Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ENC krabičky pro placení mýta

Autor misan007 
Re: ENC krabičky pro placení mýta
20. 01. 2021 14:21
OK, díky, to je pravda. No vida, stačí jeden rok vynechat cestu do HR, pár měsíců nenavštívit tohle forum a již člověk nemá přehled nad zcela základními fakty a ptá se jako nováček spinning smiley sticking its tongue out
Re: ENC krabičky pro placení mýta
24. 01. 2021 20:15
Ahojte. Asi tady budu působit jako hlupák, ale po dlouhé době jsem se chtěl přihlásit ke svému účtu na Enc krabičku. Přihlašovací údaje jsem měl pro jistotu i uloženy, ale když je vyplním, tak mě to prostě nepřihlásí a když dám, že jsem zapomněl heslo a vyplním mail, tak mi to napíše, že to mail nezná. Teď tady čtu, že vám chodil nějaký mail kvůli novému přihlášení. Do té jejich nové aplikace mě to také nepustí.
Nevíte prosím, jak se mám k tomu svému účtu dostat? Vím, že tam mám ještě něco kolem 250 Kuna.
Teď jsem to řešil se známými, že bych jim to mohl půjčit, až tam pojedou a narazil jsem.
Děkuji Vám za rady.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
24. 01. 2021 20:39
Chtělo by to možná napsat, zda máš krabku ARZ, tj.nově ji chceš přihlásit do systému HAC, či krabku HAC a nemůžeš se jen přihlásit.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
24. 01. 2021 21:12
Pivisek
Neznám podrobnosti, ale zkus to udělat jako já:
- [prodaja.hac.hr]
- klikni na Zaboravljena lozinka

Pak už to snad dáš. Pokud ani pak ne, bude problém v tom tvým emailu, myslím jestli je správný
Re: ENC krabičky pro placení mýta
24. 01. 2021 21:48
@Zahajskej- máš pravdu. Na to jsem zapomněl. Mám krabku od ARZ kupovanou na Lucku. Pro cestu na Makarskou. A podle toho jak píšeš, tak ano, potřebuji pravděpodobně přihlásit svou krabku do HAC.

@Valeri- tohle jsem zkoušel (zapomenuté heslo), ale když zadám svůj mail, tak mi to napíše, že ten mail vůbec nemají v systému. Mail ale musím mít dobře, protože jsem v mailech dohledal, když mi přišel potvrzovací mail o registraci krabky.
Ale kolem nového roku mi od nich žádný mail nepřišel o preregisteovani, nebo něco takového, jak se tady řešilo v nedávné době.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
24. 01. 2021 22:15
Pivisku,
pokud jsi to řešil na stránkách ARZ, tak je to špatně, musíš na stránce HACu, jak psal valeri.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
24. 01. 2021 22:24
@Mirus- samozřejmě že jsem to řešil na Hacu. Měj jsem i v telefonu uložený odkaz na "staré" přihlášení, ale po rozkliknutí mě to hodilo automaticky na hac.hr a tam se prostě za Boha nepřihlásím. Našel jsem tam jen, že jim mám napsat a poslat jim mail, číslo účtu, číslo karty a jestli oni mi ji pak reaktivují?
Zatím jsem to nezkoušel a napsal tady, jestli mi poradí nějaká dobrá duše.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Pivisek (25. 01. 2021 06:33).
Re: ENC krabičky pro placení mýta
25. 01. 2021 09:17
@Valeri
@Zahajskej
@Mirus
Děkuji Vám za informace. Poslal jsem údaje na info-naplata@hac.hr Za 2h informace zpátky, že si mohu změnit heslo a přihlásit se. Takže teď už mám o ENC zase přehled.
Když se sloučily tyto 2 společnosti, znamená to, že teď už se dá jet s ENC i od Macelju na Lučko, nebo to na tom nic nemění?
Re: ENC krabičky pro placení mýta
25. 01. 2021 09:33
HAC (Hrvatske Autoceste) se sfúzoval s ARZ (Autocesta Rijeka-Zagreb), nikoli s AZM (Autocesta Zagreb-Macelj), takže se nic nemění, krabka na trase Macelj-Zagreb nadále nefunguje.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
25. 01. 2021 13:07
Registrace provedena do dvou minut.
Paráda.
thumbs up
Re: ENC krabičky pro placení mýta
29. 01. 2021 12:23
Zdravim všechny. Asi budu i ja trochu natvrdlý, ale přesto mi prosím, někdo poraďte. Mám novou krabičku od HACu a při přihlášení mi přišel nějaký e-mail. Jak dal postupovat? Dekuji za radu.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
29. 01. 2021 13:01
@ Jirka DI.
Pokud jsi to měl jako já, tak po rozkliknutí odkazu který Ti přišel v tom mailu, Tě to hodí na zadání nového hesla(lozinka). To tam vyplníš 2x a po potvrzení hesla přes mail se pak už rovnou přihlásíš ke svému účtu krabičky ENC. Doporučuji si pak stahnout aplikaci HAC ENC. Přihlásíš se tam stejně jako na webu.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
29. 01. 2021 15:38
@povídek:díky za radu, zítra udělám.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
29. 01. 2021 15:40
@pivisek.......
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
29. 01. 2021 16:22
Tak dnes mi připsali na HAC účet i druhou krabičku od ARZ. Tak teď tam mám jak HAC tak i ARZ. Částky naprosto souhlasí i časy a průjezdy.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
20. 04. 2021 09:12
Zdravím

nevíte proč nefungují stránky ARZ. Mám od této společnosti ENC krabičku na mýto i s kreditem tak snad neskončí v koši.

Děkuji
Re: ENC krabičky pro placení mýta
20. 04. 2021 09:38
Přečíst pár příspěvků zpět, odpověď tam jistě najdeš.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
20. 04. 2021 13:59
JJ

kdo hledá najde, vše vyjasněno.

dík
Re: ENC krabičky pro placení mýta
29. 04. 2021 17:56
Zdravím,
už se vi, bude aj toto léto zimny tarif na dálnicích?
Potěšilo by..
Re: ENC krabičky pro placení mýta
30. 04. 2021 09:52
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
30. 04. 2021 10:00
Mimosezónní ceny = úspora několika procent... smoking smiley
Covidová sleva? grinning smiley
Re: ENC krabičky pro placení mýta
30. 04. 2021 13:00
Jednak zlava cca 15 % a idem nabijat 3x ENC, tak aku rezervu nechat..
Re: ENC krabičky pro placení mýta
30. 04. 2021 13:53
Ano, slevě rozumím, ale budou dávat slevu stále, co tu bude covid s námi? Asi ne. V tom mi připadal dotaz hloupý.
Pokud jedeš Maarly až v sezóně, tak nabiješ až před odjezdem, ne? Křišťálovou kouli tady nikdo nemá, aby ti řekl, co bude.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
14. 05. 2021 17:38
Ahoj vespolek! Už jsem toho po HR nacouval, co jiný nenajel dopředu, a přece mám problém a prosím o radu.
Pojedu po dálnici ("Y"winking smiley z Puly až do Splitu. Úsek "Y" budu platit cash nebo kartou, ale na dálnici cca od Rjeka a dále mám ENC krabičku. Neporadí někdo, jak ji mám u Rjeky aktivovat? To musím sjet z dálnice (na konci "Y"winking smiley a znovu najet? Předem děkuji za rady.

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: ENC krabičky pro placení mýta
15. 05. 2021 12:30
A nedá se po aktivaci u provozovatele použit ENC i na istrijském ypsilonu?

[www.google.com]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil MartinR (15. 05. 2021 12:33).
Re: ENC krabičky pro placení mýta
15. 05. 2021 15:57
Vřelé díky Martine, přes tvůj odkaz jsem se proklikal až k FAQ na Bina-Istra.com:
Zařízení HAC ENC můžete používat na Istrii Y s předchozím kódováním zařízení na jednom z prodejních míst Bina-Istra (v tunelu Učka, na mýtě Umagu nebo na mýtě v Pule), od pondělí do soboty od 7:00 do 19.00. Zdůrazňujeme, že každý dálniční koncesionář má samostatný předplatitelský účet a podmínky použití v závislosti na vybraném balíčku ENC.
Přes Umag pojedu ve čtvrtek, tak se tam pokusím o "kodiranje uređaja". Snad v těch FAQ nelžou ? Děkuju thumbs up

smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: ENC krabičky pro placení mýta
29. 05. 2021 21:23
Dobrý den všem.

Mám prosbu na majitele ENC krabiček. Nenajde se nějaká dobrá duše, která by mi půjčila ENC krabku v termínu od 17.8. do 30.8.2021. Bydlím v Karviné, takže někdo ochotný, který bydlí někde v dojezdové vzdálenosti MS kraje.
Poctivost zaručena, dobiju si kredit přes net. Odměna ve formě dobrého vína z Hvaru zaručena. Klidně využiju i dvě (pro kamaráda).

Děkuji.
avatar
mdr
Re: ENC krabičky pro placení mýta
30. 05. 2021 09:36
To už si kup vlastní, loni jsi si taky půjčoval ;-)
Re: ENC krabičky pro placení mýta
30. 05. 2021 09:52
A to byl takový problém si ji koupit? Teď už se to asi nevyplatí, když budou měnit systém.
avatar
mdr
Re: ENC krabičky pro placení mýta
30. 05. 2021 10:48
Ale není problém, já svoji klidně půjčím, stejně jako loni. Poctivost kolegy marosh potvrzuji.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 171
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.