Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ENC krabičky pro placení mýta

Autor misan007 
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
19. 04. 2019 19:52
Jezdil jsem s cizí registrací snad 5 let. Klidně bych si jí půjčil, protože teď bohužel nevím kde ta mrcha krabka je schovaná.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
08. 05. 2019 13:27
Přenechám krabičku ENC kat.II z důvodu prodeje auta.Už nepotřebuji. Koupeno 7/2013. Kredit na krabičce 192 HRK. Nabídněte do SZ

Primošten 2x, Brist 3x,Starigrad Paklenica,Omiš,Petrčane,Split-Stobreč,Gradac,Brodarica, Drašnice, Kalebova Luka
Re: ENC krabičky pro placení mýta
08. 05. 2019 13:45
Mám zájem o krabičku. Zavolejte na tel. 775 370 600, nebo pošlete tel. číslo na mail na josef.krecmer@barocco.cz
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
09. 05. 2019 09:22
Zdravím.
.... jen malá věcná. Krabička je vedená na jméno a podepsali jste smlouvu, tudíž pokud ji někomu darujete, prodáte či vám ji někdo ukradne, musíte počítat s tím, že pokud na ni udělá duh ( a to se v pohodě dá), budou to vymáhat i s penále na VÁS!!! yawning smiley
Re: ENC krabičky pro placení mýta
09. 05. 2019 10:49
Grizzly se probudil po nočním spánku a ihned dal velmi dobrou radu.thumbs upthumbs upthumbs up.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
09. 05. 2019 13:26
Omlouvám se , nedošlo mi, že na takové fajn fórum chodí i zmetcismileys with beer
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
09. 05. 2019 14:11
Teď se v tom přestávám orientovat........kdo a proč?
Re: ENC krabičky pro placení mýta
09. 05. 2019 15:17
Renore, pokud si přešel na auto skupiny jedna, stačí nechat krabku přepsat. Ale i tak tvé následné reakci nerozumím.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
09. 05. 2019 17:17
Reagoval na to co psal Gryzly, ze se najdou zmetci, kteří udelaji dluh a nevyrovnaji to. Nemyslel nikoho konkretniho. Ale neco na tom bude, clovek musi byt dneska opatrnej.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
10. 05. 2019 07:51
Nemyslel jsem opravdu nikoho konkrétního, ale popsal jsem situaci ke které může dojít, třeba i při krádeži.
Ještě něco chytrého doplním.
Já si krabku dobíjím z domova přes internet banku na určitou sumu a běžně se mi stává, že udělám více výletů než mám naplánováno a finance na cestu domů nestačí. Neřešim to a jedu. Podmínkou je, že při vjezdu na dálnici musím být v plusu, třeba jen 10Kn. V Záhřebu odpípne výjezd a již jsem nějakých - 200Kn v minusu (jedu z Ploče a pokračuji dál na Varaždín). A ted pozor. Pokud se mi podaří přejet neplacený úsek v Záhřebu do mýtnice Sv.Helena asi do 30min, nestačí se částka odečíst a já projedu i s minusem na krabce další úsek. Doma pak druhý den přes internet vše srovnám. Minimální částka při dobíjení přes IB je 100Kn. Kamarád na to zapoměl a přišla mu domů obsílka.
Není nad to, koupit si ENC vlastní, je to otázka 5 - 10 minut.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
10. 05. 2019 15:47
viete mi niekto poradit ci bude ENC krabicka fungovat kedze som stratil drziak?
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
10. 05. 2019 16:40
Funguje normálka vytáhneš ruku z okna ,na držáku nezáleží alespoň u krabičky HAC nejnovější a i starší větší . Nevím zda ostatní krabičky od ARZ kde někdo říkal ,že je nějaká kontakt ?

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: ENC krabičky pro placení mýta
10. 05. 2019 18:46
aj by som sem dal foto len neviem ako
Re: ENC krabičky pro placení mýta
10. 05. 2019 19:14
Krabku, co mám od arz, tak se vložením do držáku "zapne". Ale určitě by šlo vyřešit vložením čehosi, co by jazýček držáku nahradilo.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
10. 05. 2019 19:17
su tam take dva kusy umele a na nich bodka cierna ako daky kontakt...uz som aj ja rozmyslal tam nieco umele vlozit ci to bude fungovat...ze ked sa to ako prerusi tak bude fungovat
Re: ENC krabičky pro placení mýta
16. 05. 2019 12:55
omylom pridane



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Viera (22. 05. 2019 19:42).
Re: ENC krabičky pro placení mýta
16. 05. 2019 14:40
co ako preregistrovat?
avatar
mdr
Re: ENC krabičky pro placení mýta
16. 05. 2019 15:25
Grizzly díky za rady. Že je možné vjet na dálnici s libovolným plusovým kreditem a pak udělat dluh jsem věděl, ale informace o tom, že se částka odečte až po 30 min. je pro mě nová.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
16. 05. 2019 18:23
mdr - to je neoficiální a nikdy na to nespoléhej. Mě to zatím vychází - 2x bez problémů v minusu.thumbs up smiley
Re: ENC krabičky pro placení mýta
16. 05. 2019 19:49
Že k odečtení projeté částky nedojde hned jsem zaregistroval. Ale jen jako zajímavost, protože jsem nepotřeboval řešit nedostatek kreditu. Ale určitě se nedá spoléhat na tu 30 minutovou toleranci. Podle mého názoru je ta doba daná zatížením systému. Při velkém zatížení prostě nestíhá. Mohu dokumentovat na sjezdu Čakovec, kdy jsem se po cca 5 minutách znovu vracel na dálnici a už bylo odečteno.
avatar
mdr
Re: ENC krabičky pro placení mýta
17. 05. 2019 08:58
No já nevím, ale mám pocit, že na velkém červeném displeji na výjezdu z dálnice bylo vždy už odečteno.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
17. 05. 2019 11:11
Toto se děje pokud jedete Lučko - Svata Helena a nikde mezi se abnormálně nezdržujete.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
17. 05. 2019 19:23
Potvrzuji že se jedná o Lučko - Sv. Helena a že při výjezdu ti to ukáže správný odečet, ale při vjezdu u S.H. to ještě mínus neukazuje a ta prodleva je opravdu v systému. Tady záleží na tom, kdy se ti to objeví na účtu. Je to jak v bance. Něco zaplatíš kartou a odečte se ti to někdy hned, jindy třeba po půl dni. Spoléhat se na to ale nedá, to je pravda.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
19. 05. 2019 11:48
Nemyslel jsem to osobně na nikoho, jen taková poznámka. Mohl bys prozradit jak přepsat????
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
19. 05. 2019 20:47
renore - nejjednoduší je koupit novou na mýtnici. zdržení cca 10 minut a je tvojeyawning smiley
Re: ENC krabičky pro placení mýta
20. 05. 2019 09:54
Jenže někdy to nejde a staré je škoda.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
21. 05. 2019 08:27
marius - osobně si myslím, že na 90% ji koupíš. Také jsem ukecal obsluhu na mýtnici když byla půlnoc a pokud chceš používat starou, musíš tak po 4 - 6 letech stejně do ní zasáhnout a přeinstalovat baterii z pevné na výměnnou. Nová baterie tě vyjde zhruba na 120 kč a měníš si jí na své vlastní riziko.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
21. 05. 2019 09:19
O to právě jde - potřebuji ji koupit se 100% jistotou, ale zcela se na to spolehnout nemohu. A mám-li k dispozici starou, chci ji přeregistrovat/sloučit kredit, ale to lze jen v pracovní době obslužného místa.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
23. 05. 2019 11:20
marius - asi jo, tomu se nevyhneš. pokud máš ale starou na jiné jméno, bez majitele se neobejdeš. jestl jsou obě tvoje, neměl by být problém
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
26. 05. 2019 09:18
Pokud máš ENC, můžeš jej spravovat přes web. Když se přihlásíš, klikni na administraci a dále na uživatelská práva (korisnička prava). Dle mého to je možnost změnit uživatele. Je třeba to ale pročíst.
HAC PORTAL
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

mdr
Hosté: 59
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.