Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ENC krabičky pro placení mýta

Autor misan007 
Re: ENC krabičky pro placení mýta
18. 09. 2012 21:50
Já to jen chtěl objasnit lidem, kteří o tom nic neví. Mám ENC taky. A slevu nezískáváš v momentě kdy poprvé dobiješ. Tu získáváš už v momentě koupě ENC v tom kreditu.

ENC grátis není a nepleť tady pořád další potencionální kupující. Fakta jsou fakta. To, že jsi ty myslíš, že je ENC grátis je jen tvůj osobní pocit, který je mylný. Ale nikdo ti ho nebere.

Smyslem toho objasnění nebylo počítat každou kunu, ale objasnit ostatním celý systém nákupu a dobíjení.

Prostě když to shrnu tak koupí ENC zabiji 5 minut a pak už to má jen výhody. Cena ENC (krabičky) se vrátí po třech jízdách Zagreb - Split.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil charman1 (18. 09. 2012 21:51).
Re: ENC krabičky pro placení mýta
18. 09. 2012 22:48
Kúpila som si kupón a dobyjem až v decembry,malo by byť navyše až cez 30% tak som zvedavá.Nemáte s tým skúsenosť? Inak tento rok som na krabičku bola 3x Goričan-Šibenik a späť,tak že pekná sumička ušetrená.Ešte musím podotknúť,že som ENC kupila v akcii zadarmo minulý rok a zostalo mi tam už ani neviem koľko kún a tento zbytok mi bol automaticky navýšený o tých 21,3% hneď odo dňa zvýšenia ceny za diaľnice.Takže z mojej strany spokojnosť.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Viera (19. 09. 2012 06:18).
Re: ENC krabičky pro placení mýta
03. 10. 2012 08:58
Do HR jezdím jednou ročně a to až na poslední dva týdny v září, takže žádné čekání na mýtnicích i hranicích, takže o koupi ENC neuvažuji, nemá pro mne žádný přínos, ale letos při cestě dolů bych ji využil, ikdyž zas tak velý problém to bez ní taky nebyl.
Sv. Rok kvůli větru uzavřen, na objezdu (po půlnoci) u jedné vesničky uzávěra (prasklý vodovod), takže pracné hledání jiné trasy.
Názvy těch pidi osad ani na mapě nejsou, takže docela špatná orientace, následně jízda do kopců i potom dolů za dvěma kamiony s dřevem (nedaly se předjet). Po příjezdu na Maslenici zjištění, že i zde uzavřeno, takže cesta na nájezd za mostem.
Tam jsem byl ale nemile překvapen tím, že pro najetí na dálnici byla pouze jedna brána a to na ENC a nepomohla ani domluva s obsluhou (zde by se ENC šikla), takže cesta na další nájezd (tuším Zadar).
Celkově takto dohromady najeto asi o 90 km víc, což mne dost otrávilo, ale pak celý pobyt i cesta zpátky 1*.
Tam 1134 km celkem 19,5 hod., domů 1050 km celkem 13 hod. včetně přestávek.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mirus (15. 10. 2012 22:24).
Re: ENC krabičky pro placení mýta
07. 10. 2012 21:23
Ahoj,
letos jsam poprvé použil ENC krabičku, průjezdy byly perfektní a bez problémů. Protože jsem potřeboval dobít kredit tak jsem se ptal na některých pumpách/ Petrol - Sv. Križ Čakovec, Dobra - Tifon / a neuspěl jsem - prý je nevedou. U Lukoilu - Vrbopolje jsem "bon " koupil, ale obsluha mi řekla, že "sms" je zpoplatněna a nejevila ochotu "sms" poslat i když jsem řekl, že to zaplatím. Nakonec mi "sms" poslali ochotně na cestarině v Šestanovac. Tak nevím kde příště kupovat? Jen na cestarinách?
Zdraví Mirek
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
08. 10. 2012 16:28
Míro a co si dobít kredit sám?Návod tu je již popsaný,lze rovnou zaplatit kartou u kávy na odmorišti.Také doma před cestou.
Já to budu řešit také tak na příští jízdu...Z minulého a předminulého roku mi díky bonusům zbylo na cestu tam...nebo je možné požádat domácí o dobití,také varianta.Opravdu je to moc nestojí,jen čas.Také je možné dobít bonem na cestarině.Těch možností je dost a je čas na to si rozmyslet jaký použít...

Lignano 9/03,
Turanj 9/05,
Trpanj 8/08, 7/09, 7/10, 6/11, 6/12, 6/14, 6/15, 6/16, 9/16, 6/17
Radomír
Re: ENC krabičky pro placení mýta
13. 10. 2012 00:17
mám jednu navyše s 50 kunovým kreditom.cenu ponúknite.Stála 110 kuna/doklad o zakúpení mám/
Re: ENC krabičky pro placení mýta
13. 01. 2013 20:58
Ahoj,
dámy a pánové, mám jeden dotaz. Lze použít v roce 2013 ENC zakoupené u HAC na dálnici A6 /Basiljevo a Rjeka/. Zdraví Mirek
Re: ENC krabičky pro placení mýta
13. 01. 2013 21:08
dravím,pokiaľ sa tam ENC používa,tak ano
Re: ENC krabičky pro placení mýta
16. 01. 2013 13:35
ahojte,

ma niekto skusenosti s dobitim "kreditu" kreditnou kartou cez internet? viem, ze sa da cez net, ale iba ak uz som si fyzicky kupil Bon kartu s kreditom.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
16. 01. 2013 19:02
Dá sa,ale musíš byť zaregistrovaný,pri kúpe bolo treba požiadať predávajúceho.Neskôr sa dá prihlásiť len písomne,tlačivo si treba vypísať a zaslať na adresu v Zagrebe.Inak sa dá len cez zakúpený kupón,ten sa dá cez web dobiť
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
02. 02. 2013 16:02
no jestli pojedu na Blato zase 3x jak loni tak si ENC uredaj koupím...jestli pojedu na noc tak asi to budu muset koupit až v Šestanovaci...a jednu jízdu platit plnou cenu...je to tak?...nebo se dá uredaj koupit i v noci..?
Re: ENC krabičky pro placení mýta
02. 02. 2013 17:48
Ak máš záujem,jednu mám navyše s 50 kuna kreditom.Kúpená ,mám aj doklad.Možno skontrolovat stav cez internet.Alebo si kúp ak budú mať na benzínke,dá sa aj na starom Goričane.Ak by nebola,musíš zastaviť po ceste na benzínkach a skúsiť.Potom zídeš na najbl.zjazde,zaplatíš hotovosť.otočíš sa späť na diaľnicu a už ale na ENC a je to.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
02. 02. 2013 18:26
Viera..hvala ale s 50Kn je mě k ničemu..potřebuju ji mít dobitou aspoň 200kn..abych dojel na Šestanovac...v noci někde kupovat bon a prosit někoho aby mě ENC zařízení dobil..to se mě nechce...grinning smiley
Re: ENC krabičky pro placení mýta
04. 02. 2013 10:58
Zdravím, uvidíme zda letos o prázdninách budou ENC za cenu kupónu. Šel bych také do toho.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
04. 02. 2013 11:21
Kupon sa dá kúpiť na benzínkach,dobijú ho bez problémov pracovníci,alebo druhá možnosť je na benzínkach je wifi.prihlásiš sa,do svojhu účtu enc,daš dobiť kuponom,naťukáš č kupónu a je to.Toto s notbukom kludne mi nočnej kávičke zvládneš. Kúp ENC po ceste a máš vystarané.Čauko
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
04. 02. 2013 18:18
pochybuju, že v noci obsluha benzinky se bude se mnou otravovat k vůli dobití Enc...eye rolling smiley
Re: ENC krabičky pro placení mýta
04. 02. 2013 20:31
Nebude! Ale jestli jsi slušný člověk tak Ti vyhoví, jako všude jinde. Je to málo?
Re: ENC krabičky pro placení mýta
04. 02. 2013 22:00
cestujeme cca 3-4 x za rok NIKDY som nemala problém.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
05. 02. 2013 19:55
Stejná zkušenost, pro obsluhu čerpací stanice to nikdy nebyl žádný problém, naťukali do mobilu a poslali je to pro ně zdarma. je to sice práce navíc, ale nikdy jsem nenarazil na neochotu, holt u nás by to třeba byl problém.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
06. 02. 2013 12:21
ja som si kupil kupon na dobitie na Starom Goricane v restauracii a casnik mi ochotne poslal z jeho telefonu SMS.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
07. 02. 2013 11:43
Zatím jsem měl u čerpacích stanic spíš negativní zkušenosti, ale na výjezdu z dálnice se to vyřešilo. Mirek
Re: ENC krabičky pro placení mýta
15. 02. 2013 12:33
Zdravím všechny, prosím o radu...koupil jsem enc od ARZ z druhé ruky.Jak dobít kredit ? Nechci platební příkaz. Bon jak jsem pochopil platí jen pro ENC od Hac. Najíždíme vždy kolem půlnoci u Čakovce. Prosím jen relevantní rady....Děkuji Valeri, Zahajskéj a pod. yawning smiley
Re: ENC krabičky pro placení mýta
15. 02. 2013 14:43
Anthony, také najíždím na dálnici po půlnoci v Čakovci a po těch zkušenostech, počítítám s tím, že kredit koupím a dobiji pod Lůčkem /A1/ u benzinky, kde si dáváme přestávku. Pokud to nepůjde tak se zastavím při výjezdu z dálnice na cestarině jako minule. Mirek
Re: ENC krabičky pro placení mýta
16. 02. 2013 06:34
Náhoda Miro, tak jsem se to snažil na ARZ přeložit tak snad by to mělo jít dobít u Petrolu, Tifonu...Za Lučkem je Petrol, že ?
Re: ENC krabičky pro placení mýta
16. 02. 2013 08:58
Nevím, jak si přišel na to, že ti můžu radit s ENC. Nedpoužívám, protože je mi naprd. Jezdím Macejl - Záhřeb.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
17. 02. 2013 11:28
Anthony, je to tak, za Lůčkem je Petrol.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
19. 02. 2013 20:24
Tak Miro, letos 5.7. a 16.8. o půlnoci zkouška enc nájezd u Čakovce....modrý civic spinning smiley sticking its tongue out
Re: ENC krabičky pro placení mýta
22. 02. 2013 13:17
Paráda Anthony, dej vědět jak to dopadlo. Já jezdím koncem léta i když.... Mirek
Re: ENC krabičky pro placení mýta
24. 02. 2013 12:13
Anthony, kudy se na Čakovec dostaneš. Přes Maďarsko nebo z Rakouska?
Re: ENC krabičky pro placení mýta
24. 02. 2013 17:54
Čakovec od Maďarska je to kúso za Goričanom
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 67
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.