Koukni se sem
> [www.geopedia.si] na levé straně zaškrtni
> jen "bencinski servis" a zobrazí se ti všechny
> čerpací stanice. Když pak klikneš na ikonku na
> mapě v levo se ti zobrazí info o benzince.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
10. 06. 2009 11:19
Pro Chorvatsko je obdobná mapa tady (jsou tam i benzinky pod bodem 2, musí se to ale nazoomovat):

Chorvatsko


Maďarsko je tady, zadají se body zájmu a čísla dálnic:

search

výsledek se zobrazí např takto, ovládání je trochu nešťastné:

Maďarsko
Anonymní uživatel
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
10. 06. 2009 12:26
To 007 jardiku, na tom HAKu jsou tak staré informace že v té době ještě ani nabyla TV. A HAC - to samé. Na př. - nějaké motel - to je veliký problém najít. Opravdu raději jet po "čuchu". Mají tam různé označení a po kolika km jsou od sebe ale nic konkrétního. Třeba vzdálenost mezi motely je 80 až 160 km. Ale název, blžší určení místa - ne!!!
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
10. 06. 2009 17:32
Žádný masakr nebude ,těch pár lidí kteří tudy projedou je nezavalí.Projížděl jsem tudy minulý rok v neděli a potkal jsem jen pár rakušáků a poláků.Když jsem se doma ptal kudy jeli do chorvatska,všichni po dálnici na Maribor za 35 euroeye rolling smiley.Apočítám,že příští rok se slovinci vrátí k normálu za placení dálnice,jelikož si to německý autoklub nenechá líbit,minulý rok za 35 na půl roku -letos 15 na týden,no to je ještě horší,než to bylo.
Jinak hezkou dovčusmileys with beer. Mirek.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
14. 06. 2009 13:30
atnarfus napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Chci vidět ten masakr přes Lenart v sobotu.


isiel som tade vcera (v sobotu) okolo 16-17 smer A, cesta uplne prazdna v oboch smeroch..iba zopar domacich takze pohoda
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
14. 06. 2009 17:06
Ahoj a hoj,

taky razíme 17.6. a volíme stejnou trasu! Už si tím lámu hlavu pěknejch pár dní a měníme trasy (první trasu jsme navrhnuli přes Maďary, pak přes centrum Mariboru, ale zjištění že na kruháči nás můžou zkásnout policajti, nás přivedlo na cestu přes Lenart a nakonec zpět k variantě s Mariborem s objetím kruháčesmiling smiley Mapky cest jsou po netu tak podrobný, že se SNAD nemůžu seknout.eye rolling smiley
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
14. 06. 2009 19:13
Zdar, nic jsem neobjížděl, nic nekombinoval, koupil si známku a měl sem klid. Jo někdo si misto toho koupí na dovču dva kartony cigaret a pak nemá na známku :-D
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
14. 06. 2009 19:43
thumbs up smiley....lepší koupit dva kartony cigaret a 14 dní pálit retka než mít 30 euro za 20 min.v pr....!!!smoking smileyJo abych nezapoměl včera jsem se vrátil z HR trasa tam i zpět přes Lenart naprosto bez problémuthumbs up



Upraveno 1krát. Naposledy upravil housle (14. 06. 2009 19:51).
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
14. 06. 2009 20:10
Ahoj všem! Sedím a koukám na moře. 13.6. naprosto super a bez nejmenšího problému. Jen první část za Mureckem je hodně houpavá a sem tam prazvláštně zalátaná. Jinak nulový provoz a Slovinsko nám zabralo hoďku a možná kousíček. Mureck - Lenart - Ptuj mohu jen doporučit.
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
14. 06. 2009 20:44
tomtomovic napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdar, nic jsem neobjížděl, nic nekombinoval,
> koupil si známku a měl sem klid. Jo někdo si misto
> toho koupí na dovču dva kartony cigaret a pak nemá
> na známku :-D
Asi je to každého věc,zač ty prachy utratí...Ale 30 E je skoro den pobytu.
Nechápu tu červenou barvu?????



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jirkatoledo (15. 06. 2009 19:42).
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
15. 06. 2009 05:41
Jel sem loni trasu Mureck, Lenart, Ptuj a můžu jen doporučit. Loni ani v sobotu žádnej provoz, ale bacha na policajty, těch tam bylo dost!!! Letos jedu na Istrii, takže mi nezbyde než si koupit dálniční známku :-(
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
15. 06. 2009 14:40
Včera jsem se vracel z Chorvatska. Slovinsko jsem jel přes Lenart,Mureck. Cesta dobrá, ani jeden policajt po cestě,akorát opatrně, je zde spoustu srnek,zajícu a další zvěře. Tak Vám přeji štastnou cestu.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
16. 06. 2009 15:57
Hojky
čekám jak na trní zda-li někdo zkusí trasu Redicz-Dolga Vas-Murské Srediště.Proběhla tu spousta domněnek ale nic konkretního.Prostě někdo s fora napiše včera /nebo před týdnem/ jsem tam jel a jde to a nebo to nejde.A po ptákách.
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
16. 06. 2009 17:42
Petula napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Hojky
> čekám jak na trní zda-li někdo zkusí trasu
> Redicz-Dolga Vas-Murské Srediště.Proběhla tu
> spousta domněnek ale nic konkretního.Prostě někdo
> s fora napiše včera /nebo před týdnem/ jsem tam
> jel a jde to a nebo to nejde.A po ptákách.

asi nikdo, jediný limexx napsal :

Re: cesta pres madarsko spodem
09. 06. 2009 15:58
Pre Sliva
ahoj ako chces poradit a čo chceš vediet napiš konkretne ja idem uz tadial 19,6, ahoj....
snad po návratu to sem napíše všem...smileys with beer
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
16. 06. 2009 20:37
Objízdná trasa Šentilj - Lenart - Ptuj je mizerná co se týče kvality: spousta zatáček a omezení rychlosti. Avšak provoz skoro žádný. A to jsem jel vždy odpoledne - v pátek a v sobotu v červnu.
Kdybych si to měl vybrat znovu, pojedu zas objížďkou. 30 euro jim nedám.
avatar Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
16. 06. 2009 20:40
proč Šentilj-Lenart..to nechápu..lepší je Gersdorf-Mureck-Tratesmoking smiley
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
18. 06. 2009 16:37
ahoj všem,
předávám zprávu od Milann...
projel dnes "klasickou" objízdnou trasu přes Maribor, tedy s vynecháním H2...

od hranic silnicí 437 za Pesnici, na poslední křižovatce - malý kruháč- před "slavným" kruhovým objezdem mezi Pesnicí a Mariborem odbočil vpravo, přejel dálnici přes most směr Spodnja Kungota a pak přes potok na 436. Tam odbočil vlevo a před nájezdem na H2 vpravo a po "staré" dále do Mariboru, jak už bylo uvedeno dříve thumbs up

cituji jeho SMS:
Ahoj, objížďka SLO dálnice funguje. V poho jsem to projel, jen mezi Pesnicí a tou 436 je taková místní hrbolatá silnice. U Ptuje staví,tak je tam rušno.
smileys with beer

nevím, jak kdo..., ale já tudy pojedu také, mne vyhovuje...a není třeba dělat objížďku přes Mureck...
Milanne, díky...doufám,že si to hezky užiješ
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
18. 06. 2009 18:40
Lidi, prosím Vás, nemáte odkaz (respektive mapku) na silnice, které jsou ve slovinsku placené? Díky
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
19. 06. 2009 13:33
Tady je ta mapa:

[www.cestnina.si]
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
19. 06. 2009 14:38
Konečně někdo, kdo napsal něco konkrétního a bez cesty přes Murek a Lenarth, Ptuj a podobně...díky Tobě. Loni jsme jeli taky přes centrum Mariboru, ale přes velký kruháč. Cesta přes město v noci byla super, takže se tudy chystáme opět. Po těch informacích co tak různě proběhly už pak člověk neví, jestli jsou zprávy o kruháči, zda je osazen značkou dálnice nebo ne, pravda a nebo ne.
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
19. 06. 2009 21:46
[autoklub.jutarnji.hr] názorné obrázky z 06/2008. Určitě to už tady někde bude, tedy po 101 x .
Re: thumbs upUž jsme objeli placenou silnici ve Slovinskuthumbs up
20. 06. 2009 00:01
Jezdíme přes Vídeň do Dalmácie a nechal jsem se navigovat přes Riegersburg (na km 138 opustit A2 na B65 směr Gleisdorf, v Ilzu odbočit vlevo na B66 a přes Riegersburg a Feldbach, ten objet, pořád po B66 a na jejím konci vlevo na B69 směr Bad Radkersburg/Gornja Radgona, tam vpravo na 3 směr Lenart-Maribor a v Lenartu vlevo po 229 na Ptuj, na začátku Ptuje vlevo po 713 do industialne zony, v ní na první křižovatce za kruhákem doprava a přes další kruhák a nový most přes Ptujsko jezero na silnici 9 směr Zagreb).
Silnice dobré, provoz minimální, dalo se kochat jak v Rakousku, tak ve Slovinsku, nádherné výhledy na štýrský Vulkanland i na Slovinské Gorice. Aspoň dostaly oči nažrat, aby nám nechcíply.
Sice těch 110 km se jede asi dvě hodiny, ale přes Spielfeld po dálnici nebo podle ní je to nejméně o 30 km dál a tolik času to zase neušetří. Edit: předloni jsme sice přijeli do Mariboru po dálnici, ale uprostřed města jsme zůstali na místě tři a půl hodiny, protože byla bouřka, nešly semafory a někde vepředu si toho kdosi všiml pozdě...
Loni to šlo i bez slovinské známky a nádavkem jsme viděli něco, co se z dálnice nevidí.
Asi tím nenadchnu nikoho, kdo kouká být u moře první, ale doporučit tuto cestu můžu vřele.
Jinak slušná interaktivní mapa Slovinska je tady: [www.promet.si]

(Na okraj: soused jel přes Maďarsko po 86ce a ze spaní křičel něco jako "úthibák!, Úthibák!" - halt každý máme nějaké zážitky z cest...)



Upraveno 2krát. Naposledy upravil McDave (20. 06. 2009 11:55).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 211
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.