Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ENC krabičky pro placení mýta

Autor misan007 
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
23. 06. 2015 19:10
Zkus prvně zkontrolovat účet jestli máš nezaúčtovanou platbu pokud ano tak ještě se podívat na účet ENC (objevit by se to mělo do 24h)
Pokud nebudeš mít nezaúčtovanou platbu tak to zkus znovu občas se to stane že dobití neproběhne
Re: ENC krabičky pro placení mýta
23. 06. 2015 19:11
Stalo se mi totéž a vyhodnotil jsem to tak, že peníze neodešly. Tak jsem to zopakoval a dopadlo to stejně. Následující den jsem pro jistotu zkontroloval dobití ENC a výsledek je, že mám nabito už i na příští rok.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
23. 06. 2015 19:13
Zdravím ,dnes som pozrela výpis z ENC za prejazd tunelom hore,dole mi strhlo 1x 20 kun,potom mi 2x 10 kuna vrátili apo dvoch dňoch mi zasa 1x20 kuna odrátali.Na moj dotaz mi odpísali že som mala auto do II skupiny,alebo príves.Napísala som im špz auta a že mám vw golf,bez prívesu.Zatiaľ odpoveď žiadna. Som zvedavá.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Viera (23. 06. 2015 19:14).
Re: ENC krabičky pro placení mýta
24. 06. 2015 07:01
ivos napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj kolegové, dnes jsem se pokusil dobít ENC od
> HAC, vše proběhlo tak jak má a po posledním
> potvrzení platby se mi na obrazovce objevilo
> toto:
>
> HTTP Status 404 - /WrongPage.htm
>
> type Status report
>
> message /WrongPage.htm
>
> description The requested resource is not
> available.
>
> Apache Tomcat/7.0.57
>
>
>
> Prosím o radu co se to stalo??? Díky Ivoš

Ivoši, po placení tě to má vrátit na stránku, která tě informuje o výši kreditu po dobití a zřejmě tam vznikl nějaký problém s načtením stránky. Každopádně nedavej F5, jinak by se platba provedla znovu. Počkej si, jestli ti do emailu prijdou dvě zpravy od HACu. Jedna je o přiděleném čísle tvé webové transakcí a druhá zpráva je s účtem. Pokud to dorazi, tak je všechno OK a platba proběhla. Pokud nedorazilo nic, tak bych radši na úctu zkontroloval jestli tam nejsou rezervovány peníze za onu platbu kartou. Pokud ne, tak můžeš dobití s klidem provést znovu.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
24. 06. 2015 09:02
Tak Vám všem moc děkuji za cenné rady, ale asi se jednalo o planý poplach, ještě včera se na výpisu jednotlivých průjezdů mýtnými bránami objevilo navíšení kreditu o zaplacenou částku, a dnes už i dorazily ty dva e-maily jak píše isquash, takže to vypadá že je vše OK. Ještě jednou díky všem co dokáží poradit.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
24. 06. 2015 11:42
Vidíš že dojde email jsem zapomněl
Hlavně že jsi dobil kredit a teď tradá k moři
Re: ENC krabičky pro placení mýta
24. 06. 2015 15:11
Suma upravená,20 kuna vrátených.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
25. 06. 2015 09:33
Moc prosím, poradí ten kdo v poslední době kupoval ENC kde koupit? Jsme v Šibeniku, na výjezdu z dálnice nám řekli že tady krabičky neprodávají, pojedeme odtud v úterý odpoledne, takže přes den, sjíždět budeme na Lučku - musíme, jedeme do Čateže, poradíte kde jí tedy koupit? Moc děkuji.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
25. 06. 2015 09:57
Podle tohoto vypadá snad Zadar východ
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
25. 06. 2015 09:58
Ahoj

kupoval jsem na mýtnici Zadar 2, myslím východ, okolo Šibeniku je nemají, to jsem zkoušel - jezdím tam.
Dnes jsem platební kartou nabil krabičku ENC od HAC. Asi minuta a po přihlášení už byla
částka na výpisu. Zkusil jsem 300 kun a odečetlo mi 234,78 kun. Tak paráda. :-)

bob



Upraveno 1krát. Naposledy upravil bioubi (25. 06. 2015 10:32).
Re: ENC krabičky pro placení mýta
25. 06. 2015 10:00
Krabku jsem koupil na Lučku, obsluha vzbuzena, ale vše šlo ráz na ráz. Jen jsem měl připraven formulář od HACu, tak jsem dostal jiný. Měl jsem problém se zaznamenáním krabičky na průjezdech. Již na Lúčku jsem mával s krabkou jak na prvního máje v průvodu, než šla závora nahoru. Při sjezdu na Zagvozdu taktéž, dále u tunelu už to bylo lepší. Cestou zpět, při příjezdu na Dugopolje mi to dokonce otevřelo závoru na keš. Asi jsem jí vždy neměl v té správné poloze.
Teď jsu teprve zkoumat, co se se kde na krabce odečetlo či přičetlo.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Zahajskej (25. 06. 2015 10:05).
Re: ENC krabičky pro placení mýta
25. 06. 2015 10:29
Zrejme si vošiel do predajne ARZ, namiesto HACu, preto si musel vyplniť nové tlačivo. Myslím, že sú tam obe blízko pri sebe.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
25. 06. 2015 10:52
Byl jsem rád, že se mi někdo jednu hodinu či dvě hodiny po půlnoci (nevím, kolik přesně bylo) vůbec věnoval. Mohl jsem tam klidně rozebrat půlku mýtnice a naložit do auta, nikdo si mě nevšímal a to jsem tam kroužil dost dlouho. Až teprve, když jsem za jedním oknem zaregistroval světlo a viděl človíčka v poloze umakartové čelo, tak jsem na něj zabouchal. Ten si málem rozbil hlavu o strop, jak vyletěl. Hlavně že jsem koupil.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
25. 06. 2015 17:31
To vám v tom výpisu ukáže kde jste kolik platili? Mě se objevil pouze zustatek.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
25. 06. 2015 17:47
AJAX
co se týče HAC tak jo.
Mám tam přesný datum i čas na sekundy, kdy a kde jsem projížděl jakou mýtnicí (pokud jsem tomu dobře rozuměl, že se ptáš na výpis ENC poplatků z dálnice) a to za celo dobu platnosti krabičky (mám ji 3 roky).

u HAC se hlásíš zde: ENC od HAC



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Grizzly (25. 06. 2015 17:50).
Re: ENC krabičky pro placení mýta
25. 06. 2015 17:48
Ajaxovi:


A co se týče ARZ.

Přihlásíš se na enc.arz.hr, klikneš na "Izvješća", pak na "Pregled prolazaka", vybereš račun a časové období a pak klikneš na "Pregled"



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Zoomer (25. 06. 2015 17:51).
Re: ENC krabičky pro placení mýta
25. 06. 2015 17:54
To Zoomer. Díky Funguje to. Jsem nevěděl že mám ještě takové rezervy Myslím si večer zajdu na dvě čepuvky.thumbs up smiley
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
25. 06. 2015 18:04
Pánové, jedna otázka jen pro zajímavost.. To se na mýtnicích prodávají ENC od obou společností a ty si můžeš vybrat, nebo to záleží na úseku kde jedeš a ty pak platí všude?
Re: ENC krabičky pro placení mýta
25. 06. 2015 18:11
Toš to nevím. Rekl jsem že chci ENC a dal mě tu od ARZ. Zádný výběr. Hele už jsi zbalený?.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
25. 06. 2015 18:13
JASNĚ, RÁNO ZAČÍNÁM NOSIT VĚCI DO AUTA
za 1 hot smiley hot smiley hot smiley
Re: ENC krabičky pro placení mýta
25. 06. 2015 18:27
Jiri.velmez, Bioubi: Díky moc za tip! Ještě se zeptám - když pojedeme od Šibeniku tak k tomu mejtu zajedeme, koupíme krabku a vrátíme se zpět na dálnici bez průjezdu - je to tak? Neznám ten sjezd, proto se raděj ptám. Děkuji.

Zahajskej: Jsi měl štěstí s tím Lučkem - my projížděli v neděli po obědě a bez úspěchu :-/
Re: ENC krabičky pro placení mýta
25. 06. 2015 20:03
Grizlly na Lucku prodávají obě, od bosiljeva dolů už jen HAC směrem na rijeku zas jen arz... Je to podle provozovatele dálnice...
Re: ENC krabičky pro placení mýta
25. 06. 2015 21:21
Tak jsem podle zde výše uvedeného návodu provedl registraci u ARZ a i jsem se juknul, jak jsem kde platil. Nemám odečtenou ještě platbu z Demerje. Jak jsem uvedl dříve, že se mi otevřela závora na keš a pak teprve ta správná, tak si vzpomínám, že za mnou bylo najeto další auto a to dost blízko. Že by mi otevřel závoru on? Pokud se tak stalo a platba mi nebude stržena (protože bude stržena tomu za mnou), veřejně se mu omlouvámsmiling smiley V tom případě by se mi krabka vyplatila velmi, ale velmi.
Ještě dotaz, tunel pod Biokovem do Bašky byl v hotovosti či při platbě kartou za 20KN, s krabkou za polovic. Strženo mi bylo jen 7,83KN? To by bylo lepší, než by člověk čekal.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
26. 06. 2015 05:17
Jo s krabkou je za 10 - sleva 21a něco % :-)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jeena (26. 06. 2015 05:18).
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
26. 06. 2015 11:28
Zabak
Většinou se dá před mytnici zastavit a potom otočit a až budete sjíždět z dálnice tak dáš obsluze lístek s vjezdem na dálnici a krabičku ENC

nebo varianta 2 po zakoupení krabičky projedete bránou a zaplatíte. Za mytnicí se otočíte a zpátky a dálnici už projedete pruhem ENC
Re: ENC krabičky pro placení mýta
26. 06. 2015 11:34
Ano tunel strhne celú taxu a potom polovicu vátí .Píšem to všeobecne,lebo aj keď obe firmy majú odlišný spôsob naratávania zľavy za dialnice,ale výsledok je v podstate čo sa ceny týka ten istý.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
07. 07. 2015 22:11
Hledal jsem info ke koupi, tak snad se nam to z patku na sobotu povede. Kdyz nevyjde Lucko, budu tam brzy rano (v noci), pak jde nejspis koupit v sobotu na Zadar - istok, nebo Dugopolje. Tak snad...
Re: ENC krabičky pro placení mýta
07. 07. 2015 22:39
Re: ENC krabičky pro placení mýta
07. 07. 2015 23:11
Diky, pokud nebude brzky prujezd
Re: ENC krabičky pro placení mýta
08. 07. 2015 16:51
Tak i my jsme nakonec byli úspěšní s ENC krabičkou ale byly to nervy a to jsme kupovali ve všední den přes den. V Zadaru neměli - nabízeli nám pouze rabku + bon, pakety neměli. A ještě to bylo takové podivné, že jsme měli pocit, že někde mají staré krabičky, kterých se chtějí zbavit :-(

Nakonec jsme byli úspěšní v Ogulinu - chlap tam byl úplně vpohodě, vše vysvětlil, fungovat že to bude hned, no pohoda. Manžel říkal, že první člověk, u kterého měl pocit že ví co chceme a jak to funguje :-D Jen tedy prostřední paket za cca 500kn neměli - jen ten nejlevnější a nejdražší, kupovali jsme nejlevnější, vím, že je to nejméně výhodné ale nechtěli jsme v tom mít tolik peněz letos jen kvůli 150kn. Takže tak

Každopádně přeji všem hodně štěstí, je to o nervy ten nákup ale :-/
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 50
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.