Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ENC krabičky pro placení mýta

Autor misan007 
Re: ENC krabičky pro placení mýta
11. 07. 2014 21:54
Dostal som potvrdenie o kúpe, je tam číslo ENC zariadenia, suma ktorú som zaplatil.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
11. 07. 2014 21:59
Slavkov , dík za nabídku, ale ten Ilz - Feldbach mě moc neláká , obvzlášť v noci ... zas tak moc kolečkem točit nemusím - a posádka při tom ani nemůže spát, když je hážeš zleva doprava grinning smiley Projedu si letos tu Hraščicu a uvidím - jedu taky až v sobotu večer, takže Macejl asi nebude přecpaný, ale chci si to zkusit najet (navigace mi navrhla i jiné projetí Ptují, tak uvidím) smiling smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: ENC krabičky pro placení mýta
13. 07. 2014 08:53
Včerejší zkušenost - ze soboty 12.7.2014.
V Goričanu ENC vyprodáno, ve Varaždinu ENC vyprodáno, Posedarje vyprodáno. V Posedarje je měli dostat "sutra", což pochybuji, protože to je neděle.

Odkázali nás na Lučko, že je mají tam. Při sobotním dopoledním provozu jste tam ale raději nezastavovali. Takže tolik. Dobro došli !



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bukovec (13. 07. 2014 23:05).
Re: ENC krabičky pro placení mýta
13. 07. 2014 09:25
Dugopolje koupeno, za 5 minut hotovo.Vcera v 8 rano.
smileys with beer
Re: ENC krabičky pro placení mýta
13. 07. 2014 18:05
Zdravím po delší době.Jak tou čtu tak přidám svoji zkušenost z loňska.Už jsem to sice psal ale to snad nevadí.Pokus koupit krabičku ENC na Lučku se nezdařil.3česká auta u prodejny a prej v neděli nedělaj.Bylo to 16.6.2013 ve 13:30h.
Vyzvedl jsem normálně papírovou kartičku přejel Chorvatsko po dálnici do Dugopolje(Split),zastavil na pravo před mýtnicí čas 17:30 probudil spícícho chorvata klepáním na okno se slovy -Molim ENC.Odpovětˇ nemame a nedělě.Okno vedle samolepka Prodaj ENC 24 sata.Bouchám znovu ukazuju na samolepku znovu Molim ENC.Tedˇodpovedˇ kolik jich chci???Já na něj že jen jednu.Bylo vidět že jednu teda jo ale kdybych chtel víc tak končím.Vpustil mě dovnitř a krabičku mám za 8 minut zaplacenou a vruce.Jo a v sejfu kde je skladujou jich byl tak po20 kusech od všech typů.Beru lístek z Lučka krabičku ENC vjedu do pruhu kde se platí, oboje dal obsluze u okénka ta mi vrátila jen ENC krabičku a už jedu do Splitu.POUČENÍ NENECHAT SE ODRADIT PRUDIT BOUCHAT A ASI MLUVIT ČESKY.To už jsem ale psal.Dobíjení kreditu.Velice jednoduchá věc a bez problémů.Mám konto u ČS(i po tom zdražení)Povolím si placení kartou na internetu dobijim za 500 kun,strhnou si 391.30 kun.Dobíjeno letos 15.5.Jinak v Chorvatsku vybírám z bankomatů ERSTEBANK tam mám výběr zpoplatněn jen 6 korunama.Žádný problémy z výměnou korun nebo eur.Snad Vám to aspoň trochu pomůže.Jo a to počesí letos v chorvatsku je fakt katastrofa.

3x Istrie
1x Celé od Černé hory až k po Vrsar
8x Split
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
13. 07. 2014 18:07
Jen pro informaci... Předloni cesta z Karlovacu na Demerje, průjezd pruhem FAST ENC, ENC píplo, závora se zvedla, 19 KN nebylo účtováno. Letos otec z Dugopolje na Demerje, opět pruh FAST ENC, 174 KN nebylo účtováno. Kde se stala v systému chyba nevím....
Re: ENC krabičky pro placení mýta
13. 07. 2014 18:24
Ako tak sledujem zrejme tí dialničný zamestnanci to majú pekne na háku. Predpokladám že nie sú nadštandartne platený a tak sa aj k tomu stavajú. Možno by bolo dobré, keby každý kto ma takúto negatívnu skúsenosť pri kúpe ENC, pár slovami informoval aj konkrétnu správu dialnic. Viem, že bonzovať sa nemá, ale občas to oznámit treba. Možno by to napomohlo zlepšiť chorvátskym dialničiarom služby zákazníkom.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
14. 07. 2014 12:05
Při pokusu o zaplacení ENC kartou se mi objeví hláška Dogodila se pogreška prilikom provjere kartice!
Platbu kartu mám jednorázově povolenou, volala jsem i na hotline banky - údaje karty se mnou kontrolovali, vše OK. Ale že k nim ta platba vůbec nedorazila, chyba prý musí být na straně toho, komu chci platit.
Nesetkali jste se s tím někdo?
Nemůže být problém v tom, že na stránkách HAC píší o kreditní kartě, já mám debetní?
Re: ENC krabičky pro placení mýta
14. 07. 2014 13:04
Zdravim , ENC pouzivam k plne spokojenosti jiz druhou sezonu, ale pokazde kdyz vyjizdim z dalnice krome Demerje, tak chytnu minimalne jedno dve auta, ktere stoji na ENC vyjezdu a snazi se zaplatit cash nebo kartou . Dopadne to vzdy po nekolika pokusech neuspechem a couvanim vsech k jinemu vyjezdu :-( Vzdycky me to trosku nadzvedne, ale coz .... jsem takovy "smolar "jenom ja?spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 3krát. Naposledy upravil ludek72 (14. 07. 2014 13:06).
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
14. 07. 2014 16:12
jajina
tenhle problém je na straně HACu,včera jsem chtěl doplnit kredit švagrovi a také ta samá hláška.Někdy to holt blbne a chce to počkat třeba do druhého dne.Eventuelně mám email přímo na jednu paní z HACu,se kterou jsem kdysi řešil registraci a i problémy,které byly s placením kartou...Ta vždy ochotně a velmi rychle pomohla...
Re: ENC krabičky pro placení mýta
14. 07. 2014 18:48
Ahoj
Já dnes chtěl dobít ENC kartou a taky mi to nešlo skákala mi tam taky ta hláška. Tak tu zkusím zítra
Re: ENC krabičky pro placení mýta
14. 07. 2014 21:18
Ahojte, tiež som chcela práve dobiť kredit na nedelný výjazd ale stále to nefunguje. Môžete dať poprípade info zajtra kto skúša či už to pôjde ? Tá istá hláška ...
Dogodila se pogreška prilikom provjere kartice!
najprv som myslela že ja niekde robím chybu pri vyplňovaní karty ale zjavne je chyba na strane HACu.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
14. 07. 2014 22:21
Čus chlapi, mám dotaz. Chci si dobít peníze na mém účtu (ENC krabičce). Otevřu účet, kliknu na kreditní karty (pro aktivaci) a nejde mně tam přidat. Akorát to píše, že pro aktivaci mám navštívit nejbližší HAC kancelář. Co teď? Musím kartu registrovat, nebo stačí, když vyberu z těch možností (je tam platba přes ten voucher, kreditní kartu) jenom tu kartu, napíšu částku, vyplním ty blbosti (jako je číslo karty apod.) a fertig? Díky moc.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
14. 07. 2014 22:26
kartu netreba registrovať, len proste dobiť - vyplniť všetky požadované údaje a hotovo... ak to teda už funguje ako je tu písané, že je to nejako mimo prevádzku.
tv
Re: ENC krabičky pro placení mýta
15. 07. 2014 08:41
Též mi to nefunguje, už to zkouším třetí den.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
15. 07. 2014 08:48
Všichni tady píšete, že jste zkoušeli koupit ENC v mýtnici Goričan, pak Varaždin... Proč ještě před Varaždinem nezkusíte Čakovec? Loni v červenci, v sobotu v 5:55 hod ráno jsem já koupil ENC na první pokus právě hned v mýtnici Čakovec. ;-)

Jinak k cestě: Osvědčila se nám cesta přes Oberpullendorf, Köszeg, Szombathely, Čakovec mapa trasy
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
15. 07. 2014 08:52
Dle Vašich příspěvků, má HAC neustále problémy s dobitím kreditu. V době dovolených to není zrovna milé. U ARZ jsem podobný problém zatím nezaznamenal.

___________________________________________________
Baška, Drvenik, 3*Plat, Seget Vranjica, 6*Podaca, Brist, Makarská.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
15. 07. 2014 08:54
Souhlas s "dvoukvitek" - taky jsem loni i letos v květnu projel tuto cestu a nemám proti ní vůbec nic. Ideální kompromis mezi jízdou přes celé Maďarsko a objížďkou slovinské dálnice.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
15. 07. 2014 08:56
Tretí deň to nefunguje a ktovie koľko predtým sakra ! Ja som v máji dobíjala a bolo to bez problémov teraz neviem ak to nespojazdnia do nedeľe čo odporúčate ? Dá sa na prvej mýtnici ( v našom prípade Goričan ) odstaviť auto pred prísť k okienku a dobiť ENC za hotovosť resp. zaplatiť kartou ??? Potom vlezieme cez ENC pruh a hotovo ?!
Re: ENC krabičky pro placení mýta
15. 07. 2014 14:52
Pro agent007 a tv a možná další.
Karta se registruje v menu Kreditne kartice/ Credit cards, ale toto není potřeba!!! Pro dobíjení kreditu vašich ENC krabiček se používá menu Nadoplata/Add Funds. Podle toho v jaké jazykové mutaci koukáte na stránky (HR/ENG).
Re: ENC krabičky pro placení mýta
15. 07. 2014 17:35
Díky chlapci. Zatím mi to taky nedobilo (prachy z účtu nezmizely). Ještě mám 14 dní čas, to by snad měli zprovoznit.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
15. 07. 2014 17:48
Zkuste pokud máte jazyk Angličtinu přepnout na Chorvatštinu někdy to pomůže ale někdy taky ne

Ps: potom odhlásit a znovu přihlásit



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jiri.velmez (15. 07. 2014 17:50).
Re: ENC krabičky pro placení mýta
15. 07. 2014 18:29
pro chrobak - dobit kredit můžeš i na mýtnici (jako já). Přijedeš k okýnku, vezmeš lístek a na další mýtnici sjeď. Stačí, když dáš lístek zaměstnanci v okýnku při výjezdu, k tomu pár stovek kun a on se o zbytek postará. Potom to za mýtnicí otoč a jeď dál. Pochopitelně, že to můžeš udělat třeba i na Sv. Heleně, kde sjíždíš při cestě z Goryčanu. Je ale riziko, že budeš stát v koloně s ostatními, co platí v hotovosti. Já jsem tak nabíjel při zpáteční cestě - nájezd na Sv. Heleně s lístkem a sjezd s platbou na Goryčanu.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
15. 07. 2014 20:33
Morten presne takto sme to spravili minulý rok pri kupe ENC vojsť na dialnicu zobrať lístok a po ceste skušať kde maju požadovanu krabicu , my sme ju kupili vtedy hneď na prvom zjazde po Goričanovi ( neviem už nazov ) a vrátili sme sa potom nazad na diaľnicu . Ale ja som teraz myslela skôr to že nechcem vôbec autom vchádzať cez mýtnu bránu , kým nebudem mať dobitý kredit .... proste zastaviť pred prvou mýtnou bránou prejsť sa k nim do kanclu s mojou ENC krabicou , zaplatiť čisto za dobitie kreditu ( najlepšie kartou ) a potom sa pekne vrátiť k autu s nabitým kreditom a vojsť do mýtnej brány ENC vstupom.

P.S... dobíjanie cez net ani dnes nefunguje yawning smiley(
Re: ENC krabičky pro placení mýta
15. 07. 2014 21:28
Dajte potom niekto vediet, ze uz funguje HAC dobijanie kreditu EMC cez kreditku...
Skusam ako blbec uz 3 dni bezuspesne!
D.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
15. 07. 2014 22:01
pro chrobak - já nikde nepsal o nákupu ENC, ale vše bylo o dobíjení kreditu! Ještě jednou a stručně - i v noci dobiješ, stačí navštívit mýtnou budku s obsluhou. Dáš peníze a do minuty máš "račun" a dobité ENC...
tv
Re: ENC krabičky pro placení mýta
16. 07. 2014 08:23
Ranní kontrola - bohužel dobíjení ENC kartou přes internet stále nefunguje, použit prohlížeč Chrome a chorvatština (jak doporučovali na stránkách ÚAMK).
Re: ENC krabičky pro placení mýta
16. 07. 2014 08:26
Pres internet nejde dobit.
Vzal jsem krabicku a dobil na mytnici v Zagvozde.
thumbs up
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
16. 07. 2014 08:33
dollpa napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pres internet nejde dobit.
> Vzal jsem krabicku a dobil na mytnici v Zagvozde.
> thumbs up


Dá se i kartou?
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
16. 07. 2014 08:53
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 147
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.