Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ENC krabičky pro placení mýta

Autor misan007 
avatar
cvt
Re: ENC krabičky pro placení mýta
20. 12. 2016 18:43
Asi bych nechal ty krabičky v klidu. Nevím, kolik je úspora ale jak to tady čtu, tak to bude rok od roku stále méně.
Kdo chce krabičku, ať si ji koupí a je tady spousta odkazů kde, kdo si chce vystát fronty pojede bez krabičky v pátek a kdo nechce fronty, jezdí jako já ve čtvrtek nebo ve středu, platím kartou a přede mnou jsou tak max. dvě až tři auta.
Každý máme vlastní názor a je fakt, že nikdy a nikde jsem s kartou neměl problém.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
20. 12. 2016 22:49
Ovšem zatím tady nikdo nezmínil tu možnost, jak si ušetřit veškeré starosti s ENC krabičkou, s placením kartou, s frontami a cenami, totiž projet Chorvatskem po staré (ale v současnosti opravené, v dobrém stavu) cestě souběžné s dálnicí, kde navíc není problém s kolonami.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
20. 12. 2016 23:44
Samozřejmě, že ano... Nicméně, od toho zde máme jiná vlákna smoking smiley
Re: ENC krabičky pro placení mýta
21. 12. 2016 00:28
Přesně takovou reakci jsem od Vás čekal, Slavkove spinning smiley sticking its tongue out

(Nejste náhodou zdejší tajný moderátor?)

Jinak myslím, že jsem se od tématu vlákna (příliš) nevzdálil.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
21. 12. 2016 09:17
Já bych ty lidi z dálnice na "starou" vůbec netahal a nechal je hezky tam. Čím víc jich na té dálnici zůstane, tím líp se nám ostatním po "staré" pojde. :-D
Re: ENC krabičky pro placení mýta
21. 12. 2016 09:21
Souhlasím s cvt.
Tak to je a každý si udělá dle svého úsudku.
Bezbřehé kecy.
Zdarec
smileys with beer
Re: ENC krabičky pro placení mýta
21. 12. 2016 18:06
To je přece základ demokracie, dolipo. Toto fórum je přece určeno výměně zkušeností, a nikoliv vnucování vlastních názorů.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
28. 12. 2016 18:44
To: Marius" vůbec jsi mě nepochopil.
S demokracií to nesouvisí.
Vyslovil jsem svůj názor a ty mě tu peskuješ.

Hezký Nový rok.
smileys with beer
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
28. 12. 2016 20:37
Je tu aspoň 1 člověk, kterej si místo ENC pořídil tu karticu? Jestli ne, tak budu 12.7. prukopnik, protože do ni půjdu. Vypadá to, ze tady si ENC všichni pořizujou čistě z časových důvodů. Ja se očekávaným kolonám dokážu vyhnout, takže me víc zajímá finanční stránka věci. A v tom je ta platební karta výhodnější. Myslím tím pořizovací cenu. Ale vlastně nebudu muset řešit ani baterii, kdybych jel autem jiny kategorie tak ani to. Prostě pak už jen samý pozitiva... grinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (28. 12. 2016 20:48).
Re: ENC krabičky pro placení mýta
29. 12. 2016 21:06
dollpa napsal(a):
-------------------------------------------------------
To: Marius: vůbec jsi mě nepochopil. S demokracií to nesouvisí. Vyslovil jsem svůj názor a ty mě tu peskuješ.
--------------

Je to přesně naopak, Dollpo. Pochopil jsem Váš příspěvek a nejenže Vás nepeskuji, ale naopak s Vámi souhlasím: "Tak to je a každý si udělá dle svého úsudku" je přece projevem demokracie, která by na tomto fóru měla panovat. Spíše jste nepochopil Vy mne, navíc mi bezdůvodně tykáte.

I přesto Vám přeji vydařený Nový rok!
Re: ENC krabičky pro placení mýta
29. 12. 2016 21:13
TO Marius. Zde na foru si fšecí noumájní lidi Tikaj.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
29. 12. 2016 21:16
OK, zůstaňte prosím noumájní i nadále, ale raději neTikejte, v dnešní době to může být podezřelé (bomby tikaj).
Re: ENC krabičky pro placení mýta
29. 12. 2016 21:42
Krabičku jsme koupili loni, bohužel až u nájezdu u Plitvic, jeli jsme v sezóně a tak byl všude blázinec. Jinak krabička fungovala, vážně to urychlí.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
29. 12. 2016 23:20
jo a když někomu přeješ vydařený nový rok celý tak se píše s malým, s velkým je to na jen ten jeden densmiling smiley

_______________________________________________________
Re: ENC krabičky pro placení mýta
02. 01. 2017 07:09
To Peter to vím pane.
thumbs up
Re: ENC krabičky pro placení mýta
04. 01. 2017 22:41
Kupoval som teraz novu krabicku vo Varazdine a predali mi len samotnu krabicku a kredit ktory si clovek zvoli, pakety nepredavaju ani mimo sezonu.Mam aj stary model kupeny asi pred dvoma rokmi a tato z konca roka je uz ovela mesia.
Mal som zaujem o paket za 544kn s kreditom 555kn nakolko pojde o darcek a pani len vytiahla so supliku krabicku a vystavila fakturu na 522kn s kreditom na jazdu 511kn.Ponukla aj cenu okolo 620kn a tam sa uz aj kredit dorovnal- ale nepamatam si presne na aku sumu.Ono ale vlastne teraz staci nabit krabicku 100 kunami a z uctu odide iba 78kn.
Najskor som nerozumel preco mi nechce dat paket,tak som skusil otazku ci spikuje engliš.Nestihol som sa cudovat ako sa rozcertila.,,Vy češka a slovačka kako mate problem chcete len english.Jeb..m ja vam english,,thumbs up smiley
Registrovany som uz v systeme bol takze len pipla dalsiu krabicu na moje meno a mohol som odist.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
05. 01. 2017 00:21
Cena ENC krabičky je v tomto případě (koupená mimo paket) 122 kun a za nabitý kredit ve výši 511 kun Vám bylo účtováno (po slevě) 400 kun. (V jednotlivých paketech je pak cena krabičky o něco nižší).
Re: ENC krabičky pro placení mýta
10. 02. 2017 21:29
Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> A když si takhle dopředu nabiješ krabičku a oni
> potom přejdou na dálniční známky, půjčil si jim
> nezúročně slušnou sumičku peněz. Kdo šetří, má za
> tři ....roky ho..o.


Nabíjím pár dní před odjezdem,
pochybuju, že by v červenci zrušili ENC a zavedli známky......
Re: ENC krabičky pro placení mýta
10. 02. 2017 22:15
Děláte dobře, známky se určitě zavádět nebudou.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
12. 02. 2017 16:52
Tak co valeri, vyzkoušel si tu Smart Karticu?
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
12. 02. 2017 19:58
Ještě jí nemám. Zakoupím 12.7. Já jí objevil až po loňským návratu, od tý doby jsem v HR nebyl
Re: ENC krabičky pro placení mýta
12. 02. 2017 20:22
valeri
Smazána citace

A krabicky se nebudes zbavovat? winking smiley

Olomouc



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jiri.velmez (12. 02. 2017 21:32).
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
12. 02. 2017 22:36
piril
Ale já krabku nikdy neměl... Loni jsem ve slabší chvilce o ní uvažoval, dokonce si i počítal návratnost investice, vytiskl si formulář, ale nakonec jsem se na ní vybod. A jsem rád. Tahle Smart kartica, jestli se mi k ní podaří dopracovat, bude pro mě to pravý.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
12. 02. 2017 22:44
Tak pro me to bude prvni cesta,tak si rikam,ze krabicka bude asi to nejlepsi nez hledat cesty kde a co.

Olomouc
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
13. 02. 2017 10:25
piril
"...hledat cesty kde a co.." Nerozumím... Koupíš jí na Lůčku. Kdy a kam máš namířeno?

Pro ostatní majitele
Taková blbost..., kde jste na tom Lůčku parkovali? Na vjezdu k ARZ je závora, pustí mě dál?
Re: ENC krabičky pro placení mýta
13. 02. 2017 11:20
Já jí kupoval na Lúčku v noci, někdy mezi první a druhou ráno, přímo na ENC bráně. Takže jsem zaparkoval kousek před ENC branou napravo u svodidel a ten kousek došel. Mužíka vzbudil, on mi vše nachystal, vysvětlil, zacáloval jsem a šel.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
13. 02. 2017 13:39
valeri napsal(a):
-------------------------------------------------------
kde jste na tom Lůčku parkovali?
Na vjezdu k ARZ je závora, pustí mě dál?
.......................

Pustí, nema problema. Těsně před závorou je po pravé straně velké parkoviště.

[www.google.cz]
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
13. 02. 2017 14:28
Marius
Ale to je pro zaměstnance, počítám že na nějakou čipovou kartu, nebo to otvírá někdo z budky za kamerou



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (13. 02. 2017 14:32).
Tom
Re: ENC krabičky pro placení mýta
13. 02. 2017 14:53
Ahoj, není třeba nikam zajíždět. Stačí zastavit na blikačky před budovou - cca 15m - po pravé straně u svodidel a vyběhnout tam. Stáli jsme tam několikrát. Dokonce i tři auta za sebou. Něma probléma.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
14. 02. 2017 14:15
Napravo je velké parkoviště, kde nás parkovalo víc.Kopuval sem ji loni v červnu v cca 7hod. smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 53
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.