Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ENC krabičky pro placení mýta

Autor misan007 
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
08. 07. 2015 18:09
ZABAK
tak vy jste měli teda pech. prostě na vás se nákup ENC vyřádilo. O to více si vše budete užívat. Přeju hodně štěstí thumbs up smiley
Re: ENC krabičky pro placení mýta
08. 07. 2015 18:25
zdravym vsetkych. mam len otazku, na ktoru je tu urcite odpoved, takze ma prosim neukamenujte. mam ENC krabicku doma, kedze som ju kupoval este v roku 2013 ked som siel na dovolenku, nieje registrovana.
chcem sa opytat, ci ju musim registrovat, ak ano, ci staci poslat mailom udaje k registracii, alebo musim poslat postou. prave dnes sme sa polovickou rozhodli, ze pojdeme, v pondelok planujem cestovat. dakujem
krabicka je HAC
staci vytlacit ich formulas zo stranky, vypisat, oskenovat a poslat, alebo treba postou. alebo je este mozne, ked pojdem, tak budem ma vypisany ten papir a na varazdine napr. ma zaregistruju. mam v tom hokej



Upraveno 2krát. Naposledy upravil boborr (08. 07. 2015 18:35).
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
08. 07. 2015 19:09
Zkus to emailem Hac info-naplata@hac.hr ti odepíše jestli jim to stačí nebo to budou chtít poslat poštou
Re: ENC krabičky pro placení mýta
08. 07. 2015 20:22
zaslane, dam vediet vysledok. pre istotu som oskenoval uz aj ich prihlasku spolu s pasom. mozno to hned zaregistruju.


Takze registracia prebehla uspesne. ENC krabicka zaregistrovana. dosiel mail s potvrdenim o registracii spolu aj s prihlasovacimi udajmi.
zaslal som otazku spolu s vyplnenou oskenovanou prihlaskou, a oskenovanym pasom spolu so ziadostou.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil boborr (09. 07. 2015 13:33).
Re: ENC krabičky pro placení mýta
09. 07. 2015 21:44
Také jsem kupoval v roce 2012 v Ogulinu, v září v neděli odpoledne, zažil jsem ochotu, ihned to registrovali do jejich systému.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
10. 07. 2015 07:32
Stejná zkušenost v Ogulinu, ale loni. Podrodnosti uvedeny tady.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
10. 07. 2015 22:21
Pali.B napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Stejná zkušenost v Ogulinu, ale loni. Podrodnosti
> uvedeny
> [url=http://forum.ihvar.cz/read.php?4,80772,243014
> #msg-243014]tady[/url].

To jsem si před odjezdem četla, ale blbka nenapsala kde že jsi to kupoval - jsem si říkala že v neděli dopoledne na Lučku problém přece nebude - no chyba, věřím, že i v neděli bychom to na Ogulinu koupili. Hledala jsem to pak na benzince když jsme jeli po dálnici, to už jsme ale byli za Ogulinem.

Já se Vám tady drze zeptám - je třeba teď s tou krabkou něco dělat, nebo jí mám jen dobře uklidit - pokud možno tak, abych jí za rok našla že ano :-D Přihlašovací údaje jsme k tomu žádné nedostali, podařilo se mi ale ale přihlásit přes přihlašovací jméno a heslo kde jsem použila číslo ENC. Po přihlášení bylo vidět jméno, stav ENC a dívala jsem se, že přes to jde i dobýt následně. Je to takto vpořádku a vážně s tím už nemusím nic dělat? Děkuji za radu.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
10. 07. 2015 22:31
Nemusíš a ani s ENC nic nedělej. Zabal do krabičky a za rok vytahneš.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
10. 07. 2015 22:46
Morten: Děkuji. Mám jí tu vedle sebe, tak dobře uklidím - hlavně, abych jí za rok našla :-D Ještě jí budeme muset trošku nabít - to ale stačí až na cestu z5
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
11. 07. 2015 08:04
Pali.B napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Stejná zkušenost v Ogulinu, ale loni. Podrodnosti
> uvedeny
> [url=http://forum.ihvar.cz/read.php?4,80772,243014
> #msg-243014]tady[/url].


to jsi tam vjel doleva do toho protisměru? k té závoře? ani jsi mýtnicí neprojel? ... a po nákupu jsu zase vjel na dálnici s lístkem s lučka?
Re: ENC krabičky pro placení mýta
11. 07. 2015 16:10
to: vasnivykolista

Přesně tak. chtěl jsem zůstat stát mezi branami ještě před výjezdem, ale pracovník na bráně mě poslal k té závoře - FOTO
A po nákupu jsem pokračoval zpátky na dálnici a při výjezdu v Šibeniku jsem dal obsluze na mýtné bráně pro CASH krabičku ENC a lístek z Lučka. Mýtné bylo tedy zaplaceno už krabičkou. smoking smiley
A teď už jezdím jen přes přes brány ENC.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Pali.B (11. 07. 2015 16:14).
Re: ENC krabičky pro placení mýta
11. 07. 2015 17:11
Vcera a dnes ENC funguje na vybornou.
smileys with beer
Re: ENC krabičky pro placení mýta
17. 07. 2015 14:50
Nevíte náhodou když si dobiji krabku kdy se mě to objeví ve výpisu? Včera jsem nabyl a zatím nic.
ENC - po akej dobe sa dobitie objaví na výpise.
17. 07. 2015 14:59
Ja som dobíjal pre 3-mi daňami. Na výpise to bolo do 10 minút.
Re: ENC - po akej dobe sa dobitie objaví na výpise.
20. 07. 2015 05:57
Pořád nic. Co s tím? Mladý v pátek odjíždí a zustatek mám 170kuněk..
Re: ENC - po akej dobe sa dobitie objaví na výpise.
20. 07. 2015 07:34
kouknout na vypis na karte a zkusit reklamovat?
Re: ENC - po akej dobe sa dobitie objaví na výpise.
20. 07. 2015 08:01
V prvom rade pozri,či máte stiahnuté z účtu v banke.Ak áno,potom by som si stiahla potvrdenie o platbe,a reklamovala.Je dosť možné,že platba neprebehla.Inak skutočne do pár minút od zaplatenia nabieha email i kredit.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
20. 07. 2015 09:05
Tak krabička jde i kousek do mínusového kreditu, ne?
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
20. 07. 2015 09:48
Do minusu to jde, ale pouze jednou a doplatit to musíš do 1 měsíce
Re: ENC krabičky pro placení mýta
20. 07. 2015 10:09
To Ajaxovi,
a jak si dobíjel kredit, platebním příkazem nebo kartou?
Předpokládám, že bankovní kartou v položce "Nadoplata kreditnom karticou". Po vyplnění všech políček a odeslaní by ti měl přijít email. Máš krabičku od ARZ, takže si myslím, že tam minimálně jeden email o platbě dojde. My co máme krabičku od HACu, tak nám chodí po dobití emaily dva.
Jestli ti nedošel email od ARZ a v internetovém bankovnictví nevidíš peníze blokované, nebo odečtené, ta se ti dobití nepovedlo a musíš to zopakovat.
V případě postupovat jak píše Vierka, ale zatím jsme tu nezaznamenali případ, že by někdo dobil kartou a kredit mu nebyl, i přes odepsání peněz z účtu, připsán.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
20. 07. 2015 17:17
Takže platba neproběhla. Zítra to zkusí znovu. Díky.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
20. 07. 2015 20:10
Já měl problémy s platbou u HACu přes kartu, banka mi to strhla, jelikož se týden nic nedělo, tak jsem zaplatil kartou znovu, vše proběhlo skoro hned a má první platba po reklamaci na HACu mi bude vrácena na účet - takže vše OK
Re: ENC krabičky pro placení mýta
21. 07. 2015 06:50
Problém s platbou proběhl uspěšně. Předtím jsem napsal majitele karty sebe místo syna. Jsem to ale hlupák.thumbs up smiley Díky všem za rady. Když to znáš je to brnkačka.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
21. 07. 2015 08:08
Dobrý den. Nemáte někdo na půjčení ENC krabičku? Termín od konce července do cca 10.8.2015, okolí ZL, VS, Přerov, OL, VM, Val. Klobouky- Trenčín a blízké okolí. Jedu jenom letos tak se mi nevyplatí ji pořizovat. Můj mail polda.h@seznam.cz Děkuji
Re: ENC krabičky pro placení mýta
22. 07. 2015 10:39
ja som dobíjal ENC od HAC včera večer okolo 20hod, prebehlo to rýchlo a bez problémov, asi do 5 minút bol kredit pripísaný, prišiel aj e-mail že to bolo úspešne dobité.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
22. 07. 2015 16:37
Já taky, no problemosmileys with beer
Re: ENC krabičky pro placení mýta
24. 07. 2015 13:35
Zdravím a prosím....včera jsem zaplatil kartou nadoplatu računa enc od ARZ a platba proběhla, ale na účtu enc nic. Info z banky je, že platba úspěšně proběhla, ale obchodník si ji ještě neodečetl....Další platba již nejde provést sad smiley Nemáte někdo čerstvou zkušenost? Díky LA
Re: ENC krabičky pro placení mýta
27. 07. 2015 11:26
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda by někdo nepůjčil ENC krabičku na dovolenou v termínu od 8.8. 2015 do 19.8.2015. Záloha za krabičku není problém. Okolí Valašského Meziříčí. Děkuji za nabídku: email: katerina.hrstkova@centrum.cz
Re: ENC krabičky pro placení mýta
27. 07. 2015 11:37
Ahoj kolegové, mám prosbu, v pátek se mi vrátil šéf z Chorvatska, a na mé doporučení si při cestě zakoupil ENC krabičku, když přijel domu tak se podíval na výpis a zjistil, že ho "okradli" a dnes ráno mi hodil ENC na stůl, že když jsem mu to tak vychválil tak ať s tím něco udělám. Jde o to, že při zpáteční cestě mu omylem naučtovali skupinu 2, a tím vzniknul problém, poprosím kam napsat reklamaci a jak by to asi mělo být napsané aby se to vyřešilo? díky moc za pomoc
Re: ENC krabičky pro placení mýta
27. 07. 2015 12:35
Ivosi, zjisti od šéfa na jaké mýtnici to chybné vyúčtování proběhlo, cca v kolik hodin a hlavně jakým autem jel. Pokud auto bude odpovídat krabičce pro jakou byla zakoupena, tak napiš na info-naplata@hac.hr a kredit mu navýší zpětně. Na každé mýtné bráně je kamera, tak mají možnost případnou stížnost ověřit.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 55
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.