Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ENC krabičky pro placení mýta

Autor misan007 
Re: ENC krabičky pro placení mýta
26. 05. 2019 20:44
Ano, tuto funkci znám a využívám ji. Jde o možnost, kdy registrovaný majitel krabky (=admin) může nastavit omezení přístupu ke krabce přes web těm (sub)uživatelům, kterým krabku půjčuje. Nelze tím však změnit hlavního majitele krabky (registrovaného při koupi), to lze pouze osobně a fyzicky na obslužném místě (HAC). Lze ale změnit přístupové heslo admina (při faktické změně majitele krabky).



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Marius (26. 05. 2019 20:47).
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
26. 05. 2019 20:57
marius - dobré infothumbs up
Re: ENC krabičky pro placení mýta
29. 05. 2019 06:30
Ahoj doufám, že nenosím dříví do lesa. Odpovědi na některé příspěvky a dohady jsou na této adrese. Zdraví Mirek [www.uamk.cz]
Re: ENC krabičky pro placení mýta
29. 05. 2019 08:26
UAMK nikdy nezklame a pár blbostí si neodpustí.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
29. 05. 2019 17:39
komu věřit více? UAMK nebo HILL - tady je to celkem jasnýthumbs up smileygrinning smiley
Re: ENC krabičky pro placení mýta
29. 05. 2019 19:08
Za B je správně grinning smiley
Re: ENC krabičky pro placení mýta
18. 06. 2019 20:11
Ahoj před týdnem jsem kartou platil ENC z banky se peníze poslali ale u HAC to nahlásilo nějaký problém.Tak si s HAC už týden dopisuju v angličtině. Napsali mi že musím pár dní počkat až se částka objeví v jejich bance. Zítra tam budu psát znovu.
Stalo se to někomu taky??
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
19. 06. 2019 09:48
jo, jo vildo stalo, ale z mé karty mi to peníze neodečetlo, tak to zatím neřeším a na ENC po návratu budu mít +10HRK. Takže s nabitím vyjdu.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
19. 06. 2019 12:20
Vildo , a máš peníze opravdu odečteny (vidíš v pohybech jako mínus) ? Nejsou náhodou jen blokovány ?

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: ENC krabičky pro placení mýta
19. 06. 2019 13:02
Vildo, pokud jsem dobře pochopil, tys posílal peníze převodem z účtu na účet?
Re: ENC krabičky pro placení mýta
19. 06. 2019 13:19
Ahoj platil jsem kartou jako to dělám už asi 6 let. Ale na stránkách HAC mi to napsalo Transakcija odbijena i nije refundirana tak jsem to reklamoval v mojí bance a ta mi potvrdila že peníze odešli. A na HAC jsem psal dnes znovu jestli už vidí tu platbu a odpověď mi ještě nepřišla.
Tohle je jejich první odpověď

We got a response from the technical service.

For a transaction of 10.06.2019. refunds were made:

SHOP_OR_568438 - the refund was made : 2019-06-14 12:23:45; approval number: 915706.

Please contact the bank that issued your credit card for all the information.

Sometimes it takes a few days for the funds to be visible.

Please send us feedback when the funds are visible.

Best regards,



Kata Aračić
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
19. 06. 2019 13:53
vildo, podle toho co píšou, tak ti tu platbu v pátek refundovali, tak snad to nebude dlouho trvat a budeš mít lováky doma.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
19. 06. 2019 13:59
Aha tak já to špatně pochopil oni to vrátili já myslel že mám čekat už se to ukáže v jejich bance
Díky
avatar
mdr
Re: ENC krabičky pro placení mýta
19. 06. 2019 14:40
A jinak platba kartou funguje? Chystám se vyrazit za týden, ale kredit bych chtěl navyšovat až těsně před cestou a nerad bych měl nějaké problémy.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
19. 06. 2019 15:08
Ahoj tak tam mají s těmi kartami asi nějaký problém, teď jsem zkusil zaplatit kartou z jiný banky a povedlo se mi to napodruhé. Poprvé ale hned přišel email od HAC i od banky o neúspěšné transakci to se mi před týdnem nestalo. A když jdeš platit kartou tak se ti ukáže červený text - Něco v tom smyslu že máš počkat a nevypínat prohlížeč než se ti ukáže zpráva o úspěšné transakci.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
19. 06. 2019 19:36
Už se tady řešilo, že to může při určité konstelaci dělat i prohlížeč.
avatar
mdr
Re: ENC krabičky pro placení mýta
20. 06. 2019 09:46
Zatím se mi to nestalo, uvidíme. Ještě mám dostatečný kredit na cestu od Goričanu po Sv.Helenu a na najetí na A1, tak když tak to budu řešit až tam.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
20. 06. 2019 23:08
pánové, dnes jsem si poprve dobil kredit na ENC u benziny Crodux. Podáte krabku, on ji odpípne, zaplatíte a pokračujete. Dobít lze pouze částkou 100, 300 nebo 500 lasiček, ale má to jeden háček. Na kreditu ENC se mi to neobjevilo, přesto mě přes mýtnici pustili. (Krabku mě odpípli ručně v budce. už mě nejde baterie) Co jsem zvrznul?



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Grizzly (20. 06. 2019 23:48).
Re: ENC krabičky pro placení mýta
21. 06. 2019 10:32
Myslím že jsi nezvrznul nic, Crodux určitě není on-line na systému HAC nebo ARZ, na zaúčtování kreditu na tvůj účet bych počítal aspoň den nebo dva.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
21. 06. 2019 10:44
Grizzly
Nějakej zůstatek od minula tam byl, ne? A na ENC můžeš jít jednu jízdu do mínusu. Do 15 dní se ti tam objeví to dobití a všechno je OK
Re: ENC krabičky pro placení mýta
21. 06. 2019 10:53
Nebo si koupil kredit druhého provozovtele, než máš. To se mi jednou stalo, když jsem si dobíjel v Jelse v tisaku. Opakovaně jsem říkal ARZ, dokonce ukázal i manuál s logem a ženská nabila HAC. Naštěstí s pomocí Jitky dořešeno.
avatar
mdr
Re: ENC krabičky pro placení mýta
21. 06. 2019 18:36
Právě jsem dobil 450 KN, všechno proběhlo úspěšně.
avatar
mdr
Re: ENC krabičky pro placení mýta
21. 06. 2019 18:45
A už mám kredit připočtený, trvalo to pár minut. Platba kartou VISA.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
21. 06. 2019 22:52
Platba kartou , na účtence je HAC, krabka je taky HAC, na účtence však nevidím moje číslo krabky, ale číslo účtenky. Krabkou jsem platil u mýtnice u obsluhy protože mě kiksla baterka. Nevím ale zda můžeš do minusu u obsluhy. U normálního prujezdu branou ENC ano. Dokonce když stihnu průjezd přes Záhřeb na Sv.Helenu za 20 minut, vjíždím do dalšího úseku i s minusem bez problémů.
Na ten zápis kreditu co jsem zaplatil u Croduxu však stále čekám.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
24. 06. 2019 20:53
Moc se omlouvám, že zde asi spamuji. Nicméně marně hledám nějaký odkaz na formulář k pořízení ENC. Kdyby byl ještě návod pro blbý, tak by to bylo super. Kdyby někomu můj příspěvek vadil, okamžitě ho smažu. Děkuji předem.

Js13 Pelješac Blaževo
avatar
mdr
Re: ENC krabičky pro placení mýta
24. 06. 2019 21:44
Zajímavé, na stránce hac.hr jsem formulář také nemohl najít, ale pomocí vyhledávání na fóru jsem se k němu dopracoval:

[hac.hr]

Vyplníš, zajdeš na prodejní místo, koupíš, jedeš.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
24. 06. 2019 22:08
Moc děkuji.

Js13 Pelješac Blaževo
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
25. 06. 2019 07:24
Stále čekám na dopsání kreditu co jsem zakoupil ve čtvrtek u Croduxu. Chtěl bych vyrazit na výlet a na účtu stále minus 200 Kn. Asi tam budu muset napsat.
Dobito správně u HAC, jen na účtence nevidím moje číslo ENC.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
25. 06. 2019 07:59
Po zkušenosti Grizzlyho jsem raději kredit dobil platební kartou na stránkách HACu. Druhá asi bezpečná možnost je zakoupení ENC bonu, ten by se měl dát aktivovat v mobilní aplikaci HACu.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
25. 06. 2019 08:02
Medvěde, třeba si dobil svojí krabku prodávající...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 45
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.