Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ENC krabičky pro placení mýta

Autor misan007 
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
17. 06. 2014 07:20
isquash napsal(a):
-------------------------------------------------------
> 263735 napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
>
> > 1. Kolko budem platit? Na tejto stranke
> >


vše je popsáno OK, až na to, že já ve Varaždínu 100 veverek za krabičku neplatil. Koupil jsem si balíček za 738 veverek a při prvním průjezdu to ukázalo 1000,-. To bylo vše
Re: ENC krabičky pro placení mýta
17. 06. 2014 08:24
Janka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nahoře vpravo v modrém políčku je "Registrirani
> partner" ale když se chci podívat na "Korisnička
> prava" zase mi to hlásí "Pristupili ste stranicama
> za koje nemate dozvolu". Už jsem tam napsala, tak
> snad mi pošlou nějaká přístupová práva, ale když
> ne, nemám s tím problém. Dá se dobít na mýtnici.

Měl jsem podobný problém a vyřešil jsem ho tomuto příspěvku:

[forum.ihvar.cz]
Re: ENC krabičky pro placení mýta
17. 06. 2014 10:48
to Grizzly:
Jestli si nekupoval krabičku ENC v roce 2010 nebo v 2011 (přesně si už nepamatuju), kdy byla pouze za cenu kreditu, nebo v červnu 2012 v Lipanjska akcija, to byla krabička za 1,25Kn, tak nevěřím, že by jsi za krabičku v balení nezaplatil. smiling smiley

Loňské a letošní ceny jsou stejné a já popsal, jak HAC k těm cenám uvedených na baleních došel.
Balení za 882,60 Kn obsahuje kredit 1000Kn a krabička stojí 100Kn.
Balení za 544,34 Kn obsahuje kredit 555Kn a krabička stojí 110Kn.
Balení za 380,61 Kn obsahuje kredit 333Kn a krabička stojí 120Kn.

Vzoreček:
[Kredit - Sleva (21,74%)] + krabička = cena balení

Teď je to snad srozumitelnější. smileys with beer

Jinak našel jsem tvůj příspěvek z 5.7.2013 a uvádíš, že ENC tě stálo 882,60Kn tzn., že si za krabičku těch 100Kn dal. spinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil isquash (17. 06. 2014 10:50).
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
17. 06. 2014 10:55
to ISQUASH: thumbs upthumbs upthumbs up
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
17. 06. 2014 20:43
isquash -
omlouvám se za matení mysly účastníků. ano dal jsem 100 lasiček za ENC! ještě jsem se díval na lonský výpis z banky: 3090,56,- Kč, takže jo. mě jenom zmátlo, že jsem zprvu koukal na výpis HAC PORTAL kde je pouze kredit.smiling bouncing smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Grizzly (17. 06. 2014 20:45).
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
18. 06. 2014 11:30
Loni jsem krabku koupil a letos již nefunguje. Výměna nutná. Musel jsem vzít lístek a na výjezdu předat lístek s krabičkou obsluze. Výměnu jsem nestilh tak až na cestě zpět.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
18. 06. 2014 18:19
Dnes (18.6.2014) nefunguje dobíjení ENC kartou.

Poštovani, trenutno postoje poteškoće na Portalu kod nadoplate ENC ureðaja i time je otežan rad na Portalu. Probleme ćemo otkloniti u najkraćem mogućem roku. Ovim putem se ispričavamo svim Korisnicima i zahvaljujemo na razumijevanju.

Dear users, the web shop is temporarily under maintenance. Our technical team is responding to the reports of problems with adding funds to ENC accounts. We are working on the solution to the problem and apologize for any inconvenience caused.

A to jsem to potřeboval naládovat....
Re: ENC krabičky pro placení mýta
18. 06. 2014 18:52
Včera jim nefungoval ani jejich portál - [prodaja.hac.hr]. Dnes je již funkční, ale nefunguje dobíjení.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
18. 06. 2014 21:34
Tak ja som dnes dobijal kartou ENC krabičku a naozaj s tým boli určité problémy. Na konci transakcie vypísalo nejaké chybové hlásenie. Trochu ma to nahnevalo,lebo peniaze mi z karty stiahlo a hneď boli v banke blokované. Kredit o dobíjaných 500 Kn sa však nenavýšil. Chytila ma panika, ale po odhlasení z HAC portálu a opätovnom prihlásení po cca 10 min. bol kredit nakoniec navýšený a neskôr mi prišla na mail aj faktúra. To, že mali na portáli problémy a nie je možné nabíjať kredit som sa dočital až teraz na tomto fóre.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
18. 06. 2014 22:53
Figaro, tohle je normálni stav. V tom závěrečném okně, kdy ti to udělá sumarizaci tvého dobíjení a nabídne ti to tisk, tak tam to navýšené je, to sis určitě všiml. Ale abych viděl Stanje računa navýšené po přepnutí na Pregled promta, tak jsem se musel vždy odhlásit/přihlásit.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
19. 06. 2014 16:33
Podařilo se teď někomu dobít ENCčko? Stále na úvodní straně mají hlášku o nefunkčnosti....

Tak už to dobíjení asi funguje, kredit se navýšil o požadovaných 515kn. Sice v ENC výpisu se to připsalo až za 40 minut, banka zatím mlčí, ale hlavně že je to nyvýšené.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jirka 76 (19. 06. 2014 21:14).
Re: ENC krabičky pro placení mýta
19. 06. 2014 17:07
Ahoj všem. Já si dobíjel přes platební kartu ENC dnes okolo 15té hodiny. Všechno proběhlo v pohodě, ale na konec mi to napsalo nějaké heslo a kredit mi navýšen nebyl. Přesto mi jsou peníze v bance blokovány. Tak budu čekat a snad se navýšení dočkám.


Tak jsem se dočkal, kredit na ENC mi byl už navýšen, takže by mělo vše fungovat.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jirka Dl. (19. 06. 2014 17:15).
Re: ENC krabičky pro placení mýta
19. 06. 2014 18:55
Zdravím všetkých.

Potreboval som pred cestou dobiť 3 ENC( pre seba a spolucestovateľov). Pred chvíľou som sa o to snažil. Na prvých dvoch ENC navýšilo kredit bez problémov, ale tretie mi nechce dobiť ( zatiaľ). Nestiahlo, ani mi neblokuje žiadne peniaze, len vypisuje:

Dogodila se pogreska prilikom nadoplate 414,78 kn karticom.

Zrejme portál chvíľu funguje a chvíľu nie.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
19. 06. 2014 20:54
Dobito kartou teď, vše funguje...ale mám ARZ :-D
Re: ENC krabičky pro placení mýta
19. 06. 2014 21:17
Problémy má HAC
Re: ENC krabičky pro placení mýta
20. 06. 2014 07:30
Mají tam stále problémy, ale pracují na tok :-)

Poštovani, trenutno postoje poteškoće na Portalu kod nadoplate ENC ureðaja i time je otežan rad na Portalu. Probleme ćemo otkloniti u najkraćem mogućem roku. Ovim putem se ispričavamo svim Korisnicima i zahvaljujemo na razumijevanju.

Dear users, the web shop is temporarily under maintenance. Our technical team is responding to the reports of problems with adding funds to ENC accounts. We are working on the solution to the problem and apologize for any inconvenience caused.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
21. 06. 2014 13:59
Nevím, ale včera jsem dobíjel v Čakovci přes sms. Při kontrole na portále HAC se to ukázalo hned a při sjezdu z dálnice v Zagrebu se navýšení ukázalo při odpočtu u mýtné brány. Mirek
Re: ENC krabičky pro placení mýta
21. 06. 2014 22:01
Skušal už niekto dobiť ENC od ARZ iba sumou, ktora bude uctovana po zlave? t.j. že budem mať na kredite iba toľko, koľko mi stiahne a po navrate domov bude 0 alebo len par Kn?
Re: ENC krabičky pro placení mýta
22. 06. 2014 19:57
Len jedna čisto praktická otázka:
Toto leto ideme do Chorvátska cez Maďarsko a tak by som chcel kúpiť krabičku vo Varaždine. Pozrite si StreetView mýtnice Varaždin a povedzte mi, kde do čerta mám zastaviť v smere z Maďarska aby som si ju mohol ísť kúpiť do budovy?
Re: ENC krabičky pro placení mýta
22. 06. 2014 20:29
Ja jsem zastavil pred pred budovou po prave straně cca 20 metru bylo to po půlnoci a bez problemu :-)

martinus7 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Len jedna čisto praktická otázka:
> Toto leto ideme do Chorvátska cez Maďarsko a tak
> by som chcel kúpiť krabičku vo Varaždine. Pozrite
> si StreetView mýtnice Varaždin a povedzte mi, kde
> do čerta mám zastaviť v smere z Maďarska aby som
> si ju mohol ísť kúpiť do budovy?
Re: ENC krabičky pro placení mýta
22. 06. 2014 22:39
martinus7 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Len jedna čisto praktická otázka:
> Toto leto ideme do Chorvátska cez Maďarsko a tak
> by som chcel kúpiť krabičku vo Varaždine. Pozrite
> si StreetView mýtnice Varaždin a povedzte mi, kde
> do čerta mám zastaviť v smere z Maďarska aby som
> si ju mohol ísť kúpiť do budovy?

Jestli jedeš přes HU, tak ENC můžeš zkusit koupit už v Goričanu, pokud teda pojedeš po dálnici od přechodu. Pokud jedeš přes HU a SLO, tak to potom jo. Ale nevidím žádný problém se zastavením před mátnicí Varaždin, ty jo? Již x stránek nazpět se to tu probíralo, kde tam zastavit a i v Goričanu, který je přímo na dálnici.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
23. 06. 2014 14:47
Jeden pán domáci stál priamo na pruhoch ktoré sú medzi vjazdami za keš a ENC.Pekne sa tam vmestil a nikomu neprekážal.
avatar Re: ENC krabičky pro placení mýta
23. 06. 2014 20:09
O polnoci medzi sobotou a nedelou ENC krabicka bez problemov kupena na Varazdine. Parkoval som cca 40 metrov pred mytnicou, je tam taka odbocka aj male parkovisko, oznacene pre zamestnancou nejakej firmy, ale o tom case to nikto neriesil. kupa enc trvala cca 8minut (cakal som na obsluhu, ked som zazvonil, a ucet vypisoval 2x rucne), platba kartou, krabiciek v roznych hodnotach mali este dostatok.
Re: ENC krabičky pro placení mýta
24. 06. 2014 14:22
Dobíjení ENC na HAC funguje, ale upozornění na technické problémy je tam stále.
Právě dobito platební kartou 350 Kn.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mlok (24. 06. 2014 14:26).
avatar Natočení ENC vůči přijímači
24. 06. 2014 21:26
smileboy napsal(a):
-------------------------------------------------------
...Když jsme jeli zpátky, tak mi to krabičku nechtělo načíst a až pak jsme přišli na to, že jsme jí k oknu strkali druhou stranou...smiling smiley


S načítáním krabičky máme často problém, ale netušil jsem, že na to má vliv její "natočení". Zajímavé yawning smiley
avatar Dobití ENC na benzínkách INA
24. 06. 2014 21:33
david napsal(a):
-------------------------------------------------------
> kupony ENC se neprodavaji na benzinkach jako
> karticka normalne vam ji vyjedou z tiskarny jako
> bony na telefony ale to funguje uz nekolik let, v
> obycejne trafice - tabaku kdekoliv je terminal,
> tak vam to zadaji a vytisknou. PODOTYKAM ZE KAZDA
> BENZINKA INA MA TERMINAL a vytisknou kupon jak na
> kazdou mobilni spolecnost tak na ENC. Kdyz
> zastavite na mytnici tak vam ENC taky dobiji staci
> jen dat kartu nebo hotovost.


Rozumím-li tomu dobře, tak zastavím-li na jakékoliv benzínce INA, tak si tam mohu nechat i dobít ENC???
Pokud ano, tak by to bylo asi nejjednodušší řešení! thumbs up smiley
Re: Dobití ENC na benzínkách INA
25. 06. 2014 07:12
nerozumieš tomu dobre spinning smiley sticking its tongue out

na INA si môžeš kúpiť kupón, ale dobiť si musíš sám cez SMS alebo internet
Re: Dobití ENC na benzínkách INA
25. 06. 2014 10:14
jaspa - ještě jsi nenapsal, že sms musí být z chorvatského telefonu. Já to řeší tak, že při koupi kuponu na benzince zároveň požádám o poslání sms . Jezdím přes Čakovec a na Petrolu před nájezdem na A4 jsou ochotni sms poslat. Mají to bezplatně. Jednou mi sms posílali z cestariny v Šestanovac. Mirek
Re: Dobití ENC na benzínkách INA
25. 06. 2014 19:57
Nemusí být chorvatský telefon ,ale musíte být přihlášen do jejich sítě .
Re: ENC krabičky pro placení mýta
25. 06. 2014 20:50
Dobíjení je možné z jakéhokoliv mobilu, s chorvatskou SIM kartou se SMS s kódem posílá na číslo 810422, se zahraniční SIM kartou (tedy i českou) se SMS s kódem posílá na číslo +385 91 2080 422. I pro místní je SMS zpoplatněna. Více k tomu je tady
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 100
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.